Spawalnik Sp. z o.o.

Opinie o Spawalnik Sp. z o.o.

Dante

Witam. Jakie macie opinie o tej firmie? A szczególnie czy ktoś z was był na wyjeździe w Hiszpanii? Praca jest ciagle? Wypłaty i zaliczki zgodne z tym co mówią przez telefon?

@Dante

Zawsze może Pan wystosować oficjalnego emaila. Również dostanie Pan oficjalną odpowiedź na email.

Aktualność
Drodzy użytkownicy portalu GOWORK.PL bardzo dziękujemy za Wasze opinie na nasz temat. Wszystkie komentarze są dla nas niezwykle ważne, zarówno pozytywne, jak i te negatywne. Każdy z nich stanowi ogromną dawką wiedzy na temat naszych działań. Pomaga nam diagnozować obszary wymagające poprawy, co jest dla nas niezwykle istotne, gdyż dokładamy wszelkich starań, aby poprawiać jakość świadczonych przez nas usług oraz warunków zatrudnienia.

Wolność słowa to jedna z najcenniejszych wartości w demokratycznym społeczeństwie. Daje prawo do publicznego wyrażania własnych opinii oraz myśli. Należy jednak pamiętać, że każda wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie daje przyzwolenia do naruszania dóbr osobistych innych osób lub pisania nieprawdziwych informacji.

Pragniemy poinformować, że wszystkie komentarze niezgodne z regulaminem serwisu lub sprzeczne z polskim prawem będą niezwłoczne usuwane przez Administratora.

Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami, nie tylko przez portal GOWORK.PL
Kontakt: Tel; +48 881 055 157,  22 550 09 57
Email- biuro@spawalnik.net
mixx

Pracował ktoś jako monter i elektryk /Hiszpania/Włochy/Francja i mógłby się podzielić opinią na temat zarobków pracy i atmosfery.

Barbara
@mixx

To jako monter czy elektryk? Haha. A tak serio, dowiedziałeś się już czegoś?

Stawki, były są, ustalane wedle wykwalifikowania i umiejętności. Widocznie Pańskie są mierne.

Sam sobie odpowiedziałeś.

eh
@Spawalnik Sp. z o.o.

Takim komentarzem to nie zachęcamy ludzi tylko ...

Obecny pracownik

Rzeczywistość zupełnie ina jak na ogłoszeniu. Inacza jak w rozmowie. Firma daje ubrania robocze, ale nie przejmuje się tym czy są odpowiednie i kompletne. Brak kurtki , nawet jeśli jest zimno to ,, nie potrzebujesz bo w Hiszpanii jest ciepło,,. Buty zupełnie nie nadają się aby je nosić przez 14 godzin dziennie. A tyle faktycznie trzeba. Kwatery są, ale warunki bardzo słabe, brak ogrzewania. Ciepłą wodę musisz grzać za własne pieniądze. A jeśli nie zaopatrzysz się w fajerkę elektryczną to będzie Ci zimno w nocy. A i kołdry może dla kogoś zabraknąć. Dojazdy do pracy po 40 minut w jedną stronę. Czyli w obie prawie 1,5 godziny. Szatni na robocie akurat dla twojej ekipy raczej nie będzie, więc jedziesz w spoconych ciuchach. Ogólna dezninformacja i spychologia. Jeśli od butów dostaniesz bąbli i ran na stopach to firma może za pół roku kupi ci drugie. Straszą karą jeśli opuścisz jeden dzień. Nie ważne czy jesteś chory. Na leczenie zęba musisz czekać do zjazdu. A do tej pory bież prochy. Nawet przez kilka tygodni. Obiecują co innego a w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej. Nikt ci nie powie co będziesz konkretnie robić. Bo sami nie wiedzą. Ustalane jest to po tym jak wyjedziesz z Polski. Przyjdzie ci czekać na pracę minimum tydzień czasu. Jeśli będziesz miał farta bo może i 4 tygodnie. Wypłata po 20 następnego miesiąca. Jeśli nie zostałeś o tym poinforowany to powinieneś się domyślić. ( przecież to oczywiste).

Obecny pracownik

Prosiłbym o trochę kultury w wypowiedzi. To, że ktoś jest pracownikiem nie znaczy, że odrazu ma paszczę nie twarz. Owszem o żeby trzeba dbać dlatego wizyta u dętysty temu nie przeszkadza ,,chyba?,,. A i Owszem wypłatę dostajesz na koniec miesiąca. 30,31 max w tygodniu po zakończeniu miesiąca. Wypłata po 20 - dniach to jest poprostu przeięcie. Tym bardziej, że wyjeżdżając do innego kraju należy się pracownikowi dieta. Masz tutaj dietę? Czy Ci ją kradną? Do pracy przychodzi się zarobić pieniądze. A za pracę w nadgodzinach należy się odpowiednie wynagrodzenie? Masz tutaj 50% 100% za pracę w nadgodzinach? Widziałeś kiedyś premię. Zarobić to znaczy zarobić, a nie tyrać całymi dniami i mieć z tego całe nic. Ogarnij się. Bo nie rozmawiasz z alkoholikiem, któremu wszystko jedno. Tylko z człowiekiem, którego wartości nie potrafisz docenić a nawet zauważyć. Właśnie przez takie osoby jak ty firma ma kiepską opinnie. Bo kłamiesz przeciwko faktom. Wprowadzasz ludzi w błąd. A prawda jest taka, że firma ma 15 lat doświadczenia w robieniu ludzi i istnieje tylko dlatego, że Polak czy Ukrainiec przykładają się do pracy i robią swoją robotę dobrze. A takich ludzi zawsze będzie potrzeba. W przeciwieństwie do Ciebie, który dalej idziesz w zawarte i uważasz, że to w porządku kogoś oszukać?

