VIVA PLUS II

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o VIVA PLUS II

Nano

Co powiecie na temat atmosfery jaka panuje w firmie?

@Nano

Ja uważam, że nie ma co narzekać na atmosferę, jest naprawdę spoko i idzie się dogadać z ludźmi.

sylwia
@postapo

o a dlugo tu pracujesz? mozesz powiedziec cos wiecej ogolnie o pracy tutaj?

sylwia
@postapo

czy ogolnie bys polecila skladac cv? bo wiadomo ze atmosfera to nie wszystko

@sylwia

pracuje tu dwa lata gdzies już no i co moge powiedziec to ze na poczatek na pewno bardzo fajnie wypadaja tutaj szkolenia, bo są rzeczywiscie na poziomie, i tez nie koncza się na poczatku pracy tylko gdzies tam dalej kontynuują więc można sie sporo nauczyć

@sylwia

myślę ze jak najbardziej mozesz sprobować, anwet ajk ci nie siadzie to nie uwazam zeby to zawze czegos przydatnego sie nauczysz

czall
@postapo

a co bys powiedzial o samej atmosferze miedzy pracownikami?:)

Edsy
@czall

ja uważam, że nie ma co narzekać, czasem są spiecia ale to jak wszedzie. Ogólnie ludzie są bardzo spoko.

Edsy
@postapo

a to akurat popieram, firma bardzo fajna dla nowego pracownika

zadowolonaa
@Edsy

wg mnie tez jest w porzadku nie tylko atmosfera ale ogolnie firma sama w sobie jak mam byc szczera

zadowolonaa
@Edsy

nigdy mi nic nie zrobili, nawet jak byl jakis problem to zostal on szybko rozwiazany wiec czuc ze chociaz cie doceniaja jako pracownika

karka
@zadowolonaa

a jakies benefity konrketne firma oferuje?

karka
@zadowolonaa

i jaka umowe masz podpisana, o prace normalnie?

@karka

za moich czasów na pewno kojarzę medicovera z takich dodatków

@karka

a co do umowy to ja pracowałem na uopie ale nie znam się na tym jak to wygladało u innych

Vurst
@miś

ja też robię na uopie więc to by się zgadzało :)

Zeju
@Vurst

wiecie coś może kiedy będą nowe nabory do pracy tutaj?

Ukak
@Zeju

nie ma chyba konkretnego terminu żadnego

Ukak
@Zeju

ale wiesz co, wyślij do nich po prostu maila z cv na dany dziął który cię interesuje bo tutaj zawsze z ogłoszeniami o prace było kiepsko, a tak też przyjmowali

taylor
@Ukak

to jak potem wyglada rekrutacja jak sie wysle cv ale nie tak bezposrednio na jakies ogloszenie?

@taylor

no tak samo... albo się z tobą skontaktuja albo nie i w przypadku konatktu normalna rozmowa o pracę

@taylor

a na jakie stanowisko byś chciał się dostać?

Blik
@Lx

rozmowa jest online czy stacjonarnie bo teraz to nic nie wiadomo???

Kiwka
@Blik

przy ogłoszeniu powinno być napisane czy rekrutacja jest zdalna czy stacjonarna nie?

bolek
@Kiwka

a ogłoszenia to gdzie są?

Opa
@bolek

teraz już chyba w ogóle nigdzie nie wystawiają niestety

Opa
@bolek

ale na stronie mamy zakładkę z pracą i tam jest napisane do jakich działów szukają i możesz się z nimi mailowo w tej sprawie kontaktować

@Opa

zawsze odpisują więc to dobry sposób na kontakt z nimi

geter
@orelo

możesz kontakt do nich tu podrzucić? ten sprawdzony?

@orelo

Piszesz ze zawsze odpisują, a po jakim czasie? W ogóle ile mniej więcej moja rekrutacja może trwać (przy pomyślnych wiatrach) gdy jeszcze dziś do wieczora podeślę cv?

@Monika

przy pomyslnych mysle ze 2-3 tyg

@tilla

a normalnie to okolo miesiac prawdopodobnie

@tilla

no ale wiadomo, ja licze od momentu wyslania cv wiec to i tak nie uwazam ze jest dlugo

purszak
@tilla

informują jeśli postanowią nie przyjmować czy bede czekał na konatkt w nieskończoność?

purszak
@geter

podbijam pytanie

@purszak

przeciez maja strone i kontakt tam podany

begar
@purszak

jest info zwrotne z tego co kojarzę :)

pytanie
@begar

czym wy tak w ogóle się zajmujecie?

