Polcall

Opinie o Polcall

Nie wiemy na jakiej podstawie tb podejmuje decyzje, niemniej uważam że nasz projekt sprzedażowy ma dobre stawki, jeżeli nimi mobilizujemy konkurencję, miło mi to słyszeć :) Zapraszamy do nas! Michał, Polcall

TB

TO prawda ze tb zmienia stawki, ponieważ Polcall daje wyższe? Czyżby Polcall ustalał stawki w Częstochowie?

@TB

Myślę że to pytanie należałoby skierować do tb :) Niemniej uważam że nasz projekt sprzedażowy ma dobre stawki, jeżeli nimi mobilizujemy konkurencję, miło mi to słyszeć :) Zapraszamy do nas! Michał, Polcall

@TB

Rafał

Wracając do Polcall, jesteś ciekaw czy to co piszą w internecie to prawda? Przyjdź, zobacz, poznaj Polcall :) Jestem w 200% przekonany, że każdy obecny w firmie powie Ci jak jest, niczym Mariusz Max Kolonko :) To nie te czasy, że firmy są anonimowe. Pozdrawiam i zapraszam na projekt pełen Energii!

@nie-obiektywny słuchaj, jeżeli naprawdę znasz kogokolwiek, kto tu pracuje to się dopytaj a nie pisz kłamstw. 1) System wynagradzania był zmieniany w październiku, tak jak pisałem cały czas zmieniamy się na lepsze. 2) Nikt (ani jedna osoba) nie zrezygnowała po wypłatach w listopadzie. 3) Problemem jest to że nie wyrażasz swojej opinii, tylko mijasz się z faktami. Nie mam nic przeciwko że napiszesz że dwa lata temu się Tobie nie podobało, problemem jest to że kłamiesz jak praca u nas wygląda obecnie. 4) Twoje pomówienia są nic nie warte - jak zapewne zauważasz twoja pierwsza wypowiedź (12-11-2015) sprzed tygodnia została usunięta w części przez administrację co świadczy o jej jakości. Szkoda bo obstawiamy że jesteś moim imiennikiem:) Pozdrawiam. Nie frustruj się, naprawdę szkoda zdrowia :)

Tak śledzę pewnie trochę uważniej od Ciebie, bo to nie owoc twoich prac przez ostatnie 7 lat jest kalany przez internetowego trola, który się czuje silny dzięki anonimowości. Mimo wszystko zainteresowanie wykazujesz, więc Tobie odpowiadam, to znowu jest moje prawo, jak i to żeby bronić rzeczy dla mnie ważnych, więc się nie obruszaj. Ja mimo wszystko pozdrawiam. Michał Aniołek

Doradca Klienta

Rozmową rekrutacyjną było zaproszeniem na kurs

Czy nadal jestem zainteresowana pracą?

Mag

Najlepsze szkolenie na jakim byłam. Pracowałam w 3 callcenter i jeszcze nikt mi tak nie wyjaśnił dlaczego używamyni i że w ogóle są takie techniki. Dzieki Piotrek. Warto przyjść chociaż na szkolenie. Czuję że wiem więcej niż trenerzy z innych firm w Częstochowy. Trenerko K. z TB, przyjdź się nauczyć jak się to robi.

@Mag

Piotr wie co robi i wie jak to robić, pewnie sam przeczyta ten komentarz i odpowie :) Widzę, że wiele komentarzy jest pisanych na podstawie urban legend. Polecam przyjść, zobaczyć, zapytać. Firma jest otwarta na ludzi a lepiej chyba przekonać się samemu niż wierzyć we wszystko co jest napisane. Pozdrowienia z projektu pełnego energii! :)

obiektywny

@wicio pracowałem tam jakieś 2 lata temu potem znalazłem pracę na umowę i odszedłem. Jednak znajomi tam pracowali i pracują i niestety pewnie bedę też pracować. Obecną opinię mam na podstawie tego co mi powiedziano, może się mylę, ale tak jak było jest nadal, dziwny system logowania, (usunięte przez administratora)oczywiście spróbuj zapomnieć wylogować się na przerwę a spadną na Ciebie pioruny !

@obiektywny

Tak mylisz się. Wynagrodzenie jest za czas obecności a nie za 'dziwny czas logowania'.

@obiektywny

Tak mylisz się. Rozliczanie odbywa się za czas obecności, nie za 'dziwny system logowania'. Jeżeli jesteś tą samą osobą która pisała wcześniejszy komentarz pod nickiem 'obiektywny', proszę o zaprzestanie rozpowszechniania kłamstw.

