Opinie o Cekal Recruitment w Portsmouth

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Cekal Recruitment. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Cekal Recruitment o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cekal Recruitment w Portsmouth

staszek

no to może spóbuj jakoś do nich aplikować moze przez stronę się uda? tam powinna być jakaś zakładka odnośnie tego jak powinno się do nich sgłaszac i jak kontaktować. Czekam jeszcze na wiaodomości odnośnie tych zarobów, bo nie wiem na co moge liczyć i jakie widełki podać na ewentualnej rozmowie u nich.

Anka

przecież to jest biuro pośrednictwa pracy a nie agencja tak wiec to nie oni decydują ile kto godzin pracuje tylko angielska firma dla której pracuje. Wiadomo ze jak chcą zatrudniać Polaków to chcą aby pracowali jak najwiecej godzin a nie jak Angolę tylko w weekendy !!

tymon

Witam moglby mi ktoś powiedzieć ile średnio godziny w tyg jest pracy bo agencja roznie obiecuje ?

Hourly

jeśli nie dostałeś jeszcze pracy, a wciąż chcesz jechać, aplikuj do firm mających niepełnosprawnych, np. Active Assistance, Origin Carte itp. wystarczy wujek Google, oni tam przyjmują facetów na bank! :)

Krzysztof

Z tego ci mi powiedzieli to maja oferty jedynie dla kobiet i tylko w opiece

Sebastian

witam zamierzam zlozyc aplikacje o prace czy ktos moglby skontaktowac sie jak tam jest i na ile trzeba dobrze znac angielski? pytam poniewaz potrafie sie porozumiec po angielsku ale nadal mam braki w specjalistycznym slownitwemale (jestem samoukiem) nie mam duzego doswiadczenia w opiece poniewaz calkiem niedawno skonczylem szkole medyczna o profilu opiekuna medycznego i szukam pracy ale znam tylko prace w placowce opiekunczej bardzo prosze o podpowiedz pozdrawiam serdecznie jacak200@interia.pl

malina

Trzeba znać angielski czy inny jezyk jezeli chce pracować sie w innym kraju a zwłaszcza w opiece tak uważam

mazia

Na ile trzeba znac j.angielski?

NowaStara

Dziewczynki kochane mogłybyście zdradzić conieco jak któraś wyjechała przez Cekal jako COMMUNITY CARE ( środkowiskowa). Jak to się odbywa tam na miejscu. Czy któraś jechała 1 raz do Anglii przez tę firmę? Z góry dziękuję za pomoc.

Aska

Bez przesady nie jest wcale nowa. Wydaje mi się ze cały czas prowadzą rekrutacje na to stanowisko. Nowa to jest oferta dla opiekunek Live In Care ale nie będę jej tu wklejala :)

alina

Firma jest wporzadku po przylocie do pracy nie mialam zadnych niespodzianek

mariola

Chciałam prosić osobby, które jadą tam do pracy, albo już są o jakiś kontakt np email, albo telefon. Razem raźniej jechać :) mój email: winterqueen@wp.pl

Ja podaję link do bloga, który jest o pracy opiekunek w UK. Cekal jest jego patronem. Wielkie szacum do tego. (usunięte przez administratora)

Rekrurtacja ok, praca też w porządku. Jestem zadowolona.

ewelka

witam ja mialam rozmowe w sumie z dnia na dzien przez skype i umowilam sie na wyjazd na 19 lipca z tego co wiem jest tam 5 dni szkolenia a potem juz praca. Pozdrawiam

ewelka

Jestem bardzo zadowolona z kompetencji Pana Tomasza. Ogonie podejscie do rekrutanta jest ok pozdrawiam

ewelka

witam aplikowala do cekal Pan Tomek umowil mnie na interviu z pracodawca przez skype, przeszlam rozmowe bylo ok i w lipcu jade juz na szkolenie i do pracy wiem ze jeszcze jedzie jedna Pani kolo 5.lipca byloby milo jakby odezwala sie do mnie:) jesli ktos ma doswiadczenie w tej pracy bardzo prosze o informacje jestem bardzo ciekawa dziekuje z gory i pozdrawiam .

runner

Witam, Czy może mi ktoś coś więcej napisać na temat obowiązków opiekunki oraz szkolenia przed przyjęciem do pracy? Z góry dzięuję

Zuuz

Jak z nimi rozmawialam podajze 2 dni temu to mi powiedziano ze min jest 6 miesiecy

joannna

A na jak dlugo minimalnie mozna pojechac >? Bo czytalam ze na 6 miesiecy ale moze daloby sie na krocej ?

Zostaw merytoryczną opinię o Cekal Recruitment - Portsmouth

• Jak się pracuje w Cekal Recruitment?

Zobacz opinie na temat firmy Cekal Recruitment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cekal Recruitment?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 18 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cekal Recruitment?

Kandydaci do pracy w Cekal Recruitment napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cekal Recruitment