Rankomat.Pl

Opinie o Rankomat.Pl

Weronika

Chciałam się zapytać co dzieje się w naszych kadrach? Od 3tygodni próbuje uzyskać informacje ile mam jeszcze urlopu i czy dotarły moje dokumenty. Cisza nikt nic nie odpisuje? Czy tam jeszcze ktoś pracuje?

2 raklama cc

Tez masz dość rosnących cen? No pewno ale co zrobić? Zmienić pracę bo na Rankomat.pl zarobisz mniej o połowę! O połowę! Masz pytania? Zadaj je Bauerowi może pomogą. I już ? Tylko tyle? Dokładnie i wszystko to bez ściemniania i wychodzenia z domu!

Widzę ze sezon na hejt trwa w najlepsze. Ludzie co z wami? Naprawdę jest tak źle siedzieć w domu i pracować? Może warto pogadać o tym co nas boli w firmie a nie tutaj. Chyba ze boicie się rozmawiać face to face ale to nie daje prawa do tego co się tu dzieje. Gwarantuje wam ze jak zgłosicie się do Prezesa czy kogoś z działu prawnego to oni wam pomogą. Nawet do kadr bym pisał lub do Sylwii jak trzeba coś wyjaśnić lub załatwić.

Oo to dlatego nic ostatnio nie można załatwić w kadrach. Widzę ze epidemia sukcesu powoli wygasa. Już nawet w kadrach ludzie lecą. Masakra one się już w tym bałaganie gubiły a teraz to zginą marnie.

Co uważasz ze nikt ci nie pomoże w firmie ? Boje się jaki możesz mieć problem ze trzeba o tym pisać tu.

Jan ko

A niektórzy potracili przez kretyńskie procedury w szpitalach, gdzie nie przyjęli człowieka z widocznymi objawami udaru bo musieli mu testy na kurławirusa zrobić zamiast ratować. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.. z całym szacunkiem oczywiście.

Doradca Klienta

Zdalna rozmowa przez internet. Mila atmosfera, profesjonalne pytania, poinformowano mnie kiedy dostane odpowiedź i tak sie stalo. Warunki do ustalenia, bardzo elastyczne warunki umowy. Jasny system placowy, zero ukrytych punktow. Ogolnie wszystko na plus.

Jakiego pracownika zyska rankomat, 3 cechy dobrego sprzedawcy, jaki to trudny klient, jak z Dyspozycyjnościa, puszczony zostal fragment rozmowy z klientem, zatrzymano nagranie mialam dokonczyc rozmowe najlepiej jak sie mi wydaje.

Marketing

Niedawno Pan Jakub z Rankomat dawał ogłoszenia na grupach na FB na specjalistę ds social media. Ktoś pracuje w marketingu w Rankomat? Polecacie? Prośba o opinię ludzi z marketingu, nie sprzedaż itp.

Pracuś
@Marketing

Tak polecam. W marketingu praca jest spoko. Możesz być na zdalnej i spokojnie robić. Ludzie są bardzo przyjaźni.

Mark
@Marketing

Zdecydowanie polecam, bardzo fajny zespół, zgrany, wyluzowany... Dużo pracy, ale też ciekawej moim zdaniem.

Po fb
@Mark

Kolejna szeptanka. Jest tak super w firmie ze po paru miesiącach znów zmienia się osoba która prowadzi działania marketingowe na fb dla firmy.

Skoro tak wszyscy dzielą się opiniami tu to ja tez napisze. Szkoda że w naszej firmie nie robi się nic z konkretnym przemyślanym podejściem tylko z jednej skrajności w drugą skrajność. Ludzie nie tak dawno narzekali w ankietach firmowych że nie ma szkoleń i ze nie dba się o pracownika. To widzę ze firma to przemyślała i i zrobiła nam jakiś system szkoleń. Tylko mało przemyślany ten pomysł. Miałam sobie poszukać szkolenie zewnętrzne za które firma płaci i które ma mi pomoc niby rozwijać się dalej. Wybrałam już kilka razy coś ale nic z tego albo za drogie albo zbędne albo coś innego. To może niech firma wybierze coś co uzna za stosowne i problemu nie będzie. Myśle że problem jest w tym żeby się nie okazało że zrobią nam szkolenia a my uciekniemy do konkurencji hehe.

W skrócie sytuacja

W Rankomat w tym roku zarobisz mniej nawet o połowę! o połowę !

Poeta
@W skrócie sytuacja

a moze: o polowe.mniej pracuje moze mi zaplaca wiecej Ci korporacyjni zbóje. Wszystko drozeje a w rankomacie wszystko tanieje bo przeciez bauer zawsze kasy doleje. Taka logika i matematyka chyba nie do konca sie styka. Inni fabryki wstrzymuja,,kasy na czas nie daja, pracownikow olewaja, a nawet z dnia na dzien wyrzucaja. Moze warto zobaczyc plusy,a jak.w glowie same minusy to czas rozstania nieunikniony,bo żółc zaleje twe cale szpony.

Git
@Poeta

Ojojoj... serio?? Jakie plusy??? Firma leci na reputacji po całości... żaden to zaszczyt pracować w Ranko...

:o
@Git

Kim trzeba być żeby tak narzekać i dalej tu pracować? Nigdzie nie chcą Cię zatrudnić?! To dziwne, wydaje się że to złote czasy dla hejterów.

Git
@:o

A kim trzeba być żeby w godzinach pracy wchodzić ba gowork!?!?! Chyba ze masz urlop ?

nowy
@:o

Policjanci, nauczyciele, pielegniarki, lekarze, stoczniowy, górnicy - kim oni są, ze narzekali w przeszłości strajkując i dalej pracowali? Odpowiadam-normalnymi ludźmi walczącymi o swoje, o godną pensję. Zycie nie wygląda tak, ze jak ci się nie podoba to spadaj. Mamy tutaj dyskusję.

@nowy

W pewnym sensie masz racje tylko ze oni akurat pracują państwowych firmach. Tam to wyglada trochę inaczej jak w sektorze prywatnym. Tu jest zawsze tak ze jak komuś się nie podoba lub Ty się komuś nie podobasz to drzwi są otwarte. Ciężko będzie to zmienić.

