Cedrob

Opinie o Cedrob

Kkk

Witam . Chciałabym się przyjąć na dział pakowania . Czy jest to szybkie do nauczenia

Zzzz
@Kkk

nauczyć się mozna szybko z tym nie ma problemu

Kierowca Ce

Witam. Jak wyglada praca kierowcy Ce na chlodni ? Na rozmowie przez telefon wyglada to ok a jak w prakryce ?

Pracownica

Ależ ktoś tu prawdę napisał na temat pracy na zmianie u3 to racja ludzie tam zaczęli rządzić na paletyzacji jest pracownik szef wszystkich drze się i zemsci na całą halę byłam swiadkiem jak krzyczał na brygadziste ale jak. Wstyd powtórzyć jego zemsty ten pracownik wszystkich wyzywa i zemsci tak być nie może ale brygadziści nie mają na niego wpływu

To prawda

Tak to prawda z tymi basenami po zmianie brygadzistow ludzie robią co chcą na tej zmianie f przerwa w kurczaku bo zmiana kurczaka40 min a załoga na szatniach lub korytarzach siedzi kiedyś było inaczej przychodzili na produkcję pomagać teraz mają trzy przerwy po 30 min no cóż tak jest ale to nie tylko na basenach jest ten problem na produkcji też na tej zmianie ludzie się zwalniają nie przez pracę bo praca nie jest zła tylko brygadziści nie potrafią docenić pracownika na tej zmianie słuchają swoich ulubieńców i dlatego jest problem kursy do kantorka robią dzwi się nie zamykają i tworzy się wtedy zła atmosfera nie ma na tej zmianie zadnej dyscypliny ktoś krzyknie na brygadzistow np jej nie. dawaj. daj np Asię i tak robią słuchają ludzi a chodzi o to ze np ta Asia będzie z nimi. Chodzić trzy razy na przerwę i nie wyda ich a jak dadzą jakoś inną to mają obowy i tu jest problem ale myślę ze można go rozwiązać są dni dobre ale to wtedy gdy jest z nami nasza naprawdę dobra kobieta kierowniczka Agata wtedy każdy zajmuje się pracą i nie ma głupot spacerów do kantora kiedyś tak było ze była z nam na dniu i. Nie było tak jak jest teraz na tej zmianie f niektórzy nawet ten mają na trybowaniu sztuczne rzęsy na basenach kobiety też posiadają tego typu dekoracje i nikt nic nie mówi tak jeszxze nie było jak jest terax

Blabla

Jakie godziny są na zmiane na rano?

Zz

Ile zarabia technik weterynarii w Cedrobje? Jak wygląda praca i ile dni w tygodniu?

Witam, chciałbym dopytać o zarobki techników weterynarii pracujących w terenie w tej firmie, noszę się z zamiarem zmiany firmy. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Lipton
@Zainteresowany

Jak lubisz siedzieć na iniekcji bez maski, (swierzaki czekają miesiącami na maski) i nie pszeszkadza ci smród i kurz na fermach, dodatkowo jesteś dobry w segregowaniu śmieci po lekach? Ta praca jest stworzona z myślą o Tobie ????

@Zainteresowany

Generalnie są cięcia i słabo z zarobkami

Kierowca CE

Jeżeli lubisz pracować na pełnym odcieciu w święta w weekendy na 2 zmiany i za 4 z przodu to robota idealna dla ludzi o małym szacunku do zawodu jak i dla siebie... ostatnio słyszałem że Cedrób nowo zatrudnionym kierowcom wydzierżawi po 10ha ziemi by jeździć u nich bez pensji w zamian możesz orac pole i siać zboże by za Free oddać im ogrodzony plon przecież oni uwielbiają zatrudniać kierowców rolników ... Kierownictwo (usunięte przez administratora) zero komunikacji między pracownikiem a przełożonymi wypłaty śmieszne bo 3500 w czasach gdzie jest drożyzna to taki miód? W 2019 były lepsze zarobki niż teraz, ale pseudo kierowniczek na rozmowie kwalifikacyjnej mówi że zarobi powyżej 4 codziennie w domu i święta na czerwono w kalendarzu wolne... codziennie w domu zgodzę się wracasz się wykąpać i spać...

Były kiero
@Kierowca CE

Piękna opinia :) Firma z zewnątrz tylko ładnie wygląda a od środka lipa. Pan Sz.K tylko (usunięte przez administratora) potrafi oglądać zero podejścia do pracowników i do pracy jest bo jest .

