Opinie o STERWERK BV w Deurne

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy STERWERK BV. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie STERWERK BV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STERWERK BV w Deurne

Zuzanna

Twoja wypowiedz @dziad z szaletu podobnie jak wypowiedz @kryspi, jest niezrozumiała. Dodając opinie na forum pamiętajcie o podawaniu przykładów i argumentów. Sa tutaj ludzie, którzy nigdy w STERWERK BV, nie pracowali, wiec trudno im sie wszystkiego domyślać.

Dziad z szaletu
@Zuzanna

Koszty życia za Granicą i podróże i pochłoną ponad 60% Zarobków ze sterkwerk pomysl policz nie bądź głupi holender płaci 20.E za godzinę idź bezpośrednio do rolnika a nie głupiego pośrednika

pawel
@Dziad z szaletu

Może umiesz podpowiedzieć jak do takiego rolnika się dostać bezpośrednio? I dlaczego aż takie koszty ponosisz? Za granicą staram się żyć oszczędnie i wydaje co najwyżej 600 euro przez 2 miesiące z przejazdami co stanowi około 15-20 % moich zarobków.

Dziad z szaletu
@pawel

Jak kup gazetę i czytaj ogłoszenia o pracę cymbale a sory znasz język??? Wyklucz pośrednika zawsze zyskasz Oni tylko z tego żyją że poświęcamy wszystko dla sterkwerk szukasz pracy pisz mleto@wp.pl lubisz doić pisz super praca nad polskim morzem

pawel
@Dziad z szaletu

Dziękuje Ci pięknie za odpowiedź. Szkoda, że od razu mnie obrażasz. Widzę, że Twoje porady są wyssane z palca i nie masz pojęcia jak znaleźć tą wspaniałą pracę bez pośrednika za granicą. Nad Polskie może jeżdżę, ale na wakacje a nie doić krowy. Pewnie za dużo też się nie poświęciłeś firmie o której się wypowiadasz poza "trolowaniem" na tym forum. Jak szukasz tutaj pracowników do pracy w Polsce w pięknej okolicy nadmorskiej to też Ci coś podpowiem: kup sobie gazetę, najlepiej Polskojęzyczną, bo obcych języków zapewne nie znasz...

dziad z szaletu

głupi jak jesteś to masz u nich robotę }:)

Zuzanna

@Krysti w jakim sensie uważasz, że firma cię okrada? Opowiedz więcej - możesz opowiedzieć też, jak wyglądają w praktyce warunki zatrudnienia w firmie? To będzie bardzo pomocne dla osób, które poszukują ofert pracy z STERWERK BV.

Zuzanna

@Pl dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie. Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje, że Sterwerk zapewnia systemy urlopów wypoczynkowych, dzięki którym można wracać do Polski w regularnych odstępach czasu. Mógłbyś powiedzieć jak ten system wygląda? Co jaki czas i na jak długo można w Polsce przebywać?

Krysti
@Zuzanna

Nie radzę to złodzieje ładnie mówią a inaczej robią

Zuzanna

@Tadeuszrozumiem, że masz wieloletnie doświadczenie we współpracy z Sterwerk BV. Co więcej możesz możesz powiedzieć na ten temat?

Pl
@Zuzanna

Firma ok pracowałem tam kilka lat. To zależy od farmera na jakiego trafisz jeden będzie spoko drugiego będzie trzeslo żebyś 5min wcześniej skończył. i sobie odpisal od godz .to zależy jak sobie "wychowasz farmera"Jak macie jakieś sprawy to do Dana Piotrek zawsze obiecuję nie zawsze robi.

A miało być tak pięknie :-)

Pewnie. Kazdy mami wolną wolę i może sobie porównać jak zarabia się w Polsce a jak w Holandii czy gdzieś indziej. Na początku też myślałem że trzeba zacisnąć zęby ale... Mam swój honor i godność żeby odejść ze Sterwerku. Mam też wystarczająco zapału żeby udowodnić wszystkie nieprawidłowości. Ja byłem, rozeznalem się w rynku i... walić Sterwerk. Teraz jestem gdzie się normalnie pracuje, nirmalnie mieszka i normalnie zarabia. Reszcie nie bronię. Każdy ma swój łeb i swoje podejście

Anioł

Lepiej iść do Martho. Wszystko wypłacaja a nie jakieś odkladanie kasy

diabeł
@Anioł

idź do martho ja właśnie z tamtąd ucieklem do sterwerku. bo tak wypłacają że nie wypłacają. jakieś dziwne zabiegi na pasku wypłaty. przez 7 miechów ani razu mi się nie zgadzało a jak dzwonie to korygują bez korygowania ot co jak mi nie zrobią korekt do sierpnia bo tak mi obiecali to do prokuratury sprawa o mieszanie z godzinami i wyplatami.. w sterwerku widzę co i jak i jakoś zawsze się zgadza. żeby było mało to w marthoflex wypłatę dostajesz dopiero po 3 tygodniach i tak cały czas wstecz żeby tak jak mi powiedzieć zwalniasz się to pożegnaj się z kasą za dwa tygodnie. w sterwerku dostaje pieniądze w czwartek za poprzedni tydzień. tak biegnij kolego do nich. trawa jest zielona zawsze u sąsiada.