Kilzo
@pytanie

Wejdz sobie w zakladke o firmie.

lis
@pytanie

artykuły reklamowe w skrócie

@begar

Czyli niezależnie od wyniku sygnał dostaniesz ze papiery od Ciebie dostali? Ale jak mi odmówią to będę wiedzieć czemu, czy jednak musze się domyślać i potem znowu słać papiery z nadzieja? :D

tymianek
@Lx

orientujesz się może skoro masz mozliwość tutaj pracować ile mniej więcej oczywiście czeka się tutaj na jakiś feedback odnośnie decyzji w sprawie pracy?

omen
@sylwia

ze swojej strony bym polecił, firma stabilna, wynagrodzenia są na czas, dobre miejsce żeby się gdzieś zatrzymac na dłużej, ja się zatrudniłem już jakiś czas temu i nie żałuję

Bytkoszcz
@omen

ile juz pracujesz tak mniej więcej?

@tymianek

u mnie to bylo jakos tak ze wyslalam cv i po jakichs dwóch tyg sie do mnie odezwali, na rozmowe czekalam tez z tydzien

@tymianek

więc no ogolnie calosc zajmuje tak z 3-4 tyg, zalezy tez od twojej dyspozycyjnosci jak szybko bys byla sie spotkac na rozmowe czy cos

koys
@Bytkoszcz

ja to tak rozumiem, że z tym że firma stabilna to pewnie właśnie o to chodziło

Minut5aq
@Diego

a rozmowa jak? jakies szczegolne pytania,atmosfera?

JaśPytalski
@Diego

możesz powiedzieć czy tutaj wynagrodzenie jest wypłacane w terminie? nie m jakichś szachrajstw niepotrzebnych w tej kwestii?

@Minut5aq

raczej nic szczegolnego nie zapamietalam.. pytania takie jak wszedzie - o doswiadczenie, motywacje do pracy, twoje oczekiwania itp

@JaśPytalski

nic z tych rzeczy, co jak co ale wyplata zawsze na czas

@Diego

Ciekawe na jaka motywacje do pracy przy tym zwracają szczególna uwagę? A w druga stronę co mówili? Jakie firma obecnie ma wartości?

Mustang
@Diego

Na zarobki nie narzekasz czy mogłoby być więcej? Pytam szczerze czy polecasz się zatrudnić, bo to ważna część decyzji jak wiadomo.

Toronto
@Diego

orientujesz się przypadkiem czy wymagają dużego doświadczenia?

Bajla
@Toronto

powinno ci pisac o tym gdzies w ogloszeniach, mysle ze zalezy od stanowiska

Eukaliptus
@Bajla

Ale podobno nie ma nigdzie ogłoszeń więc gdzie takie informacje można znaleźć według ciebie?

Tokyo
@Eukaliptus

myślę, że w ogłoszeniu....najpewniej w takim które się pojawi...o ile takie będzie

Tokyo
@JaśPytalski

zawsze na czas mój drogi to masz pewne

Felek
@Eukaliptus

są ogloszenia, na ich stronie masz info ze szukają miedzy innymi na stanowisko w dziale krajowym, dziale exportu oraz w magazynie

Felek
@Eukaliptus

piszą tez zeby cv na ich maila wysylac, poszukaj sobie to na pewno znajdziesz cos dla siebie

Blox
@Felek

Nie ma gdzie indziej opcji zobaczyć jakie warunki dokładnie oferują?

Ans
@Felek

Mówiąc w skrócie do wyboru do koloru. Polecam spróbować jak nadal macie dylemat bo ja nie narzekam na pracę tutaj.

BigBen
@Blox

No chyba najszybciej jak sobie sprawdzisz w ogłoszeniu czego wymagają

żółwie tempo
@Ans

mógłbyś powiedzieć czy firma oferuje opiekę medyczną dla każdego pracownika? jeśli tak to z jakiej firmy jeśli wolno spyta?

@Ans

A co z osobami bez doświadczenia? Takimi, którzy jeszcze w ogóle nigdzie nie pracowali. Kojarzycie czy firma zatrudnia czasem młodych ludzi wlasnie bez doświadczenia?

Mochi
@żółwie tempo

To jeszcze fajnie będzie dowiedzieć się po jakim czasie można taką opiekę dostać, dzięki za odpowiedź.

kasza
@żółwie tempo

czemu pytasz z jakiej firmy co to za różnica bo ja się nie znam na tym

brug
@kasza

różni specjaliści są

luksio

raczej we wszystkich tych firmach jest bardzo podobnie

Aligator
@brug

A terminy ogólnie są podobne czy gdzieś trzeba dłużej czekać?

Neptun
@Aligator

zazwyczaj od ręki praktycznie

timb
@Neptun

od ręki dają decyzję? nie rozumiem czy o to na pewno chodzi?

mermer
@Aligator

Niedługo jak się rejestrujesz to czasem nawet w ten sam dzień jest termin albo np na drugi czy trzeci takze serio bardzo szybko

John Snow
@timb

Rozmowa chyba o wizytach u lekarza ale swoją droga jak szybko jest decyzja?

moan
@John Snow

a o jaką decyzje ci chodzi?

