MLEKOVITA

Opinie o MLEKOVITA

Fred

Jakby ktoś jakimś linkiem zarzucił jak się oczywiscie da to będę wdzięczny

eedek

linkiem do czego?

@eedek

Pod spodem jest już cały wątek odnośnie tego więc nie ma sensu się powtarzać

eedek

a sorki, nie zauważyłem

Fred

Znajdę gdzieś jakieś materiały czy filmy o tym jak wewnątrz wygląda praca mlekovity? zawsze mnie to ciekawiło

@Fred

Jest pełno filimików na youtubie jeśli chodzi o jakieś filmiki związane z produkcją jest odnośnie sera żółtego, twarogu, jakieś tam wywiady z wewnątrz, opisy, pokazy i różne takie.

@Fred

(usunięte przez administratora)- wrzucam Ci tu linka ale nie obiecuje że zostanie bo lubią tutaj pozbywać się takich rzeczy

@Bolek

Na szczęście został. Dzięki wielkie, zaraz obejrze

@Fred

dobrze, że chociaż Ty zdążyłeś bo jednak nie został

@Bolek

Bez sensu, że usunęli :/

@Fred

tak czułem, że tak będzie. trochę już siedzę na goworku i zauważyłem właśnie że linki zazwyczaj znikaja, widocznie nie można, chociaż przyznam że regulaminu nigdy nie czytałem

Kolon

Wymagana jest książeczka sanepid od razu na wstępie czy można ją dorobić w trakcie?

Niezajomy
@Kolon

Bez książeczki nikt do pracy nie wpusci to są podstawowe badania.

@Kolon

Okej czyli najpierw dorabiam książeczkę a potem rozglądam się tutaj za robotą. wielkie dzięki. tak czułem że może mi być kiedyś potrzebna

@Kolon

Rób szybko, to się w miarę szybko wyrabia, a mieć trzeba, wszędzie w tej branży będą wymagać, nie ma się co z tym ociągać

@Razor

No nie wiem czy tak szybko? bo to pare dni trzeba tam chyba chodzić z tego co wiem

Te 3 dni to nie dużo, przynajmniej w moim odczuciu

@Razor

No chodzić 3 dni tak, ale potem też chyba czeka się chwilę na samo wyrobienie, czy dają to od razu po wszystkich wynikach?

@Kolon

U mnie było praktycznie od ręki, chyba już na następny dzień

Pankracy

Miesiąc później podejrzewam że już mogą mieć spokojnie wszystko wyrobione mój drogi

Pankracy

Ale to tylko moja teoria więc nie przywiazuj się do niej za bardzo. i tak ich już tutaj zapewne nie ma po takim czasie

Marra

W jakich godzinach pracują fakturzystki? Wie ktoś?

kikki

standardowo jak mniemam

@kikki

Czyli 8-16?

Kos
@Marra

Może w ofercie pracy byłaby taka informacja? a jak nie no to po prostu na rozmowie też można się dowiedzieć, ja niestety nie wiem także nie pomogę, ale staram się doradzić chociaż coś innego żeby to jakoś rozwiązać skoro nie pojawiła się żadna pewna informacja

@Kos

Właśnie w ofercie nic nie było. No nic, może zadzwonie.

Kos
@Marra

Jeśli ta informacja jest dla Ciebie aż tak ważna żeby dzwonić, no to zrób to

@Kos

No jest, bo planuje aplikować, a dobrze by było wiedzieć w jakich godzinach ma się pracować, mam dziecko, mąż pracuje w 4brygadówce, więc nie mogę być aż tak elastyczna

ksylo
@Marra

No to tym bardziej się dowiaduj, bo nie ma sensu, żebyś traciła swój i rekruterów czas na rozmowe, skoro może byc tak, że nic z tego

Przedstawiciel Handlowy

Luzna spokojna rozmowa bez bzdur typu ;jakim chciałbys być zwierzakiem,twoje cele na 10 lat do przodu,czy sprzedaj mi długopis

Pytania dotyczyły poprzednich firm co robiłem ,czy znam rynek nabiałowy

Magda

Pracują tam osoby na emeryturze ?

Ceber
@Magda

Szczerze to ja osobiście nie wiem, nikomu w papiery nie zaglądam, ale być może, to w sumie nie jest przeszkoda jeśli ktoś ma siłę i chęci do pracy nawet po emeryturze.

Mari
@Magda

Jak jesteś sprawna i masz chęci to raczej nic nie stoi na przeszkodzie

Ceber
@Mari

Pewnie to też zależy od stanowiska, jakaś spokojna linia okej, magazyn no już niekoniecznie

ksylo
@Ceber

bez uprzedzeń, ale na magazynach to z reguły chłopaki w średnim wieku, raczej pań na emetyturze się nie uswiadczy

Jolanta

Hej. Czego wymaga się od kandydata na kontrolę jakości?W ogłoszeniu są bardzo szczątkowe informacje, w zasadzie niczego się nie dowiedziałam. Może ktoś z Was wie i się podzieli informacją?

@Jolanta

wymagań to właściwie wcale nie ma. no przynajmniej na indeed jest puste pole po słowie wymagania.

@hmm

No właśnie. A nie wydaje mi się, żeby na takie stanowisko nie wymagali niczego...