Tol

To nie jest kwestia, że się nie podoba to do widzenia. Z firmą można rozmawiać i dyskutować i wręcz trzeba to robić. No ale na pewno nie na GoWork i nie w stylu szantażowania negatywnymi opiniami. To może tylko zaszkodzić. Osobiście powołałbym komitet i poszedł do przełożonych po prostu.

nowy
@Tol

ten portal nie został stworzony do szantażowania tylko do wyrażania opinii na temat pracodawców i takie są tu zamieszczane. Każdy przed podjęciem pracy może dowiedzieć się czy jest cudownie czy jednak coś nie halo.

Tol
@nowy

To prawda, nie kwestionuje tego. To co chciałem powiedzieć, że nie da się wynegocjować podwyżki pisząc na portalach. Dużo bardziej konstruktywną rzeczą wydaje mi się rozmowa, negocjowanie itp. Zwłaszcza że poziom niektórych wypowiedzi nie jest tu wysoki. Jeśli chce się być traktowanym fair, to trzeba zachować poziom, wypowiadać się merytorycznie, argumentować itp. Moim zdaniem nie jest tu z tym dobrze, ale uprzedzając odpowiedź, to tylko moje zdanie.

@Tol

Już widzę jak przychodzi ten kto tu pisze o podwyżkę haha ... wyjdzie z dyscyplinarnym zwolnieniem. Teraz każdy kto poprosi w firmie o podwyżkę jest na celowniku ze to on pisał. Pozdrawiam panów managerów, którzy z takim oddaniem bronią honoru firmy.

Bo
@Kasia

aż naprawde trudno sie to czyta, bo nie slyszalam jeszcze o dyscyplinarnych zwolnieniach w tej firmie z takich powodow.... chyba faktycznie niektorym praca zdalna nie sluzy, bo posuwają sie az do takich oskarżeń

to prawda
@Bo

to prawda dyscyplinarek nie ma. Tylko jak Ci się nie podoba to znajdź sobie inną pracę :)

...
@to prawda

Albo powiedzą Ci "sprzedawaj więcej polis, dawaj coraz więcej rajdersów, zwiększ przypis"

Emila
@...

Zamiast pracować i dzwonić to tu piszesz. Gdzie tu logika ? Jak masz czas pisać to nie dziw się ze masz ledwo 2k a nie 5k.

@Emila

A gdzie logika w tym, ze od komentowania na goworku zarobki spadają o 3 tysiące?

Zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko Doradcy w BB. Jak obecnie wygląda atmosfera w tym oddziale? Na czym polega sama praca, czy jest to dzwonienie cold calling czy dzwonimy np do leadów pozyskanych przez www? Czy jest możliwość pozyskiwania klientów we własnym zakresie (przez kilka lat sprzedawałam ubezpieczenia)?

Cześć
@Marta

Atmosfera? Między ludźmi zawsze dobrze, jednak sporo osób uciekło do domu i nie zamierzają wracać. Początki to szkolenia, uprawiania i dzwonienie żeby leadować. Parę miesięcy i działasz sama dla siebie. Własna baza? Norma jest wysoka, więc własna baza to tylko dodatek, promil z Twojego miesięcznego planu. Dzwonisz do ludzi co sprawdzali sobie ubezpieczenie. Druga kwestia jest to kiedy sprawdzali, czy w tym roku czy 5 lat temu.

Paweł cc
@Marta

Jak chcesz zarobić jako agent i bawić się w ubezpieczenia to omijaj pośredników i call centra. Polecam udać się bezpośrednio do towarzystwa ubezpieczeniowego. Rankomat jako pośrednik miedzy klientem a towarzystwem. Towarzystwo więcej cię nauczy. Tu będziesz na początku szkolona ale nie spamietasz tych wszystkich zmian. Zamiast cię uczyć będą ci zapisywać błędy i zabierać kasę. Ja aktualnie pracuje jako agent PZU. Rankomat jest dobry na początek jak chcesz sprawdzić czy się do tego nadajesz ale na dłuższa metę to się po prostu nie opłaca. Jak na początku zarabiałem 5 to teraz moja koleżanka co pracuje tam jeszcze, po ostanikch cudownych zmianach z 5 ma ledwo 3. I to nie z jej winy tylko tak podnieśli limity ze nie da się ich osiągnąć. Bo musiałabyś dzwonić jak automat bez przerwy.

Doradca
@Paweł cc

To może ja się wypowiem wciąż tu pracując, a nie na podstawie doświadczeń koleżanki. Dodam może jeszcze że do Rankomat przyszedłem już dawno temu z Link4. Zmiana jakościowa była duża, w Rankomat dużo częściej udaje się sprzedać, właśnie dlatego że nie prezentuję oferty jednego towarzystwa, a wielu różnych. Oczywiste jest, że częściej uda się dzięki temu zaproponować klientowi atrakcyjną cenę, a w sprzedaży OC cena jest po prostu najważniejszym czynnikiem wyboru. Co do atmosfery to Link4 wspominam dobrze, i Rankomat jest taki sam, z mniej formalną atmosferą. Wdrożenie do pracy jest na pewno trudniejsze, bo musisz nauczyć się produktów wielu ubezpieczycieli, a nie jednego. Na początku bardzo często miałem pytania co i jak zrobić, dużo pytań produktowych itp., a kontrola jakości rozmów jest naprawdę drobiazgowa. Jeśli robisz błędy w istotnych rzeczach, nie przestrzegasz zasad zbierania danych osobowych, zgód, albo spróbujesz ściemniać klientowi o produktach to bardzo szybko dostaniesz gonga. Co do wynagrodzenia, to prawdą jest, że cele sprzedażowe rosną, ale w Link4 było tak samo. Dużą zmianę wynagrodzeń zrobili w ubiegłym roku, ale dla mnie ta zmiana wyszła na lepsze, bo robię dużą dosprzedaż. Sprawdzając historię przelewów na konto mogę powiedzieć, że zarabiam odrobinę lepiej, ale jest to zmiana o 5% względem ubiegłego roku, a myślę że wyniki mam lepsze o 10-15% ;) więc trudno ukryć, że zmieniają. Baza jest dobra, nie dzwonisz do zaskoczonych klientów, a przynajmniej w ogromnej większości przypadków nie dzwonisz do takich. Oczywiście sporo zależy jakie masz wyniki, jak robisz dobre to będą cię quasi-awansować, czyli będziesz robić kolejki z lepszym klientem. Wtedy masz z górki. Jak Ci ta praca nie podejdzie to nie ma sensu ciągnąć tematu, albo idzie ci nieźle od początku albo masz po prostu inne zdolności, charakter... i musisz szukać innego miejsca dla siebie. W firmie może być trudno, są przypadki że osoby które były na CC teraz są trenerami, ktoś tam został testerem, ktoś menedżerem produktu, ale jak masz 250 osób na CC, to ile z nich może awansować?! Teraz jest 100% pracy zdalnej i na razie coś nie mówią kiedy można wrócić. Co innego czy ktoś chce?! Biuro jest ok, ale z domu nie dojeżdżasz i nie tracisz czasu. Coś za coś.

