Grupa Progres

Opinie o Grupa Progres

Aga

Mam tę wątpliwą przyjemnośc pracować z firmą Progres z Łodzi. Niestety nie wszystko co obiecali sie zgadza. Po pierwsze nie zorganizowali szafek na prywatne rzeczy a na hale trzeba sie przebrać w robocze rzeczy. Swoje torby i torebki zostawiamy w pomieszczeniu udostępnionym przez ochrone i tak naprawde każdy ma tam wstęp, mało bezpieczne. Po drugie, miała byc to praca na jedną zmiane od poniedziałku do piątku a w grafiku okazało się że normalnie obowiązują nas trzy zmiany i niekiedy nawet w sobote, o dniu wolnym to można pomarzyć, klient robi duży problem z tego, a jak poprostu nie przyjdziesz to obciążają cie 100zł, co jest ujęte w umowie. Z koordynardorem p. Sylwią jest owszem kontakt ale pani jest niestety mało zorientowana, dopiero od nas pracowników dowiaduje się o panujących warunkach ale i tak nic to nie zmienia... zobaczymy co bedzie dalej, na razie minął pierwszy tydzień A praca jak to praca jest ciężko jak to na produkcji, ale jak ktoś chce to pracuje

gonus

to prawda z tym sprzątaniem. Mówią że jest to praca przy pakowaniu żyletek, idziesz tam i dają ci szmatę i zestaw płynów i trzeba szorować wszystko, zamiatać podłogę, czyścić ściany. I mówią, ze jest to praca jak każda, to dlaczego kierownika i całej "elity" nigdy nie widać na miotle?? Ja nie mam nic do sprzątania, ogarniecie własnego stanowiska pracy to normalka, ale przed zatrudnieniem powinna być info, że jest to sprzatanie całej hali. Bo po co sprzątać w Polsce, jak mozna to robić na zachodzie i za kilkakrotnie wyżsżą stawkę.

Marti

Wczoraj miałem być w sonoco 12 godzi. W czasie pracy dowiedziałem się, że nie ma "dziś" 12 i mam iść do domu po 8 godzinach. Akurat dobrze się dla mnie złożyło, bo pod koniec pracy miałem problemy żołądkowe. Myślałem, że do następnego dnia przejdzie. Miałem iść na 14. Nie przeszło. Zadzwoniłem aby odwołać. Powiedzieli, że jak nie przyjdę to potrącą mi 100zł za karę. No nic, pójdę z lekką temperaturą, najwyżej im się tam porzygam ;). A co do tego, że wygląda to jak (usunięte przez administratora) to po części się zgadam. Dobrze, że chociaż rozmawiać można. Najgorszy wszędobylski bałagan. Raz wpuszczają 15 minut po czasie a raz byłem 10 min przed rozpoczęciem pracy i powiedzieli, że już jest za późno. Plusem są chyba tylko ludzie, którzy przyjeżdżają z różnych zakątków Polski i można z nimi fajnie pogadać.

(usunięte przez administratora) chamy,prostaki... słów brakuję na tę ku** z Progresu, które obiecują złote góry a nawet nie potrafią od człowieka odebrać i wyjaśnić co jest grane... Jeździłam do tego obozu pracu i jak większość co ze mną jeździła zostałam obje*ana na kasę przez złodziejską ku*wę Progres! a telefon poza zasięgiem szanownej Pani Sylwii (usunięte przez administratora) je*ani!!!!!!!!!!!!!!!

Paulina
@Karolina

powini miec nasłana jakaś kontrole a nie tak ludzi w chuja robią w bialy dzień .. za takie oszustwta powinna być torba na łeb i zapierdalaj ty jak szambonurek...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Grupa Progres? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Paulina

hmm co tu dużo gadać jak nie ma o czym mówić gówniana praca i gówniana płaca ... mówią ze będzie tak pięknie do czasu podpisania umowy .. Podpiszesz i zaczynają się schody. Po 1 nie wypłacają całych pieniędzy zarobionych po 2 dzwonisz do nich aby dowiedziec sie dlaczego nie masz wyplaconych pieniedzy za swoją rzetelną prace a tutaj słychać w telefonie abonent jest nie osiągalny ... Jeżeli chodzi o tą agencje pracy to jedno wielkie złodziejstwo opierdzielaja człowieka w biały dzień a chca zeby człowiek najlepiej za pierdalał za miske ryżu jak żółtek ...wstyd ! JESTEŚCIE GÓWNIANĄ AGENCJĄ PRACY

nina

Powiedziałam stanowczo że nie zgadzam się i to niezgodne z prawem i pieniądze mają się zgadzać, na szczęście się zgadzały ale zraziłam się do tej firmy i nie chce w przyszłości mieć z nimi nic wspólnego.

kroket

jak sama nie podasz terminu w jakim chcesz przyjść, to nikt za ciebie tego nie bedzie pilnował. Po prostu podajesz i oni to zapisują. Jak nie podasz to nie zapisują. Popieram, z noskami to dramat. Ale jakieś ci...y wiążą na supły gumy, które potem na pasują dla innych osób. Za takie psucie powinny być kary to by sie te pi...y nauczyły porządku. Pracownicy progresu rzeczywiście do najmilszych nie należą. z wyjatkiem tego wysokiego szczupłego chłopaka, reszta to gówniarstwo, szczególnie ten drugi chłoptaś jest (usunięte przez administratora) cy tak jakby palma mu juz odbijała i chyba poczuł pseudo władzę, a jest takim samym robolem jak wszyscy pracownicy. Te paniusie też niech spuszczą z tonu, bo wreszcie ktoś je porządnie opierdoli i sie naucza szanować ludzi, sczególnie tych starszych, bo to jak sie do nich odzywaja czasami to juz przechodzi ludzkie pojecie.