Andrzej W

Hahaha żenada a nie forum dla konstruktywnych opinii. Wpisy które realnie przedstawiają sytuację są usuwane. Zapraszam po prawdziwe ( a nie kolorowe opinie wystawiane przez rekruterów i cenzurowane przez administracje) oraz do wystawiania swoich na sterwerkopinie.blogspot.com

Krzychu

Wkoncu ktos konkretny. Dzieki za kontakt andrew

Andrzej W

Widziałem tu wypowiedzi osób które miały bądź mają problemy ze Sterwerk. Chętnie pomogę każdemu kto chce z tym zrobić porządek. Mój email to aaandrzejwww@gmail.com

Młody

Hahaha co to za biuro? Znalazłem ogłoszenie i wpadłem zobaczyć co w trawie piszczy. Dzięki Andrzej za świeżą opinię bo pewnie bym się władował

stary
@Młody

HaHaHa Marcin to biuro w którym pracujesz. Skąd wiem: Siła dedukcji.

obecny pracownik

Nie pisz głupot. Nikt Cie nie zwolnił to raz dwa to nie jestes bylym tylko obecnym pracownikiem. Podatek jest obowiazkowy jak mieszkasz na stale w holandii. Tu cwaniaka zgrywasz i nieprawde piszesz, bo pewnie uwazasz ze firma da ci samochód a najlepiej wszyscy 3 gospodarze u których pracujesz kupią ci po aucie, a policji czy duane nie potrafiles wytlumaczyc ze przyjechales autem na 6 tygodni i nie mieszkasz na stale w holandii tylko w Polsce, tak trudno to z siebie wydusic i zapytac jak to teraz zorganizowac ?

SZYMON

Jak dla mnie firma sterwerk jest ok, faktem jest że kokosy to nie są aczkolwiek w polsce i tak bardzo ciężko osiągalne dla osób fizycznych . Firma zawsze wypłacalna w terminie Marek gość konkretny potrzeba zaliczki zaraz była i na każde pytanie i wątpliwość zawsze odpowiedział. Musiałem rozstać się ze sterwerkiem pół roku temu ale raczej nic się tam nie zmieniło i chętnie jeszcze podejmę z nimi współprace. Pozdrawiam i polecam ludziom którzy chcą pracować za lepsze pieniądze niż w tej naszej polce.

maciek z klanu

ciekawe czy w okolicy Baalk znaleźliście dojarza na te 3 gospodarstwa podobno był jeden co miał studia a wy mu 10 euro dawaliście a teraz nie ma chętnych

student
@maciek z klanu

No znaleźli, Mnie. Mam studia i na razie dostałem 9,69, moim zdaniem to dobre pieniądze, chyba kolega jest rozpieszczony i dawno w Polsce nie pracował. Gospodarze wyśmienici, w życiu nie spotkałem tak w poządku pracodawców i ludzi. U nich dorabiam prywatnie po godzinach. Kasa ok zawsze na czas. Opowiadali mi o takim krzysku co mu sie wydawalo ze wszystkie rozumy pozjadal. Nie wiem jak ktos mogl zrezygnowac z takiej oferty. pona 10 000 zl na miesiac do wziecia z nadgodzinami a czasem i wiecej. Nie wiem czego wy oczekujecie po pracy na gospodarstwie. Idz w Polsce do gospodarza to dostaniesz 50 zl za 10 godzin ciezkiej tyrki zycze powodzenia malkontentom.

@student

Witam. Czy miałbyś ochotę udzielić mi paru informacji na temat pracy jako dojarz krów ?

Pan Klex
@student

stu dent jak jestes pracownik a nie fiu tek z biura operuj kwotami netto nie brutto bo inaczej będziesz po 6 latach studiów z 2 dyplomami i znajomością 2 języków obcych doił krowy do końca żywota za jedyne 2500 euro brutto gdzie twój zmiennik ze wsi obok zarabia 25 eurasów na godzinę do kieszeni i ma w nosie sterkwerk idoi te same łąciate fryzyjskie krowy ,,pójdź po rozum do głowy " nie bądź głupek wioskowy pozdro 300 }:)

norek

Bry nie wiem czego sie piotra uczepilita spoko kolo zawsze mi pomogl wyjasnil co i jak. robote zalatwil zawsze placa godziny sie zgadzaja na urlopy co dwa miechy w polsce dyrektor tyle nie zarabia co ja tu odkladam jecta se do roboty do honolulu moze tam dostanieta wicej

leszek

to masz farcik. u mnie to chyba zarcik z pensja, tyram tyram ze 3latka chyba juz zeszly zaczalem gdzies od 8,70 i mam 9,67 laskawie mi podniesli. ale co tam wazne ze do pszodu.

