Level One Emmeloord

Opinie o Level One Emmeloord

:))

Nie ładnie tak usuwać wpisy ludziom :) nie ładnie z waszej strony

Jak długo trwa proces awansu w Level One Emmeloord?

Karol

Ja zapisałem się w Work Centre w Opolu 15.06 a już tydzień później jechałem do nich do pracy. Jak na razie wszystko ok. dziś przyszła pierwsza tygodniówka 367 euro z 46 godzin praca na papryce Leo Hoogweg, dziewczyna podobnie z tym ze ona jest na flowpack a ja na ścinaniu papryki.

Emma
@Karol

Nie pracuję już od ok 3 lat w Level one .Jestem w szoku!Za prawie 50 godz tylko 360 eu.Bardzo mała za tak cięzką pracę jaka tam jest .Normy itd! Szklarnia i goraco z tym związane.Wybacz ale te pieniądze zarabiało się już dużo wcześniej .Masz nadgodziny inaczej płacone ,dni świąteczne jeśli są ? .Jeśli dobrze pracujecie nie dajcie się wykorzystywać .Pytajcie o wszystko .Co ,jak i dlaczego ?

Ilona (Zawiercie)

Moja współpraca z Level One: - Telefon w Work Centre w 2015 roku i oferta pracy przy różach - podpisanie umowy w Opolu - przyjazd firmą Marecki do Emmeloord - tego samego dnia zrobiono mi sofi i konto w banku ING w Emmeloord - następnego dnia już do pracy na róże w Luttelgeest I tak do dnia dzisiejszego pracuje na firmie Bernhard, mam 43/49 godzin tygodniowo To daje netto miedzy 330 - 370 euro. Zaczynałam na stawce 9,24 euro teraz mam 10,62 euro Mieszkam na parku w Luttelgeest w dwuosobowym domku. Dla mnie super firma zresztą Level daje mi domek i ubezpieczenie resztę sama ogarniam bezpośrednio z szefem na szklarnii.

Zakon

Cześć Odezwij się do mnie na mejla info99@interia.pl. Mam parę pytań. Dziękuję

@Ilona (Zawiercie)

Ilona czy możesz podać swój adres e-mail miałabym kilka pytań prywatnie

Bernhard
@Ilona (Zawiercie)

Haha ???? 10,62EU ŚCIEMA Bernhard centuś. Najniższa krajowa i rotacja ludzi... Nie podobasz się z twarzy to wywalają po dniu. Polecam omijać tej firmy w level1, są inne prace w tym biurze dobrze płatne. ????

Karolek
@Ilona (Zawiercie)

ja rozpoczynałem prace w 2017 roku i pracuje do chwili obecnej na stałej firmie w Leo Hoogweg na papryce mam stawkę 11.76 euro zgodnie z periodykiem i przepisami NL. Ja polecam w sumie mieszkam już 2 lata na swoim mieszkaniu a od roku mam tu już hipotekę na dom i całą rok rodzinkę przy sobie. Żona tez pracuje ze mną a dzieciaki (trojka) chodzi do szkoły. Dużo mi w tym koordynator pomógł.

Mariusz / Martyna

Agencja godna zaufania! Praca w Holandii była zgodna z tym, o czym zostałam poinformowana przez rekrutera Work Centre w Opolu, po zakończeniu projektu, miałam możliwość przejścia do kolejnego projektu o co też zadbało biuro w Polsce. Polecam

Spawacz

praca jako spawacz metodą mig mag

Czy szukam pracy na długo? Dlaczego zrezygnowałem z poprzednich prac?

