Opinie o FSR Global Markets w Gothenburg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FSR Global Markets. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FSR Global Markets o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FSR Global Markets w Gothenburg

Michał Nowy wpis

Czy firma według Was jest innowacyjna ?

Wisoo Nowy wpis

Moim zdaniem jest tak, że praca jest, w dodatku za dobre pieniądze, polecam poszukać ogłoszeń do Global

mateusz Nowy wpis

owszem, funkcje trzeba przyznać bardzo ciekawe i moim zdaniem innowacyjne. jednak najwazniejsze sprawa jak realnie przekłada się to na warunki pracy i wynagrodzenia pracowników się tym zajmujących, to mnie najbardziej interesuje bo nie wiem czy finansowo mi się opłaca późnie tam do nich do roboty aktualnie

Mortadel Nowy wpis

Firma pełni bardzo ciekawą funkcję. Możliwość inwestowania na bieżąco jest bardzo wygodna dla inwestorów i osób zajmujących się giełdą. Nie jestem jednak w stanie wyobrazić sobie jak firma zarabia na tym wszystkim. Czy pobierają jakieś prowizje od zysków i co w przypadku złego inwestowania przynoszącego straty?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FSR Global Markets? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Piotrek M.

Jakby nie patrzeć wypowiedziały się dwie strony na tym forum. Poziom dyskusji z małymi wyjątkami jest faktycznie żenujący. Mimo wszystko patrząc na kontrargumenty pracowników Fsr które pojawiły się na tym forum, śmiałbym twierdzić, że faktycznie jest coś z nimi nie tak. Jaka porządna firma wchodziłaby na fora i obrażała innych ludzi, swoich pracowników, czy ogólnie rodaków?

fsr to stek bydur

jakaś dziewczyna wydzwaniała do mnie codziennie żebym został pracownikiem tej firmy! mimo tego że mam doświadczenie tylko na magazynie! nie wiem skąd wzięli moje cv, ale ostrzegam was, to oszusci. nie ma podstawy, tylko prowizja. do tego sami mozecie przeczytać jaki produkt oni sprzedaja.

FSR GLOBAL Pozytywna opinia ? czy negatywna ?

Polityka interesów jest różna. Każdy dziś zarabia na życie. Penie nie jedna osoba z was(nas) ma jakieś swoje działania, czy jest w spółce. Jednak ja nie.. Staram się o stanowisko kierownicze w firmie mebli (producent). Inwestycja w lokatę odpada, dlatego chce zainwestować w FSR GLOBAL, bo jeżeli uda się dla mnie zostać kierownikiem, będę chciał ze swojej strony zakupić nowy sprzęt, zwiększyć wypłaty, innowacja pracy, lepsze warunki. Chce dobrze wypaść, jednak nie mam za dużych funduszy. No naradzie wystarczy, ale jak chce dobrze wyjść w oczach ludzi muszę pokazać, że zależy mi nie na ilość produkcji tylko, na jakości. Przytaczam z powrotem temat: FSR GLOBA musi mi pomóc potroić moje pieniądze, właśnie rozmawiałem przez telefon z konsulem. Wszystko ładnie, pięknie. Właśnie wspominał, że może być zła opinia o nich. Jednak zostawił to bez komentarza. Myślę, że to jest temat zamknięty u nich. Jak ktoś pisał \"suche\" oskarżenia to nie ważne oskarżenia?

asdasdasd

wiadomo że działania FSR GLOBAL są różne nie każda osoba ma takie samo zdanie. Ich pomoc związana jest z inwestycją, nikt od nich was nie oczernia, nie ma do was nic, ani nie ubliża. Myślę że można dac im jakąś tam szanse na wybicie się i tak są bardzo wysoko. Ogólnie zła opinia powstała na poziomie (jak to można nazwać) pracownika-kontra pracownik. Nie wiem tak mi się wydaje, jak jest nie wiem. Wiem jedno firma zapewnia rzetelna pracę.Ufam FSR GLOBAL Pozytywna opinia za ich pomoc - jaką dam opinię na temat inwestycja, powiem jak zainwestuje*niebawem*

