Opinie o STERWERK BV w Deurne

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy STERWERK BV. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie STERWERK BV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STERWERK BV w Deurne

Pracownik tutejszy

Również sie dołączę do wypowiedzi Bardzo proszę o szefostwo to co dzieje sie na zakwaterowaniu w Ysselsteyn jeszcze raz pytam co wasz kordynator Piotr t. tam robi ten człowiek pozostawia wiele do życzen cytuje jego słowa : jak zrezygnujesz z pracy to nie zapłacę Ci za tydzień roboty. Brak słów to jest szantaż panie Piotrze co Pan na to?

Były pracownik A.
@Pracownik tutejszy

Akurat w taką sytuację śmie wątpić, też kończyłem współpracę, i też przy udziale Piotra i miałem wypłacone wszystko co do centa, i rozchodzilismy sie w miłej atmosferze.

Urszula
@Były pracownik A.

ale co się takiego działo, że skończyłeś tam współpracę? jakieś szczegóły?

Opolskie

Zarobki nie adekwatne do obowiązków. Koordynatorzy mili tylko przed podjęciem pracy później wychodzi jak jest naprawdę nie polecam tej agencji...

Aleksandra
@Opolskie

@Opolskie Na jakim stanowisku pracujesz w STERWERK BV i co należy do Twoich obowiązków? Z góry dziękuję.

Dokładnie. Nie polecam!!!

Bongo
@Opolskie

Wojtek na vrebie aż tak się przecież nie było :)

Elżbieta
@Bongo

Jak się nie było? W ogóle nie rozumiem Twojego wpisu.

Krysti

Cześć Wam mam do Was próbę potrzebuje jak najwiecej adresów gospodarzy w których sterwerk ma swoich ludzi z góry dziękuję pozdrawiam mój adres marus123.12@wp.pl

edek
@Krysti

O ktory kraj ci chodzi?

Góral
@Krysti

Twój e mail jest tak prawdziwy jak twoja chęć do pracy

Leszek
@Góral

A czy po wyjeździe organizowanym przez Sterwerk jesteś w stanie ich polecić? Bo jak przejrzałem opinie to większość pracy dla nich żałuje bo niby płaca niewspółmierna do pracy. Faktycznie coś w tym jest?

Wszystko jest fajnie w tej firmie. Polecam każdemu, kto chce pracować codziennie po dziesięć godzin bez przerwy w (usunięte przez administratora)po łokcie (choć może to tylko ta konkretna farma), (usunięte przez administratora) Na rozmowie jedno a rzeczywistość to zupełnie coś innego.

Ko.

Radzej się zastanowić 2 razy zanim podejmnie się z nimi współpracę

Justyna
@Ko.

Rozwiniesz może dlaczego? Jakieś korekty dużo by pomogły :/

Poszukuję pracy jako Rolnik w mieście Schaijk. Do jakich firm warto się zgłosić? Ile można zarobić? Czy STERWERK BV to dobry wybór?

Montee

Aby tylko nie trafić do Goertjan’a. Reszta farmerów w okręgu Schaijk bardzo spoko :)

Jerzy
@Montee

A czemu tam nie warto trafiać, co tam się dzieje że odradzasz? :D

Sebixx830

Witam jak teraz się pracuje w firmie Sterwerk?Bo szukam pracy i sie zastanawiam czy warto ? I czy można sobie wybrać farmę gdzie nie potrzeba znać języka angielskiego ?

Marek Holender

Bardzo fajna super firma jest konkretna kasa co tydzień wszystko czarno na białym także firma sterwerk bardzo spoko polecam.

Edward
@Marek Holender

O, piszesz, ze kasa co tydzień, tak jest zawsze czy można się umówić z szefostwem, aby wynagrodzenie wpływało co miesiąc?

Gościu

Do dawny pracownik chyba za długo na wrebie nie pracowałeś przecież 3 pracowników zostało podtrutych bo nie chcieli kraść na De rips może o Wiktorze czarku Pan torzynski powie więcej co nic z tym nie zrobił a może według niego tam miało być bo byli niewygodni tu trzeba zadać sobie te pytanie?

Emilia
@Gościu

Jak to - podtrutych?! :0 Ktoś celowo coś im podał, czy jak, bo nie rozumiem tego zarzutu. Chyba taką sprawą zajęłaby się holenderska policja i pisaliby o tym w całej Europie.

Montee
@Gościu

Smieciu, Ty wiesz co gadasz? Czarek z tej strony. Mam pewne podejrzenia co do autora tego komentarza. Ani mi, ani Wiktorowi i 3 osobie nic nie podano. Takie fałszerstwa zostaw dla się je albo jeszcze inaczej się rozliczymy. Z pracy zrezygnowałem przez takie gnidy jak Ty siejące ferment. Ale to był dodatek, główny powód to po prostu wypalenie, charakterystyczna robota z baaardzo charakterystycznymi współpracownikami :))) A Wiktor to była… ciekawa historia :))

Koronaświrus
@Gościu

Suseł (czy tam Dominik); jako że zostawiłeś po sobie tylko smród (dosłownie i w przenośni) a jedyne twoje osiągnięcie to to że zostałeś ucieleśnieniem foliarza płaskoziemcy to może zamiast pisać te bzdury popilnuj sobie ubrań.