@John Snow

do tygodnia maks

Sekundo
@rts

Pracę też można jakoś w miarę szybko zacząć?

griselda
@Sekundo

ja zaczęłam prace jakoś 2/3 tyg po decyzji więc no raczej szybko, ja sie tak dogadałam bo mi tak pasowało, ale jakbyś chciał szybciej to może też by była taka opcja

Chemik

Podłączam się do pytania sam czegoś takiego właśnie szukam teraz

kfc
@Chemik

jeśli wam chodzi o doświadczenie, to na pewno by było to uwzględnione w danej ofercie gdyby rzeczywiście czegoś takiego wymagali, jeśli nic nie ma o tym, to pewnie nie jest wymagane

Yamaho
@kfc

Widziałem na jakiejś stronie że piszą że można wysłać cv tak o na jakieś stanowiska orientuje się ktoś czy to rzeczywiście działa i na bieżąco przyjmują pracowników?

@Yamaho

Też właśnie ciekaw byłem czy w ten sposób można się dostać, no ale w sumie nie pisaliby tego raczej w opisie na stronie gdyby miało być inaczej. ciekawe tylko po jakim czasie dadzą znaka czy się ktoś nadaje czy jednak według nich nie? te konkursy na wycieczki wskazane poniżej też mnie zaciekawiły. Zastanawiam się ile osób średnio ma szanse na wygrana

dydko

teoretycznie jasne że można, ale nikt ci też tego nie zagwarantuje na 100%. najlepiej spróbować

KarK
@dydko

To nie ma teraz nigdzie wstawionych ofert pracy?

Lekki Lemur
@KarK

Właśnie szukałem i nie znalazłem żadnych otwartych tylko właśnie tę informację że można wysłać tak o cv

Rozmaryn
@KarK

Publikowali informację, że czekają na zgłoszenia na konkretne stanowiska - już nie pamiętam jakie ale jest podany email n aktóry można wysyłać cv

malomiasteczkowy
@Lekki Lemur

ja właśnie teraz wysłałam tak o CV i czekam na odzew

elra
@malomiasteczkowy

daj znac jak mozesz jak juz dostaniesz odpowiedz, zeby przyblizyc ile czasu to wszystko zajmuje

Beybb
@elra

Na pewno nie kilka dni, trzeba troche sie jednak w cierpliwosc uzbroic.

Duch
@elra

I czy się odezwali mailowo czy jednak zadzwonili :)

kard
@Duch

kontakt miałem telefoniczny, typowo jak wszedzie obecnie :)

Alladyn
@Duch

Do mnie też dzwonili normalnie tak jest chyba szybciej i skuteczniej

Miś uszatek
@Duch

Do mnie też dzwonili, maila szybciej piszą jak dają feedback o negatywnej decyzji

manuk
@Miś uszatek

ile trwa okres oczekiwania na decyzje?

zla
@manuk

a tak z dwa tygodnie moze mniej

mala
@zla

nie no moim zdaniem o wiele szybciej sie odzywają niz dwa tyg

Wazka
@mala

Dobrze ze nie trzeba czekac nie wiadomo ile czasu na kontakt z ich strony, troche stresu sie zaoszczedzi przy okazji.

opg

No raczej nie mają jak ogarną wszystko to dają znać

jam
@Wazka

ale z reguły wiem że to działa mega szybko

najak

ale z tego co widze to wiele osob pisze ze bardzo szybko dostali feedback

Migg Nowy wpis
@najak

Ciekawe czy negatywną decyzję też tak szybko przekazują hehe

lovo Nowy wpis
@opg

wszyscy mieliście stacjonarne rozmowy rekrutacyjne czy zdarzały się zdalnie?

Szanghaj Nowy wpis
@najak

Rekrutacja ogólnie sprawnie bardzo idzie, chwila moment i jesteś w pracy

Alicja Nowy wpis

Czy jest tu może ktoś kto teraz pracuje ja dziale eksportu i mógłby po pierwsze ocenić atmosferę i po drugie wyjaśnić mi rozbieżność w oferowanych widełkach? Mam teraz przed sobą ofertę dla pracownika działu eksportu w której podano zakres od 5 do 9 tys. miło by było ten górny próg móc zarabiać

termalika

Hej! Trwają teraz jakieś rekrutacje do was?

pl
@termalika

a sprawdzałeś sobie ogłoszenia ?

Recyklinguję
@termalika

No najlepiej sobie w internetach śledzić jak się sprawy mają

Daemon
@Recyklinguję

Też się właśnie zastanawiam czy znalezienie ogłoszeń o pracę to rzeczywiście taki globalny problem?

kociarz
@termalika

ja widziałem kilka ogłoszeń więc pewnie trwają rekrutacje

Cyan
@Daemon

Gdyby byly ukryte to moze tak, ale najlepsze jest to ze sa na wyciagniecie reki i kazdy moze miec do nich dostep haha

kapitan
@Daemon

no nie wiem, może dla kogoś to pierwsza praca której sam szuka i jeszcze nie ogarnia co i jak

ofix
@Daemon

może się ktoś chciał zapytać pracowników, czy się jakieś przyjęcia nie szykują przypadkiem

Karmel
@kapitan

Ale żeby ogłoszenia nawet nie móc zlokalizować?

