CAR MASTER

Opinie o CAR MASTER

Czy w CAR MASTER pracuje się na open space?

były rypacz Nowy wpis

Potwierdzam wszystko

Od lat serwisuję w Carmasterze moje auta i jestem bardzo zadowolony. Diagnostyka szybka i zawsze bezbłędna. Miła atmosfera. Gorąco polecam.

Kamil

@anonim a po jakim czasie umowa o prace?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie CAR MASTER? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Zenon

@on Możesz dodać więcej informacji o atmosferze, zarobkach i jaką umowę podpisują?

Henryk

Czy firma działa bez zmian? Bardzo długo nikt nie pisał na forum, warto starać się?

on
@Henryk

warto.

Wlod

Bardzo mili , jestem ich klientem ..miła atmosfera i przyjazne podejście do klienta

Patrycja

@KL, co masz na myśli pisząc "Rotacja mówi sama za siebie"? Czy faktycznie do firmy CAR MASTER rekrutowane są ciągle nowe osoby, być może wynika to z rozwoju konkretnych działów. Możesz rozwinąć swoją wypowiedź i uargumentować opinię? Twoje komentarze mogą wnieść wiele do wątku i być pomocne dla nowych pracowników firmy.

KL

Rotacja mówi sama za siebie. Na każdym stanowisku. Zwłaszcza doradców i sekretarek(asystentki potrafią się zmieniać co 2 tygodnie), praca bardzo nie wdzięczna. (usunięte przez administratora)

Waldi

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Czy jest tak dobrze? Możecie podzielić się z nowymi chętnymi do pracy? Warto aplikować?

ee

@marian jednak mimo wszystko wazne jest to ze premia w ogole jest powniewaz na prawde znam firmy ktore niestety nie daja zadnych premii ani tez podwyzek..

krecik

ostatnio pojawiła się oferta pracy PH sprzedaż quadów, wie ktoś może na jakim regionie i co można się po nich spodziewać bo zastanawiam się czy w ogóle próbować po tym co tutaj przeczytałem

elka

ile można zarobić "na rękę", jestem zainteresowana, atmosferę jakoś przeboleję :)

ciekawi mnie

ja pytam poważnie, czy można tyle zarobić? nie mogę zapytać [usunięte przez moderatora] bo go nie znam :)

ciekawi mnie

czy zarobię w salonie 2000 netto?

brak argumentu

Teraz podobno ma powstać nowy salon Jaguara w Nowym Sączu, oczywiście właściciel ten sam.

olon

ok tak to wygląda przy umowie zleceniu,a jak wygląda w momencie podpisania mowy na czas określony? też to jest określone jako premia uznaniowa, czy już normalnie do pensji naliczany jest % od sprzedaży?

olon

co znaczy jak uzna? i jak naliczana jest premia? w % od sprzedaży? jak to wygląda i ile ewentualnie %?

qwerty

olon - 2013-04-26 18:16:23 Ile idzie zarobić w takim salonie (ile wynosi podstawa i jak naliczana jest premia?) jaka umowa?idzie idzie (usunięte przez administratora) podstawa plus premia jak uzna :)

olon

Zostaw merytoryczną opinię o CAR MASTER - Kraków

• Jak się pracuje w CAR MASTER?

Zobacz opinie na temat firmy CAR MASTER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

CAR MASTER