Cedrob

Opinie o Cedrob

Kocia219

Ile zarabia w Cedrobie fakturzystka netto?

Jacek
@Kocia219

100 000 zł netto

@Jacek

o ile zer się pomyliłeś? Czy to jakaś stawka roczna?

Jacek
@Iza

Godzinowa niemoto...tam się kaskę zarabia tylko trzeba mieć wtyki :)

Iza

witam, referent ds jakości na jakie warunki może obecnie tutaj liczyć? proszę również o przybliżenie sam specyfiki pracy już z praktyki o ile byłaby tego typu możliwość. jest oferta na stronie i się zastanawiam... ostateczna stawka jaka jest?

Czy można malować się do pracy? Jakie są ogólne zakazy?

Krystian

Uwaga na brygadzistę do załadunku drobiu wyzywa się nad pracownikami uprawia mobbing potrafi rysować komuś auta na parkingu każe pracować na wózku widłowym bez uprawnień wyzywa a potrafi nawet uderzyć pracownika nazywa się Darek Ogiński .

Szeryf Dawida
@Krystian

(usunięte przez administratora). po co takie głupoty wypisujesz ? Odeszłes to po co te zawiści ?!

Lunka
@Krystian

Wreszcie ktoś głośno mówi prawdę o tym chamnie.

Lunka
@Krystian

A tak wogule to praca jest cieszka bo sprzęt na którym się pracuje to jeden wielki złom bo jak wszystko działa to nie jest tak źle a żądło działa i wogule brygadziści to wszyscy do wymiany no może jeden nie bo naprawdę spoko człowiek jak niema jego żony bo jak jest żoną to ona rządzi i wtedy to jest masakra tam nie powinny pracować żony i kochanki brygadzistów bo robią co chcą a inni zapierdzielaja za nich ale ten brygadzista to przynajmniej wie jak naprawić kombajn bo reszta to niema pojęcia w sekcji załadunku panuje straszny mobbing i to jest okropne a góra udaje że nic nie widzi bo jakoś ludzie nie walą drzwiami i oknami najgorszy o co zywiscie pan Ogiński ham i prostak ale dobrze donosi do biura to go trzymają karma wraca oj dużo by pisać o tym co tam się dzieje jeszcze jest dobre kobiety operatorami no śmiech na sali kasę biorą dużo większą a murzyny wszystko za nie robią bo kobieta nie da rady rozłożyć i złożyć kombajnu a co powiedzieć naprawić paranoja wielkie wyrazy uznania Krystian dla ciebie brawo ????

Heniek
@Lunka

100%prawdy napisalas, nie dosc ze odpieprzaja takie cyrki to w nagrode dostaja mniej pracy, zeby siedziec w domu i myslec komu podokuczac. Wiec mozna to robic co sie chce i nie ponosic zadnych konsekwencji.

Kurak
@Heniek

Dokładnie.a inne brygady (usunięte przez administratora)i taka samą kasę wezmą jak i wszyscy.mam na myśli te brygady które mają moc i mają mniej pracy . Jest to niesprawiedliwe .Robota na ogół nie ciężka ale jak robisz cały tydzień bez zmiany i żadnej przerwy bo brak ludzi to daje w kość . Samo to że trzeba stać tyle godzin na nogach. No ale odnośnie brygady 0 to poprostu brak słów . Dobrze trzyma palca w (usunięte przez administratora) paniom z biura i ma mniej roboty i jeszcze beke kręci z innych ludzi .pozdrawiam kurak

Lawa
@Szeryf Dawida

Prawda

Emilia
@Kurak

No ale chyba ta osoba ma jakiegoś przełożonego, to tam nie można pójść z tym problemem? Skoro nie do Pań z biura, no to jakiś szef chyba tam jest?

Kurak
@Emilia

Mozna , to Panie z biura jeszcze więcej pracy ci naloza .

Pol

Masz racje.

