Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.

zaiteresowany

zniesmaczony ,mnie niezalezy czy ktos wie kto to pisze czy nie,po tym jak Uleryk ze mna pojechał,tez mam to(usunięte przez administratora)a te i ich grozby o zniesławienie czy tam cos to sobie tak samo mogą wsadzic....jak mowią to pracowników to prosze do sadzu,ja równiez kieruje to firmy pogon ,jezeli kogos zniesławiłem to prosze to sadu,jak kolego @ znak,ma podobne zdanie zostawiłem mu kontakt,(usunięte przez administratora),o który sam upomina pracowników,i tak juz pewnie wiedza kto pisze wystarczy nr sprawdzic tel,który podałem,-jaki problem,natomast wiem ze pomoim wyjsciu mieliscie miny nieziemskie-mam racje:-)mam racje panowie dyrektorzy

zniesmaczony

Coś tu śmierdzi...@ znak uważaj to może być podpucha.

znak

Ale to tobie nie zapłacili czy jakimus chłopakowi bo wczesniej pisales ze jakiemus dzis nie zaplacili a terax ze tobie wiec nie rozumie komu wreszcie nie dali pensij

Ochroniarz

Uprzejmie informuje: Ubezpieczenie jest w Concordii Kontraktowe i DELIKTOWE składka pracownicza chroniąca pracowników przed błedami w pracy tylko u nas o to dbamy. Miło że Pan się odsłonił z tego co pamiętam zwolniony pan został za zorganizowanie sobie sypialni na obiekcie Tczewska w następstwie utratę obiektu. zapraszam serdecznie do Sądu tam powyjaśniamy sobie wzajemne roszczenia. Mam nadzieje ze nie robi pan to na zlecenie nowego pracodawcy skontaktuje się z nim na pewno.Z wyjątkiem w/w Tczewskiej żadnego obiektu nie straciliśmy z winy naszej przez ostatnie dwa lata Zamierzam wytoczyć Panu sprawę o zniesławienie i powtarzam :pijaków, spiochów i leserów w firmie nie potrzebujemy. Jestem właśnie na Kleczewskiej zaniepokojony pana wyssanymi z palca rewelacjami i o dziwo nie widzę tu- a siedzę od rana,zleceniobiorców którzy by zgłaszali tego typu zastrzeżenia Mści się pan za swoją nierzetelność,zniesławia,szkaluje i za to odpowie pan przed Sądem

Pracownik Ochrony

Wszystko normalnie bez zbędnych procedur

Czy nadużywam alkoholu

Bartek

Ja płacę 40 zł i mam spokój. Nie wiadomo kiedy umrę a ubezpieczenie wypłacą mojej rodzinie. Dostałem maila od kierownika, że wszystko gra. Chodzę dzięki temu do lekarza za darmo i na siłownię. Ostatnio wybieliłem sobie zęby za darmo i miałem piaskowanie. Super sprawa polecam.

Mundek

(usunięte przez administratora) Ubezpieczenie trzeba płacić, nigdy nie wiadomo kiedy się przyda. Jestem ubezpieczony i śpię spokojnie. Niestety usnąłem na obiekcie i pogodziłem się z karą. Byłem nieodpowiedzialny i przepraszam za to. Mam fajny socjal czajnik,szklankę, fajne ciuchy w, których mogę iść na imprezę i identyfikator z napisem ochrona! Szanuje to co mam, ale musiałem sam się ukarać. Wpisałem więc w książkę karę połowę mojej pensji.

merkel

Wez do rączki umowę i poczytaj - można zabrać całość. Mało tego - jak za gorzałe firma straci obiekt to pozwą cię do sądu i wygrają odszkodowanie. Tak to działa i działać będzie. Kto nie pije i wypełnia swoje obowiązki ma wynagrodzenie, kto robi inaczej ma mniejsze.

Mateyko

Bardzo dobrze że wyrzucają (usunięte przez administratora)za gorzałę brawo

Ochroniarz

Pracuje w Pogoni od 4 lat i wiadomo jak jest nie jest to "mistrzostwo świata praca ochrona"ale płacą na czas,dogadac się idzie , nie pajdują bez winy.Ja jestem bardzo zadowolony

mario

Czy sam siebie slyszysz ? Jestes jakims pajacem niedorobionym po to sa firmy zeby w nich pracowac ale nie byc oszukiwanym. Odnosze wrazenie ze jestes za tym zeby przecietnych szaszarych ludzi robic w balona

Agent

Wszyscy wiedza, ze większość wpisów na tym portalu to efekt walki konkurencyjnej. Opluwa się firmę, żeby utrudnić jej działania.