Marysia 1994

Pracuje od stycznia 2019 roku do nadal (z plan byl na 8 tygodni) nie narzekam, godziny 40 - 52, wypłata się zgadza, Solaris co tydzień, praca jak praca, zawsze trzeba coś robić. Zależy na jakie mieszkanie się trafi, są lepsze i gorsze jednak mi się trafiały te lepsze Od 1,5 roku mieszkam na stałym domku dwuosobowym w Luttelgeest.. Minusem są koordynatorowie którzy chyba pomylili swoje role,bo to oni powinni być dla nas a nie my dla nich :) . Jeśli chodzi i negatywne komentarze to jeśli ktoś co chwilę "choruje" bo w weekendy pije alko albo ćpa to potem wielkie zdziwienie dlaczego go zwolnili? Żenada, żaden pracodawca nie chce takiego pracownika. Mimo wszystko polecam agencje!!!

Matii

Nie polecam tej agencji naprawde duzo czlowiek traci

Bebek
@Matii

Możesz uzasadnić swój wpis ?

Sadik

Witam czy ktoś ma zamiar wyjechać przez biuro level1 do pracy w połowie maja na kwiaty? Jeśli tak proszę napisać w dwójkę zawsze razniej. nusiekzks@gmail.com

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Level One Emmeloord?

Aa

Witam interesuje mnie praca na zbiorach owoców w Emelord wyjazd 28.08.2020 moge prosic o oninie ale szczere jak jest z zarobkami i warunki mieszkaniowe jak wyglądają

emma

Porażka !!!! Stanowczo nie polecam .Nie mozesz mieć żadnej pewności że trafisz na

:))
@Aa

skąd jedziesz? jaka miejscowosć bo tez zamierzam

Tereska

Rekrutacji nie ma żadnej :) wystarczy wypełniony formularz na stronie Work Center. Panie z biura dzw i inf Cię o wszystkim. Wypełniasz potrzebne dane , płacisz za busa z góry przelewem i jedziesz. W Holandii koordynatorzy z Level 1 nawet nie mają pojęcia kto pracuje na nich ....

Johny

Witam , chciałbym się podzielić moja historia z level one , ogólnie biuro wypłaca w terminach , warunki ok jeśli tylko trafisz na domki dwuosobowe i fajnego lokatora a jeśli chodzi o pracę to ja pracowalem na papryce w Hoogwegu i nie polecam , norma, norma i norma(usunięte przez administratora)ja pracowalem na flowpacku gdzie atmosfera nieprzyjemna , praca ciężka fizycznie , dziennie prawie 15 ton przesypiesz tej papryki na taśmę i jeszcze oczekują żeby to wszystko przebierać a to już powinno być przesortowane a nie jest , robisz po 10h i tylko żeby szybko, nawet nie możesz stanąć i odpocząć , (usunięte przez administratora),ogólnie ciężko i nie polecam pracy na papryce , aczkolwiek nawet jak aplikujesz do jakiejs innej pracy to nie wykluczone że trafisz na paprykę bo ludzi potrzebują bo duża rotacja jest

@Johny

A kiedy byłeś na tej papryce? Ja mam jechać do Emmeloord Daalder 2 też na paprykę w czwartek Jakie Ci tygodniowki wychodzily po odtraceniu domku i ubezpieczenia? Dzięki za odpowiedź

@Johny

Powiedz jeszcze czy umowę jakąś podpisuje się w Holandii i czy dają jakiegoś pita do rozliczenia Jak to wygląda Dzięki

@aga

Wszystko zależy od godzin ile wyjdzie w tygodniu, za jakieś 45h w tygodniu około 350 na czysto , umowę podpisujesz ale i tak Cię mogą zwolnić w każdej chwili, np jak nie bd chciała pracować bo Ci się np nie bd praca podobala to ciężko że znalezieniem innej tylko mogą Cię zwolnić nawet

@aga

Solaris dają w styczniu , ogólnie pracy czesem dużo ale ciężko ogólnie i atmosfera niezbyt

Dzięki Ja już w hotelu Niedługo drugi test

aga

Czy jechała do Holandii mamusia która zostawila pod opieką dziadków dzieci? Słyszałam że można przebywać za granicą do 3 ms później mops zglasza to do koordynatora województwa i ten sprawdza czy nie pobiera się świadczeń za granicą Miał ktoś podobną sytuację?