@Pol

A kiedy tu pracowałeś? Bo skoro parę miesięcy minęło odkąd to info padło tak publicznie to raczej ten problem został już rozwiązany?

xxx

Dla kierowców. Jeżeli lubisz być traktowany bez szacunku, jak piąte koło u wozu, zarządzany przez ludzi nie mających pojęcia o pracy to ta firma jest stworzona dla ciebie. Jest to jedna z tych firm przez które 3 mln osób wyjechało z tego kraju bo nie pozwoliły się poniżać przez gówniarzy oraz ludzi którzy myślą, że żyjemy w czasach gdzie władzę sprawował pewien malarz z wąsikiem. Dla tej firmy człowiek jest nikim, w szczególności kierowca, który jest złem koniecznym, a liczy się tylko to żeby ślepo wykonywać ich rozkazy i nie ważne czy ma to cokolwiek wspólnego ze zdrowym rozsądkiem czy nawet bhp. Na czele postawią młodego głupka bez doświadczenia, wiedzy i polotu, który wszystko powie i zrobi żeby chronić swój (usunięte przez administratora) oczywiście kosztem pracownika. I taki młokos będzie uprzykrzał życie ludziom, bo wiadomo, jak to w korpo, najlepiej kieruje się skłóconym zespołem. Pracując tam nigdy nie pomyślisz, że jest to twoja firma dla której chcesz najlepiej pracować, dbać i wiązać jakąś przyszłość bo będzie to zawsze „ich” firma a ty jesteś tylko odrzutem. Poza tym duża rotacja mówi sama za siebie a (usunięte przez administratora) – transy” mogą się uczyć od nich chamstwa i bezwzględności. Na plus można powiedzieć o części ludzi którzy pracują oczywiście na równorzędnym stanowisku ale w obliczu przytłaczających minusów w ogóle nie ma o czym mówić. Odradzam.

Ciekawy

Czy prac na wózkach widłowych na magazynie jest warta uwagi ? Jakie są mniej więcej zarobki

Sylwia
@Ciekawy

Na początek 5 tys brutto na umowie, ale można dorobić na nadgodzinach.

@Sylwia

A ile tak średnio z tych nadgodzin udaje się wyrobić?

Jarosław
@Ciekawy

A co? Chcesz aplikować? Pracowałeś już na wózkach i masz doświadczenie?

Ktoścoś

Czy w Cedrobie w Ujazdówku jest ciężko? Jak wygląda praca na taśmie? Pieniądze się zgadzają? Proszę o szczere odpowiedzi.

Praca ce

Witam mam pytanie jakie są realne zarobki na kierowcę ce pasze cedrob Rypin jak wygląda praca. Obiecuja ok 5 tyś?

piotrek232

Najgorszy dział zaopatrzenie. Słaba organizacja. Kierownik o dwóch twarzach.

@piotrek232

A czemu ta organizacja jest niby słaba?

Były

Firma na początku bardzo dużo obiecuje. Ale to firma syf (usunięte przez administratora)osoby niepełnosprawne i nie tylko. Nie sugerujcie się opiniami. Każą pisać pozytywnie opinie o firmie. (usunięte przez administratora)z kasą.

Emilia

czy jest dzial produkcji takze w Ciechanowie? czy tylko w Niepolomicach ?

asdfghj
@Emilia

Ciechanów-Ujazdówek

@asdfghj

I gdzie pod względem warunków jest lepiej?

mmmmm

Ujazdówek

@mmmmm

O dzięki, a dasz znać po krótce dlaczego?