@Doradca

@Doradca dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Wiem, że nie jest to miejsce na takie informacje ale czy mógłbyś choć w dużym przybliżeniu napisać jak wyglądają stawki za sprzedaną polisę. Czy z racji wysokiej jakości bazy są one dużo mniejsze od tych u innych pośredników?

Doradca
@Marta

Hmm, to nie będzie łatwo wytłumaczyć, bo każda firma ma inny system wynagradzania. W Rankomat jest kilka składników wynagrodzenia, podstawa, prowizja (różna w zależności od tego jakie produkty sprzedajesz, jak dużo ridersow i od targetów, które robisz - generalnie wynagrodzenie rośnie jak robisz postawione cele i spada jak ich nie robisz) oraz są tzw. konkursy, które też mogą podnieść wynagrodzenie. Generalnie jak możesz zauważyć po komentarzach jak ktoś nie robi targetów to narzeka, a jak ktoś je przekracza to nawet tu nie wchodzi. Bo jak kolega pisał, że w PZU zarabia 5 tysięcy, to ja osobiście dziękuję za taką opcję, zostaje gdzie jestem;) ale jak już pisałem nie każdy robi te cele i może zupełnie inaczej to oceniać. Moja opinia jest taka że nie każdy ma dryg do rozmowy z klientem, jak się klientowi próbuje sprzedawać zamiast mu po prostu pomoc, to on to czuje i zawsze będzie mówił że jeszcze się zastanowi, że może proszę zadzwonić później, że gdzieś na taniej... Trzeba generalnie też nie zniechęcać się odmowa, bo po prostu to nierealne żeby każde klient kupił. Jeszcze co do wynagrodzeń, to są też karty za nie przestrzeganie procedur. Zdarzyło mi się raz, bo wbrew pozorom idzie się tego nauczyć szybko co wolno robi , czego nie... Nie ma też tak że nie przyjdą ci powiedzieć że coś robisz nie jak trzeba, tylko od razu walną karę. Jest trochę ludzi, którzy nie rozumieją że firma też ma kary za błędy i nie da się jechać zupełnie freestylem. 90% ludzi nie ma z tym problemu. Jeszcze dla porównania z Link4. Tam system też był właściwie podobny, przy czym nie robiąc planu dużo szybciej mówili ci bye bye. Rotacja była bez porównania wyższa. Słabe i dobre zarazem było to że można było klientowi dawać zniżkę specjalna, więc jak kręcił nosem to zawsze dawało to możliwość przekonania go. Słabe było to że wówczas twoja prowizja od takiej polisy była niższa. Mam nadzieję że pomogłem:)

@Doradca

Bardzo pomogłeś, dziękuję

M

Chciałam powiedzieć ze nie mam już siły dalej tak pracować. Ile można mieć telekonferencji w tygodniu!? I za każdym razem omawiać to samo? Naprawdę w naszej firmie pracuje takie .... ze nie potrafią zrozumiec od razu ? Najlepsi gracze to są ci co wracaj do danego tematu po miesiącu i trzeba wałkować wszystko od nowa.

Magda
@M

Nie wiesz czemu jest tak ze masz non stop telekonferencje? To proste w tej firmie żaden manager nie ma decyzyjności w sprawach swoich projektów. O wszystko trzeba się pytać Pana Prezesa. Wszystko w tej firmie jest zależne od decyzji wodza. Od zakupów kawy po projekt. Tu się każdy manager boi podjąć jaką kolwiek dezyzje bo potem będzie wojna o to. Wyzwiska i straszenie. Tą firmą rządzi strach nie szacunek!

Śmieszne jest to, że firma nie napisze wprost, że ma np problemy finansowe, albo że jest jakiś problem i musi odciąć kasę pracownikom. ZAWSZE jest wymówka, że i tak jest super, że to dla nas, że to lepszy sposób i będziemy lepiej na tym wychodzić hahah. Obecnie firma obcięła premie za plany, tłumacząc, że konkursy dzienne będą super i wyjdziemy na swoje po czym właśnie obcięła premie za konkursy. Teraz pracownicy zamiast 5 tys zarobią 3 tys. Wiadomo pandemia i nikt się nie zwolni, ale myślę, że poleci dużo wypowiedzeń jak wszystko w miarę wróci do normy.

Sylwia Krawiecka

Drogi Pracowniku, jeśli firma miałaby problemy finansowe, nasi pracownicy niezwłocznie byliby o tym poinformowani. Obecnie sytuacja jest stabilna. Tak jak pisałam wcześniej, pensje są stale monitorowane i nie odnotowujemy spadku wynagrodzeń. Średnie wynagrodzenia są w dalszym ciągu na tych samych lub wyższych poziomach z miesiąca na miesiąc. Proponuję abyś zwrócił się do swojego bezpośredniego przełożonego, z którym będziesz mógł szczegółowo przeanalizować sytuację oraz przekonasz się, że średnie wynagrodzenia są stabilne i nie ma spadków wynagrodzeń.

@Sylwia Krawiecka

@Sylwia Krawiecka zobaczymy po tym miesiącu czy rownież będą takie stabilne po tym jak plany miesieczne znowu podwyższone i staż obcięty.

@pracownik

Przełożeni zazwyczaj nie mają nic do gadania. Mamy nie narzekać i pracować. I nieprawda jest, że bierzecie pod uwagę nasze zdanie, bo kiedy tylko ktoś próbuje zwrócić uwagę dostaje ta sama przeklejona odpowiedź "z takimi sprawami zwróć się do przełożonego" i koło się zamyka.

Tak

Czekam jak tylko się trochę poprawi i uciekam. Przykre ze koszta utrzymania firmy i biur są przenoszone na ludzi, którzy są podstawą działania i sprzedaży. Myślicie w ogóle ze gdyby nie CC to firma mogła by już złożyć wniosek o upadłość ? Przecież to my sprzedajemy te polisy. Bez naszej pracy nie ma firmy. A tylko my dostaliśmy po (usunięte przez administratora)i to bardzo.

