Spawalnik Sp. z o.o.

Opinie o Spawalnik Sp. z o.o.

5ty żółw ninja

Chyba admin się wziął za te bzdury co były wpisywane tutaj. Zawsze się znajdzie jakiś pajac, opój jeden z drugim. Potrafisz pracować, masz fach w ręku to w Spawalniku zarabiasz jak najlepszy specjalista. Polecam.

@5ty żółw ninja

Tak

Podwyżka
@5ty żółw ninja

Czyli ile?

UrbanJ
@Podwyżka

Właśnie ile

Dziękujemy za tak miłe słowa!! Pozdrawiamy byłych i obecnych pracowników!!!

Halapenjo
@Spawalnik Sp. z o.o.

Pozdrawiam

@Spawalnik Sp. z o.o.

Nie ma problemu

Opinia ostateczna

Praca w bardzo wysokich temperaturach polegająca na montowaniu paneli na wcześniej przygotowanych rusztowaniach. Godziny pracy i odpoczynku zależą od budowy na jakiej jesteś. Czasem 11h pracy czasem 10. Przerwy różnie jedna 15 druga godzina lub 1,5h. Atmosfera zależy od grupy na jaką trafisz. Ja nie narzekam, alkusy nie mają raczej czego tu szukać z powodu temperatur panujących w pracy. Szczere pole i do roboty. Jedni noszą drudzy od spodu przykręcają. Mieszkania różnie w rożnym standardzie okazuje się na miejscu co ci akurat uda się załatwić. Woda do picia jest. Biuro w wawie - sympatyczne „dziewczyny”. Do Hiszpanii lot potem bus, szkolenia i do roboty. Kto jest leserem niech siedzi w domu.

@Opinia ostateczna

Jakie Panele

Wszystko się zgadza. Można zarobić

Monter Konstrukcji Stalowych

bez

bez

SmiesznyCeli

8e w 40 stopniach upałach pozdro dla cieplego mira.

Kefir

Można się dużo nauczyć i sporo zarobić jeśli komuś zależy. Polecam

Opinia ostateczna
@Kefir

Kefir gdzie jesteś w Hiszpanii ?

Halapenjo

Trzeba będzie spróbować

Trubadur

Pracuje, jestem zadowolony. Spotykam również niezadowolonych ale to raczej nieroby i pijaczki, którzy szybko wylatują. Pozdrawiam biuro w Warszawie

Majster bieda
@Trubadur

Hej. W jakim kraju jesteś co robisz jak wyglada dzień

Tymek

Jest praca jest dobrze!!!

Zulugula

Praca jak każda, idziesz robisz swoje dostajesz wypłatę. Ze swojego doświadczenia polecam. Wyjazdy, urlopy, powroty - zawsze na plus Pozdrawiam całą ekipę!

Kasa się zgadza, wpływa w terminie!

@Nowy

Gdzie pracujesz??

Jebnese kawe chujwiejaki

Domek z basenem w Hiszpanii po pracy. Jak lord ...

@Jebnese kawe chujwiejaki

Dobry nick :))))

Kazek

dla P Jacka ????????????

Turek
@Kazek

Tak dla niego i dla Pani z biura tej rudej za utrzymanie się na rynku!

@Turek

A gdzie chłopaki robiliście??

Turek
@Boniek

Ja robiłem w irlandii potem mnie przesuneli na Portugalię.

@Turek

A to nie ja cały czas świece w Madrycie. Pozdro dla Was

Rutyniarz

W 2010 było krucho na rynku A w Spawalniku zawsze miałem pracę!!! Polecam

Horhe

Firma Spawalnik staje na wysokości zadania. Daje się odczuć że pracuje się z ludźmi A nie dla jakiejś wielkiej korporacji chociaż Spawalnik mały nie jest. Pozdro z Madrytu

Kaczor

Pozdrawiam ekipę z bremen!!!! I z Wadowic !!!! Janek kiedy mi balie oddasz?? :D

Stulejan

Ale się rozbujało. Należy się!!! Dobra firma dobrzy ludzie!!!

іван

Я рекомендую

Charles M.

Hi, I am overseas based contractor who cooperated with them few times in the past and frankly cannot leave any negative comments about their approach and quality. The principle of mutual respect applies and as long as tasks are fulfilled no issues with payment on time and agreed sum etc. arises. The cross communication was a quality and all the queries were always dealt with professional manner and on time. I highly recommendate "Spawalnik" if you location allows, mine one, unfortunately, no longer applies as I move to USA recently.

@Charles M.

Thanks for your opinion!

Maryjan Chujeba

Ja zostawię tylko ocenę.

Zostaw merytoryczną opinię o Spawalnik Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Spawalnik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spawalnik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spawalnik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 29 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Spawalnik Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Spawalnik Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Spawalnik Sp. z o.o.