Mustang
@ofix

Ale skąd pracownicy mają to wiedzieć? to nie oni to organizują przecież

kostek

gdzie sie mieści magazyn? pod tym adresem tu co na goworku podali, czy jaka inna lokalizacja a tutaj jest adres np. biura?

spodek
@kostek

ciekawe pytanie, nie pomyslalem o tym nawet.. czy jakis pracownik moglby odpowiedziec?

mapex
@spodek

XD nie no serio?

Skar
@mapex

Co jest dziwnego w tym pytaniu wedlug Ciebie?

@Skar

No ja właśnie też nie wiem. Teraz to i mnie ciekawi, gdzie znajduje się magazyn. Szkoda, że nikt z pracowników magazynu nie odpowiada. Orientuje się ktoś może jakiej ilości pracowników szukają? Na stronie napisali tylko, że można wysłać CV na maila. Ale to tak cały czas ktoś na ten magazyn jest potrzebny?

Dość
@Skar

Też nie wiem czasem rzeczywiście magazyn jest w innym miejscu niż placówka biura

@Skar

no bo ludzie internet jest dla każdego kto się tutaj wypowiada dostępny, rozumiem dopytywać o jakieś nieścisłości w ogłoszeniach lub rzeczy związane z pracą już na miejscu, ale takie rzeczy to w dwie minuty ogarniecie sobie sami no dajcie spokój...

kard
@Dość

no to jest poważne zagadnienie XD

@vangogh

Opinia dość ciekawa, nie powiem. Pełna złośliwości i niezadowolenia. Czy słuszna? Nie wiem, bo każdy mówi za siebie. Osobiście żadnych z wymienionych kwestii w firmie nie zauważyłam, wręcz przeciwnie. Jeśli chodzi o proces rekrutacyjny, to odbywa się jak w każdej firmie z zastrzeżeniem kontaktu z wybranymi kandydatami. Co do zarobków, uważam, że są bardzo atrakcyjne i mocno doceniani są ludzie którzy chcą pracować i wykazują inicjatywę. Jeżeli chcesz zarabiać nie wiadomo jakie pieniądze i przy tym przez osiem godzin nic nie robić, to ta firma jak każda inna nie jest dla Ciebie. Pozdrawiam

@@vangogh

Piszesz, że mocno doceniani są ludzie, którzy chcą pracować i wykazują inicjatywę. Możesz powiedzieć w jaki sposób są doceniani? Masz na myśli jakieś premie i dodatki, tak? Poza tym jakieś awanse też są możliwe?

ananas

ciekawe po jakim czasie mozna liczyc na jakikolwiek awans?

id
@ananas

to zalezy od wielu czynników, myśle, że nie dostaniesz odpowiedzi w stylu 'co trzy miesiące awans'

@id

takiej informacji to chyba nigdzie nie dostaniesz XD

Jakie warunki dla nowych pracowników?

frankenstein
@Kandydat

jakieś wdrożenie macie? czy nauka przez praktykę od razu, co w sumie chyba najbardziej skuteczne jest..?

z innej beczki
@frankenstein

a tak w ogóle to gdzie macie ogłoszenia o pracę do nich? bo pytania sugerują, że są jakieś oferty pracy...

Linda
@z innej beczki

Na jobsora

@frankenstein

Jak wygląda wdrożenie? Ile trwa?

@Linda

na jobsora to nie patrzyłam nigdy, tam trzeba być zalogowanym?

Oski
@mila

niee, tam są ogłoszenia widoczne i moze cie jedynie przekierowac do aplikowania na strone firmy. bez konta bodajże mozesz przeslac cv z pliku po prostu, chociaz. z kontem byloby pewnie wygodniej bo pewnie wszystko juz zapisane by bylo

monte
@Oski

okej, to może warto by się tam faktycznie zarejestrować i już przez konto działać

Taxi
@Oski

No wygodniej, ale to chyba bardziej jak chcesz na kilka pozycji aplikować, czy coś

kurdel
@Taxi

a nie ma tak że potem na tym koncie mozesz sledzic na jakim etapie jest twoja aplikacja? bo ja tylko na jedno chce wyslac wiec konta nie potrzebuje ale jak taki wglad mi to da to moze jednak warto?

kurdel
@Taxi

powiesz mi jeszcze jak to wlasnie z rekrutacja wyglada? ile etapow czego wymagaja podczas rozmowy?

