Opinie o Apteka Novitmed BLISKA w Glinojeck

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Apteka Novitmed BLISKA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Apteka Novitmed BLISKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apteka Novitmed BLISKA w Glinojeck

Marcin Nowy wpis

Czy to sieć aptek?

gość Nowy wpis

Doświadczenie u nich zdobyte rzeczywiście jest dość cenne, ale jakich zarobków można się spodziewać?

Doświadczony Nowy wpis

mialem okazje pracować w Bliska Novitmed ale musze przyznać ze wspominam to miejsce bardzo miło ... Zespół w aptece jest super, dziewczyny sie dogadują wiec jest dobra i zdrowa atmosfera. Właścicielka koordynuje prace zespołu, widać ze ma doświadczenie i ratuje z opresyjnych sytuacji. Wynagrodzenie jest na dobrym poziomie plus zawsze na święta i w sezonie wpadają dodatkowe premie i prezenty. Za moch czasów nie było pomocy aptecznej ale za to przychodzi Pani z serwisu sprzątającego ale nie wiem jak ona była z tego rozliczana :) Zmieniałem miejsce zamieszkania ale ta apteke wspominam jako fajne miejsce do nauki rozwoju w fajnej atmosferze także niezdecydowanym polecam

Była Aplikantka Nowy wpis

Potwierdzam przedmówcę. Byłam tam na rozmowie w styczniu tego roku. Rozmawiała ze mną żona (?) właściciela - tipsy na wypielęgnowanych łapkach zapaliły u mnie czerwoną lampkę. Nie powiem, rozmowa przebiegała w miłej atmosferze, lecz nie jestem aż tak wielkim desperatem aby pracować na \"półczarno\" itp. Jeśli kogoś zastanawiało, co oznacza zapis w ogłoszeniu: \"- inne obowiązki związane z zawodem i potrzebami apteki. \" to już śpieszę z wyjaśnieniami - właściciele nie zatrudniają pomocy aptecznej ani osoby do sprzątania - ani na etat ani na godziny. WSZELKIE prace porządkowe (zmywanie podłóg, mycie okien, mycie półek itd) wykonuje cały personel apteki między obsługą pacjentów. Bez jakiegokolwiek dodatku do wynagrodzenia. I jest z tego rozliczany!

Rafał

Nie pracowałem w tej aptece, ale regularnie (od ponad roku) przeglądając ogłoszenia z tej branży zauważyłem,że ten pracodawca non stop szuka personelu: jak nie technika to magistra czy kierownika. Nie wróży to dobrze dla przyszłego aplikanta - ciekawe dlaczego jest tam taka rotacja personelu? W takiej sytuacji to tylko desperat może iść tam do pracy. Normalnie, tydzień bez ogłoszenia Novitmedu to tydzień stracony :)

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Novitmed BLISKA - Glinojeck

Apteka Novitmed BLISKA