Bo
@Tak

A Wy tez zalatwiacie baze do ktorej dzwonicie, budujecie system,produkty,strone, itp chyba ciut waskie patrzenie. Bez Klientow,pracy wielu osob nie byloby sprzedazy,wiec piszac tutaj warto szerzej otworzyc oczy i nie umiejszac pracy innych.

Normalny pracownik

Ja pracuje od kilkunastu lat w różnych call centrach w BB i jest tak jak się spodziewalem . W każdej firmie jak sprzedajesz to zarabiasz jak masz wyniki, normalbme. Pracuje w spokoju z domu, przerwę mam kiedy chce, zarobię ile zrobię i jest w porządku. Jak nie chcecie zarabiać od wyniku to idźcie do innej branży i tyle

Proste
@Normalny pracownik

To co piszesz jest oczywiste i to chyba jedyny trafny komentarz tutaj, gdzie zasadniczo leci hejt na prawo i lewo :P Dla zabawy posprawdzalem opinie o konkurencyjnych firmach: - mfind - 2/5 - "Od miesięcy jest bardzo źle, nie spotkałem się z czymś takim w żadnej firmie.", "Odkąd ta Pani pojawiła się w firmie w ciągu 2 miesięcy z działu marketingu odeszły wszystkie osoby...", "nie płacą na czas a jak płacą to za mało wszyscy którzy dłużej pracowali już odeszli,firma na skraju upadłości nie polecam" - porowneo - 3/5 - "Wyzysk, mobbing.", "zarobki na poziomie pensji śmieciarza w Zimbabwe", "Nierealne targety do wyrobienia, coraz niższa pensja. Masowe zwolnienia." - comperia - 2/5 - "w tej firmie żaden dział nie może czuć się bezpiecznie", "zwolnia jak nie przytakujesz Zarządowi i dyrektorowi" , "Absolutnie nie polecam pracy w call center tej firmy. Premie których nie można wyrobić." - totalmoney - 2/5 - "jak będziesz się ślinić i lizać "plecy" szefom to jakaś tam szansa jest", "Ta firma jest OK tylko dla zarządu i managerów, reszta to dla nich śmieci i koszt", "Wyścig szczurów i udawanie fajnej organizacji. Nikomu nie polecam, szkoda nerwów, kasa też nie robi wrażenia." Serio porównywarki to takie złe miejsce pracy? Postanowiłem więc PORÓWNAĆ z ubezpieczycielami, zacząłem od AXA - ocena 1/5, później Generali 2/5, PZU 2/5... więcej szkoda mi czasu ;)

Karramba
@Normalny pracownik

Dokładnie, nic dodać, nic ująć.

Nowa
@Normalny pracownik

Wkrótce się wypowiem szerzej, bo od kwietnia zaczęłam w Rankomat. Na razie tak łatwo nie jest, bo szkolenia były zdalne i cały czas pewne rzeczy wymagają wyjasnienia na czacie czy mailach... ale na pewno można liczyć na pomoc, po prostu w biurze byłoby dużo łatwiej myślę. Co mnie zaskoczyło na plus to klienci do których dzwonię reagują dużo pozytywniej niż w poprzedniej firmie. Tam na dzień dobry był foch że dzwonię i skąd macie mój numer, a tutaj trzeba przyznać że baza jest dużo lepsza

pani nikt
@Normalny pracownik

Wypłata od targetu? Załóżmy Twój target to 100 i wypłata za to to 3000zł. Po roku potrafisz zrobić 150 w miesiąc ale zarabiasz 2000zł? Jak to możliwe ? Bo podnoszony jest target do np 170. Myślisz że firma ma od towarzystw płacone od targetu? firma ma płacone od sztuki. ty robisz coraz więcej, a dostajesz coraz mniej, a firma zarabia tyle samo. To taka "mała" niesprawiedliwość i ból ludu. Ktoś może odpowiedzieć, że podnosony target bo ludzie sprzedają więcej. Zerknij na rekordzistów w firmie i powiedz kiedy został pobity ostatni rekord i o ile od ostatniego rekordu został podniesiony "target".

Nowa
@pani nikt

No rozumiem, dzięki za podpowiedź. Mam nadzieję że może nie będą mi tak podnosić targetów, bo na sprzedaży jestem krótko, wcześniej była preselekcja, leady... więc może jeszcze czegoś nie rozumiem. po 2 tygodniach czerwca widzę, że target zrobię, a nawet przekroczę - ale gdyby mi podnieśli target to rzeczywiście słabo.

@pani nikt

Skąd wiesz od czego firma ma płacone? Pewnie siedzisz sobie „na gorze” a nie masz nawet podstawowego zrozumienia. Jak firma 10 lat temu robiła mniej polis i było mniej agentów to ma ciagle wynagradzać tyle samo za to co było kiedys? Załóż swój biznes i sprzedawaj produkt, jak za kilka lat będziesz go sprzedawać 10 razy więcej to płać tez pracownikom 10 więcej. Ja porównuje PIT z roku na rok i jest dobrze - ludzie serio mam spokoj, jak mi się trafi l4 to tez nie zostaje z niczym tylko ze średnią. Jak zmienię zdanie to się zwolnie, ale wszędzie w sprzedaży są i będą targety

Rozczarowany.
@Normalny pracownik

Gratuluje życia w alternatywnej rzeczywistości. Życie jest coraz droższe. Nasze pensje stoją. Firma sobie wymyśliła ze mamy sobie cele ustalić i jak je wyrobimy to dostaniemy 1200zl. Jako niby 13 pensja. To jest komedia nie premia. Wychodzi 100zl brutto do miesiąca. Dokładnie 86zl na rękę. To ma być premia? To są nie poważne rozwiązania. Rankomat nie jest już małą firemką o której nikt nie słyszał. Tylko dużym graczem na rynku w rękach ogromnej zagranicznej niemieckiej firmy. Miliony złotych generują nasi pracownicy każdego dnia wkładając całe serce i wysiłek żeby Rankomat piął się w górę. Te nasze premie i pensje to są jak w firmie noname gdzie mało kto wie ze na rynku coś takiego jest. Firma zmieniła się w korporacje gdzie człowiek jest traktowany jak przedmiot, który można wymienić na inny. Lub wyrzucić jak się zużyje. Polecam wziąć sobie do serca te słowa i przemyśleć to. Może warto zadbać o ludzi? Bo to ludzie tworzą firmę.

