NV Group

Opinie o NV Group

HL045

Firma śmieć,do utylizacji ale moim skromnym zdaniem to powinni ich pozamykać,a kto ?A od czego mamy trybunał konstytucyjny?Tak właśnie.A niech wezm (usunięte przez administratora) w za morde i do pierdla łącznie sekretarami.

powiem tyle firmy nie znam jestem tu pierwszy raz ale na stoczni jest porażka o bhp możesz zapomnieć problemy ze sprzętem ochronnym nawet jak będziesz pracował jak koń nikt ci nic nie powie tylko zawsze mało cały dzień się na ciebie czają żeby cię zjechać dlaczego stoisz a nie robisz porażka odradzam

Kontraktowiec

Te hieny ogłaszaj się cały czas na portalu '' Stoczniowcy'' Jak zobaczyłem pierwszy raz ich ogłoszenie ,to nie chciało mi się wieżyc w to , co oni proponują- Stawka mnie niż minimalna i wszystko pokrywasz sam . Myślałem ze nic gorszego niema jak Langset ..a tu prószę są jeszcze gorszę sepy .

onn

Dzwonili do mnie na początku roku bo szukali foremana na kleven, byłem tam kiedyś więc wiem jak jest. Oferowali: 154 korony na godz, wyżywienie własne, dojazd i zjazd swój, kampy płatne. Do to tego jeszcze nie dość, że masz być foreman na 20 osób to jeszcze normę wyrobić którą wyliczy jakiś pan Tomeczek... To zwykli badylarze a nie normalna firma, a kłopoty z urzędami w Norwegii mieli i mają do dziś, więc niech się nie zdziwią wszyscy tu broniący fachowcy jak im się urząd podatkowy do (usunięte przez administratora) dobierze bo ich firma wykiwała.

Spawacz

TELEFONICZNIE

BRAK PYTAŃ , OGÓLNIKI ODWRACAJĄCE UWAGĘ BYLE POCZUĆ ZE DAJĄ CI SZANSĘ ,

syf jak zawsze wszyscy (usunięte przez administratora) na nich tych darmozjawów

fachowiec

Czytając te opinie dochodzę do wniosku że piszą sami rozżaleni których rozpoznana że są mocni tylko w gębie a nie w pracy .Pracuje w tej firmie już 5 lat i nie narzekam jak znasz się na robocie to masz zawsze u nich zatrudnienie. Płacą zawsze na czas , masz wszystkie prawa ,firma jest legalna a nie jakiś krzak , umowa norweska z wszelkimi prawami do rodzinnego ,jak masz fach w ręku to można do nich walić ,a jak tylko udajesz że pracujesz to cię szybko rozszyfrują . Powodzenia

marian

qurwy i oszusci. z firma to oni nie maja nic wspolnego.traktuja ludzi tak jak tu kolega wczesniej powiedzial.wykorzystuja ludzi tylko do jednego kontraktu,pozniej ci powie ta paniusia z biura ze sie nie sprawdziles.ja mam uprawnienia konkretne zrobione uczciwie a nie jakies kupione jak niektorzy to robia.wiec jak mioglbym sie nie sprawdzic. te qurwy wlasnie co (usunięte przez administratora) im liza tam robia i trzymaja sie jak majtek mamusi.nie jestes kapusiem ani dupowlazem wiec nie jedz tam.bo ja prawde mowilem do ludzi o tym co widzialem tam i dlatego te psy mi powiedzieli ze sie nie sprawdzilem

welder

'welder 111" - ma racie,norweska umowa - kadra polska i to co z nią związane, Jedyne co pozytywne w tej firmie to Andrzej (ich złota rączka) -takie moje zdanie

welder111

Ja do oleeee4 ....ty chyba jesteś podstwiony koleś.Skoro jest tak miodzio to (usunięte przez administratora)tam do roboty,i nie naciągaj ludzi żeby jebali na młynków, tomeczków i innych darmozjadów.