Grzegorz G

Grzegorz G Jestem pracownikiem firmy sterwerk pracuję już ponad rok i jestem bardzo zadowolony z ich pracy wypłaty są regularne co tydzień nie ma żadnego (usunięte przez administratora)

Panie Dominiku. Odpuszczałem te komentarze dopuki nie zaczął Pan uderzać w moje dobrę imię (za to mogę Pana pozwać), proszę więc o skasowanie bezpostawnych komentarzy i pomówień, insynuje Pan w nich iż kogoś otrułem lub ktokolwiek inny został otruty, co jest nieprawdą. Udeża to również w dobre imię firmy Sterwerk. Nie będę się wdawał z Panem w dyskusje tylko podejme odpowiednie kroki. Wiem iż jest Pan na mnie zły. że na podstawie podanych mi przez Pana informacji miałem zwolić tego, tamtego i jeszcez jednego... Panie Dominiku z kolei od nich wiem iż to Pan się truł substancjami odurzającymi, również tzw. twardymi. Sam Pan się zwolnił i doceniam taką postawę, ale na prawdę na podstwie Pana "informacji" zrobiłęm co mogłem konsultując sprawę z resztą drużyny i dopiero wówczas podjęte zostały stosowne kroki.

Dawny pracownik w sterwerk

Kurczę panowie mają rację firma okej wypłaty co tydzień ok ale trzymajcie się z daleka od Pana Piotra mam dowody po zakończeniu współpracy uciął mi 50 € premii mam dowód z wypłaty kto chce mogę podesłać z tym Panem uciekajcie (gdzie pieprz rośnie)

Nederland

Tak prawda Czemu pan Piotr T. Jeszcze tam pracuje ten człowiek to porażka.

Marcin G

Wszystko okej firma w porządku co robią to niech robią poprzednik ma rację ale pytanie do Pana Torzynskiego może trochę poszanowania przez telefon dla normalnego pracownika a nie (usunięte przez administratora) i głupie odżywki i jakieś teksty konczylem pracę na fermie o 21:00 i musiałem jechać na inną na 21:00 gdzie jazda zajmowała ok 20 minut i nie zdarzałem do piero pani holenderka zmieniła grafik i wszystko okej było pozdrowionka z Austrii.

Dawny pracownik

Praca wiadomo nie jest lekka ale też nie jest ciężka prace na farmie trzeba lubić jest to praca specyficzna ale filozofi wielkiej nie ma potrzeba tylko odpowiedniego podejście do pracy i życia. Firma wypłacalna nigdy problemu z pieniędzmi nie było zawsze przelewy co tydzień i to jest podstawa. #Lecz niestety trzeba było się zawijać przez jednego pracownika Michała P. Na vrebie który na szczęście został przeniesiony na inną farmę Ale firma na plus koordynatorzy w porządku z podejściem do życia jak np pan Piotr który był moim koordynatorem zawsze można było z nim porozmawiać czy Pan Dawid i to jest podstawa firmy.

Trytyry

Wszystko ok tylko nie wiem czy się opłaca za 2000 euro robić 7 dni w tygodniu.... Lokum ok Praca nie jest ciężko ale tempo trzeba mieć wysokie ... Przez 6 tygodni co dzień jesteś w pracy.

Czy w STERWERK BV możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Wypłaty wynagrodzeń, są w trybie cotygodniowym. W czwartki wychodzą przelewy za poprzednio przepracowany tydzień (od poniedziałku do niedzieli).

Sylwia

Współpracuję z agencją Sterwerk od kilku lat i szczerze każdemu mogę polecić. Szczegóły zatrudnienia jasno przedstawione przed wyjazdem, zakwaterowanie bardzo dobre, zawsze można liczyć na pomoc koordynatorów, którzy mają dyżury i zawsze ktoś odbierze telefon. Moim koordynatorem był Wojtek, zawsze mogłam liczyć na jego pomoc w każdej sprawie.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie STERWERK BV? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Witam, Krowy i kozy to stworzenia, które, między innymi: jedzą, piją i dają mleko każdego dnia. Ciężko by było je poprosić o dzień pauzy. Natomiast pracownicy gospodarstw moga poczynić indywidualne ustalenia co do godzin pracy lub wolnego w Wigilię. Nie jest to dzień rekompensowany dodatkami, natomiast 25 oraz 26 grudnia (to dni świąteczne w Holandii) i są rozliczane ze stawką 200% za przepracowane godziny. Dobrze że firma gowork dba niesamowicie o kreowanie statystyk i ruchu na swoich forach. Ja chciałbym zadać Państwu to samo pytanie, czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy ?

Krzysiek

Praca która wykonywałem na farmie okej jednak jeśli chodzi o biuro mam swoje zastrzeżenia...

Zostaw merytoryczną opinię o STERWERK BV - Deurne

• Jak się pracuje w STERWERK BV?

Zobacz opinie na temat firmy STERWERK BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STERWERK BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STERWERK BV?

Kandydaci do pracy w STERWERK BV napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STERWERK BV