Pogończyk

Witam czytając wypowiedzi Panów szkalujących dobre imię Pogoni przychodzi mi jedno na myśl,konkurencja nie śpi.Jedne i te same osoby wypisują głupoty na temat Pogoni.W Pogoni pracuję od 2001 roku i naprawdę nie mam co narzekać.Atmosfera jest niemalże rodzinna.Wypłaty zawsze na czas,płatne urlopy,dodatki za nadgodziny i premię.Ja nie narzekam i 99% agentów których znam również jest zadowolona z pracy w Pogoni.Oczywiście jest 1% takiego elementu który myśli tylko o tym żeby wypić%,pospać i coś zajumać.Ale właśnie od tego są kontrole na obiektach aby taki element wyeliminować. Pozdrawiam całą wielką i szczęśliwą rodzinę Pogończyków.

Kolekcjoner
@Pogończyk

Witam kolekcjonuje wszystko co związane z ochroną da radę do mojej kolekcji załatwić smycz i naszywki pogoń ochrona

jeden_z_wielu

HaHA ale hipokryzja, zastanawiam się kto tak naprawdę napisał dwa powyższe posty, może p. kierownik i p. kontrolny we własnych osobach :P ".A jeżeli macie jakieś zastrzeżenia co do pracy kontrolnych,to zawsze możecie napisać notatkę na konkretnego agenta i wybrać się do do dyrekcji,wszelkie opinie mile widziane" Wszelkie uwagi kierowane na temat "kultury" co nie których kontrolnych zbywane są słowami "niech pan się nie przejmuje" i sprawa zakończona. Podobny olewający stosunek jest do zgłoszeń na temat wadliwości systemu rejestrującego, jedyną odpowiedź jaką otrzymujemy to jest burknięcie "to trzeba się zgłaszać". Szanowni przedmówcy nie będziecie zmuszeni czytać opinii "sfrustrowanych niepowodzeniem życiowym agentów" jak przestaniecie ich okradać i oszukiwać w każdej kwestii. A pro po "niepowodzenia życiowego", 3/4 życia normalnego człowieka to praca, więc jeśli piszecie o "niepowodzeniu" to sami sobie wystawiacie opinie.

stary

sPanowie jeżeli nie odpowiada wam praca w Pogoni to droga wolna,Grupa kontrolna niestety ale musi być i jej obowiązkiem jest kontrola pracowników,gdyby nie było kontroli na obiektach wszyscy ochroniarze by spali albo spożywali substancje niedozwolone.A jeżeli macie jakieś zastrzeżenia co do pracy kontrolnych,to zawsze możecie napisać notatkę na konkretnego agenta i wybrać się do do dyrekcji,wszelkie opinie mile widziane,tylko w tym problem że nikt się nie wybierze bo jeżeli już ktoś został ukarany to wie że słusznie i tylko na tyle go stać żeby swoje frustracje wypisywać w internecie.Masz jakiś problem,coś się nie zgadza,czemu nie przyjdziesz lub nie zadzwonisz np.do kierownika i nie porozmawiasz o tym? Pozdrawiam wszystkich sfrustrowanych swoim niepowodzeniem życiowym agentów.

Dan

doradca

To nie wiecie co się robi? Zbierzcie się w kilku i porozmawiajcie sobie w ciemnym koncie.A jak nie to zlozcie sie na profesjonalistow.

jan

zaczynam pracę w pogoni ochrona jak to wszystko ma się do rencistów

Mister X

Nie, nie dostaniesz nawet 6zl. Na umowie masz napisane 5zl, i tyle dostaniesz. Jak ci (usunięte przez administratora). mowi ze dostaniesz wiecej, to sie smiej.

Edi

Pracowałem w Pogoni kilka lat temu (biuro Kleczewska), 6 zł. za godzinę i nie mam żadnych złych wspomnień

Klient x

Ja dla odmiany mam bardzo dobre zdanie o Pogoni pomogli Mi ochronić moje życie i zdrowie- dwukrotnie serdecznie dziękuję i pozdrawiam Ochronę Pogoń

Zostaw merytoryczną opinię o Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.