Pani Nikt
@Normalny pracownik

co to znaczy "na górze"? Ja mam w głowie taki obraz, ze jak firma odnosi sukces to pracownik cieszy sie tym sukcesem bo to równiez jego sukces. Niestety tutaj ta radość(pieniadze) jest odbierana, bo firmy sukces to nie pracownika sukces. Pity rok do roku-może trochę się zgodzę ale ja komentuje stan bieżący. Ostatnie 12 miesięcy to jest zjazd. Od szumnej zmiany systemu wynagrodzeń na lepsze i obnizenia planów, do podwyższenia do rekordowych poziomów i odebrania starszym pracownikom stażowego. Wszystko w 12 miesięcy. Zobaczymy PIT 2020 za 8 miesięcy. Nie każdy chce czekać co się stanie, czasem lepiej napisać.

Kri
@Pani Nikt

Szczerze, to u mnie z roku na rok pit tex idzie do góry. A co do planów to wszystko zależy jaką masz baze... Kiedyś było dzwonienie po jakiś starociach, teraz naprawdę jest dużo lepiej! Pytanie oczywiście ile tak będzie, bo jak włączam TV to widzę rankomat, jak radio to słyszę rankomat, a jak otwieram maila to już tam czeka reklama rankomat xD więc ludzie się zmęczą pewnego dnia i wtedy może być słabo. Teraz to nie narzekam

@Kri

W punkcik! liczy się baza i jeszcze efektywny, jak masz dobry to i hajs się zgadza... Może niech koleżanka co tak narzeka pochwali się swoim efektywnym ;)

pani nikt
@o-o

gubisz wątek. Napisałam że pracuje tak samo od wielu miesięcy a mam mniej za identyczną pracę. Nawet Ty szybki króliczku w pewnym momencie odbijesz sie od sufitu i już podnoszonych planów nie będziesz w stanie przebić lub po prostu nie będzie ci się chciało.

@pani nikt

Przecież to jest praca na sprzedaży wiec bywa trudna i czasem tez frustruje ale po co pracujesz dla pracodawcy który tak w twojej opini cię (usunięte przez administratora) ? Jak ci się już nie chce to zmien sobie prace - na pewno w niej „odpoczniesz” i zarobisz dużo więcej, pozdrawiam xdd

@pani nikt

No ja rozumiem, że Ci się nie chce, ale nie spodziewaj się że będą Ci płacić coraz więcej. Coś Ci powiem, rodzice mieli sklep osiedlowy i zatrudniali w nim kilka osób. Sami robili zaopatrzenie, rozliczenia... codzienne wstawanie o 4 rano żeby przywieźć warzywa i tak dalej. No marne życie generalnie, bo kasy z tego było tyle co nic. i co chwilę ekspiedentki przychodziły po podwyżkę mówiąc że życie coraz droższe. tylko zadnej nie obchodziło, że wynajem lokalu też coraz więcej kosztuje, że beznzyna coraz droższa, że co chwilę kasę fiskalną trzeba wymienić bo rząd zmienia to albo tamto żeby nabić hajsy producentom. Nikogo to nie obchodziło, wiec trzeba bylo zamknac kram! nie idzie utrzymac żadnego biznesu jak pracownik za to samo chce dostawac coraz wiecej!!! Niestety ale WSZĘDZIE tak jest że co roku trzeba zrobić 5% więcej żeby dostać te same pieniądze, bo nie tylko u ciebie drozeje. a tez wszyscy wiemy ze ubezpieczenia tanieja, dlatego jest cisnienie na sprzedaz, na zaproponowanie klientowi czegos dodatkowo itp. jak Cie to zmeczylo to szukaj czego innego - tylko zeby sie nie okazalo ze tam będzie dokładnie to samo!

@o-o

O czym ty piszesz ? Przykład przykładami ale sklep spożywczy to mała firma, która generuje małe zyski. Z tego co wiem Rankomat non stop mówi ze mamy sukcesy. Wiec generujemy 100 razy może nawet więcej wiekszy przychód. Co do tego maja koszty benzyny? I kasy fiskalne? Czy koszty biur? Przecież już 2 biura poszły do likwidacji. Rozumiem jak wyglada sytuacja nie których małych rodzinnych firm w Polsce. Tu to się nie opłaca niczego prowadzić z naszym kapitałem, prawem i podatkami. Dlatego pracujesz właśnie w dużej firmie, która należy do Bauer Media i potrafi się odnaleźć w goszczu tych przypisów i podatków. Niby może i robimy to samo ale o wiele większe są plany. Czyli więcej tak naprawdę dajmy z siebie żeby firma mogła działać dalej. Pracujesz dla wynagrodzenia raczej? Nie po to żeby się cieszyć i być dumnym z tego ze ktoś z Bauera za twoją ciężką prace kupił sobie nowego merca? Pisanie tu takich farmazonów ze ludzie nie rozumieją jak ciężko jest prowadzić biznes są nie na miejscu. Przypominam ci ze Rankomat jest korporacją a nie małą firemką (usunięte przez administratora)

Słuchawka
@o-o

To może popracujemy za darmo ? Z tego co napisałeś to mamy rozumieć ze nasza firma nie ma na rachunki za biura? Radzę myśleć co piszesz bo to rozsierdza ludzi. Gdyby Rankomat był rzeczywiście rodzinną firmą i szanował swoich pracowników to bym się mogla poświecić dla dobra wszystkich.

Wolontariat CC
@Słuchawka

Zgadzam się. Za prace należy się wynagrodzenie. Uścisk dłoni szefa nie wystarczy. (usunięte przez administratora)

o-o

Ja się z tobą w 200% zgadzam, że pracuje za pieniądze, a nie uścisk szefa. Rozumiem też, że jak ktoś się zatrudnił w dziale HANDLOWYM to chyba wiedział że z roku na rok będą wymagać większej sprzedaży?! Tak jest bez względu czy to mała firma handlująca wiadrami czy wielki bank. I żadna firma nie płaci więcej sprzedawcom bo "wszystko drożeje" tylko bo więcej sprzedają... to jest jedyna rzecz którą napisałem, możesz się sobie zgadzać lub nie zgadzać ...slogany w stylu wielka niemiecka firma to na pewno stać ich zapłacić więcej to zostaw dla siebieW swoim życiu będziesz pisać jeszcze o wielkich amerykańskich firmach, wielkich państwowych firmach i tak dalej :D bo we wszystkich firmach na sprzedaży płacą od wynkiu i nie będą tacy chętni żeby dawać więcej bo wszystko drożeje... ale wszystko jest możliwe, więc idź i się domagaj podwyżki Jak ty dostaniesz to może i mi coś skapnie ;) na twoim miejscu, gdybym widział że sprzedaje tyle samo co rok temu a dostaje za to mniej kasy to bym to wszystko wypisał w tabelce, załadował to do maila i niech mi tłumacza jak to możliwe?!?!

