Polcall

Opinie o Polcall

Pracowałem krótko w PollCallu podczas nauki. Nie oszukujmy się to nie jest praca na stałe. Praca, jak to call centre jest stresująca, więc ważne, żeby atmosfera była przyjazna. Ja miałem dobrą ekipę więc było ok, ale wiadomo jednak, że jest ciągła rotacja pracowników.(usunięte przez administratora). Dodam jeszcze, że w PC często odbywają się szkolenia do nowych projektów, które są krótkoterminowe, niestety nie są płatne, a nie wnoszą nic do CV. Pozdrawiam kierowników - bo to były osoby, które trzymały to wszystko w ryzach.

pracowałam

hmm pracowalam w polcall jakis rok z hakiem, szkolenie wstępne 2 czy 3 godziny juz nie pamietam rzeczywiście nie było płatne ale kilka razy zmieniałam projekt i zawsze miałam zapłacone wg stawki godzinowej. Mnie pracowało się fajnie niczego nie wciskałam, traktowali mnie jak równego sobie. Polecam firma na rynku jakieś 10 lat wiec o czymś to świadczy a nie jak inne otwierają się z dnia na dzień zapadają pod ziemie lub stoją nad głową

Hm

Z twojego komentarza nic konkretnego nie wynika, co dokładnie jest nie tak z tą firmą? Koleżanka pracowała i mi polecała tą firmę

do_przyjaciółki

Akurat wiadomo mi, ze cała kadra jest po studiach wyższych i kilkuletnim doświadczeniem w cc wiec pracowałaś chyba zbyt krótko aby się wypowiadać

Obecny pracownik

Ja uważam, że wysokość premii powinna być zależna od wyników. To jest bardzo uczciwe.

Szkoda czasu i nerwów na taką robotę. Po samym wejściu do firmy widać, że nie dysponuje dużym budżetem co przekłada się też na zarobki konsultantów. 11zł netto na godzinę to lekka przesadza jak na dzisiejsze czasy, wspaniały system premiowy to porażka. Premia wypłacana w zależności od osiąganych wyników tylko pytanie kto osiąga te wyniki...rozliczane one są tygodniowo a premia wypłacana co miesiąc. Tak więc jeżeli masz 3 tygodnie w miesiącu dobre, a w trzecim baza jest juz wydzwoniona to mozesz zapomniec o premii. Jedyne co pewne to premia od bas'ow ,leadow czy umówionych spotkań...tutaj tez szalu nie ma bo zazwyczaj na projektach biznesowych to 6zl za spotkanie. Nie od dzisiaj wiadomo, że aby ludzie pracowali efektywnie potrzebują dobrze zarabiać, w tej firmie tego nie oczekujcie i dlatego jest tak duża rotacja nie tylko ze strony konsultantów ale również trenerów. Robota dobra na miesiąc góra dwa.

Doradca Klienta

Rozmową rekrutacyjną było zaproszeniem na kurs

Czy nadal jestem zainteresowana pracą?

Rozczarowany

Dokładnie nic się nie zmieniło i nigdy nie zmieni, system jaki ta pożal się Boże firma ustanowiła jest dla niej idealny. Nie dla pracownika. Jak Ci się coś nie podoba wylatujesz. To lajtowa robota dla ludzi co nie lubią się przemęczać. I jakiekolwiek pieniądze ich zadowalają. (usunięte przez administratora)Bo chłopak mówi prawdę nic więcej.

dzola

Zaznaczam źr ta firma jest pierwszą klasa osoby które tam pracują są super tak samo kadra która tam jest dlatego polecam praca tam daje dużo satysfakcji wiem bo tam pracuje i jestem bardzo zadowolona pozdrawiam.

dzola

klaoaiia

Ważne jest to, że atmosfera się u nich opiera się na przyjacielskich relacjach.

mikado

hej, idz na rozmowę , nie trwa długo a wszystkiego się dowiesz. Obecnie wchodzą nowe projekty wiec warto

Wanda

18 złotych za godzinę to już jest całkiem i naprawde dobra kwota i trzeba o tym wspominać gdzie się da, bo rzecz jest duża i warta tego przecież z tego co widzę

klaoaiia

jest teraz praca w Polcall 11-18zł na godzine można zaorbić, wiec to naparwde jest bardzo dobra stawka widze, a dla stdentów też się opłaca oczywiście,

komar

czy 20godzin wystarczy to nawet nie wiem, nie pytalem. Ja mam wiecej godzin w tygodniu wiec jest ok. Szkolenie jest platne jak sie przepracuje conajmniej tydzien. Po dwoch dniach z zerem zaczalem wreszcie robic umowy. Fajnie sie rozmawia, produkt tez jest prosty. Teraz walcze o stawke 14zl :D w koncu jak nie ja, to kto :D

komar

no tak, porównać do telbride mozna bo to tez słuchawka, ale dzwoni się z oferta orange. Mi w telbridge przeszkadzają ludzie, chyba wiadomo o co chodzi. W polcallu rozmowa ok, wypytałem o wszystko czego nie byłem pewny, wynagrodzenie od 11zł brutto plus za umowy, co tydzień wyliczane w zalezności od wyniku. Przytulnnie jak w domu, to nie ogromna firma gdzie dzwoni 100 osób :D. Później opisze co i jak.

komar

no i myk. Jestem umówiony na rozmowę w polcallu :) dam znać jak jest.

amiga67

@komar po prostu w miejscach tego typu na call center zawsze trzeba być zorientowanym na wysokie cele i pogodzić się z tym że pracy zawsze jest nadmiar, ale tak to jest już w call center

huk

Skoro firma prowadzi kilka projektów, to znaczy, że się rozwija. A skoro się rozwija, to znaczy, że warto się u nich zatrudniać, bez dwóch zdań @musek.

komar

rekrutacji nie było chyba przez okreś swiateczny. Teraz widzę, że ogłoszenia się pojawiają. Sam chyba przyjdę i spórbuje w polcallu, bo to coś innego niż cc*g czy telbrid*e, bo tam jest nie do zniesienia :/ Jak cos to napisze jak jest

gosc

Witam, ciekawi mnie dlaczego firma ta ciągle zmienia supervisorów, ogłoszenia o pracę pojawiają się tak często i cały czasd trwa rekrutacja. az tego co pamietam jajkis czas temu Polcall byl spolka i wtedy bylo tam lepiej

musek
@gosc

Witam. Myślę wynika to z tego, że firma prowadzi kilka projektów na zmianie porannej jak i popołudniowej. Przypuszczam też, że nie jest łatwo o osobę, która potrafi prowadzić wieloosobową grupę agentów. Nie każdy się nadaje do tego typu pracy, czego często nie nie da się wywnioskować na rozmowach kwalifikacyjnych.

Na projekcie sprzedażowym startuje się od 9,4 zł na rękę (osoba nieozusowana, 11 zł brutto). Zapraszam do kontaktu, więcej informacji możemy udzielić na rozmowie:)

Zainteresowania

@Michał, od jakiej stawki netto można u Was wystartować? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Polcall - Częstochowa

• Jak się pracuje w Polcall?

Zobacz opinie na temat firmy Polcall tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polcall?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polcall?

Kandydaci do pracy w Polcall napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polcall