Opinie o Adecco Belgium / Belgia w Wetteren

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Adecco Belgium / Belgia. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adecco Belgium / Belgia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adecco Belgium / Belgia w Wetteren

Finansowanie bankowe Nowy wpis

Finansowanie bankowe i pozabankowe ! Równiez online ! Kredyty i pozyczki bankowe i pozabankowe dla osób pracujacych,prowadzacych dzialalnosc gospodarcza oraz spólek ! Wszelkie formy finansowania ! E-mail: monikaiwona47@gmail.com Zapraszamy!!!

Mariusz Nowy wpis

Przy graficie praca porażka. Nikomu nie polecam, ciężka praca gonią cię cały czas, dużo obcokrajowców, Polaków, Tunezyjczyków, Turków.. najwięcej polaków gonią. warunki mieszkalne nawet ok, pieniądze też agencja wypłaca, czasem z opóznieniem lub pomyłki robią , za mało kasy, trzeba pilnować wszystkiego a paski z wypłatami raz na miesiąc jak nie zapomną wysłać. żenada. do tego życie tutaj jest drogia,podatki są zbyt duże i te same pieniądze zarobić można w innych krajach, blizej Polski. Panie z biura niezbyt ogarniętę, a jak jest problem z wypłatą to zbywają, niechętnie pomagają załatwić też inne sprawy. Nie polecam tego biura, tymbardziej pracy na graficie, większość Polaków co ze mną robiła już zjechała do polski lub znalezli inną pracę

lorenz Nowy wpis

Byłem 2 razy w Niemczech z dwóch różnych agencji, wszystkie są jednakowe, trzepią kasę na mieszkaniach i dają marne stawki, a tymi umowami można sobie tyłek podetrzeć. Przez Adecco pracuje Mój brat jest w Norwegii, wynajął sobie własne mieszkanie bo na firmowym mieszkał z ośmioma chłopami. I tak gdzie jest praca tam go wysyłają, nigdzie dłużej nie zagrzał miejsca niż 2-3 tygodnie. To jest agencja, co innego być na kontrakcie wtedy macie pracę pewną, a tak nie raz będziecie siedzieć na pustym garnuszku. Cała prawda.

ji Nowy wpis

Dostał się ktoś do pracy w fabryce opakowań w Meer w Belgii???

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Adecco Belgium / Belgia? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
joi

Wiadomo już kto został zakwalifikowany na kurs języka niderlandzkiego w czerwcu?? Piszcie Panowie o postępowaniu rekrutacyjnym, kursie a później o samej pracy i warunkach zatrudnienia, życia w Belgii. Pozdrawiam i życzę pomyślności.

nok

pytania standardowe dlaczego chce pracować w Belgii co robiłem w poprzedniej pracy zakres obowiązków pytanie jak radzę sobie ze stresem oczywiście pytanie o cechy charakteru standardowa rozmowa czy ktoś dostał już informację zwrotną?

kaki

Czy mógłby ktoś napisać jakie były konkretnie pytania i odpowiedzi? Poproszę i z góry dziękuję!

nok

Jestem po rozmowie. Jak mi poszło nie wiem. czy ktoś odbył dziś rozmowę?

asss

Witam, ONA, napisz jeszcze jak wygląda kwestia zarobków w Belgii??? Interesuje mnie ile można zaoszczędzić z powiedzmy 2500E brutto miesięcznie. Wiem, że podatki są znaczne, ale w zamian też dostaje się dużo od państwa. Jakie koszty są życia, mieszkania, dojazdu??? Jak mąż ocenia Belgię, jako kraj z perspektywam i szansą na lepsze i ciekawsze życie??/ Jak Belgowie, czy też ludność mieszkająca w tym kraju (zdaję sobie sprawę,że to mieszanka narodowościowa) traktuje świeżych imigrantów???

dudek

Jestem umówiony na rozmowę z Adecco Belgia na przyszły tydzień. Zapytałem przez telefon o wynik testu miałem 19 poprawnych na 25 pytań. No i widzę zmianę w ofercie którą dostałem na e-maila. Adecco oferuje 200 euro za każdy miesiąc kursu oczywiście plus zakwaterowanie i jedzenie. Czy ktoś już miał rozmowę? Jeżeli ktoś miał już rozmowę niech napisze parę słów ale z tego co zaobserwowałem to umawiają wszystkich na 7 maja. Ogólnie to życzę powodzenia osobą które ubiegają się o tą pracę.