@Wolontariat CC

I nie leć w kulki z tymi komentarzami w stylu 'zgadzam się, uscuck dłoni nie wystarczy' pisanymi w nocy pod kolejnymi nickami Zgadzasz się sama ze sobą?! Komentarze pisane 23:17, 23:34 i 23:40 No żałość, biorąc pod uwagę że powiadomienia z GoWork wychodzą z opóźnieniem, nie na bieżąco!

@o-o

Dokladnie,te reklamy w TV czy innych miejscach to pewnie za darmo puszczaja i to ich nie kosztuje, Klienci sami przyjda przeciez,promocje tez hajs drukuja ????to jest przeciez logiczne ???? . No ale jak sie wiekszosc czasu poswieca sie na hejt zamiast szukac nowej roboty skoro nie pasi,to czego sie spodziewac... nie kazdy sie nadaje do sprzedazy,a jak sie ma zastrzezenia to sie mowi bezposrednio,a nie anonim wali posty i chojraka zgrywa.

@o-o

Współczuje Ci naprawdę. Twoje wpisy tu to są jak bełkot emocjonalny. Widzę ze należysz do tej części załogi, która traktuje tą firmę jak sektę wyznaniową. Znając życie jesteś jednym z menedżerów lub dyrektorów i robisz te wisy tu celeow żeby zakryć te wcześniejsze , które próbowały ukazać prawdę w firmie.

@CC

Emocjonalne podejscie to wlasnie widac,ale Twoje,zebys tak sie zangazowal w sprzedaz jak w te wpisy tutaj,moze.pensja tez by poszla w gore. Sugerujesz ze wszyscy pracuja tutaj.mimo ze nie sa zadowoleni, niektorzy potrafia podejmowac decyzje jak im sie nie podoba, odchodza. A ta 13 to chyba jakis wymyslony kosmos na CC nie.ma czegos takiego.

@CC

Bełkot emocjonalny? Serio? Moim błędem było napisanie krótkiego komentarza o bazie, po czym usłyszałem ze gubię wątek , jestem szybkim króliczkiem itp... Nie podchodzę emocjonalnie do tematu, bo u mnie i hajs się zgadza i na atmosferę nie narzekam, dla ciebie to sekta, a dla mnie fajni ludzie z którymi dobrze mi się pracuje. Bez odbioru!

@CC

Nie wiem czemu mnie atakujesz?! Napisałem swoje zdanie o że podstawą jest baza i efektywny czas pracy, w odpowiedzi usłyszałem że gubię wątek, jestem szybkim króliczkiem, a teraz że moje komentarze to bełkot emocjonalny, a firma to sekta :OOOOOO No sorry, ale po prostu mam inne zdanie, a ty jak czujesz się tak poszkodowana, masz mniejszą pensję za tą samą pracę to idź do kierownictwa, wyłóż kawę na ławę, a nie atakuj tu innych

normalny pracownik cc
@CC

Zgadzam się, że targety są wysokie, też bym chciała zarabiać więcej... w wielu kwestiach się zgadzam że mogłoby być lepiej... ale jeśli ktoś pisze komuś o emocjonalnym bełkocie, o sekcie, o tym że gubi wątek (usunięte przez administratora)

@o-o

mysli,ze moze nas wszystkich obrażać, a my będziemy przytakiwać. Każdy ma inne zdanie, ale najważniejsze coś z tym zrobić, a nie żale wypisywać obrażając jeszcze innych dookoła - kultura pelna geba

Jagodopiotrek
@o-o

nie znam pakieciarza, który by powiedział, że zmiany w ostatnim roku poprawiły sytuację, są dobre i w pełni tłumaczą działania firmy. Również podejrzewam tutaj kadrę zarządzającą menadżerską jako wykonywany Twój zawód ;)

Pracownik CC

Hahaha nie ma to jak „anonimowa” ankieta firmowa. Ona jest tak anonimowa jak wybory korespondencyjne.

@Pracownik CC

Dlaczego tak myślisz. Warto chyba jednak ją wypełnić. To jedyny sposób na poprawienie czegoś w funkcjonowaniu firmy. Go work to raczej mało pomoże w tym.

Prac.
@Pracownik CC

Jest anonimowa. To jedyna możliwość na zmiany w firmie.

Gdyby nie brak pracy na rynku to dawno by mnie tu nie było.. o wszytsko się trzeba prosić, pilnować sobie wszystkiego czy h się zgadzają w systemie. Ludzie robią gruby hajs dla firmy za grosze.. plany są tak wysokie do zrobienia że gdyby się chciało je zrobić to na przerwę wypadało by iść na 10 min. Bo jak się pójdzie na dłużej to już planu dziennego się nie wyrobi. Nie polecam

anonim1111

Zgadzam się. My pracując na CC powinniśmy mieć płacone jeszcze za podliczanie wyników i całej reszty. Trzeba pilnować wszystkiego, od grafiku po wyniki i plany. Wszystko zawsze źle podliczone, trzeba wszystko zapisywać i sprawdzać, żeby się zgadzało. Zawsze jest jakiś błąd.

Doskonale rozumiem..... widzicie jak wpisy regularnie usuwane !!!???

Wrocław CC

Jak mam pracować na dłuższą metę z domu? Mam słaby internet. Często mi przerywa jak rozmawiam z klientem. Do tego wynajmuje pokój w mieszkaniu gdzie są obcy ludzie. Jak mam odpowiadać za ochronę danych osobowych? Miałam wielką nadzieje na powrót do biura gdzie praca wyglada lepiej i sprawniej. Nie może być tak ze pracodawca w ramach koronowariactwa przerzuca wszystko na pracownika na umówię o prace. Mam sama sobie zapewnić dobry internet ? Przecież to są dodatkowe koszta! Sam najem Mieszkania to 1000zł :(. Oszczędności oszczędnościami ale z tego co widziałam to biuro we Wrocławiu miało naprawdę całkiem nowe wyposażenie. Gdzie jest logika tego rozwiązania ? Moja kolerzanka pracuje w firmie gdzie zmienili biuro na mniejsze i pracują rotacyjnie. I to jest dobre rozwiązanie. Nie można ludzi zmuszać do pracy z domu jak nie maja warunków!

