SILVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o SILVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Po rozmowie kwalifikacyjnej Nowy wpis

Dziwna sytuacja. Odpowiedziałam na ogłoszenie o pracę na pracownika administracyjno-biurowego (moje doświadczenie pasowało do wymagań). Zostałam zaproszona na rozmowę, która trwała jedynie 10 minut... . W tym czasie ogłoszenie o pracę było już nieaktywne. W trakcie rozmowy miałam odczucie, jakby Pani rekruterka nie czytała wcześniej mojego CV, nie była też zainteresowana tym, co mogę wnieść do firmy, jakie są moje zalety, co mnie zachęciło do złożenia aplikacji. Po rozmowie nie otrzymałam informacji zwrotnej, a ogłoszenie o pracę aktywowano ponownie. Nie rozumiem.

@Po rozmowie kwalifikacyjnej

W sumie dziwna sytuacja. Nie próbowałaś dowiedzieć się czegoś i zadzwonić do rekruterki bo chyba obiecali ci jakiś feedback. Czy tylko odzywają się do osób które przeszły weryfikacje pozytywnie? Akurat też jestem zainteresowany aplikacją na to stanowisko.

123 Nowy wpis
@Po rozmowie kwalifikacyjnej

Byłam tam na rozmowe jakoś w czerwcu, a może to był sierpień 2023. Rozmowa jak rozmowa , pytanie o obowiązki itd. Przeszło do oczekiwań fnansowych to usłyszałam jedynie "Dogadamy się". Zostałam zaproszona na dzień próbny (płatny - zlecenie), ale w ostateczności nie poszłam. Dowiedziałam się z różnych źródeł, że nie bez powodu tam ciągle kogoś szukają na to samo stanowisko :) Gdybym może nie miala pracy to bym poszła i zobaczyła, ale nie chciałam ryzykować ;)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy poziom wynagrodzeń w SILVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 30 sierpnia.

DRAMAT

Nie polecam, ciągle ogłoszenia o prace mówią same za siebie: - rekrutacja - dzwoni telefon, nikt nie nie przedstawia, nie mówi w jakiej sprawie dzwoni - warunki zatrudnienia są niejasne, tajemnica do samego końca, stawka, obowiązki itp. niczego się nie dowiesz - jakakolwiek struktura firmy, z kim rozmawiamy, komu raportujemy - nie dowiesz się (usunięte przez administratora) Czy to do obsługi sklepu, czy do magazynu, czy do marketingu - zawsze kończy się tak samo, wymiana po 2 miesiącach bo warunki zatrudnienia (usunięte przez administratora)

Róża
@DRAMAT

To kiedy pracownik dowiaduje sie za jaką stawkę pracuje? Taka rozmowa kwalifikacyjna z ilu etapów się składa w ogóle? Ucieło trochę twoja wypowiedź, powiedz dlaczego pracownicy są zwalniani twoim zdaniem po tych 2 MSC współpracy albo czemu sami odchodzą? Jakiś konkretny powód, kasa np?

@DRAMAT

A może po prostu jest większe zapotrzebowanie na ludzi? Po jakim czasie dzwonią od wysłania cv? Czy rozmowa rekrutacyjna to jest jedyny etap? To w takim razie na jaki czas podpisują z ludźmi umowę, skoro zmiany są po 2 miesiącach?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w SILVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SILVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Małgorzata

Jestem pracownikiem od kilku lat. Atmosfera jest ok co wpływa na to, że człowiekowi chce się pracować. Ciągle nowe wyzwania. Pracowałam w wielu miejscach i powiem, że jeżeli jesteś osobą pracowitą, myśląca i odpowiedzialną to polecam - na pewno będziesz zadowolony.

Dzięki

Pracowałam w biurze Silver ponad 3 lata i pewnie dalej bym pracowała gdyby nie konieczność przeprowadzki za granicę. Idealnie może nie było, ale gdybym została w kraju na pewno bym pracowała dalej, bo z zarobków byłam zadowolona.

Zofia
@Dzięki

Na jakim stanowisku konkretnie pracowałaś? Wszystkie są dobrze opłacane czy są jakieś wyjątki? Oprócz dobrej pensji można tu liczyć na fajną atmosferę?

Zakochana

Fajna praca przy pakowaniu kosmetyków xddd

Ja również pracowałam w Silver Cosmetcs i złego słowa nie mogę powiedzieć, pracownicy w firmie byli bardzo przyjaźni i chętni do pomocy. Co do wynagrodzenia nigdy nie wynosiło ono tyle co najniższa krajowa. Z sentymentem wspominam tamto miejsce i chętnie bym została gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania.