Pp

Po pierwsze nocki ciągle są przedłużane i zamiast pracować swoje 10 h jest ciągle 11-12. Weekendy rzadko kiedy są wolne. Praca za 3 tysiące, co w dzisiejszych czasach nie jest żadnym fenomenem za tak ciężką pracę. O grafiku na następny tydzień dowiadujesz się najczęściej w weekend a i tak ten grafik dość często jest zmieniany. Awansu żadnego tu nie ma, podwyżki tak samo. Ludzie którzy pracują po kilka lat mają te same pieniądze co nowy który przyjedzie.

Jak w Cedrob wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

loko

Nikłe szanse. Żeby liczyć na coś więcej niż pracownik produkcji musisz mieć wykształcenie wyższe, a jak skończyc studia równocześnie tam pracując, kiedy weekendy nie są wolne?

Włodek
@loko

Stala a on nie ? Biedny Chopina ?

Aga

Będziesz pracował non top przy krwi kurczaków awansu nie dostaniesz

Lotek

Nie ma czegoś takiego jak awans tam

Mariusz

Jak wygląda praca mechanik/ elektromechanik? Jakie warunki?

Były siofer

Nie polecam pracy jako kierowca w cedrob pasze zarobi 3200 zł w porywach do 4 tyś kierownik nieprzyjemny ten jego pożal się Boże zastępca (usunięte przez administratora)jakich mało dziwię się że jeszcze nikt ich do zarządu nie zgłosił bo oni psują reputację zakładowi.

mobil
@Były siofer

były i siofer były - bo zwolnili zwolnili - bo analfabeta

Kierowca zawodowy.
@mobil

Chyba jesteś mocno zakochany w tej firmie bądź jesteś rolnikiem jak 70 % kierowców w tego zakładu pracy i liczy się dla Ciebie ZUS. Były - bo odszedł z tego pożal się Boże cudownego Cedrobu a czy analfabeta? Nie koniecznie... gdybyś potrafił korzystać z forum o transporcie wiedział byś co to znaczy siofer no ale widać że w Twoim słowniku prędzej znajdą się "obora byki kiszonka odcięcie i kogoś objechać by orać w polu". Pozdrawiam

Były siofer
@mobil

Były bo sam się zwolniłem. Hu nie pieniądze i zabawa w transport.

Były

Nie wierzcie tym pozytywnym opinią.Jak pracowałem w Cedrob to kazali nam pisać opinię pozytywne.

???
@Były

Kto Ci niby kazał??

mobil

jest jak jest,praca jak każda inna,kasa na czas,na miejscu każdy jest kowalem swojego życia,jeżeli tu pracuje to znaczy że mu dobrze

Dyspozytor/spedytor

Dzień dobry , ostatnio widziałem ogłoszenia o pracę na stanowisko dyspozytor transportu. Może ktoś wie jak wygląda u nich ta praca i ile płacą?

Czy są jakieś opinie o ZD Kutno? Jest ktoś to tam pracował? Pracuje?

Czy jest możliwość pracy na produkcji jedynie na nocną zmianę?

Siema

W jakich godzinach I ile dni wctygoeniu pracuje ekipa myjąca? Wiem że niby od 5 do 13 7 dni wctygoeniu codziennie Ale Nie chce mi się wierzyć że ta sama zmiana caly czas robi codziennie

Jadzka
@Siema

Tak jest to jedna zmiana pracująca. Przewaznie poniedziałki są wolne w założeniu ze niedziela jest nie ubojowa

×××

Pracowałem na zm.f na U3 na basenach.Masakra.Ludzie,którzy tam pracują to masakra,tylko chodzą na szluga i narkotyki biorą!Strach się odezwać bo można oberwać.Siedza w szatni ciągle na tel.a komuś każą robić i jeszcze uwagę zwracają, że za wolno pracujesz!Kradną co popadnie,maseczki,rękawiczki ...Nie dziwię się,że nikt nie chce tam pracować

Beata

(usunięte przez administratora) brak jakiegokolwiek szacunku dla pracownika,,umowy tylko dwie jedną trzy mc drugi rok i do widzenia bo trzecią musieliby na stałe dać.Nie polecam tej firmy.

Taktak
@Beata

Umowy daja na stale tylko tym ludziom,którym chce się pracować. Dobry pracownik umowę na stale dostanie,po co im nierób?

om

Chodzą na szluga?Zezwolili palić na zakładzie?

abc
@Beata

Nieprawda, jak się pracuje, a nie siedzi na zwolnieniu lekarskim, to umowe sie dostaje na stałe.

×××
@om

Niektórzy palą i mają po 4 przerwy.Narkotyki też norma.

Zostaw merytoryczną opinię o Cedrob - Ciechanów

• Jak się pracuje w Cedrob?

Zobacz opinie na temat firmy Cedrob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cedrob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cedrob?

Kandydaci do pracy w Cedrob napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cedrob