welder

odradzam , obóz pracy (w Norwegii !!!), tam nikt z majstrów się nie uśmiecha , cały czas pokazują twoja niższość , odpowiadają na twoje pytania przez zęby ( z łaską) , najniższa tzw krajowa , kroją cię na kwaterze (obiecują za wypracowanie normy 85% - gratis , jakie tam są normy skoro nie można tego osiągnąć - a jest akord , cały czas ogień) , kasują cię za odebranie z promu i odstawienie cię na prom , tną koszta ile się da to na twoje barki , kto zna to powiedzenie ten będzie wiedział "ZAJ...ŚCIE JAK W CRISCIE"

welder111

Jeszcze dodam że nie odszedłem dlatego że było dobrze ,ale wtedy właśnie zaczeło się wszystko walić.Mieli kłopoty na terenie Norwegii ze Związkami Zawodowymi ,więc zmienili nazwe.Tyle tylko że przydupasy dalej robią i mają swoje układy.Nowy nie będzie nigy miał lepiej od nich.Zapierniczac będziedzie na bilety lotnicze dla nich,kampy i impreski vipów.ODRADZAM!!!!!!!!

welder111

Ja miałem okazję pracować kilka lat ,ale to był jeszcze Genfer LLOYD.Widzę że się nic nie zmienilo,syf dalej lizodupy widzę dalej robią.Młynki tatusie synalek i cała reszta darmozjadów przy korycie.Nie radzę pracować dla nich,tam mają dobrze tylko ci co robią od czasu kiedy ja byłem.Fakt że jak byłem wtedy to nie placilem za kampy ,transport i byla dieta.Ale za to atmosfera byla do kitu i trzeba bylo sie pilnowac co gadasz.

WeldeRorvik

Firma krzak.W stoczni w Kleven płaci się za wszystko,kwatery,transport,wyżywienie i do tego marna stawka godzinowa 160-165 nok .Jeśli będziesz dobrze pracował to możne obniża Ci koszta za zakwaterowanie.W Rorviku szalu tez nie ma.Na kampach brak intranetu,wyposażenie w kuchni masakra,o wszystko trzeba się prosić dzwoniąc do biura ( a w biurze Pani M. mówi to co chcesz usłyszeć aby tylko Cie spławić ) "BĘDZIESZ PAN ZADOWOLONY " W niektórych kampach grzyb na ścianie,śmierdzi.Z biletami na samolot tragedia jak bukują to tak abyś jak najwięcej lotnisk zwiedził( można nawet Holandię zwiedzić,długi czas oczekiwania na samoloty.Problemy co do wypłat.Pierwsza wyplata,podatek pobrany 35%,kolejna 50%,brak organizacji,a co do omów.Umowa podzielona na dwie.Pierwsza stawka 140,10 plus druga umowa 12,90 (umowa zlecenie ,dzieło nie wiadomo jak to rozumieć)Jak ktoś musi jechać i ma nóż na gardle to niech jedzie,ale NIE POLECAM

welder013

siema czy ktos morze mi cokolwiek powiedziec o tej firmie

tomek
@welder013

placisz za kampa,przelot,jedzenie swoje. a do tego odbierajac cie z lotniska czy zaworzac placisz 500koron. bylem dwa razy i podziekowalem.

Oszukany
@welder013

Nv service to firma która tylko patrzy żeby oszukać nie polecam tej firmy potroncili mi za wszystko jak zrezygnowałem po dwóch tygodniach za dwa tygodnie pracy w Norwegi zapłacili mi 3300koron z ferio penger to1500zł zajebisty interes.omijać szerokim łukiem i banda cwaniaków!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o NV Group - Haugesund

• Jak się pracuje w NV Group?

Zobacz opinie na temat firmy NV Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NV Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NV Group?

Kandydaci do pracy w NV Group napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NV Group