@z innej beczki

na stronie też można sobie sprawdzić albo wysłać im tam cv z tego co kojarzę

flora
@miś

mozna tak wyslac to fakt. tam masz maila jak wejdziesz na ich strone, wiem bo sama tak robilam :)

tokaj
@flora

i co odpowiadają tak? bo jakos mi sie w to wiwrzyc nie chce...

gorg
@tokaj

właśnie też się zastanawiam jak to jest i czy ktoś odpowiedź dostał, wysyłałeś może?

guawa
@tokaj

nie wiem w co tu nie wierzyc, skoro to firma szuka pracownikow i podaje maila zeby wysylac cv to czemu mieliby sie nie odezwac skoro to ich interes zeby kogos znalezc, nie rozumiem zdziwienia..

guawa
@tokaj

zreszta oznaczyla sie jako pracownik to chyba jej sie jednak jakos udalo ;P moglby ktos powiedziec ile tu trwa samo czekanie na ich odp jak sie zglosze?

Bober
@guawa

a to tutaj nie ma ogłoszeń tylko się bezpośrednio przez maila wysyła?

Bober
@guawa

właśnie też się zastanawiam ile czasu to trwa w takim razie, ktoś dostał odpowiedź?

jaszczur
@Bober

jak ja sie zatrudnialem to z ogloszenia akurat, wiec pewnie teraz po prostu nie ma innych aktualnych

jaszczur
@Bober

ok 2 tygodnie czekalem na odp, ale nie sugerowalbym sie takim czyms bo to pewnie zalezy ile rekrutacja juz trwa, ile ma trwa jeszcze itd..

Zeju
@jaszczur

właśnie szkoda, że nie ma bo jak czytam tutaj to spoko warunki dają

@Zeju

wyżej jest wątek o tym że można wysyłać bezpośrednio na działy zgłoszenie to może cię zainteresować :)

może

No może być :)

dlugopis

Co wy tutaj w ogole produkujecie? Długopisy?

dlugopis
@dlugopis

Macie teraz jakieś rekrutacje?

kinn
@dlugopis

tak firma sie zajmuje produkcja dlugopisow reklamowych i jest przy tym liderem w pl :)

Kapan
@dlugopis

Co do rekrutacji to masz na stronie napisane, że zachęcają do wysyłania cv więc pewnie jest otwarta

Kapan
@dlugopis

Ale nie mam pojęcia gdzie są wypisane wolne stanowiska :D

basilisk
@Kapan

na tej samej stronie jest napisane do jakich działów rekrutują

basilisk
@dlugopis

wejdx sobie na fb tam możesz nieco o nich poczytać

czas
@basilisk

Dlugo trzeba czekac zanim odpowiedza jak cv wysle?

czas
@basilisk

Mam sie spodziewac ze rozmowa rekrutacyjna jak cos odbywa sie stacjonarnie?

Waldek
@dlugopis

Zastanawia mnie jak to się stało, że trafiłeś na ten profil, nie wiedząc czym zajmuje się firma. Intrygujące.

Hunno
@Waldek

Zdarzają się i tacy co patrzą tylko po ogłoszeniach a nie czytają o firmie, nie wiem co w tym dziwnego.

@Hunno

no ale to chyba szybciej poczytasz o firmie w internecie a nie wbijesz na goworka xd

imbir
@Kapan

a orientujesz się jak to wygląda? ciężka ta praca? trzeba mieć dobre zdolności manualne? nada się na jakieś doatkowe zatrudnienie poza codzienną pracą?

fan

jeszcze do świąt daleko, ty z tych pewnie co mariah carrey już w październiku słuchają

zimowiec
@fan

a ty nie podrygujesz wesoło w rytm tej ikonicznej melodii zwiastującej świąteczny nastrój? :D

Szok
@fan

Ja dla odmiany nie ufam ludziom, którzy tego nie robią...

jimbo
@Hunno

bo lepiej tez swoje zdanie jest wyrobic a nie sie tylko i wylacznie kierowac opinia innych

Tadek

Dużo ludzi obecnie pracuje w magazynie? Na stronie znalazłem informację, że szukają magazynierów i myślę czy się nie zgłosić. Czy potrzebne są uprawnienia na wózki widłowe?

HH
@Tadek

Na której stronie? Bo jak wchodzę na ich stronę to nie widzę ogłoszeń tylko takie ogólne, że zapraszają do aplikowania

Praffe
@HH

Czy wystarczy w takim razie wysłać CV na tego maila podanego?

Praffe
@HH

Czy jednak faktycznie są gdzieś te oferty i tam się wysyła?

