Salon Agata

Opinie o Salon Agata

Robert Nowy wpis

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie. Wszystko zostało mi ładnie wyjaśnione, lecz karygodny jest dla mnie fakt, że zaproponowano mi tam (usunięte przez administratora)brutto. Praca od poniedziałku do soboty (10 godzin) w tym ponoć dwie soboty wolne.. Fajnie że powoli przychodzą czasy gdzie ludzie są bardziej świadomi i rezygnują z takich pracodawców.

Czy Salon Agata organizuje staże dla studentów?

Nina Nowy wpis

Chciałam podzielić się opina na temat Agata meble w Komornikach. Obsługa niekompetentna robiącą błędy w dokumentach, nie umiejąca napisać poprawnie nazwiska lub adresu. Pani w kredytach to już porażka totalna-gburowata bardzo nie miła typowa przepraszam za słowo baba z (usunięte przez administratora) Przydała by się kontrola w tym sklepie pod względem jakości obsługi klienta

Mariczka

Niby Polska firma ale nie polecam, totalny bałagan pracownicy się zatrudniaja i zwalniają brak poszanowania pracownika, Bhp - właściwie jego brak .Starzy pracownicy wg nie są doceniani, na rozmowie kwalifikacyjnej słodko ładnie a w rzeczywistości tragedia, brak jakiejkolwiek komunikacji.

Agnieszka
@Mariczka

No dobra ale co w takim razie obiecywali na rozmowie, a co okazało się w rzeczywistości? Bo to w sumie myślę że ważna kwestia

Sprzedawca

Rozmowa jak rozmowa. Nic zaskakującego, poza tym, że pracy nie otrzymałam, gdyż w opinii pani rekruterki miałam zbyt wysokie kwalifikacje i nudziłabym się na w/wym. stanowisku :P Wiedziała o tym, czytając moje CV - czemu zatem zmarnowała mój czas...?

Pytania nie były zaskakujące.

Wiecznie niezadowolona, nie ma rozmowy, pochwał , ciągle krytyka , pracować się nie chce , ma się za lepsza i zmienia rzeczy które funkcjonują od lat na gorsze tylko po to żeby pokazać kto rządzi , dzień wypłaty to dzień stresu czy zabierze premię na nic czy nie, o dodatkowej się wogole już niea co marzyc ....

Ktoś

Jak nie pasuje to się zwolnij i przestań wypisywać bzdury!

@Ktoś

Takie złote rady raczej nikomu nie pomogą. Każdy ma prawo do swojej opinii nawet jak jest negatywna. Tobie pasuje wypłata i wysokość premii? Co miesiąc udaje ją zrobić?

zszokowany

w jaki sposób wy pracownicy z Poznania pozegnaliscie pana dyrektora? czy była jakaś skarga do Katowic? W Łodzi mamy tez masakre....co tu się dzieje to szok, wszyscy się boją cokolwiek powiedziec

Ron
@zszokowany

Ale o czym mówisz? Dyrektor dalej jest ale ludzie się zwalniają bo nie daje się pracować. Wszyscy czekają aż pojedzie. Do tego czasu może nie będzie kto miał pracować. Nikt nie robi nic dobrze tylko on. Nikt inny nie daje rady. Wszystko jest źle. Nic nie działa. Szkoda, że zapomina, że jest już rok na sklepie wiec przez rok nie był w stanie ogarnąć sklepu tylko jeszcze pogorszyć.

Alanta
@zszokowany

Masakrę to my mamy codziennie, (usunięte przez administratora)wprowadza chaos, nie można pracować. Tylko on ma rację i nikt inny, atmosfera jest tak zła, że nie chce się przychodzić do pracy. Słyszymy tylko same ogólniki i zero konkretów. A jak się pytamy to słyszymy, że powinniśmy wiedzieć. Dramat.

Fan
@zszokowany

@zszokowany Co za szyk , elegancja i klasa przede wszystkim . Wyczuwalna jest ponad przeciętna inteligencja ... ten wysublimowany styl , finezja ... jestem Twoim fanem .

