Hotel Sasanka

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Hotel Sasanka

Nowy wpis

Aktualność
Witamy użytkowników portalu Gowork.pl oraz wszystkie osoby poszukujące informacji na temat Hotelu Sasanka.

Zachęcamy do kulturalnych dyskusji. Wysoko cenimy sobie, każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której w przyszłości postaramy się wyciągnąć wnioski. W miarę możliwości postaramy się również rozwiać wszelkie wątpliwości związane z pracą w naszym hotelu .

Prosimy pamiętać, że wolność słowa nie upoważnia do bezpodstawnych oskarżeń, świadomego kłamstwa lub naruszania czyjejś godności. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy z treścią niezgodną z prawem.
Teresa

Widzę że z biegiem wielu lat opinie o tej firmie pozostają negatywne. Czy nadal jest dużo obowiązków i nadal komuś nie wypłacają pensji? Jeśli tak to może warto to gdzieś zgłosić?

Pracownik Nowy wpis
@Teresa

Proszę wejść na opinie google o hotelu i na booking a nie czytać oszczerstw byłego pracownika na temat którego pracy gdyby się ujawnił też można by było pewnie wiele napisać . Praca jak praca ,mam wypłatę na czas i jasno określone obowiązki czyli to co w każdej innej pracy

Beata Nowy wpis

Czyli z tych wszystkich pięciu spraw, które wypunktował żadna nie jest zbieżna z rzeczywistością? Jako kto w zasadzie pracujesz? Ciekawa bym była jakie stawki tutaj oferują

Asia Nowy wpis
@Beata

Na pewno nie będę pisać na forum ,anonimowej osobie jesteś zainteresowana praca ? Przyjdź do hotelu i porozmawiaj. Z osobami które są odpowiedzialne za rekrutację w swoich działach dowiesz się wszystkiego na miejscu . A jeżeli źródłem informacji są dla ciebie fora byłych pracowników to tutaj na pewno nikt nie będzie Ci udzielał rzetelnych porad ani tym bardziej pisał o stawkach OMG ...

Beata

Nie wiem na ile to co napisałeś jest wiarygodne, ale jeśli byłby to stan faktyczny dziwię się, że to dalej normalnie funkcjonuje? Tutaj aktualnie jest pełne zatrudnienie czy mają problemy kadrowe?

Większego steku bzdur ciężko szukać pracuje w tym hotelu już jakiś czas i niczego z takich rzeczy nie zauważyłam ,wypłata zawsze na czas ,sprawiedliwe traktowanie i miła atmosfera w pracy to powody dał których tutaj jestem nikt nie wykonuje pracy za trzech . Nie dziewięć się że jesteś byłym pracownikiem

Dejm

Robic trzeba wszystko za wszystkich Moje sugestie dla Hotel Sasanka: Mniej przerw na papierosa dla pracownikow

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Hotel Sasanka? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
majki majk

jeden wielki zart

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Sasanka - Szklarska Poręba

• Jak się pracuje w Hotel Sasanka?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Sasanka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hotel Sasanka