@Praffe

no tak, raczej wystarczy skoro tylko tak rekrutują xd

@Praffe

nie, z tego co wiem nie ma

@Praffe

Cześć, wysyłałeś? Jest w ogóle sens? Po jakim czasie ewentualnie odpisują i biorą na rozmowę? Te rozmowy są jakieś oficjalne czy tylko się poznajesz i umowę od razu dają do podpisania? Wszyscy mają tak samo z warunkami czy da rade negocjować?

rozkl
@obelix

a ogolnie powiedzialbys ze firma jest stabilna?

rozkl
@rozkl

jednak zalezy mi na troche dluzszej wspolpracy wiec to dla mnie wazne

ink
@rozkl

Ja sie nigdzie nie ruszam, a troche juz tu pracuje. Wedlug mnie jest stabilnie.

ink
@rozkl

jak bedzie ci tu dobrze i sie sprawdzisz to nikt cie pierwszy stad nie zwolni

Busy
@ink

Mogę zapytać na jakim stanowisku tutaj pracujesz?

Busy
@ink

to chyba tak powinno wszędzie wyglądać, pracodawca też raczej szuka ludzi po to żeby popracowali trochę a nie żeby każdego zwalniać jak leci :d

@Busy

mówicie doysć oczywiste rzeczy jakby to był kosmos i coś niesamowitego... a to raczej logiczne

@Busy

nie wiem skąd się urwaliscie xd

grld
@orelo

ktos tylko napisal ze stabilna firma a ty sie czepiasz Xd

grld
@orelo

to w takim razie moze ty cos moglbys dodac o tym jak ci sie tutaj pracuje?

bruzd
@grld

bez zarzutu, spokojna firma, spoko praca to czy ci się spodoba zalezy od tego jakie masz oczekiwania donośnie roboty tak naprawdę

Olcia
@bruzd

A szczegóły? Ile się tu nadźwigasz tak średnio? Co z BHP jakimiś? I sprzęty pomocnicze? Jakie są w razie czego do dyspozycji? I ludzie przede wszystkim jacy? Chce żeby chłopak miał miłą atmosferę i żeby przemęczony mi nie wracał. :)

Itox
@bruzd

No a jak z przyjęciami, znajdzie się teraz coś? Macie jakieś wolne stanowiska?

Machina
@Itox

Wydaje mi się, że tak, na stronie mają napisane że zachęcają do składania cv więc to brzmi jakby były wolne stanowiska

ragas
@bruzd

jak jest tutaj z benefitami, firma zapewnia wam coś godnego uwagi?

ragas
@ragas

oprócz medicovera, o którym na stronie wyczytałem że podobno każdemu pracownikowi przysługuje

Electro
@ragas

Od samego początku tutaj macie tę opiekę medyczną?

Electro
@ragas

Też się chętnie dowiem o tych benefitach ale jakby ktoś podał jeszcze info jak jest z tym medicoverem i jak w praktyce to wygląda ;)

Minsk
@Electro

co znaczy od początku? no od momentu zatrudnienia na umowę o prace

Minsk
@Electro

O benefitach możesz jeszcze na ich stronie poczytać z tego co pamiętam

@Minsk

czasami sie zdarza ze dopiero po okresie probnym sa dostepne benefity

@crus

nawet bym powiedzial ze tak jest najczesciej

Mira
@crus

A na których z nich Ci tak zależy, że już bez próbnego byś je chciał? :D tak w ogóle jeśli już o stażu pracy mowa to są stażowe lub inne tego typu nagrody? Ktoś sprawdzał?

Witam, gdzie mogę składać zamówienia do firmy?

Ix

Najlepiej skontaktować się z nimi telefonicznie lub mailowo

Ix

Dane masz na ich stronie w zakładce kontakt

@Ix

O dzięki, będę się kontaktować!

lew

widziałem na ich stronie, że można aplikować bezpośrednio do każdego działu firmy z ich strony. jakie to są działy? xd

Stronnik
@lew

chyba chodzi im o dział exportu i handlowy w polsce

Tytus
@Stronnik

a gdzie zobaczę dokładne oferty pracy, wiesz może?

Taxi
@Tytus

Na ich stronie ich nie ma? Ja kiedyś tam sprawdzałem normalnie

patrick
@Tytus

ja widzialem teraz tylko na asystenta na razie, nie wiem czy sa inne, przegladam bo jakis czas temu widzialem cos co mnie zainteresowalo i musialo mi uciec sprzed nosa zanim wyslalem CV..

Celest
@patrick

a co do tego stanowiska to ktoś kojarzy jaki drugi język by się przydał? na ofercie jest napisane, że mile widziany drugi język, ale w sumie nie określili jaki

Celest
@patrick

No i jeszcze nie ma tam w oczekiwaniach doświadczenia na podobnym stanowisku, a ja raczej pracowalam w innej branży, ale wydaje mi się, że się nadaje. Ktoś może kojarzy czy warto złożyć cv jak nie ma się doświadczenia?

xaxa
@Celest

skoro nie określili jaki język jest potrzebny to prawdopodobnie nie mają do tego szczególnych wymagań :D

rabarbar
@Celest

Na pewno samo doświadczenie będzie plusować, ale skoro nie określili to może warto wysyłać im CV, może akurat :)

Jak złożyć zapytanie ofertowe do firmy?