@Wrocław CC

Jak to milosciwie panujący w naszej firmie powiedzieli możesz pracować z biura w Warszawie, Bielsku albo Krakowie. Tylko jak zwykle nikt nie pomyślał o ludziach i tym że nie wszyscy mogą obrucić życie o 360 stopni. Są tacy co maja tu we Wrocławiu całe swoje życie. Rodziny, znajomych, kredyt hipoteczny i wiele innych rzeczy. Prawda jest taka że firma zlikwidowała biuro i filie wrocławską pod pretekstem ze niby zwolnień z tego powodu nie będzie. To nie prawda z zespołu wrocławskiego licząc call center zwolnili już ponad 5 osób! Tylko tego z emaili firmowych o sukacech u nas się nie dowiesz.

BB
@Wrocław CC

Mi się neistety wydaje, ze zdalna będzie coraz częściej w firmach... i wiem ze nie każdy ma warunki w domu, a z drugiej strony dojeżdżałam ponad godzinę spod Bielska w jedną stronę, więc mam 2 godziny więcej dla siebie Dla mnie to naprawdę duzo lepiej. btw. internetu nie miałam w ogóle w domu, ale zglosilam i dali mi mobilny internet. Zawsze możesz sprobować.

Ostr
@CC

Ja za biurem w ostrowie tesknic nie będę i lepiej żeby oszczędzali na biurach niż zwalniali jak wszystkie fimy dookoła, bo to dopiero by ci w zyciu obróciło :P może nawet o 180, a nie 360 stopni XD

O
@Ostr

Zgadzam się w 100%. Jeśli ktoś tęskni za biurem to obok jest firma Pana K., można sobie zmienić pracę i dalej pracować w tym samym biurze. Tylko z tego co wiem to jakoś chętnych do zamiany nie ma dużo.

Pan K.!
@O

Gdyby nie (usunięte przez administratora) to by Cię tu nie było. To oni tworzyli biuro w Ostrowie i Wrocławiu.

O
@Pan K.!

Doskonale wiem kto tworzył, ale dlaczego nie skorzystać z możliwości pracy u nich, skoro jest taka możliwość, biura mają w tym samym budynku i cały czas jest tam rekrutacja?! Nie rozumiem po prostu skąd żale, skoro można wybrać co dla nas lepsze?!

?
@Wrocław CC

ale pracujesz od połowy marca na zdalnej i w czerwcu mówisz ze masz słaby net? Dawali przecież mobilny net wszystkim z kiepskim netem.

DI
@O

to akurat marna opcja, jak byłam na rozmowie na menedżera operacyjnego to mi proponowali 2k wynagrodzenia. Było to co prawda ze 2 lata temu, ale tak czy inaczej.

Aśka

Cokolwiek piszecie, zachowujcie pewien poziom. Można mieć różne opinie, ale trzymajmy poziom!

Ubon
@Aśka

Czasy Kondzia w firmie to był dopiero dziki zachód. Jak Rankomat kupił Ubona to się zmieniło na lepsze. Ukróciły się pewne chore zachowania i praktyki.

Aśka
@Ubon

Ja o tym słyszałam, wiele osób mi to opowiadało i z Ostrowa i z Wrocławia, ale mój komentarz nie dotyczy niczyich umiejętności. Chodzi o to żebyśmy po prostu szanowali innych ludzi, bez względu na to jak wyglądała współpraca.

Stare czasy
@Pan K.!

Tak wiem ze to oni stworzyli ubona. Rzeczywiście jest się czym chwalić. Z tego co działo się we Wrocławiu i Ostrowie to można by nakręcić Polską wersje Mody na Sukces. Gwartuje ze była by lepsza niż oryginał.

Stare czasy nie wrócą

Wszystkie filary ubona źle skończyły w tej firmie to nie ma się czym chwalić ;)

@Stare czasy nie wrócą

Ubon ma swojego goworka jak o nich piszesz to pisz tam. Tu jest Rankomat!

@CC

Drogi pracowniku, Każdy pracownik otrzymał możliwość zmiany biura, ale jest ona opcjonalna. Rozumiemy, że zmiana miejsca zamieszkania to poważny krok i nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić, dlatego otrzymali propozycję pracy zdalnej, którą 80% naszych pracowników wskazało jako pożądany tryb pracy. Ze względu na zamknięcie biur w Ostrowie Wielkopolskim i Wrocławiu zredukowaliśmy jeden etat odpowiedzialny za administrację tych obiektów, o czym informowaliśmy pracowników m.in. w firmowych mailach.

@Wrocław CC

Drogi Pracowniku, Zdajemy sobie sprawę, że nowa rzeczywistość może budzić wiele obaw, dlatego oferujemy wszystkim pracownikom niezbędną pomoc w stworzeniu dobrych warunków pracy, zaczynając na pomocy w zapewnieniu łącza internetowego, poprzez stanowisko pracy itp. Ankieta dotycząca potrzeb pracowników jest w przygotowaniu, ale możesz już dzisiaj zwrócić się do HR Business Partnera, aby ustalić jakich narzędzi potrzebujesz, aby złagodzić niedogodności spowodowane zmianą pracy na zdalną. Było to także podkreślane w trakcie spotkań informacyjnych

B. Pracownik CC
@Sylwia Krawiecka

Tak jasne. Kogo chcecie oszukać ? Wrocław 3 osoby z CC już nie pracują. Zwolnione bo niby źle pracowały. Oczywiście nikt im nie wyjaśnił dlaczego jest taka decyzja. I co robiły źle. Wiem tez o Pani która zajmowała się biurem we Wrocławiu i jeszcze Pani Manager od agentów. Jakby tego nie liczyć to już jest 5 osób zwolnionych!

odp
@B. Pracownik CC

Miesiąc w miesiąc nie robili planów z tego co słyszalem, wiec mówienie że bez przyczyn to raczej marny argument.

Bold
@odp

To czy ktoś wyrabia plan czy nie to chyba tylko prezes wie??? Hmmm

odp
@Bold

Serio, myslisz ze prezes wie czy pojedynczy pracownik robi plany?! Zyjesz w alternatywnej rzeczywistosci!!! Wypiszujesz farmazony jak stąd na kamczatkę. Osoby z CC we Wrocku nie robily planow i to nie jest tajemnica wielka kto robi, a kto nie robi. A o pani z administracji sie nie wypowiadałem.