monika
@kroket

takie sprawy nie załatwia się sms tylko rozmową.

miałam pare nieprzyjenych sytuacji np z telefonem wysłałam sms że mam umowionego lekarza i że nie będzie mnie następnego dnia i żeby zapisali mnie na kolejny dzien na rano. Przychodzę a wstaje o 4 rano żeby dojechać do pracy i słysze że mnie nie ma na liście! wkurzyłam się jedyną rzeczą jaką usłyszałam to żebym poczekała i jeżeli wszyscy się nie stawią to wtedy dopisze mnie na listę i wejdę wszyscy się stawili a mnie odesłano do domu kolejna sytuacja powtarza się ciągle z rękawiczkami mają ich za mało! mówią żeby prać je sobie w domu! a od kierowników się słyszy na stanowiskach że bez rękawiczek nie można pracować! tak samo mam z okularami mam je porysowane a usłyszałam żebym to zgłosiła i wtedy może dostane nowe! koszulkę też dostałam jedną z krótkim rękawikiem! i gdyby nie to że miałam mały wypadek na stołówce i poszłam poprosiłam o drugą na przebranie to pewnie bym jej nie dostała tak samo z noskami jest masakra! dołożyli tylko pare par i są zadowoleni! Ogólnie większość pracowników jest nie miła nie wypełniają swoich obowiązków! Nie pytają się każdego dnia jak przychodzą z listą na jaką zmianę chce przyjść następnego dnia!! Także jeżeli chcecie zatrudniać się przez agencje to na pewno nie przez tą!

megs

niestety ale zgadze sie z przedmowca, niebiescy traktuja sie jako lepsza klasa, lidzie zamiast na maszynach zapierdzielaja z miotła, i scierka, ale coż...jak chce sie dorobic a nie ma gdzie to trzeba tu..:(

lassek

Pracuję od niedawna w Sonoco przez agencję progres. Czuję upokorzenie stojąc pod budą i gdy jestem poddawany tej selekcji.. To jest straszne. Tak przecież było w obozach koncentracyjnych!!! Czy przydział ludzi do stanowisk nie może się odbywać z poszanowaniem ich godności? Słyszałem tekst jednej operatorki czy kierowniczki (w niebieskiej koszulce) jak powiedziała do kolegi po fachu: "wybierz sobie, masz z CZEGO". Przecież to jest zakłąd niemiecki, powinien być wyczulony na takie zachowania!!! ALe tam jest to normalne i powszechnie akceptowane. Zastanawiam się czy nie zgłosić tego tematu do telewizji.

kwiatuszek

mam pytanie do osób pracujących w sonoco przez progres: czy często zdarza się że dzwonią w ostatniej chwili i mówią żeby nie przychodzić w dany dzień bo mało zleceń jest? Bo przed podpisaniem umowy mówili ze jest zapewniona ciagłość ale chyba jednak tak nie jest...

królowo

nina, no i na czym stanęło z tą stawką. Jestem w szoku, że coś takiego ci zaproponowali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nina

Agencja pracy Progres, to firma która nie szanuje pracownika. Po przepracowanym tygodniu pracy zadzwonili do mnie żeby ,,mnie poprosić abym się zgodziła na niższą stawkę". Oczywiście odmówiłam bo na umowie mam wyższą stawkę a to że oni nie dogadali się z firmą co do stawek to ich problem, generalnie ODRADZAM!!!!!

Annka

Ta agencja to oszuści, nie wypłacają pieniędzy i jeszcze posądzają pracowników o oszustwa w składanych papierach ! nie polecam! radzę na nich uważać !

gzyms

Polecam biuro na narutowicza. To chyba najlepsza agencja w Łodzi. Pracownicy naprawdę pomagają we wszystkim i traktują pracownika z szacunkiem nie tak jak w innych agencjach pracy.

akiz

Praca na kasie w Hipermarketach REAL wynosi ok.5,00 złotych z ubezpieczeniem, a ok.7,oo złotych bez ubezpieczenia.

Aga

Daniel - 2013-07-23 08:33:45 Krysia - 2013-07-21 02:16:39 Obcy 33 - 2013-07-16 16:38:00 Jle płacą na produkcji w Łodzi na Nowym Józefowie przez progres ? Pozdrawiam i czekam na odp .4,6zł za godzineJest jeszcze "wcześnie" rano więc nie wiem czy dobrze widzę... 4,6zł/h ?DOBRE!!!

Daniel

Krysia

Obcy 33

igor

Dostałem oferte pracy na produkcji przez Progress hr w Łodzi na Nowym Józefowie , pewnie w SONOCO .Czy wiecie jaka jest stawka za godzine ?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Progres - Łódź

• Jak się pracuje w Grupa Progres?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Progres tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Progres?

Grupa Progres