Siri
@Anna

Na stronie są podane kontakty do działu handlowego

@Siri

Dobrze, dziękuję bardzo.

@Siri

Wiesz może jaki jest czas oczekiwania plus minus na odpowiedź, ponieważ trochę mi zależy na czasie..?

Mik
@Anna

Jak już jest pytanie o zamówienia, to czy mniejsze zamówienia też realizujecie? Tak do 20 sztuk max?

Lis
@Mik

Najlepiej i najszybciej po prostu się z nimi skontaktować

klient
@Lis

telefonicznie czy mailowo? gdzie znajdę kontakt?

pestka
@klient

jak sb wejdziesz na ich str to masz w zakladce kontakt maila i nr tel, do wyboru do koloru

Teri

Jak duża jest firma? Czy zatrudnia wiele osób i można liczyć na stabilność zatrudnienia?

@Teri

no w sumie chyba jakichś większych rotacji nie ma, więc pewnie tak

hauhau23
@Teri

Powiem tak. Jak jesteś dobra to stabilność w każdej firmie znajdziesz :)

with
@Teri

w ogłoszeniach piszą, że dają uopa, więc raczej pod tym względem stabilnie być powinno, a reszta chyba zależy od tego czy się sprawdzisz i jak Tobie się spodoba

Denver
@Teri

Za moich czasów to było jakieś +/- 100 osób czyli nie jakoś bardzo dużo, nie wiem jak mają teraz

Bogin
@Denver

Też jak pracowałem to było nas koło 100. Szczerze nie wiem, czy obecne warunki sprzyjają zatrudnianiu większej ilości pracowników :/

Porte
@Bogin

Chodzi o warunki rynkowe, czy typowo o czymś w firmie?

Denver

Tak ogólnie rzecz biorąc to dobrze wspominam pracę w tej firmie. Co było złe to minęło a co dobre niech zostanie w pamięci.

Iks
@Denver

aż Cię polajkowałem, szkoda że tylko raz się da

faruko
@Denver

zawsze są plusy i minusy, ale grunt to patrzeć na pozytywy, takie moje zdanie ;)

nicko
@faruko

jak dla mniej, więcej jest plusów, mi się tu całkiem dobrze pracuje ;)

Malina

Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się w sposób bardzo profesjonalny i w miłej atmosferze. Firma prezentuje się na stabilną i solidną. Warunki proponowane są atrakcyjne. Po odbyciu kilku rozmów w innych firmach szczerze mogę polecić aplikowanie do firmy VIVA. Pozdrawiam

Lilalu
@Malina

na jakie stanowisko aplkowałaś? czy można liczyć na jakiś update z twojej strony za jakiś czas?

@Malina

Jakie były mniej więcej pytania na rozmowie? Ile etapów rekrutacji było?

@Teri

to się może różnić w zależności od stanowiska przecież..

@mila

no dobra, ale nawet jak się różni od stanowiska, to cały proces jest raczej podobny w obrębie jednej firmy, nie?

with
@Teri

w zasadzie tak, a nie sądzę, żeby czymś odbiegała taka rekrutacja od innych, zazwyczaj etapy podobne są ;)

Demi

Dziękuję za udaną współpracę.

@Demi

W formie klienta czy pracownika?

@Teri

prędzej klienta chyba, bo jako pracownik możesz się oznaczyć przecież..

Dojeżdża tam w okolice jakis transport publiczny??

norek

@norek

okej, dzięki wielkie

wygodny
@norek

kawałek z buta to ile mniej więcej jest? ile czasu zajmuje? heh

ruch to zdrowie
@wygodny

spacer ci nie zaszkodzi :D

@ruch to zdrowie

Po takiej pracy myślisz, że spacer się przyda? Widze, że sami kandydaci się tu zebrali a co z pracownikami? Prócz publicznego umawiacie się może na wspólne dojazdy? i czy kiedys były może ewentualne rozmowy odnośnie dofinansowania do dojazdu?

nick007
@Emilia

a Ty pytasz jako kandydat?

nick007
@Emilia

ja jakoś daleko nie mam, więc jeżdzę sam, ale jak trzeba to kogoś podrzucę, tyle że czasem coś mam do załatwienia jeszcze po robocie, więc wolę być niezależny ;)

gdzie iść

który dział najlepszy?

patron
@gdzie iść

tam gdzie zarobki najwieksze pewnie

azaz
@gdzie iść

pod jakim względem pytasz?

azaz
@gdzie iść

chcesz się zatrudnić? to może najpierw określ co potrafisz i co lubisz robić..

djuk
@azaz

a coś dla takich co się roboty nie boją, ale no nie mają za bardzo doświadczenia w branży?

co z tobą?
@gdzie iść

a gdzie umiesz? gdzie wcześniej pracowałeś

arni

Może ktoś napisać jakie stanowiska konkretnie są w działach: Dział krajowy Dział exportu Magazyn bo na stronie jest informacja, że rekrutują do nich, ale nie ma żadnych szczegółów podanych, także będę wdzięczny jak ktoś by podał chociaż stanowiska :)

sal
@arni

No generalnie to pierwsze dwa to handlowcy, jedni na Polskę drudzy na zagranicę. A na magazynie (na logikę) magazynierzy.