Jaki jest wkład kierownictwa Salon Agata w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Edzia

Obecna Pani Dyrektor najlepsza jak do tej pory. Pracuję tu ponad 4 lata i już trochę dyrektorów w tej pracy się przewinęło, więc wiem co piszę.

Charlie

Kilka słów na temat oferty pracy w tej firmie. Wynagrodzenie w 20% to tzw. Premia uznaniowa której nie Możesz - nie musisz zobaczyć bo przecież 500 zł do wypłaty wymagać musi łaski przełożonych bądź zwierzchników (jak zwał tak zwał). Po rozmowie na przystanku z obecnym pracownikiem usłyszałem "... Stary, ja też odchodzę, jestem ostatni miesiąc... Myślisz dlaczego jest tutaj tyle wolnych miejsc pracy..." Już samo to daje do myślenia. Nie powiem co usłyszałem w dalszym ciągu rozmowy oczekując na autobus. Jeśli szukasz poważnej pracy i chcesz udać się tam na rozmowę kwalifikacyjną przeczytaj ten tekst od początku raz jeszcze

Czy Salon Agata zatrudnia studentów?

Nowa

Jakie zarobki na początku dla doradcy klienta.

Jeszcze pracownik

Nie polecam pracy w Agata Meble Poznań. To co się obecnie dzieje w tej firmie to wielkie nie porozumienie. Ludzie zaczęli odchodzić z pracy a dziury łatają nowymi pracownikami którzy w końcu też odchodzą . (usunięte przez administratora)Dyrekcja nic z tym nie robi próbują wykorzystywać innych do pracy ponad siły. Chodzą tylko gęsiego po Salonie. Aby dostać się do nich trzeba miec szczęście. Obiecują nie stworzone rzeczy a później praktyka pokazuje że tak nie jest. Pozmieniali godziny otwarcia Salonu do 21 . Nie licza się z tym, że są problemy z dojazdami a i też po godzinie 20 nie wiele jest klientów.

Czy Salon Agata zapewnia kartę multisportu?

Cryśka

Nie. Bebefity w tym zakładzie pracy są bardzo kiepskie

Anka
@Cryśka

Nie tylko benefity

Zły

Praca w obecnych czasach w Agata meble w poznaniu z obecnym pełniącym obowiązki dyrektorem porażka wszystko pracownicy robią źle

Karol

Jak uważacie, doświadczenie jest u nich kluczowe czy uczą wszystkiego ?

Ja:)

Jak pracuje sie na stanowisku kasjer-sprzedawca pytam poniewaz jest ogloszenie i chce aplikowac zarobi sa w miare ok? Pozdrawiam

XYZ

Mam wrażenie, że niektórym ciężko dogodzić...(usunięte przez administratora) Ciekawe za ile zaczniecie pisać "opinie" na temat nowej (usunięte przez administratora). Ogarnijcie się ludzie.

Mana
@XYZ

To chyba nie pracujesz na tym samym sklepie, dziś była taka popiśówka na sklepie po 2 tygodniowej nieobecności dyrektora, że za chwilę nie będzie miał kto pracować. Jest dużo pracy gdzie pracownika nie traktuje się jak popychadło a pieniądze są podobne. A szkoda, bo jak pokazał ostatni czas na sklepie gdy nie było dyr. może być dobra atmosfera i można normalnie pracować.

Ramirez

Może nie jest idealnie ale ogólnie nie ma powodu do narzekania. Mamy dobrego pracodawcę i doceńmy to wreszcie bo czas jest trudny.

wara

Jak wygląda praca na stanowisku sprzedawcy i jak z zarobkami? Minimalna +premia, ale na ile realnie można liczyć?

?

Czy jesteście zadowoleni ze stanowiska sprzedawcy? Co konkretnie robi się na tym stanowisku?

?

Hej :) Czy polecacie pracę na stanowisku sprzedawcy? Z góry dziękuję za info :)

?

Hej :) Chciałam się zapytać czy polecacie pracę na stanowisku sprzedaży? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Agata - Poznań

• Jak się pracuje w Salon Agata?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Agata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salon Agata?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salon Agata?

Kandydaci do pracy w Salon Agata napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salon Agata