@Michał

@Michał, gdy pracownik jest od 8-16 to chyba powinien mieć płacone za 8-16 a nie, za to że musiał się wylogować, bo chciał zjeść kanapkę albo zwyczajnie musiał iść do klopa i nagle mu wyszło jakby pracował od 8-13 lub 11-16 wtedy by się chociaż wyspał

@obiektywny

Nie-obiektywny, naucz się czytać ze zrozumieniem - piszesz o systemie wynagrodzenia który NIE OBOWIĄZUJE w naszej firmie, kiedyś był. Twój wywód tutaj ma tyle sensu w tym miejscu co rozmowa o bitwie pod Grunwaldem. Nie znasz nikogo kto tu pracuje, sam pracowałeś 2 (!) lata temu, firmy się zmieniają, więc z łaski swojej przestań pisać farmazony.

miła i obiektywna
@obiektywny

Panie Obiektywny, takim obiektywizmem można sobie jedynie oczy mydlić :) co to za obiektywizm oparty na słowach "na podstawie tego co mi powiedziano" Pracowałeś dawno temu i nie masz pojęcia na temat tego co jest teraz, więc po co się wypowiadasz w ogóle. Z chowaniem urazy,rozpamiętywaniem tego co było i hejtowaniem w internecie za wiele nie osiągniesz. Pozdrawiam

obiektywna to jestem ja
@Michał

Panie Obiektywny, takim obiektywizmem można sobie jedynie oczy mydlić :) co to za obiektywizm oparty na słowach "na podstawie tego co mi powiedziano" Nie rozumem dlaczego oceniasz i wypowiadasz się nie mając świadomości na temat faktycznego stanu rzeczy obecnie .Z chowaniem urazy,rozpamiętywaniem tego co było i hejtowaniem w internecie za wiele nie osiągniesz. Pozdrawiam

@Michał

@Michał nie stresuj się. I tu się mylisz, bo znam wiele osób :) poza tym piszesz, że system wynagrodzenia się zmienił....hmmm w październiku jeszcze taki był, czyżby ludzie po pierwszej wypłacie rezygnowali bądź jeszcze szybciej...i nie wypisuje farmazonów, tylko przedstawiam swoje zdanie, do którego mam prawo, w końcu wolność słowa. A w tym co piszę, nie ma nic obraźliwego czyż nie?

@obiektywny

Nie-obiektywny słuchaj, jeżeli naprawdę znasz kogokolwiek, kto tu pracuje to się dopytaj a nie pisz kłamstw. 1) System wynagradzania był zmieniany w październiku, tak jak pisałem cały czas zmieniamy się na lepsze. 2) Nikt (ani jedna osoba) nie zrezygnowała po wypłatach w listopadzie. 3) Problemem jest to że nie wyrażasz swojej opinii, tylko mijasz się z faktami. Nie mam nic przeciwko że napiszesz że dwa lata temu się Tobie nie podobało, problemem jest to że kłamiesz jak praca u nas wygląda obecnie. 4) Twoje pomówienia są nic nie warte - jak zapewne zauważasz twoja pierwsza wypowiedź (12-11-2015) sprzed tygodnia została usunięta w części przez administrację co świadczy o jej jakości. Szkoda bo obstawiamy że jesteś moim imiennikiem:) Pozdrawiam. Nie frustruj się, naprawdę szkoda zdrowia :)

Dział HR

@hania, oferowana jest umowa zlecenie ze składkami odprowadzanymi do zusu. Pozdrawiam

obiektywny

Osobiście nie polecam.(usunięte przez administratora)Kadra chyba też się zmienia co jakiś czas. Wiadomo, konsultanci spoko, atmosfera między nimi też, ale góra szwankuje. Nie pociągnie firma chyba zbyt długo na takim filarze. Pozdro

Katarzyna

To jest pierwsza praca która satysfakcjonuje mnie w 100%. Naprawdę fajni ludzie, kadra i z uśmiechem się przychodzi do pracy a nie "bo muszę" . Polecam szczerze pracę tutaj .

mucha

pracuje obecnie przy projekcie sprzedażowym. Dobre wynagrodzenie podstawowe, osobiście polecam nie było nigdzie tak spoko atmosfery jak tutaj

lilia

Czyli w tej firmie nie sprzedaje się nic przez telefon?

pracuje
@lilia

Są różne projekty, jest i sprzedaż i nie . Przydzielony jesteś do projektu w jakim się dobrze czujesz