No to podejrzewam :))

@sal

Bardziej chodziło mi o to, czy szukają juniorów, specjalistów, wiesz takie bardziej konkrety, bo nie wiem czy mam po prostu szanse..

Deli332
@arni

Tak czy siak, wysłać cv na maila nie zaszkodzi. Może skoro nie jest określone, to szukają osób o różnym stopniu zaawansowania.

Deli332
@arni

W razie co można też na ten sam adres wysłać zapytanie po prostu i mieć jasność co i jak

faso
@Deli332

no dokładnie to byłoby dobre rozwiązanie!

AClooney
@sal

Na jakie rynki działacie?

liliput

Jakie dają tu umowy i jakie są warunki pracy?

bens
@liliput

warunki są okej dla mnie, ale to sam sie przekonasz jak coś

luis
@bens

A te umowy?

Mink
@luis

właśnie też się zastanawiam, jest umowa o pracę odrazu?

PL

umowa o prace

@liliput

umowy sa o prace najlepiej zarobisz na drukarni czy to w Bytumiu czy Rudzie newet do 5000 netto ale po szkoleniu i na akord jak się już nauczysz obsługi maszyny so szypkie ,wszystko nowe na stałej pensji może to być 3500 zależy magazyn 3000 -3200 plus może jakaś premia na plus to ekipa jest spoko

@pracownik

i ta piątka na rękę to w ile godzin w miesiącu? i to z tą premią, o której piszesz tak? a pracę samą w sobie jak oceniasz, to dość monotonne lub męczące?

gofi
@pracownik

jakie tu są szkolenia ogólnie?

Con
@gofi

przygotowujące do stanowiska, jak wszędzie no i ogólnie podnoszące kwalifikacje

frodo
@pracownik

na te drukarnie to jakieś przyjęcia są? zarobki fajne o jakich piszesz się wydają

hejhej
@PL

umowa zlecenie mozliwa?

akuku
@hejhej

w rekrutacji ci powiedzą :)

@Con

no i o jakich kwalifikacjach w tym momencie myślisz? jakie są w razie czego dla nich najistotniejsze? zastanawiam się także czy organizują coś ciekawego na prośbę indywidualną danego pracownika?

hejhej
@akuku

a ma ktoś kontakt do rekrutacji?

Marcinos
@pracownik

Brzmi nieźle, na magazynie też mało gdzie dają więcej, więc może być

Marcinos
@pracownik

i dobrze, że sprzęty sprawne, bo to też nie jest takie oczywiste niestety

maga
@Marcinos

doświadczenia wymagają dużego?

maga
@Marcinos

a na magazynie to ludzie w jakim wieku mniej więcej są? tak z ciekawości pytam

Nil
@maga

No w różnym, nikt średniej nie wylicza

Nil
@maga

Nie umiem wskazać jakiejś konkretnej liczby, wiek zróżnicowany, no tyle jestem w stanie powiedzieć. Ale to chyba nie jest istotne jakoś specjalnie?

@Nil

Zależy czy się wszyscy aktualnie dogadują? Jaka atmosfera obecnie?

Senes
@pracownik

Takie zarobki jak piszesz na drukarni oferują od początku czy po jakimś czasie dopiero?

odp
@Emilia

no raczej się dogadujemy, atmosfera normalna, całkiem ok

@odp

No to fajnie, co do integracji widziałam, że ktoś wyróżniał wigilię. A Wielkanoc jest jakkolwiek uwzględniania? nawet w postaci drobiazgu na zajączka? Swoją droga jak teraz z pracą stoicie? W jakim sezonie trzeba szykować się na największy ruch?

@hejhej

kontakt do rekrutacji masz na ich stronie internetowej

gw

jest jakaś możliwość rozwoju?

@gw

tak ale do pewnego momentu. podnosisz kwalifikacje, nabierasz doświadczenia plus są jakieś szkolenia

racjonalny

a to spoko, dla mnie to akurat drugorzędna kwestia, ale dobrze wiedzieć

Senes

Do jakiego momentu konkretnie, możesz powiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o VIVA PLUS II - Bytom

• Jak się pracuje w VIVA PLUS II?

Zobacz opinie na temat firmy VIVA PLUS II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIVA PLUS II?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIVA PLUS II?

Kandydaci do pracy w VIVA PLUS II napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIVA PLUS II