ONA

Mój mąż w obecnej chwili jest na wyjeździe z Adecco Belgia (węgiel-grafit).Jeśli chodzi o sam kurs jezykowy to faktycznie jest bezpłatny. Wcześniej był w Katowicach,teraz ograznizują je we Wrocławiu. Wszyscy go zaliczyli.Trzeba załapać podstawy,na koniec ocena opisowa po Niderlandzku. Wypłaty są na czas,tygodniówki zawsze w czwartki. Ale niestety jestem zawiedziona odnosnie jakiejkolwiek pomocy ze strony Pracodawcy bądź Adecco przy wynajmie mieszkania. Niestety ale w Belgi jest bardzo trudno wynająć mieszkanie Polakom. A zwłaszcza że umowy są tygodniowe.Sądze ,że Praca jaką oferuje Adecco Belgia ,jest dla kawalerów,a nie dla ludzi którzy mają rodziny.

assss

Odbył już ktoś rozmowę kwalifikacyjną z adecco-belgia????

joo

Mnie również interesuje dalsze postępowanie w sprawie rekrutacji. Podejrzewam, że w krótce okaże się. Proszę tylko o dzielenie się informacjami o dalszym rozwoju sytuacji. Nie znajdzie się nikt kto pracował już w fabryce w Meer??? Podpowiedziałby coś, o sutuacji, intensywności pracy, atmosferze w niej panującej??? Kto tam pracuje??

Demon

Czytam sobie...i coraz głębiej utwierdzam się w przekonaniu że ktoś chce na siłę z kogoś zrobić idiotę, lub szuka osoby technicznej do układania słomy w stodole. Jak widać na powyższych przykłądach, w tej firmie pracuje stado ignorantów...zatem moje pytanie...co dalej skoro na wstępie takie takie kwiatki ludziom podsyłają? Programator PLC...owszem istnieje, ale do wąskiej rodziny sterowników i raczej rodem z poprzedniej dekady a może i dwóch. Nie chcę nawet wiedzieć jak by przebiegała ewentualna część weryfikacji wiedzy z zakresu pneumatyki :D Do mnie też się kiedyś tam odezwali...nawet przez skypa gadałem z taką lalą która do końca nie była przekonana czy żyje na tym świecie, czy też może w wymiarze równoległym i chyba z tego powodu zadawała mi pytania z du..y wyjęte, a ja raczej z grzeczności powstrzymywałem atak śmiechu:) Nie polecam nikomu komu zależy na tej robocie, aby po tych testach pierwszy wysłał zapytanie do osoby rekrutującej...zbanują Ci konto mailowe i już niczego się nie dowiesz co dalej z Twoją aplikacją. Tak postąpili ze mną po ponad miesiącu od wspomnianej rozmowy. Czekajcie Panowie cierpliwie na odpowiedź i publikujcie na bieżąco jaki progres i rokowania. A tak na marginesie...wspomniana oferta pracy pojawia się w coraz ciekawszych zakamarkach sieci...z tym że bez informacji o odbyciu fundowanej przez firmę trzymiesięcznej nauki języka niderlandzkiego, lecz z konieczną własną znajomością angielskiego na poziomie komunikatywnym...czyli jakim niby, bo ja nigdzie nie mogę się doszperać jak kwalifikować taką znajomość...A czy B a może C? I z jaką cyferką?

ole i do przodu

Zgadza się, mam podobne odczucie. Czasami trzeba było samemu wpaść na to co autor miał na myśli. Co niektóre odpowiedzi z kosmosu np. Programator PLC przeznaczony jest do?? jedna z odpowiedzi- Wizualizacji biologicznej pamięci.:-))) O co come on?/ I don't know.