Anka12

Hej,czy jest ktoś kto obecnie przebywa lub był więcej niż 2 msc. W pracy w Holandii przez level 1 i może polecić?. Mam planowany wyjazd wnastępnym tyg. Świetny kontakt z koordynatorką i całkiem niezłą ofertę-mianowicie testy i kwarantana jest opłacana,nie ma wiekowki,praca przy sortowaniu warzyw. Czy warto pojechać i spróbować czy jednak nie ma na co tracić czasu ? Pozdrawiam

Doris
@Anka12

Witam.Tez mam jechać w piątek ale jadę własnym autem do sortowania warzyw.

Andrew
@Anka12

Pojechałem raz i nigdy więcej, obiecaną stawką zobaczysz tylko na papierze, łoją z nas kasę za kwaterunek i jakieś ubezpieczenie a jak nie masz na przeżycie pierwszych 2tygodni to zęby w ścianę . Po 3 tygodniach praca się skończyła i śiedziałem na pokoju kolejne 2 tygodnie, dobrze że żona opłaciło powrót do domu Nigdy więcej

@Anka12

Hej. Mogłabyś napisać czy kwarantanna RZECZYWIŚCIE była ODPŁATNA? I jak wyglądała?

Partyzant73
@Anonim

Za kwarantanna zapłacili dwa przelewy.51 i 240

@magda
@Andrew

Serio, łoją kasę za kwaterunek i za jakieś ubezpieczenie no niedorzeczne, człowieku a co Ty myślałeś za mieszkanie się nie płaci a jakieś ubezpieczenie było potrzebne że jak Ci coś na łeb zleci to możesz jechać do lekarza.

Has

Sama jedziesz??

@Partyzant73

Za 5 dni kwarantanny?

Bebko

23 maj wybieram sie na papryki https://www.workcentre.com.pl/toppen-draaien/ jest ktoś moze lub bedzie sie wybierał i jest w stanie powiedziec jak jest

aga

Kto wyjeżdża busem Marecki tour 22 kwietnia z lubelskiego?

aga

Wyjeżdżam 22kwietnia woj lubelskie na paprykę Kto też jedzie?????

Jaca

Ja z chęcią pojechałbym

@Jaca

Tzn ja jadę busem z biura ????

Ten

Witam czy ktoś ma zamiar wyjechać przez biuro level1 do pracy w okolicach kwietnia ? Jeśli tak proszę napisać w dwójkę zawsze razniej. nusiekzks@gmail.com

@Ten

Aelos

Daga
@Aelos

Zamierzam wyjechac za okolo 2tyg Moj adres email dawiddagmara2@gmail.com

Michał 28

18 marca chce się wybrać do pracy na pielęgnacje kwiatków jakieś opinie rady ? chojnackim195@gmail.com

Nie Polecam

NIE POLECAM! Koordynatorzy mają Cie w (usunięte przez administratora) - żadnej pomocy z ich strony. Możesz pisać, dzwonić do koordynatora a on bezczelnie Cie odrzuca. Transport do pracy-porazka. Jesteś 1.10 godz przed rozpoczęciem pracy. Gdzie nie masz płacone za to, że jesteś szybciej. Po pracy czekanie na transport (czasem do 1.5h), bo koordynator zapomniał zamówić kierowcę. Masakra. (usunięte przez administratora)

Łysy

Ile się zarabia i ile godzin

Kamil

Warto tam pytać o prace ?

Zostaw merytoryczną opinię o Level One Emmeloord - Emmeloord

• Jak się pracuje w Level One Emmeloord?

Zobacz opinie na temat firmy Level One Emmeloord tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Level One Emmeloord?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 12 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Level One Emmeloord?

Kandydaci do pracy w Level One Emmeloord napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Level One Emmeloord