Kierownik musi poczuć strach

Żeby odpowiednio pojąć sytuację trzeba zacząć od sedna problemu. Po pierwsze żyjemy w Polsce w kraju ludzi chorych z zawiści zazdrości i genetycznie oraz przez nabycie zachowawcze chorych na władzę. Jeśli jakiś pożyteczny ambitny (usunięte przez administratora) nie został politykiem czy biskupem, to wiadomo, że będzie gdzie indziej, na przykład zostając kierownikiem czy innym urzędasem. Oczywiście dobrze gdy ktoś sprawnie a jednocześnie z szacunkiem do innych organizuje pracę, żeby składnie wszystko szło. Nie ma chaosu. Tyle, że na polskim grajdołku często takie pozycje zajmują zwykłe chamy chcący podrasować się czyimś kosztem, no wiecie, poczuć się lepszym od innych. Taki cham jeden z drugim jest dyrektorom i prezesom na rękę dlatego, że w Polsce ciągle panuje mentalność niewolnicza. Czyli trzeba drugiego trzymać za mordę, żeby nie okradł, nie wzbogacił się, nie miał za dobrze i tak dalej, wiecie o czym mówię. Taka Polska stara tradycja. Po za tym to co się dzieje między pracownikami dyrektorów i prezesów (usunięte przez administratora) obchodzi bo liczy się konto w banku. Dlaczego w Chamskim ciechanowskim Cedrobie miałoby być inaczej. Taki kierownik czuje się jak ryba w wodzie, po pierwsze nie uczciwa, znieczulona (usunięte przez administratora) bez empatii ma w życiu łatwiej, bo w zasadzie (usunięte przez administratora) go wszystko obchodzi, aby do wypłaty i komuś dokopać. I on wtedy jest zadowolony z życia. Człowiek uczciwy wrażliwy inteligentny oczywiście ma trudniej. To jest stara prawda. Chaos i nieład jest takiemu kierownikowi na rękę bo wtedy czuje się ważny i potrzebny. Czuje misje. Bo przecież za coś kase bierze. Dlatego tak naprawdę taki kierowniczy głupek nie musi utrzymać prawdziwego porządku i nawet nie chce, wystarczy mu, że po lata po zakładzie i podrze mordę na innych wprowadzając tym samym lęk, nieład skłócenie, bałagan i koło się zamyka. To rzutuje dalej, a taka sytuacja jest na rekę wyższej instancji. Bo ludzie trzymający się razem w zgodzie zawsze są potencjalnym zagrożeniem dla wyższych władz. Choćby strajki. tak jest w polityce tak jest w innych sferach. Nie przypadkiem kierownicy to (usunięte przez administratora) Żal tych ludzi pracujących w Cedrobie aby utrzymać małe dzieci. Jakbym był kurczakiem na fermie drobiu to popełnił bym samobójstwo już za pisklaka. Nie utrzymywał tych kierowniczo dyrektorsko prezesowskich tłustych (usunięte przez administratora) żerujących na cierpieniu zwierząt i ludzi. Odradzam z całego serca jedzenie kurczaków z Cedrobu. Pozdrawiam

User1995

Witam czy można wrócić spowrotem do pracy w cedrob jeśli zakończyło się współpracę o rozwiązanie za porozumieńiem stron?

@User1995

A czemu nie? Chyba warto spróbować. Ciekawi mnie czemu chcesz tam wrócić?

alojzy popiołek

W wielu pracach byłem. Byłem na zbiorach w Holandii, Niemczech. Byłem także na najgorszej pracy świata, czyli szparagach we Francji. Nawet w samym Cedrobie obleciałem dwa inne działy, ale nie wytrzymałem ze względu na niskie temperatury i ciągłe przeziębienia. Ale takiego kolesiostwa jaki jest na dziale zaopatrzenie to nigdy nie spotkałem. Całkowita samowolka tych co tam zarządzają. Brak kontroli z góry. Bym tu zacytował Stonogę, ale nie wiem czy by mi nie usunęli komentarza. Sam zakład nie jest tragiczny i idzie wytrzymać. Ale zaopatrzenie to serio totalna porażka. Pozdro dla tych typów co tam ogarniają, bo bareja by tego lepiej nie wymyślił. :))))))))

Były pracownik produkcji

Sytuacja miała miejsce jakiś czas temu. Zostałem zwolniony za znajomość przepisów BHP i sprzeciwianie się tym śmiesznym kierownikom/brygadzistom zmiany. Widać jeśli trafi tam młody człowiek zaczynający karierę, to najlepiej żeby nic nie wiedział i dał sobą pomiatać. Niestety wszystkie "sympatyczne" panie w biurze/kadrach całą sytuację miały głęboko w 4 literach i nie obchodził ich los pracownika. Nie polecam nikomu takiej pracy i wyzysku za te marne grosze. Jeść tych kurczaków też nie polecam.

