Opinie o Yeem Ltd. Ipswich w Ipswich

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Yeem Ltd. Ipswich. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Yeem Ltd. Ipswich na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yeem Ltd. Ipswich w Ipswich

Ta firma jest zarejestrowana na Brytyjskich Wysp Dziewiczych, a nie w Wielkiej Brytanii. To nie ma żadnych relacji do ICA. Musisz być odpowiedzialny za oszczerstwo.

gucio

czytaliscie ta umowe dokladnie , ja nie znam az tak bardzo dobrze angileskie, czy w samej umowie jest cos nie tak ?

wyslalem \"firmie\" yeem\" wiadomosc, ze nasza ambasada zaprzecza by w anglii istaniala firma yeem... a to mi babka odeslala: Please provide the details of the reaspond. Our lawyer will contact or visit the embassy to clarify this issue. We will not continue with the hiring until the question will be resolved. We will inform you as soon as it will be resolved.

rowniez otrzymalem 3 maile niby przez error

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Yeem Ltd. Ipswich? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Zenek

Również z nimi mailuję dostałem od nich dziś 3 maile dwa niby wysłane przez przypadek. o co chodzi z tymi kontami bankowymi, bo przecież udostępniając nr konta bankowego to jeszcze nic nie znaczy, nic nie mogą zrobić bez mojej wiedzy...

bodega

Witam, Ja też dostałam dokumenty. Mój kuzyn w Lodynie sprawdzał tą firmę nikt o niej nie słyszał ale ponoć dużo tam ostatnio przypadków kradzieży kont bankowych.

Maciek

Witam W związku z tym iż nie jestem tu sam. Ja również wysłałem zapytanie do ambasady RP w Londynie i czekam na odpowiedź. Sprawa wydaje się być śliska. W odpowiedzi na pierwszy maila udostępniłem tej firmie dane odnośnie mojego prawa jazdy i dokładne dane osobowe. Nie rozumiem do czego te dane mogą im służyć ??? Do momentu odpowiedzi z ambasady wstrzymuję się z jakimkolwiek działaniem. Przesłanie danych odnośnie konta bankowego może skończyć się źle. Czekam na odpowiedz ambasady a dodatkowo pod adres firmy w dniu jutrzejszym ma się udać kolega zamieszkujący w okolicy. Pozdrawiam

dunek79

No i wszystko jasne... Dziękuję wszystkim i pozdrawiam. Uważajcie na takie firmy w przyszłości.

YEEM. LTD .. .OSZUSCI!!! UWAGA!!!!! Pisałem do ambasady z prosba o sprawdzenie firmy YEEM.LTD to co dostalem w odpowiedzi :: "W odpowiedzi na Pańskie pytanie uprzejmie informuję, że firma Yeem ltd nie jest zarejestrowana w brytyjskim rejestrze firm, jakim jest Companies House. Nie figuruje również w rejestrach Creditsafe, wywia (usunięte przez administratora) i finansowej, z której usług korzysta WPHI. Z dokumentów, jakie Pan przesłał można wysnuć sugestię, że jest to próba oszustwa, które ma polegać na udostępnianiu kont tzw przedstawicieli handlowych firmy do operacji bankowych. Sugerujemy daleko idącą ostrożność w dalszych kontaktach z firmą Yeem ltd, gdyż może to być próba oszustwa."

and

ciekawe ile osob podalo chociaz swoj numer prawa jazdy....

RK

Nawet dzwoniłem dziś pod podany na stronie numer 3 razy i po kilku sygnałach włączał się piskliwy dźwięk i to wszystko, bez żadnej odpowiedzi

RK

Również otrzymałem dziś dokumenty do podpisu, jednakże też się zastanawiam o co chodzi, poza stroną internetową firmy nigdzie nie można odszukać, nie wiem co z tym robić, jak można sprawdzić wiarygodność tej firmy i jej istnienie przede wszystkim?

Daniel

Ja też dostałem dokumenty do wypełnienia. Ciekawe.... Faktycznie nie ma żadnych inf o tej firmie.

witam w chwili obecnej napisalem do polskiej ambasady w londynie z prosba o pomoc w tej sprawie... jak bede cos wiedziec napisze

wyslalem firmie yeem maila z informacja ze zweryfikuje wiarygodnosc ich firmy... ciekawe czy odpowiedza na maila

Ja rowniez dostalem papiery... firma anonim.. zero sladu tylko stron internetowa... chca nr konta dziwna sprawa.. smierdzi mi .. niech ktos cos napisze

and

rowniez mam papiery do podpisania i mysle co z tym fantem zrobic

Zostaw merytoryczną opinię o Yeem Ltd. Ipswich - Ipswich

Yeem Ltd. Ipswich