@B. Pracownik CC

Drogi Pracowniku, jeśli podejmujemy decyzję o rozstaniu się z pracownikiem, to powód jest podawany mu podczas spotkania. W przypadku pracowników Call Center powodem rozstań mogą być wyniki lub nieprzestrzeganie procedur gwarantujących bezpieczeństwo informacji, zgodność działalności z prawem ubezpieczeniowym oraz interesem naszych Klientów. Tak jak wspominaliśmy, z powodu rezygnacji z najmu biur zakończyliśmy współpracę tylko z jedną osobą, która była odpowiedzialna za administrację tych obiektów (o której z resztą wspominasz). Ze wszystkimi pozostałymi pracownikami kontynuujemy współpracę. Jeśli masz wątpliwości lub pytania z tym związane, napisz proszę bezpośrednio do mnie.

Wroc

Zupełnie nie rozumiem żali z powodu zamknięcia biura we Wrocku, to biuro to może jest dobre dla kghm, ale nie firmy działającej przez internet. Warunki były zupełnie przeciętne, nie było to niestety biuro do którego każdego dnia chciałoby się przychodzić, więc mi osobiście dużo lepiej jest na zdalnej. Nie tracę czasu na dojazdy i nie spotykam nieciekawych osób, a były takie w tym biurze :P

CC

Zdecydowałam się odejść z Rankomatu nie tak dawno temu, bo po prostu dostalam lepiej platną ofertę... a inna rzecz, że nie za bardzo widziałam tez sens pracowć cale życie na CC, bo dla mnie to jest praca na poczatek, a nie żeby cale życie... Sama praca byla moim zdaniem po prostu spoko, jak na CC to myślę wręcz że Rankomat to jest jedno z lepszych miejsc do pracy na CC, bo po prostu nie wciska się ludziom chemii z niemiec, amuletów czy innego szmelcu OC potrzebuje kazdy... Atmosfera w firmie zupełnie ok, osoiście przez 2 lata nie mialam zadnych problemow z nikim. Trenerzy - jeden lepszy, drugi gorszy, ale też nei nie uważam że mają jakieś wielkie braki. Więc na początek mogę polecić ,a tak to trzeba z czasem szukać czegoś innego.

R.I.P

Spoczywaj w pokoju :( Wrocław i Ostrów :(

Pracujący murzyn

Dramat ostatnie rok w rankomat . Ciekawe jest to, że zwania się ludzi na słuchawkach a nie ludzi , którzy miesiąc w miesiąc nie potrafią policzyć wyników . Wciąż zatrudnia się nowych w kadrach , nowych dyrektorów.Ciekawi mnie czy tak naprawdę tam na górze wiedzą co tu się w Bielsku dzieje .Zatrudnia się ludzi, którzy ciągle używają słowa 'gadać"inne stanowiska bez sensu się mnoży . zarobki dramat z miesiąca na miesiąc ale ciągle ranokmat sukces. To gdzie ten sukces?

Curk

za czasów Michała to było nie do pomyślenia żeby tak traktować ludzi...Michał był osobą która budowała te firmę .....a teraz Rankomat w rękach obecnego prezesika to istny dramat!!! Tam wyżej od niego powinni się dowiedzieć co prezesik wyrabia!!!

Katie
@Curk

Widzę, że nie tylko ja jestem zdania, że za czasów Michała było lepiej. Nawet atmosfera się zmieniła na gorsze, szkoda bo nawet będąc na Barlickiego, mimo gorszych warunków pracowało się o niebo lepiej, a wszyscy byli dla siebie milsi i fałszu jakby mniej

@Katie

A jak komentować to co się w tej firmie wyprawia?? Ludzi traktuje się jak ścierki do podłogi...

Katie
@Curk

Z rankomatu zrobiło się takie niezdrowe korpo gdzie nie liczy się pracownik, a kasa kasa, kasa.

@Katie

...to jak prezes traktuje ludzi to chyba wszyscy wiedzą...Michał to się za głowę łapie ...

?
@Curk

No no, rozne rzeczy mozna napisac, ale wychwalanie prezesa, ktory jeszcze pracujac w Ranko zakladal konkurencyjna firme i wyciagnal kluczowych pracownikow, to naprawde blysk inteligencji :P

@?

...no ale przecież nikt nikomu pistolety do głowy nie przystawiał... dobry prezes to i ludzie poszli razem z kim ... pytanie ilu poszłoby za obecnym prezesem :)) hahahaha!!!!

Żal
@Curk

z powodu jakiś swoich personalnyvh zalow usprawiedliwiasx czyn nieuczciwej konkurencji i działanie na szkode spółki - no wysokie standardy moralne to to nie są ;) ale widać tobie przystawiali pistolet do głowy żebyś został xD

@Żal

Nieuczciwa konkurencja?? Gdyby nie on to i ty nie miałbyś roboty na tym wysokim stołku prawda??? A skoro Rankomat z takim dowodzącym jest najlepszy to chyba nie ma co mówić o konkurencji???:))

A

Po co dyskutować z kimś kto dostał wypieuedzenie?! Co napisze...

@Curk

Słaby tekst! Pracownicy ta firmę zbudowali, nie prezes zaden

Wojciech Płuciennik
@A

Ucinając spekulacje, to nie ja :) pozdro

Pracuś
@Curk

To może warto zgłosić się z tym do działu prawnego w naszej firmie. To nie boli żeby napisać e-mail lub zadzwonić. Takie sprawy są poważnie traktowane u nas. Co do ataków hejtu na Pana Prezesa to trudno mi jest to zrozumieć. Z tego co się orientuje to właśnie Prezes podejmuje w firmie trudne decyzje, które nie zawsze są akceptowane przez całą załogę. Tak to już jest. To nie jest powód do hejtu! Przyznam że od tych kilku lat pracy jeszcze nikt mnie źle nie potraktował. Muszę też pochwalić firmę że udało się tak dobrze zorganizować prace zdalną. Nawet dostaliśmy nowe komputery :)

Byly pracownik
@Pracuś

Sprawnie? Nowe komputery? Prawda jest taka, ze laptopy szybko sie rozeszly, a większość pracowników musi pracować na starych STACJONARNYCH komputerach. Oj tak, kilka osob powinno zrobic szum. Zwłaszcza osoby z dzialu hh, bo to co robi obecna kierowniczka to jest niepojęte.

Czy Rankomat.Pl zatrudnia studentów?

Xyz

Tak ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Rankomat.Pl - Warszawa

• Jak się pracuje w Rankomat.Pl?

Zobacz opinie na temat firmy Rankomat.Pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rankomat.Pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rankomat.Pl?

Kandydaci do pracy w Rankomat.Pl napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rankomat.Pl