zzxxzz
@ole i do przodu

Czy ktoś zna wyniki swojego testu? Dodam jeszcze za ostatnie trzy kartki były bez sensu kawałek jakiegoś schematu elektrycznego i wycinek z dokumentacji mechanicznej. Obawiam się że nikt tego testu nie weryfikował i dlatego wyszło tak jak wyszło

zzxxzz

Też rozwiązałem test dwa tygodnie temu. I cisza ze strony Adecco. Umowa co tydzień jest nie do przyjęcia. Co do testu to był bardzo prosty ale myślę że ktoś go przetłumaczył jeden do jeden z jakiegoś języka na polski i czasami wychodziły bzdury, albo układała go osoba która nie ma styczności na co dzień z mechaniką elektryką i automatyką. Też macie takie odczucia?

yoo

Witam, Rozwiązałem test z wiedzy elektrotechnicznej. Myślę, że poszło mi dobrze. W tej ofercie pracy niepokoi mnie termin zawierania tych umów- na tydzień??? Wogóle, że ktoś ma ochotę tak częstowznawiać umowę i podpisywać ją wielerazy. Ostatecznie to sam już nie wiem co o tym myśleć.

bob

Czy ktoś rozwiązał test i miał już rozmowę z Adecco Belgia?

olek

Kolega Demon napisał dokładnie napisał jak to działa i w tym temacie nie mam już nic do dodania. Co do Adecco to dodam że z tą firmą mam kontakt od 16 lat to znaczy: 1. Dawno temu szukałem pracy oczywiście w zawodzie pojawiła się atrakcyjna (nie mylić z bardzo atrakcyjna) oferta pracy czasowej 6-tygodni w ciekawej firmie. Nie miałem pracy więc na tamte czasy przyjąłem ofertę bez grymasu. Pani oczywiście powiedziała że praca jest tylko na 6 tygodni i nie ma możliwości przedłużenia kontraktu. Przepracowałem te 6 tygodni oczywiście praca i płaca była w miarę atrakcyjna więc postanowiłem zapytać czy nie da rady popracować bezpośrednio w tej firmie na normalną umowę o pracę. Kierownik powiedział że nie ma takiej możliwości ale jak tylko będą mieli więcej pracy to zadzwonią. Po dwóch miesiącach zadzwonili dostałem umowę na 3 miesiące kolejną na czas nieokreślony. W sumie przepracowałem 18 miesięcy + 6 tygodni przez Adecco bo w firmie było coraz mniej pracy i zostałem zwolniony z przyczyn zakładu pracy. 2, Kolejna praca również była przez firmę Adecco. Potrzebowali człowieka na czas określony (nie pamiętam na ile) w dużej firmie na zastępstwo. Pojechałem na rozmowę do Adecco później do firmy. Człowiek w firmie powiedział że na to stanowisko ma już kandydata ale może mnie przyjąć na inne stanowisko też atrakcyjne dla mnie ale za trzy miesiące i powiedział że na pewno do mnie zadzwoni. Za trzy miesiące oczywiście zadzwonił podpisaliśmy umowę i pracuję w tej firmie do tej pory czyli grubo ponad 10 lat. Gdybym nie miał pracy to doprowadził bym do końca to rekrutację i jeżeli został bym zakwalifikowany to zaryzykował bym podpisanie tej umowy. W dziale utrzymania ruchu muszą być osoby sprawdzone i takie które popracują tam kilka lat inaczej nie opłaca się ich szkolić. Może będąc na miejscu uda się podpisać umowę bezpośrednio z pracodawcą na jakiś sensowny okres. Każdy z nas ma własną opinię i własne wymagania mam jednak nadzieję że ktoś się znajdzie i tam pojedzie a później napisze tutaj jak mu się pracuje i czy było warto. Pozdrawiam i życzę powodzenia w Meer dla przyszłych pracowników.