Czyli przyjmują do pracy jak leci bez patrzenia na doświadczenie i kwalifikacje? Bo z twojej wypowiedzi tak wynika. Chociaż na początku jest jakiś szkolenie przyuczające, czy rzucają od razu na głęboką wodę?

@Obecny pracownik

Nie można wziąć wolnego ani chorobowego? To na jakiej jesteś umowie, że nie przysługuje ci takie prawo? Te dojazdy o których wspominasz organizuje i opłaca firma czy sam musisz dojeżdżać dostępną komunikacją?

farmer
@Obecny pracownik

nas wysłali na koniec roku do anglii w ciuchach tak jak do hiszpanii porażka wypłata na raty bo zleceniodawca nie zapłacił powrót do domu za swoje

Roztropny

Co ty wogóle robisz w takiej firmie. Ty powinieneś krowy paść a nie z ludźmi pracować. To ty psujesz opinie tej firmy. Właśnie przez takie podejście. Zastanów się nad swoim zachowaniem, albo zatrudnij się fo czysczenia obory.

Zuzanna
@Roztropny

Dyskutowałabym, bo to raczej Twój komentarz ubliżający mu stawia firmę w złym świetle. Wydawałoby się, że dzisiaj już drwiny z pracy na wsi są nie na miejscu, ale widocznie niektórzy jeszcze żyją w latach 90. Pytanie, co Ty robisz tutaj, obrażasz go jako pracownik wysłany przez firmę za granicę, czy jako (usunięte przez administratora) po prostu?

Monter Konstrukcji Stalowych

bez

bez

Spawalnik no najlepsza firma na jaką trafiłem wszystko w tej firmie jest dogranie idealnie twoje zadanie to pracować i jeszcze raz pracować jak masz pracę ubrania robocze najwyższej klasy narzędzia z górnej półki warunki mieszkaniowe ful wypas umowa na czas nieokreślony pieniądze zawsze na czas i to w € na budowach wspaniała atmosfera pracownicy to sami fachowcy jedyni w swoim rodzaju polecam i jeszcze raz polecam Firme Spawalnik ale Ty to sam sprawdź he he he

Obecny pracownik.

Odzież nie kompletna i często nie odpowiednia do wykonywanej pracy. Brak kurtek a buty tragiczne. (usunięte przez administratora)

Obecny pracownik.

Ogólna dezinformacja i spychologia. Trudno jest nawiązać kontakt jeżeli ty czegoś potrzebujesz. A i tak długo musisz prosić.

Obecny pracownik.

Ostatnio zamieściłem tutaj dość obszerny opis. Niestety został usunięty. Być może naruszyłem jakieś zasady, jednak opis był w szczery. Czy istnieje inny portal w, którym można podzielić się swoim doświadczeniem?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Spawalnik Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Odpowiedz na pytanie

Nie raczej nie. Rozmowa odbywa się tylko w języku polskim

Obecny pracownik

Dla wszystkich zainteresowanych. Prace w tej firmie polecam. Praca zawsze jest, jak nie w Polsce zlecenia to za granicą. Jeśli chodzi o stawkę, tutaj indywidualna sprawa. Firma wbrew pozorom nie jak każda ale opłaca dojazd do pracy zakwaterowanie czy badania na covid, nie wszędzie tak jest. Wiadomo ma też i minusy ale zdecydowanie więcej plusów jest. Stawiają jasne warunki i albo zgadzasz się na nie albo nie. I dla pytających, tak są wypłacalni, wynagrodzenie o czasie bez żadnych problemów.

Gabriela

Cześć, jak wygląda obecnie praca wyjazdowa w Spawalniku? Czy firma załatwia wszystkie formalności jeśli chodzi o badania pod względem koronawirusa? Może trzeba posiadać zaświadczenie o szczepieniu? Mógłby ktoś mi objaśnić co i jak?

Spawalnik

Spawalnik Sp. Z O.O. poszukuje monterów/mechaników. Oferujemy - pracę w Hiszpanii, Francji, Niemczech. Oferujemy: stawkę ustalaną osobiście ubrania robocze szkolenia narzędzia transport darmowe zakwaterowanie Wymagamy: doświadczenie w zakresie ręcznej obróbki metali rozwinięte umiejętności manualne znajomość rysunku technicznego umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi samodzielność, sumienność oraz odpowiedzialność Gotowość do pracy na wysokościach Proszę o kontakt - 881 055 157 - Natalia W CV prosimy o umieszczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)." "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Spawalnik Sp. Z O.O. NIP 5272496911 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko

Jerlawy

Moja opinia jest pozytywna. Polecam! Roboty jest na lata!!!

Zadzior

Moim zdaniem jest Ok.

Jero

Mi się dobrze pracowało. Pozdrawiam Spawaluchy

Polecam

Polecam firmę!!! Jako jedna z niewielu ma sporo pracy i nie jest jakimś pośrednikiem!!!

GBS

Dobrze jest

Bart

Jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Polecam

Zbyszek

Pracuje i jestem zadowolony z firmy. Polecam.

Kanau

O sporo wpisów się pojawiło!!! Rownież polecam. Covid dopiekł ale udało się!! Pozdrawiam hiszpanie !!

Zostaw merytoryczną opinię o Spawalnik Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Spawalnik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spawalnik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spawalnik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 29 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Spawalnik Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Spawalnik Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Spawalnik Sp. z o.o.