jan i zaloga

Piotrek. Nie daj sie wciagac w te glupie gadki. Sam wiesz z iloma z obecnych pracownikow utrzymujesz pozytywne kontakty. Zostaw tych ex pracownikow nieudacznikow i malkontentow, ze swoiimi przmysleniami i problemami. Robia to celowo aby Ci uprzykrzyc zycie a nie pomoc innym w podjeciu decyzji. Nie daj sie im zwariowac i pozdro od starej ekipy !!!

dziad z szaletu

piotruś jak będziecie mieli odział firmy w polsce możemy pójść do sądu a jak nie to wiesz co mozemy z tymi paragrafami zrobić. wiesz dobrze ze ani sterk werk nie chodzi do sądu ze swoimi polskimi dojarzami ani dojarzy nie stać na sprawy w holenderskim sądzie...wiesz dobrze ze wygrywa ten co ma lepszego prawnika a nie ten co ma rację.....sterk werk firma ok ale nie za te pieniądze...9.5 euro za godzinę to sprzątaczka na czarno do kieszenie kłądzie a nie dojarz za godz pracy w nocy w niedizelę,,,,,naprawdę będziecie musieli szukać rumunów i ciapatych do tej roboty bo biali się po woli kończą }:) pozdro 300

POMOCNY
@dziad z szaletu

Bardzo mi przykro że masz taką opinię o swoich rodakach, którzy w pogoni za lepszym życiem zmuszeni są niestety szukać pracy za granicami Polski. Pomoc prawna jak i w Polsce tak i za granicą jest darmowa, wystarczy poszukać. Proponuję Ci, abyś właśnie w sprawie tych paragrafów zasięgnął języka bo kompletnie się mylisz. Oczerniłeś i zniewazyłeś mnie na tym forum, a nie jest to miejsce do wyrażania tego typu opinii. Właśnie dlatego ja po taką poradę się zgłosiłem. Życzę Ci wszystkiego najlepszego i chciałbym, aby i Tobie też ktoś bezinteresownie pomógł tak jak ty to masz w nawyku czynić.

Rekruter

Fajnie że kierujesz wypowiedź bezpośrednio do mnie. Szkoda że brakuje Ci cywilnej odwagi aby powiedzieć mi to osobiście. Nie bede się wdawał w prywatne krucjaty z Tobą na tym forum, bo nie do tego ono służy. PS. Zazdroszcze Ci wiedzy wachowej o zarobkach w Holandii. Jesteś na tyle elokwentny i widzę, że bardzo troszczysz się o innych, więc zamiast marnować Nasz wspólny czas zacznij im pomagać. Proszę Cię jeszcze o jedno, mianowicie zapoznaj się z tymi paragrafami kodeksu karnego: 212 § 1 do 218, a jeśli dalej chcesz się tu wypowiadać to powstrzymaj się od komentarzy i mierzenia w dobre imię innych. Forum to służy do wyrażania swoich doświadczeń i opinii opisujących strikte prace i warunków jakie zostały zapewnione, aby pomóc innym dokonać wyboru. Pozdrawiam i życzę Ci wszystkiego dobrego.

sprostowanie

Za dużo błednych i nieprawdziwych informacji przedstwiałes. Absolutnie każdy kandydat otrzymuje jeszcze przed przyjazdem polskie tłumaczenia umów których wersje holenderskie podpisuje tu na miejscu oraz umowe przedwstępną !!! Dodatkowo w tym samym mailu otrzymales pisemne potwierdzenie oferty ktora zaakceptowales telefonicznie !!! I tak jak jest w ofercie jest na miejsu wliczając w to pracę w nadliczbowych i świtecznych godzinach !!! Nie posiadamy ofert pracy poniżej 50h tygodniowo !!! Chlew pewnie miałes bo ciezko Ci bylo posprzątać, a umowy wystawiane są z dniem rozpoczęcia pracy !!! Szkoda slow. Jesli zostales oszukany to bardzo mi przykro i prosze kontaktuj sie z szefostwem adres email lub telefon latwo znalezc w internecie. Zycze Ci rowniez powodzenia w poszukiwaniu nowej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o STERWERK BV - Deurne

• Jak się pracuje w STERWERK BV?

Zobacz opinie na temat firmy STERWERK BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STERWERK BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STERWERK BV?

Kandydaci do pracy w STERWERK BV napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STERWERK BV