Opinie o Van Den Blocke w Bąkowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Van Den Blocke. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Van Den Blocke o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Den Blocke w Bąkowo

Czy pracodawca Van Den Blocke motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Dział HR

Tak. Jest premia za brak absencji, ubezpieczenie grupowe a w planach kolejne benefity.

Czy pracodawca Van Den Blocke motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Dział HR

Ziom Nowy wpis

Czy to prawda, że w firmie zmieniła się struktura właścicieli i Pana Pawła już nie ma tzn nie jest już właścicielem? Wcześniej chyba pracował tam Marek tata i potem się rozstali dziwna sprawa.

Seba Nowy wpis

Wyzysk i wyzysk straszna firma umowa śmieciową brak szacunku do pracowników

Weronika Nowy wpis
@Seba

Co masz na myśli mówiąc wyzysk? Tak samo firma kontraktowa - to o co tu chodzi?

Do Ger

Płacą grosze tyrają jak w obozie masakra najgorsza firma w jakiej pracowalem

Michał Nowy wpis
@Do Ger

A konkretne liczby możesz podać? To coś w okolicach minimalnej że nazywasz to groszami?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Van Den Blocke, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Bąkowo
Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SORTOWNI PACZEK Kowale 20
Inwork Sp. z o.o.
logo firmy Technolog
Ayesa Polska sp z o.o.
Seba

Zapraszamy do firmy dobre pieniądze i atmoswera źle opinie są od niezadowolonych pracowników nie przejmujcie się zwolniliśmy ich

gosc

jakas masakra jest ponownie ogloszenia PRACOWNIK PRODUKCJI..... co tydzien, jest do pomyslenia.......o co chodzi....ja tez byem na rozmowe kilka tygodni temu...

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Van Den Blocke?

Piotrek

tak ó mnie w firmie zapraszam

Piotrek

pracóje tó z bratem jest spoko atmosfera dobre pieniądze nadgociny nikoto nie mobingójemy to oszczerstwo jesteśmy spoko lódźmi a ten pszemiał pracownikuw to nienasza wina lódzie po prostó nie wiedzą czego chcom muj brat jest zadowolony zapraszamy do pracy :):):)

Byly

Ja tam pracowałem żałuje wyzyski i mobing

Małysz

Miło słyszeć że te „firmie” nie wiedzie się dobrze .Karma wraca.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Van Den Blocke? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

lepiej idz do innej pracy nie polecam van den blocka

Waldek

Omijać tą firmę płacą grosze a praca jak w kamieniołomie

@Waldek

Płacą grosze? To dokładnie ile można zarobić za pracę w firmie Van Den Blocke? Czy mógłbym dzięki Tobie to ustalić? Widzę, że jesteś skory do rozmowy, więc fajnie by było móc to ustalić.

Paulina

Jestem pracownikiem tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Od początku zatrudnienia mam bardzo dużo ciekawych zadań,możliwości współpracy bezpośrednio z klientem. Dobry kontatkt z bezpośrednim przełożonym.

@Paulina

Chyba Rafał kazał CI tak napisać wszyscy z odchodzą z firmy wiec nie kłam

Samson

No popieram przedmówcę omijać tą firmę

Narzekasz na zachowania kierownika, o czym konkretnie mówisz? Nie wspomniałeś nic na temat atmosfery między pracownikami- czy Twoim zdaniem jest ona w porządku? Daj znać!

@Michał

kierownik to twoj brat wiec wiecej nie bede komentował

Uwaga ta firma to zło wyzysk i mobink (usunięte przez administratora)

Kris

Pracowałem tymczasowo w VDB na dwóch ciekawych projektach. Panuje tam fajna, rodzinna atmosfera. Pracownicy komunikują się bezpośrednio, wprost. Jest sporo pracy, dużo projektów, jest nad czym pracować. Wspierający zespół.

Pracowałam w VDB przez prawie 2 lata. Bardzo doceniam ten czas - super podejście do pracownika, świetna komunikacja z przełożonym i duża elastyczność. Na pewno na plus idzie też współpraca z managementem. Projektów jest sporo, ale dzięki wsparciu współpracowników, wcale się tego nie odczuwa. Zdecydowanie polecam :)

Justyna

Pracuje tu już tu rok i powiem szczerze że gdyby nie kredyt to już bym odeszła

Smutny

Pracowałem tam 4 miesiące liczyłem na szacunek i uczciwość ale (usunięte przez administratora) tylko obiecywał nie polecam słaba płacą atmosfera beznadziejna ocena firmy 2/10

Zostaw merytoryczną opinię o Van Den Blocke - Bąkowo

• Jak się pracuje w Van Den Blocke?

Zobacz opinie na temat firmy Van Den Blocke tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van Den Blocke?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Van Den Blocke