Rankomat.pl

Opinie o Rankomat.pl

Jaka atmosfera jest między działami w Rankomat.pl?

Czy Rankomat.pl zapewnia kartę multisportu?

Taka tam... Nowy wpis

Kiedys zapewniał, teraz nie wiem.

Czym w Rankomat.pl zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Cccc

(usunięte przez administratora)nie dodatki mają. O wszysto trzeba się prosić. Sami nic nie dają.

Dariusz
@Cccc

To bieda. A pensja chociaż jest na zadowalającym poziomie? O nią się chyba prosić nie trzeba? :D

Stoin
@Dariusz

Zależy co rozumiesz przez zadawalającą

Cc1995 Nowy wpis
@Dariusz

W CC masz podstawę plus premię. Podstawa to najniższa krajowa. Podwyżka tylko państwowa jak państwo nie da to firma ci nie da. Premia to upie$+alanie za wszystko kasy. Przez co za dużo nie zarobisz. Na innych stanowiskach jest to niby indywidualne podejście, zależne od umiejętności itp. Problem polega na tym że ludzie czasami na tych samych stanowiskach mają różne wynagrodzenia. Umiejętności nie zawsze są najważniejsze. Ważne jest kto umie się podlizac i wie gdzie to zrobić. Lizanie duq$ka wychodzi najlepiej. Nie można też pokazać w tej pracy że chcesz lub możesz coś więcej pomóc. Bo oni to wykorzystają ale nic więcej za to nie zarobisz. Dodatkowe obowiązki są na zasadach Caritasu. Jak się z tymi dodatkowymi i swoimi nie wyrobisz w normalnym czasie pracy to cię zryqia jeszcze.

Jak jest z pakietem medycznym w Rankomat.pl? Można dołączyć rodzinę?

Taka tam...

Można :-)

Aplikowałeś do firmy Rankomat.pl? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Sprawdzone!

Rankomat nie jest portalem w którym klienci tworzą opinię. Statystyki GWIAZDKOWE są tworzone przez sam portal. Niskie opinie nie powodują sprzedaży, a hajs musi się zgadzać więc statystyki są SZTUCZNIE podbijane przez pracowników tegoż PORTALU. Nie wierzcie temu portalowi, nic Wam nie zastąpi uczciwego doradcy ubezpieczeniowego.

Beata

Dla mnie to nie jest porównywarka oc tylko wyłudzanie danych osobowych.Zwłaszcza,że dane są zapisane na tym druku.Co na to prokuratura?

Niezadowolona Klientka
@Beata

To nie jest porównywarka! Opinie są KREOWANE. Klienci obecnie mają BLOKADĘ na wystawianie GWIAZDEK towarzystwom ubezpieczeniowym, bo pieniądze ze sprzedaży się muszą przecież zgadzać a ze złą opinią przecież nikt polisy nie sprzeda. UWAŻAJCIE OSTRZEGAM

Wściekła Klientka

Firma RANKOMAT sztucznie podwyższa rankingi znienawidzonych przez klientów firm, blokując możliwość wystawiania rankingu klientom. Niezadowolony klient nie może ocenić ubezpieczalni- bo za chwilkę ranking i tak jest podbijany sztucznie. Jest to ŻENUJĄCE i to WAM się teraz oberwie za niekompetentne towarzystwa! Bronicie niestety niewłaściwą stronę!!!!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Rankomat.pl?

Mozesz liczyc na wsparcie trenera, kierowników i nas - pracowników. Nikt Cie nie zostawi samej z problemem. Ludzie sa zyczliwi. Cięzko pracujemy na wyniki ale jest naprawde ok :-) pozdrawiam i zycze powodzenia.

Widzę bardzo różne komentarze dotyczące firmy. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć jaka panuje atmosfera i czy warto starać się o miejsce ?

Dar
@Kasia

jak zwykle to zalezy zalezy w jakim dziale pracujesz - w cc beda narzekac na plany sprzedazowe nie do zrealizowania, w ksirgowosci na za duzo faktur, a w it na za duzo zadan :P na hejtwork duzo dobrego nei usluyszysz, bo taka jest natura ludzka - chetnie narzekamy, a pozytywy widzimy jak cos stracimy ;)

@☺️ czyli praca zdalna jest tu bez problemu?

☺️
@Ania

Tak obecnie firma pracuje zdalnie ze względu na pandemię jednak wcześniej również nie było problemu z pracą zdalna

Dar
@Ania

Zdecydowanie, i to nie tylko teraz. Chociaz powiem ze nie kazdy powinien, bo niektorzy cos malo odpisuja na wewnetrznym czacie jak sa na zdalnej ;)

Wiecie czy Rankomat.pl udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

☺️

Tak udostępnia komputer

Bógmi świadkiem

Strach się bać jaki haos panuje w tej firmie po zmianach Prezesa.

Lila
@Bógmi świadkiem

chaos pisze się przez "ch" ;-)

Filip

Taka cisza na forum pewnie ma jakieś powody? Dobrze się pracuje i dlatego?

Grzesiek

Trudno dostać pracę w firmie? Trzeba spełniać jakieś konkretne wymagania ?

Tom

Pracuję i bardzo sobie chwalę. Bardzo ładne biuro na Woli, zarobki bardzo przyzwoite, nieformalna, luźna atmosfera w pracy. Jak coś jest nie halo to można powiedzieć to otwartym tekstem bez obaw o konsekwencje i z nadzieją, że to poprawią.

ramires

Jeszcze niedawno nie słyszałem zbyt wiele na temat tej firmy. Jednak ostatnio poznałem gościa który tu pracuje i polecał firmę. Mówił , że jak będzie opcja to , żeby śmiało aplikować do nich .

Podejmiesz prace i twoje zarobki lecą w dół a pracodawca Ci wmawia że to jest dla Ciebie kożystne - ogółem (usunięte przez administratora)-nie polecam

Czy ktoś coś słyszał o tej firmie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Rankomat.pl - Warszawa

Rankomat.pl