Praca tu zapowiadała się dobrze, ale lata mijają, a dzieje się coraz gorzej.. wszystkie negatywne opinie to niestety prawda. mam ponad trzyletni staż pracy, żadnej podwyżki, ogromny nepotyzm i spychologia. nie wierzcie że praca na ujazdówku to przyjemność. to wielki (usunięte przez administratora)

@pracownik

Nie da się kompletnie nic zrobić, żeby dostać podwyżkę? Długi staż pracy powinien byc dobrym argumentem do tego żeby podwyższyli pensję.

B.
@Barbara

Nie ma znaczenia ile czasu pracujesz. Z góry narzucone są maksymalne premie jaką mogą przyznać pracownikom. Niestety...

@B.

Ale bez sensu, od zawsze na takim niesprawiedliwym systemie działają? Przecież tak to nikomu się nie chce robić więcej, co to za motywacja?

B.
@Iza

Tak. Na początku są jakieś podwyżki gdy zobaczą że pracownik się stara i dobrze mu to wychodzi. Osiągasz trochę więcej dajmy na to 200 lub 300 zł więcej niż na początku podjęcia pracy i na tym się kończy podwyżka. Motywacji do pracy nie ma, jedyna motywacja na zmianie nocnej to wcześniejsze wyjście do domu.

Kandydatka

Jak wygląda praca na rozbiorze w Ujazdówku? Jak zarobki netto? Jakie godziny pracy?

Proszę o opinie o pracy w Cedrobie w Skarżynku.

Brrb

Robota jak robota, trzeba robić. Ogólnie jest dość ciężko jeśli ktoś oczekuje pracy siedzącej a tak to wszystko do przeżycia. Jak wszędzie trzeba się przyzwyczaić. Opisuje oczywiście pracę na produkcji czyli rozbiór i paletyzacja. Jedzenie dają średnie jakościowo ale ogólnie w porządku na plus że ciepłe. W pracy panują niskie temperatury ale nie martwcie się szybko się rozgrzejecie. Wypłata zawsze na czas. Pieniądze nie za specjalne ale ciężko w okolicach Ciechanowa dostać więcej bez odpowiedniej szkoły czy znajomości. Na U2 ciężki grafik czyli naprzemian tydzień dni oraz tydzień pracy na nocne zmiany. Dni po 10 h noce różnie ale najczęściej 11h. Dla niektórych problemem może być zakaz palenia obowiązujący na zakładzie. Ogólnie nie radzę kierować się opiniami skrajnie negatywnymi bo wiadomo że wystawiają je osoby, które rozstały się z firmą w złej atmosferze. Co do ludzi pracują tu wszelkiego typu osoby choć z większością idzie się dogadać. Brygadziści na U2 w porządku choć wymagający. Na początek radzę się nie zrażać ani opiniami ani pierwszymi dniami w pracy bo jednak trzeba się przyzwyczaić do pracy i panujących w niej warunków.

Brygadzista z piórem na łubie
@Brrb

Dawid co Ty wypisujesz ??!!

Hhh
@Brrb

Mariusz z grupy myjącej już nie pisz tych komentarzy.

yark
@Brrb

Zgadzam się z opinią. Na plus, że po wejściu na 3 zmiany grafik wygląda normalnie można przewidzieć i zaplanować sobie życie. Kadra trzyma dobry poziom i mechanicy szybko reagują.

Weźcie się za to w końcu towarzystwo rozchulane , biorą narkotyki i palą marihuanę a potem pracują pod wpływem. Zwłaszcza na nocach takie cuda się dzieją.

Zostaw merytoryczną opinię o Cedrob - Ciechanów

• Jak się pracuje w Cedrob?

Zobacz opinie na temat firmy Cedrob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cedrob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cedrob?

Kandydaci do pracy w Cedrob napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cedrob