olek

Elektromechanik w fabryce opakowań w MEER. Byłem umówiony na testy z wiedzy elektrycznej. Przemyślałem jeszcze raz ofertę. Pieniądze wydają się być sensowne. Fabryka w szczerym polu oddalona od większego miasta. Umowa podpisywana co tydzień z Adecco. Zakwaterowanie dwie osoby w pokoju w mieszkaniu wynajmowanym od Adecco albo przez Adecco. Nie poszedłem. W sumie to trochę żałuję bo chociaż mogłem ten test rozwiązać. Jeżeli ktoś będzie na tym teście niech da info. pozdrawiam i powodzenia

Demon
@olek

A ja się zastanawiam...kto normalny daje umowy na tydzień i kto normalny je podpisuje. Podpisać można...z właścicielem fabryki i po akceptacji warunków przez obie strony, a nie z jakimś łobuzem. Pracując w NL na kontrakcie tzw. zero-godzinowym (coś na wzór umowy zlecenia czy jakoś tak), podpisywałem tylko jeden kontrakt w danym roku i to bezpośrednio z właścicielem firmy...a tu co tydzień ? Bo jak nie będzie roboty to Twój problem nie Adecco? Całkiem blisko stolica Zjednoczonej Europy, a zasady bardziej podłe niż u ruskich, gdzie też miałem okazję pracować. Belgom potrzeba niewolników...a Adecco im ich daje, przy okazji łojąc tyłek obu stronom...w świetle plugawego prawa. Kurs językowy? Chyba analfabetom by się bardziej przydał niż komuś mającemu doświadczenie w branży, szczególnie w dziale utrzymania ruchu lub serwisie. Nie dajcie się omamić stawkami...one i tak są podawane brutto, tyle że o tym dowiecie się później czyli przy wypłacie:)Ale cóż...najciemniej pod latarnią jak widać, skoro w Belgii takie wałki są dopuszczalne i praktykowane. Poza tym...zdaje mi się że wymagają tyle, że każdy kandydat będzie przeszczęśliwy słysząc od rekrutera że zakwalifikował się na tzw. short listę...a już wniebowzięcie nastąpi w momencie gdy dowiesz się że jako jedyny z nieprzebranego grona spełnia wszystkie wymagania i to właśnie on pojedziesz tyrać. Stary chwyt...mający na celu zrobienie z Ciebie wiernego psa. A jak już pojedziesz, to stwierdzisz że na tej robocie małpa by sobie też poradziła, a z Ciebie ktoś łacha darł ile wlezie i stawiał wymagania, które bez problemu spełnia góra 2% fachowców z branży...i niby po co to wszystko? A wspomnij jeszcze coś że chcesz tam pracować i przy okazji ucczestniczyć w związkach zawodowych, bo słyszałeś że tam prężnie działają...pojedziesz...na gaśnicy :) Apeluję o rozwagę bo mi Was szkoda. Nie raz widywałem rodaków za granicą (BE, NL) którzy pracowali za grosze przy choćby tujach(choć to była jedna z bardziej opłacalnych form zarobkowania), na zbójeckich zasadach i mieszkali w podłych warunkach, a nadzorcą niewolników było bydle z polski, które ledwo pisać umiało. Nie dajcie się omamić byle chłystkowi, bo wszystko ma drugie dno. Oferta ma być atrakcyjna i wiarygodna...a później jak się typa do roboty złapie to się z niego robi niewolnika dając do podpisu takie kwitki, że nie ma biedak wyjścia :( Najlepiej jechać tam gdzie ktoś ze znajomych pracuje lub pracował i poleci Waszą osobę szefowi i vice versa...i nawet warto koledze "odpalić dolę" za załatwienie roboty, mając w świadomości to że dolę dostał znajomy a nie jakiś artysta z Koziej Wólki co się zowie doradca personalny.

Zostaw merytoryczną opinię o Adecco Belgium / Belgia - Wetteren

• Jak się pracuje w Adecco Belgium / Belgia?

Zobacz opinie na temat firmy Adecco Belgium / Belgia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adecco Belgium / Belgia?

Adecco Belgium / Belgia