@Anna

Potwierdzam

Generalnie nikt u nas nie zarabia najniższej krajowej, nawet na początku, nasze średnie stawki na poszczególne stanowiska są zawsze powyżej średniej lokalnej, więc Jagoda chyba pomyliłaś firmy.

Marzena
@Karolina

A dużo więcej? Może ona jakoś gorzej się prezentowała, że nie chcieli zaproponować więcej? ;p A tak serio to naprawdę aż tyle ogłoszeń się pojawia teraz? Czemu?

Martyna
@Karolina

Chcialam złożyć swoje cv na pracownika biurowego u was, jednak nurtuje mnie dlaczego średnio co pare miesiecy szukacie nowej osoby?

Marzena
@Martyna

Hej i co dowiedziałaś się może i aplikowałaś?

@Martyna

@Martyna są tworzone nowe stanowiska i wakaty, czasem jedna osoba na dane stanowisko to za mało.

Pani przeprowadzająca rozmowę kwalifikacyjną mega profesjonalna, nie przedstawiła się ani z imienia i nazwiska, ani ze stanowiska. Nawet nie wiedziałam z kim rozmawiam, w zasadzie jakby rozmowę przyszedł prowadzić ktoś np. z magazynu to bym nie miała możliwości zauważyć różnicy ????(usunięte przez administratora)

@1234

Jak dzwoniła, żeby zaprosić na rozmowę to też zresztą ani be ani me kim tam w ogóle jest.

Jaka atmosfera jest między działami w Silver Cosmetics Michał Kuriata?

Jest jeszcze gorzej niż było!!!!!

2500zł netto to było w 2019r. teraz firma oferuje znacznie więcej na start, widząc twoje podejście to chyba nie nadawałaś się do pracy, nie masz pojęcia o aktualnych warunkach, firma nie boi się krytycznych opinii, ale widzę, że piszesz pod różnymi nickami wiele nie prawdziwych informacji, nie rzadko obelgi, które są usuwane przez gowork, pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy i bezkarny, a za te wszystkie nie prawdziwe informacje firma może wystąpić na drogę prawną, aby chronić swoje dobre imię.

Ewelina

Wypowiem się z perspektywy pracownika tej firmy. Jeśli chcesz pracować- jesteś doceniony. Jeśli chcesz plotkować cały dzień- no sory, ale w żadnej firmie tak lekko nie ma. Nie ma żadnego zakazu odzywania się, to bzdura. Do pracy przychodziły różne osoby, które potrafiły pół dnia plotkować o pudelku. Wcale nie dziwię się, że firma nie trzyma takich osób, bo źle się pracuje kiedy ktoś ci nadaje nad głową. Atmosfera w pracy była fajna, szefostwo się nie wtrąca jak coś zrobisz, ma być tylko zrobione, mam tu na myśli biuro. Nigdy nie było problemu z dniem wolnym, albo wyjściem w połowie dnia. Nigdy nie słyszałam, aby komuś zabrano premię za gadanie. Wręcz przeciwnie- jeśli dobrze pracujesz premia wypłacana była nawet w wyższej niż ustalona kwocie. Kasa też była dobra. Generalnie polecam pracę w tej firmie, gdyby sytuacja życiowa nie zmusiła mnie do wyprowadzki z pewnością pracowałabym nadal. Jak ktoś nie chce pracować i się rozwijać, to faktycznie nie polecam tej firmy.

Krystyna
@Ewelina

No ale nic nie napisałaś o tych zarobkach plus premia, co tu padła wcześniej kwota. Może i tej premii nie zabierają, ale naprawdę jest jej tyle?

Ewelina
@Krystyna

Ja byłam zadowolona ze swojej wypłaty i wiem, że jak ktoś wykonuje dobrze swoją robotę to dostaje premię zależną od efektów, jeśli premia jest niska to znaczy, że ktoś słabo robi swoją robotę....jak wszędzie....

Hmmm

Od chyba roku, jak nie dłużej, przewijają się ciągle ogłoszenia o pracę, ale za każdym razem na inne stanowiska. Na rozmowie o pracę wszystko ładnie pięknie, na końcu pada magiczne pytanie: "ile chcesz zarabiać?"(usunięte przez administratora)

admin

Czekamy na twoją opinię o firmie Silver Cosmetics. Od twojego komentarza może zależeć kariera wielu osób.

Zostaw merytoryczną opinię o SILVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Miłoszyce

• Jak się pracuje w SILVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy SILVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SILVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