też tam byłem

pracuje w FSR - 2012-08-09 22:39:43 i jeszcze jedno .... bo nie wytrzymam przykro mi i wstyd, że to przez Polaków, Szwedzi musieli przekonać się, że trzeba zamykać szafki na klucz, wylogowywać komputer jak się wychodzi z pokoju, chować wszystkie dokumenty z biurek, nie mówiąc już o wartościowych rzeczach .... bo co? masakra... wstyd mi, że jesteśmy narodem według zasady \"czy się stoi, czy się leży, 2 tysiące się należy\" a jak szefa nie ma w biurze to można się obijać. We krwi mamy podsłuchiwanie, konfabulowanie i wyżywanie się na tych, którym się udało.... Jesteśmy narodem o takim potencjale, że gdybyśmy pracowali, a nie ściemniali i kombinowali, to już dawno byśmy przegonili nie jeden rozwinięty kraj, a tak opinia o Polakach jeszcze długo się nie zmieni - i miejcie pretensje do siebie a nie zwalajcie winę na innych!!!! A nam pozwólcie pracować!!! Wszystkim życzę jak najlepiej. Mam nadzieje, że znajdziecie pracę w swoich zawodach, a tym którzy chcą pracować w finansach chcę powiedzieć, że FSR nie jest jedną firmą na świecie, ale wiem, że każdemu na starcie daje białą kartę i nie szufladkuje ludzi, pozwala się rozwijać-każdy ma szanse, bo liczą się nie tylko wykształcenie ale i pasja.Jak śmiesz sugerować, że Polacy to (usunięte przez administratora) ! i leserzy! We krwi mamy podsłuchiwanie i konfabulowanie?! stary, lepiej zostań w tej szwecji, bo Polakiem z pewnością nie jesteś. Jesteś psem bez budy. konkrety? proszę: 1. Jak tam pojedziesz to będziesz spać na ziemi na materacu w pustych pokojach 2. Nie zostaniesz zarejestrowany w urzędzie podatkowym 3. Twoje zarobki będą na poziomie 0-2000 zł. Tak. Większość ludzi nic nie zarabia. Są do tyłu na biletach itd. A ci co wprowadzili/oszukali klientów to wychodzi im dzieląc to na m-ce max 2000zł. 4. Gorsze warunki pracy niż w Polsce. 5. Zero profesjonalizmu. Tylko jakiś cwaniak będzie Was uczył powtarzać przygotowany przez niego skrypt. 6. Sirdziba firmy mieści się w centrum hadlowym! De facto wygląda gorzej niż biura w Polsce z początku lat 90tych! Wiszą kable z sufitu, jest tylko jeden/dwa komputery na 20 osób! Nie jedź tam. Stracisz pieniądze i czas.

pracuje w FSR

jakiś czas? iluś ludzi? operuj konkretami, a nie ogólnikami....aż dziw, że wiesz tyle o Andrzeju...chyba że sam nim jesteś, bo ja nie znam nikogo, kto by się o nim pozytywnie wypowiadał, po tym jak go poznał... Z każdego naboru jaki był przeprowadzany tylko 2 osoby mogły liczyć na stały angaż, wiec skoro np 10 zostało przyjętych na okres próbny matematyka mówi, że 8 odpadnie. To normalne w takich firmach jak Openfinance, Expander, Notus. Pamiętajcie w firmach pośrednictwa każą Wam założyć działalność gospodarczą a tu FSR płaci Ci prowizje, płaci podatki (składki emerytalne i zdrowotne). Jeśli Ty jesteś uczciwy, pracujesz, uczysz się i rozwijasz możesz liczyć na to, że firma w Ciebie zainwestuje - jeśli ściemniasz to wyjdzie to wcześniej niż później. A z tymi, którzy cwaniakowali i ściemniali, nic dziwnego, że firma się rozstawała. Ludzie, wszędzie na świecie się pracuje a nie kombinuje!!!! Tym, takim niby mądrym i niby poszkodowanym przez FSR proponuje: załóżcie własną firmę - ciekawe jak będziecie patrzeć na takich pracowników...od razu każdą złotówkę będziecie oglądać dwa razy - to jest przedsiębiorczość!!!!

też tam byłem

Pracowałemw FSR Global jakiś czas. Masa ludzi się tam przewija. Nikt nie zostaje. Zgadzam się. Andrzej Bondyra to super inteligentny, mądry i prawy człowiek. Ma imponująca wiedzę i niesamowicie kompleksowo ujmuje ją w spójną całość. Prawda jest w jego słowach wyczuwalna na kilometr. Sami możecie się przekonać czytając jego wypowiedzi. Czy On tam obraża kogokolwiek? Nie. Śmiało można powiedzieć że nie. To czysty opis plus doświadczenia... Ludzie, trzymajcie się z dala od FSR Global. Andrzej trzymaj się.

pracuje w FSR

to jest jakaś paranoja - bzdury i jeszcze raz bzdury wypisywane przez kogoś, kto nie ma zielonego pojęcia o forexie i rynku finansowym. Do tej pory zawsze narzekano, że nie można znaleźć pracy bez doświadczenia - teraz już wiem, dlaczego firmy nie zatrudniają takich ludzi, tuz po studiach, czy chcących zmienić branże - bo opisując potem jak im było w firmie kompromitują się swoją niewiedzą jeszcze bardziej. Jak jak zaczynałem swoją pierwszą pracę miałem 18 lat i zero doświadczenia, ale chyba Andrzej od urodzenia był już prezesem, ekonomistą i miał skończone 3 fakultety.... Wniosek według myślenia pana Andrzeja: chcesz zacząć prace jako sprzedawca - musisz mieć 20 lat doświadczenia. Inaczej nie możesz - i nie wmawiaj nam, że \\\"szybko się nauczysz bo jesteś zdolny\\\". A jak nie ogarniesz jak funkcjonuje rynek akcji, obligacji, walut i fundusz, będziesz mylił pojęcia lub po prostu wciskał ściemę to nie dziw się potem, że nie pracujesz w tej branży!!!! Może warto spróbować na tramwajach (ale pamiętaj 20 lat doświadczenia) lub znaleźć sobie kogoś kto Cie utrzyma, jeśli kieszonkowe od mamy już nie wystarcza. Firma daje szanse każdemu, kto udowodni że warto mu poświęcić czas. Niestety nie każdy nadaje się do zawodu. I nie ma co płakać, że sie nie udało - po prostu poszukaj sobie innej firmy albo idź do zakonu.