Paulina Ceglarz
@pracuje

Jestem wyraźnie rozbawiona tą dyskusją. Trafiłam tu przez przypadek ale czuję się w obowiązku wypowiedzieć na temat tej firmy. Najbardziej rozczula mnie wypowiadający się tu Rafał : "zapraszam na projekt pełen energii". Jakiej energii ? Co to za slogan ? Tak się składa, że pracowałam w polcall w zeszłe wakacje. Uważam, że moja opinia będzie w miarę rzetelna, jak chodzi o obecny stan FIRMY. Ja firmą bym tego nie nazwała, raczej nędznym kółkiem wzajemnej adoracji i sztucznej przyjaźni. Poszłam do prscy po maturze, żeby wypełnić sobie czas w najdłuższe wakacje życia, to miała być praca na chwilę. "Góra" zapewne zdawała sobie z tego sprawę, ale traktowała nas jakby to był nasz wymarzony zawód. Haha, raczej nie. (Obecnie moim wymarzonym zawodem jest prokurator i jestem na studiach prawniczych na UJ) Tacy nędzni "prezesowie" i "kadra" mnie bawią, serio. Każdy tam uważał się za znawcę a prezes nosił się conajmniej jak multimilioner gdy projekty się sypały od podstaw. Ale do rzeczy : " pracujesz na takim projekcie jaki Ci odpowiada" - hahahahah, słucham ? Nie - pracujesz na takim, do jakieho przydzieli Cię szefostwo po swojej arcyważnej naradzie. Dziś jesteś na innym, idąc następnego dnia do pracy zastanawiasz się na jakim będziesz. Nie wspomnę o tym, że zdarzało mi się przyjść do pracy i zostałam odesłana, bo coś tam coś tam. Cieszę się, że udało mi się utrzymać się tam tyle żeby w ogóle dostać wynagrodzenie. Zwolnienia bezprzyczynowe też są nagminne. Ja zrezygnowałam sama, po tym jak odesłano mnie na przymusowy urlop, na którym miałam oczekiwać na łaskę i niełaskę polcall. Czy będzie projekt dla mnie ? Nie mogłam spać :( haha, żartuję. Cieszyłam się, że już więcej nie muszę tam przychodzić i oglądać tych zaaferowanych niczym- przesłanie tej firmy to NIC- twarzyczek. Być może byłam niewystarczająco dobra, bo za mało darłam się do słuchawki i za mało nagabywałam biednego człowieka po drugiej stronie. Nie polecam tej pracy osobom z klasą, mądrym i rozsądnym. W sumie to nikomu nie polecam. Autentycznosc mojej wypowiedzi niech potwierdzi to, że podpisuję się imieniem i nazwiskiem. :)

Juliusz Cezar
@Paulina Ceglarz

Alicja

Dziękujemy Pati za miłą opinie staramy się i cieszymy się, że jesteś zadowolona :) Maja przykro mi ze sugerujesz się nieaktualnymi wpisami, które nie były zgodne z rzeczywistością, wiadomo, że ludzie w internecie piszą różne rzeczy (bo tak najłatwiej) więc dlatego przyjdz do nas i sama się przekonaj jak jest naprawdę :) pozdrawiamy

Pati

W firmie są nowe projekty, które różnią się od sprzedaży, przy okazji wkręcili do firmy nową kadrę, świetnych ludzi z mega doświadczeniem. Wystarczy ich posłuchać ;) Kiedyś pracowali w innej firmie (pamiętam ich jeszcze jak tam byli), teraz przekazują doświadczenie i to w świetny sposób. Oni z każdego zrobią dobrego telemarketera. Jeżeli masz wątpliwości, przyjdź na szkolenie... Pati

Maja
@Pati

Że co? Chyba nie wiesz co piszesz.Poczytaj wyżej co piszą.

Wujek Samo Dobro
@Maja

Maja, jesteś typowym internetowym trollem pozbawionym opinii opartej na faktycznym stanie rzeczy. Pozdro

@Pati

Czuje się przywołany do tablicy, ponieważ to może być o mnie mowa w kontekście nowej kadry. Dzięki za wpis i zapraszamy każdego na projekt pełen energii :)

Dział HR

Witam, Aktualnie trwa rekrutacja Zapraszamy

Ktoś wie jak aktualnie wygląda sytuacja czy Polcall potrzebuje pracowników ?

Nike

start 8 zł ale razem z bonusem ostatnio w wynagrodzeniu miałam srednią stawkę 16 zł na godz:D

A jak wygląda kwestia zarobków ? Ile dostaje się za godzinę pracy plus ile dodatkowo można zarobić z prowizji ?

pracuś

Jak w raju! Nikt nie stoi nad Tobą (sprzedaj,sprzedaj,sprzedaj bo wylecisz!!!!) tutaj czujesz, że jesteś kimś więcej niż zwykłym telemarketerem

Aga

Pracowałam i bardzo mile wspominam ten czas. Ja polecam

omg

Hej pracuje tam od czerwca i moim zdaniem firma jest bardzo ok:) z tego co wiem to rozmawiałam z osobami długo tam pracujacymi to oni byli zawsze fair to ludzie plują jadem bo zostali zwolnieni za bumelowanie i byli zli na to bardzo. Bo faktycznie jest tak ze nikt nad Tabą nie stoi i każe cisnacisnać, nie ma spiny i tyle. Jak tu weszłam to zastanawiałam sie czy w ogole o dobrej firmie czytam komentarze

Zostaw merytoryczną opinię o Polcall - Częstochowa

• Jak się pracuje w Polcall?

Zobacz opinie na temat firmy Polcall tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polcall?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polcall?

Kandydaci do pracy w Polcall napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polcall