NV Group

Opinie o NV Group

Czy NV Service AS zatrudnia studentów?

DOLAR

zatrudnia , monterów , spawaczy , ślusarzy , rurarzy , mechaników jeżeli potrafisz wykonywać jeden z powyższych zawodów to spoko możesz być studentem

NV Group AS

Witam - jeżeli posiada Pan doświadczenie stoczniowe (monter, spawacz itp) i jest Pan na tyle mobilny, żeby wyjechać na min 4 tygodnie do Norwegii to jak najbardziej.

Kuba

Jeśli komuś jest tak źle to niech zmieni pracę i niech nie obraża dobrych pracowników!!

wnerwiony
@Kuba

kasy nie płacą zet kłamca

zapierdalacz
@wnerwiony

akord ,akord ,akord

Posrednik
@zapierdalacz

Akord Akord Akord wiecznie mało to jest prawda nikt się nie oszczędza i tak mało jest

Norki

Super ,wszystko za free.Zobaczycie jakie będzie ,,free,, na rozliczeniu na końcu miesiąca.Ha,ha,ha.Omijać szerokim łukiem to badziewie i przestać dorabiać wiecznie pazernych prezesiköw.

Pośrednik
@Norki

Firma jak firma byłem w norwegii z tej firmy praca jak praca najpierw był majster jeden bardzo paskudna świnia polak ze Szczecina czy z okolicy mieszka na stałe w norwegi traficie na te świnie przesrane przyjechał z urlopu drugi bardzo wpoządku pan B... taka jest prawda tego nikt nie zmieni czasami można trafić ale źadko na majstra raczej Polaka Kaban bardzo źadko spotykany wicznie mało

Jakie narzędzia pracy zapewnia NV Service AS? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

DOLAR

do jakie pracy ty jedziesz - telemarketing

Spawacz

TELEFONICZNIE

BRAK PYTAŃ , OGÓLNIKI ODWRACAJĄCE UWAGĘ BYLE POCZUĆ ZE DAJĄ CI SZANSĘ ,

Byk

Niepolecił bym najgorszemu wrogowi tej firmy samo to że polak jest właścicielem i już muwi samo za siebie.(jest dziedostwo)

MARTIN

Tak pracowałem na STOCZNI w BRATWAG jestem zadowolony

zapchaj dziura

teraz szukaja na wyjazd na cale swieta u jowy rok zeby stali pracownicy mogli wyjechac do domu.potem kopa w d

Dominika
@zapchaj dziura

Trochę chaotyczny jest ten Twój wpis. Wiem, że NV Service AS szuka teraz: Montera Rurociągów Okrętowych, Montera Aluminium, Spawacza Aluminium i Montera Kadłubowego. Większość kontraktów jest właśnie na 4 tygodnie. Planowałeś kiedyś tam aplikować?

Edward

Podpowiedzcie czy teraz są szanse na pracę, czy pandemią nie blokuje?

Jak jest z pakietem medycznym w NV Service AS? Można dołączyć rodzinę?

Pakiet medyczny masz z Helfo NO a nie z firmy NVS możesz dopisać rodzinę która została w Polsce

@lol a gdzie jest ta oferta? Na olx ?

Szału nie ma.

Jedna z agencji która płaci na mnie w Norwegii ,ale agencje ze Szczecina tak mają dochodzi fakt kupna bielów za swoje .jednym ''Szału nie ma''

spawacz

Z firmą NV współpracowałem długi okres czasu. Ogólnie jeśli nie okaże się że wiesz więcej niż majster lub kierownik popracujesz dłużej. Kilku majstrów spoko ale przeważa liczba nadętych idiotów którzy uprawiali swoje podwóreczko w Stoczni Szczecińskiej, więc hasło "duś osła duś jak się zesra to go puść" jest w ciągłym użyciu. Można jednak bardziej polecić niźli REMPOL. Kasa na czas .

lol

Ogłoszenie na spawanie na 2 tygodnie. Piszę na maila z ogłoszenia z zapytaniem, nawet nie dostaje odpowiedzi. 2 dni później widzę znów to samo ogłoszenie z przesuniętym terminem... To fajnie ludzi szukają. Widzę profesjonalizm jak nic.

Hig

zastanówcie się dobrze jeśli chcecie u nich pracować nic wiecej nie napisze

Czarny
@Hig

I tu masz rację też tam pracowałem i ten gość który werbuje ludzi to mu się konkretne wpi---l należy za to co on robi

Radek

Ideałów nie ma i wszędzie mogą zdarzyć się złe sytuacje ale generalnie to firma spoko!!

