Salon Agata

Opinie o Salon Agata

zaira

Ale myślę że warto.Trochę boję się odpowiedzialności materialnej , bo to jednak kasa.Ale jest mila atmosfera i można przeboleć.Zwłaszcza że firma daje wczasy pod gruszą co się rzadko teraz zdarza. jestem pozytywnie nastawiona

Tak jest w każdym magazynie Agata - tragedia

eRzecznikAgataMeble

Rumianek, bardzo prosimy o skontaktowanie się z nami w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam E-rzecznik Agata Meble

Rumianek

Miało być "wywalania kasy na imprezy integracyjne". Ktoś pytał o inne "Agaty". Tak. Mam tam znajomych i jest dużo lepiej. Mają przełożonych z prawdziwego zdarzenia, a nie osoby, którzy zamiast dobrem firmy kierują się widzimisię. W Agacie Meble Komorniki kierownictwo nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu i motywowaniu pracowników, niestety.

Sprzedawca

Rozmowa jak rozmowa. Nic zaskakującego, poza tym, że pracy nie otrzymałam, gdyż w opinii pani rekruterki miałam zbyt wysokie kwalifikacje i nudziłabym się na w/wym. stanowisku :P Wiedziała o tym, czytając moje CV - czemu zatem zmarnowała mój czas...?

Pytania nie były zaskakujące.

MOGE wiedziec ile zarabia sprzedawca tzn zwykły pracownik w AGACIE MEBLE W KOMORNIKACH TAK MNIEJ WIECEJ.

agatka

fakt praca na magazynie nie jest łatwa ale kazdy ma wybór czy chce tam pracować czy nie a to że coś spada z regałów to nie ostrożność pracowników i złe układanie paczek lub narożników jazda na widłach wynika z tego ze sie nie chce zamontować kosza na wózek bo ta czynność zajmuje duzo czasu lub trzeba przestawić jakąś palete"ta czynność jest bardzo skomplikowana" system pracy 10-20 daje w tygodniu dużo wolnego czasami są tygodnie że pracujesz tylko dwa lub trzy dni ( i jeszcze w doopach zle) brygadzista wyrobił 130 nad godzin które mu wypłacili i zarobił niezłą kase były osoby które nie chciały pracować na nad godziny więc bo co ta frustracja. osoby które piszą żeby nie pracować w Agacie niech sie zatrudnią na plantacji kukurydzy (praca na powietrzu słoneczko,słowem praca lekka łatwa i przyjemna i można ładnie sie opalić) pozdrawiam dział przerzutów . ps szacunek dla ludzi którzy pracują na plantacjach kukurydzy bo każda praca nie jest zła.

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Agata - Poznań

• Jak się pracuje w Salon Agata?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Agata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salon Agata?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salon Agata?

Kandydaci do pracy w Salon Agata napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salon Agata