ikognito

Potwierdzam słowa Andrzeja Zaczynając od kolorowego domu (media itp.) kończąc na obiecywaniu kokosów. Firma okłamuje potencjalnego pracownika,a co wyższa OKŁAMUJE KLIENTA. Inwestycje są na chybił trafił, mamia klienta bym iż mają niby najlepszego trajdera w europie,a mają tylko 200 aktywnych klientów na cały świat. NIE POLECAM FIRMY robią przewały i przekręty. Obiecują większe pieniądze po zdobyciu iluś klientów, i nic z tego nie ma.

Andrzej B.

Firma jest nieuczciwa zarówno dla pracowników jak i klientów. Nie przynosi obiecanego dochodu dla klientów, wręcz przeciwnie powoduje bardzo gwałtowne straty. Bazując tylko na dzieleniu się z zysków. Czyli nie ważne, że dużo możesz stracić, bo oni nie biorą w tym udziału (stratach), ważne że dzięki temu można czasami dużo zarobić i wyszarpać 20% Twoich pieniędzy. np. Ty inwestując 100000 zł możesz stracić połowę już po 3ch transakcjach, ale jak już Ci wyszarpią jakiś plus to trzeba oddać 20%. Dzięki szalonej strategii, niestety więcej ludzi traci bo forex to czysta zgadywanka. Proszę sami zobaczccie jakikolwiek wykres. Długoterminowe analizy nie są tu pomocne. firma nie dba o klienta, o pracowniku nie wspominawszy. po prostu masakra. wszystkich moich klientów serdecznie przepraszam. nie wiedziałem co i jak. kolejne cwaniaczki i tyle. Unikać, unikać, unikać!

kapi

lightbearer i jak wyjechałeś już do pracy ?

lightbearer

Firma jest ok, praca jest ok. Warunki są super... ale,- jest ale... Musisz znać się na fa (usunięte przez administratora) , w tym przypadku Sprzedawcy. To jest praca gdzie płacone jest tylko od wyników, więc jeśli potrafisz to robić i jesteś pewny, to jak najbardziej jest to dla Ciebie. A jeśli jesteś osobą zaliczającą się do 99% populacji, czyli liczysz na kokosy z nieba, a nawet nie raczysz kopnąć w drzewo, żeby te zleciały, to odradzam. Mój znajomy wyciąga tam ładny hajs. Ja też się szykuje jak tylko skończy mi się mój kontrakt.

sceptyk

Ja rowniez otrzymalem taka propozycje i nie da sie ukryc, ze oferta jest co najmniej podejrzana. Na poczatku praca polega na pozyskiwaniu "klientow zamoznych" poprzez telefoniczne namawianie ich do inwestowania. Nie daja zadej podstawy pensji- cale wynagrodzenie oparte jest wylacznie o prowizje za pozyskanych klientow. Oczywiscie kusza wysoka prowizja, proponowano mi 10tys. koron (ok. 5tys zlotych) za jednego pozyskanego klienta. Skoro zatem mozna zarobic tam tak duze pieniadze, to dlaczego ciagle szukaja nowych pracownikow? (wystarczy przejrzec internet i mozna natrafic na ich ogloszenia na przeroznych portalach, zamieszczaja je srednio co miesiac...). Prawdopodobnie nikt na tym nie zarabia i stad ciagly przeplyw personelu. Dziwi mnie tylko fakt, ze nie ma zadnych negatywnych opinii o tej firmie w internecie. Jesli ktos tam pracowal albo nawet pracuje:) rowniez prosze o jakies informacje. Pozdrawiam

karoles2

Wg mnie firma jest szemrana. Szukają ludzi, którzy będę przez 3 mce dzwonić za darmo do potencjalnych klientów forexu. Dojazd do Szwecji na koszt własny i jedzenie też. Zapewniają noclegi

rzuwf

Witam. Piszę ponieważ dziś dostałem propozycję pracy w firmie FSR Global Markets w Szwecji i szczerze mówiąc zastanawiam się nad tym czy to jest coś pewnego czy następna firma krzak. Swoją Szwedzką stronkę mają ale na polskich forach nie ma o nich nic. Jeśli ktoś z was miał już kontakt z tą firmą lub jakieś doświadczenia proszę o info. Pozdro.

Zostaw merytoryczną opinię o FSR Global Markets - Gothenburg

FSR Global Markets