Maga-Biotal Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Maga-Biotal Sp. z o.o.

Ja doczytałem, że na produkcji trzy lata temu były 3 tys. brutto na okresie próbnym i potem jakoby 4 tys. brutto, a jaka sytuacja teraz w 2024 roku, to liczę, że napiszecie :) I na jaki czas jest umowa o pracę zawierana, kiedy się sprawdzisz na próbnym??

Z.R. Nowy wpis

Dziękuję Paniom ze sklepu za szybkie załatwienie sprawy oraz bardzo kompetentną i rzetelną obsługę.Pozdrawiam

Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w maga biotal, to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Znd

Banefity? Nie ma. Placa poniżej innych firm

Krzysztof
@Znd

Na jakim stanowisku? Zakładam że minimalna krajowa jest???

Pat Nowy wpis
@Znd

Z tego co wiem to praca bardzo stabilna,pensja adekwatna do wykonanej pracy i zawsze na czas.Wynagrodzenie jak wszędzie w sektorze prywatnym,czasy "czy się stoi,czy się leży..."dawno się skończyły.

Edward Nowy wpis
@Pat

Wiadomo że trzeba robić a nie leżeć. Starania w pracy są wynagradzane i jakaś premia wpadnie? Weź napisz jaka to ta adekwatna wypłata.

Urszula

Sprawdziłam, czy są jakieś ogłoszenia o pracę w tej firmie, niestety nie znalazłam ani jednego na żadne stanowisko. W związku z tym chciałam spytać was, czy może wiecie coś więcej o możliwościach zatrudnienia w tym miejscu. Jeżeli tak, to dajcie znać w komentarzu. Nie szukają przypadkiem teraz ludzi do Maga-Biotal?

jo
@Urszula

TERAZ SĄ.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Maga-Biotal Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Mechanik maszyn produkcyjnych?
ewa

Kiedyś można było w tej firmie pracować w zdrowym klimacie ( mam na myśli ph ) co prawda od lat ph był na działalności z własnym autem i śmieszną podstawą plus prowizja - obecnie od jesieni 2019 jest nowa młoda gniewna - arogancka kierowniczka - i tu spokojny sen się kończy . Na rynku działa 2 ph na całą Polskę !!!, reszta podarowała sobie kopanie się z kimś kto nie szanuje ludzi .

mnieso

To mogłabyś się u nich zatrudnić jako przedstawiciel handlowy @mania. A wiem, że tacy to u nich dobrze zarabiają, bo zarobki to podstawa (jakieś 2 tysiące) i jeszcze prowizja.

mania

@anonim a jakie konkretnie? odnosnie atmosfery czy zarobkow bardziej? pytam bo sama bym sie chciala dostac do firmy maga biotal. a widze ze firma posiada wiele nagrod. statuetek i dodatkowo certyfikat. a zaklad wiem ze zajmuje sie dystrybucja i sprzedaza medycznych wyrobow o zmiennym ucisku, preparatow medycznych itd. czyli cos w czym mam doswiadczenie

Słyszem pozytywne opinie od pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Maga-Biotal Sp. z o.o. - Gliwice

Maga-Biotal Sp. z o.o.