Janusz
@Radek

Co zaliczasz do plusów pracy w NV Service AS? Chętnie czegoś się dowiem.

Czy trzeba znać języki? Jeśli tak, to jakie?

wolny
@Ania

Hej mało kto zna w tej firmie język tylko ze na dzien obecny krucho z robotą w NV kończą im sie projekty jeszcze w FITJAR obecnie mają trochę pracy i dużo ludzi uciekło z NV do stoczni Fitjar a dlaczego mozna sie domyśleć dużo wpisów to jest prawdziwa niestety jaka atmosfera panuje w firmie a zet ma wszystko głęboko w du.....ie niestety prezes zasrany

Prcownik

Większość ludzi, leci do Norwegii, by zarobić, dużo ludzi z polecenia (zero pojęcia o pracy), tylko byle się utrzymać i zarobić, uczyć się nie chcą, w Polsce zwolnieni za nie efektywność, tu są jak znalazł, a jak przychodzi fachowiec, który wie, co i jak, oraz szybko, to jest źle, lepiej go zwolnić? albo lepiej niech sam się zwolni? 3 miesiące czekania na kontakt z firmą rozwiązuje umowę z firmą.

cwaniak
@Prcownik

ty jesteś ten fachowiec czy ten zero pojęcia , o nie wiem co chciałeś wyrazić swoim wpisem

Roberto

Niestety bardzo źle sie dzieje w Norwegi w naszej branży, a do tego korona źle stoi. Firmy kroja na czym sie da. Masakra. Najgorsze kruczki-druczki, które przz nieuwagę można podpisać i jak sie potem okazuje to płacisz za wszystko. Ja osobiście zmieniam kraj i rezygnuje z Norwegi, bo wyciągnięcie dychy w takich firemkach graniczy z cudem. Na zachodzie rynek sie otworzył, gdzie mozna juz zarobić wiecej niż w norwegi.

złoty
@Roberto

jedz w (usunięte przez administratora) daleko bo nam tu (usunięte przez administratora) nie potrzeba robia swoje chłopaki, robota idzie i jest wszysrtko cudownie pozdro. Rafał i Złoty

Spawacz123
@Roberto

Masz rację też tego doświadczyłem takie firemki nie patrzą na pracownika tylko na siebie też wyjeżdzałem z tej pseudo firmy stary Genfer (usunięte przez administratora) nie warto wyjeżdzać jak się dobrze poszuka to i w Polsce więcej się zarobi jak tam zrobiłem i zarabiam A tam niech zzzzet papierdala.

Spawacz123
@Roberto

Tam pracują ludzie od pługa oderwani Co mają klapki na oczach jak szare konie niech tyrają

Hollender
@Roberto

To prawda _Ja w Holandii przy 40 godz .Zarabiam 10,000..A pracowałem an rynku Norweskim.

Przemysław
@Hollender

W tym wątku wypowiadamy się na temat pracy w NV Service AS - czy właśnie tego pracodawcę masz na myśli wypowiadając się? Bardzo proszę o zamieszczanie komentarzy zgodnych z tematem. Czy znajdą się na forum osoby obecnie zatrudnione w NV Service AS ze Szczecina? Co możecie powiedzieć o tym pracodawcy? Napiszcie proszę kilka słów!

Prcownik
@Spawacz123

Przestań pie.....ć,spawałeś cztery schody, 4 dni, w Polsce robił byś to w jeden dzień, poprawek po tobie, miałem w cholerę, cały dzień, ty narzekasz? Na szkolenie ze spawania idź, popraw piony i sufity, bo to tragedia.

Don

Firma nv servisy płaco znaczy wypłacalni tylko jak jesteś nowy to cięźko w rotacje wpaść jesteś tylko zapchaj dziuro jak ktoś jest na urlopie to pojedziesz wyźeracze całe kliki siedzo w w stoczniach a ty rezerwowy hyhy

Filip

Każdy może mieć inne zdanie bo pewnie inaczej pracujemy ale to nie usprawiedliwia obrażania innych!

Zostaw merytoryczną opinię o NV Group - Haugesund

• Jak się pracuje w NV Group?

Zobacz opinie na temat firmy NV Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NV Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NV Group?

Kandydaci do pracy w NV Group napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NV Group