@Jolanta

no to nie wiem, napisz do nich, może zadzwoń...albo wyślij cv, może akurat odpowiedzą

@hmm

co się tu ogarnęło? i czemu mój jeden wpis zniknął? przecież nic złego tam nie było.. pisałem tylko że w ofertach faktycznie nie ma wymagań opisanych i trzeba na czuja

Dzidzia
@Jolanta

Musisz iść do Pana Dyrektora on wszystko ci rzeczowo wytłumaczy ,bardzo kompetentny człowiek który rozumie i docenia pracownika

@Dzidzia

Ale gdzie ja, kandydatka jakich wiele będę zawracać głowę Dyrekcji...prędzej do Kadr wypadałoby dzwonić, nie?

Fix
@Dzidzia

Myślę, że Dyrektor Mlekovity ma aktualnie na głowie ważniejsze sprawy niż rozmowy z kandydatami, nie bez powodu są do tego oddelegowani inni ludzie

Dafi

Do Mlekovity w Pyrzycach są poszukiwani pracownicy biurowi, podrzucam info gdyby ktoś był zaintersowany.

@Dafi

jakieś specjalistyczne stanowiska czy ogólnie administracja biurowa?

Daf
@ciekawa

Z tego co widziałem to ogólnie, ale nie rozwijałem ogłoszenia, może tam są bardziej szczegółowe informacje

Niezajomy
@ciekawa

Poszukują osoby do biura oraz kierownika magazynu.

@Niezajomy

super zatem jest to coś dla mnie, bo jakaś księgowość czy coś w tym stylu raczej by nie wchodziła w grę. dziękuję

Daf

To powodzenia w rekrutacji

@Daf

dzięki, przyda się

ziutek

Zgłosiłem się dziś na magazyn, jeszcze nie wiem co to będzie ale mam nadzieję, że się uda i wstąpie w szeregi. Mam uprawnienia na wózki, to pewnie pomoże w rekrutacji, nie? Zależy mi na tej pracy więc jak ktoś na jakieś wskazówki to będę wdzieczny

Miami
@ziutek

pomoże, pomoże, a na pewno nie zaszkodzi :P wózki zawsze mile widziane, więc to przemawia na twoją korzyść

padington

Powodzenia

kolobolo
@ziutek

Bedzie dobrze, jak masz uprawnienia, to masz spore szanse. Z ciekawości, jaki region?

ciekawski

I jak poszło? ;)

Sen
@ziutek

No właśnie każdy wspomina ze się wybiera ale nikt nie mówi już później jaki efekt i ogolnie jak bylo

?
@Sen

interesuje was magazyn czy ogólnie jak rozmowa z mlekovicie przebiega

Rob

Czy jest jakiś przestój w rekrutacji bądź zostały wstrzymane, czy można się zatrudnić?

Baster
@Rob

ogólnie są, wpisz "Mlekovita praca" to znajdziesz, na różne lokalizacje szukają.

@Rob

ostatnią ofertę jaką widzialem to była do jakiegoś sklepu firmowego

@Rob

a jakie stanowisko Cię interesuje?

Magazyn lub produkcja

@Rob

no to na magazyn coś tam jest z tego co widziałem na indeedzie, ale nie wiem czy ta lokalizacja Cię interesuje

Mnie interesuje lokalizacja Wysokie Mazowieckie

@Rob

no to sobie sprawdź i będziesz wiedział czy to jest to czego szukasz, no przecież nie będe robił wszystkiego za Ciebie

@Igo

Ale przecież ja nie proszę cię o to, poruszyłeś temat jaka lokalizacja mnie interesuje, to odpowiedziałem zwyczajnie

Dlaczego się kłócicie

Wianka
@Heniek

Co ty taki wrażliwy, nikt się tu nie kłóci, ot wymiana zdań

Kierowca

Jeżeli chodzi o magazyn 4 załadunek szybki, ludzie pomocni, papiery od ręki. Niestety kolejki spowodowane brakiem awizacji.

Prawda boli
@Kierowca

Firmy Ci się pomyliły od razu widać .

Szukam

gdzie sa oferty pracy albo gdzie szukac aktualnych??

laurka12
@Szukam

na jooble i linkedinie chyba ostatnio mi się w oczy, całkiem sporo tego było, tam się rozejrzyj

Tiger
@Szukam

ale wiesz, że jak wpiszesz "mlekovita praca" to ci wyjdzie, nie? :D

liso
@Tiger

Oj daj spokój, co to za problem komuś pomóc ;)

Urszula
@Szukam

@laurka12 ma rację - na Linkedin znajdziesz całkiem sporo aktualnych ofert pracy od MLEKOVITY. Dla ułatwienia od razu wklejam Ci link: https://pl.linkedin.com/jobs/sp%C3%B3%C5%82dzielnia-mleczarska-mlekovita-jobs?position=1&pageNum=0 Jestem ciekawa, czy widzisz coś odpowiedniego dla siebie?

beti
@Urszula

o, super, myslałam, że to tylko dla zalogowanych

Kier
@beti

Tak to się zgadza. Najcześciej i najbardziej aktualnie mają na indeedzie albo linkedinie. Także polecam szukającym pracy

Inf

Pojawiło się najnowsze ogłoszenie na przedstawiciela handlowego do mlekovity

bownik
@Inf

o, to super, a gdzie ono jest, zdradzisz?

@bownik

Ja widziałem na jobsora

bownik

dziękuję, sprawdzę sobie

@bownik

Tylko za każdym razem jak tam wchodzę to pisze, że dodane 11-12 godzin temu, więc w sumie nie wiadomo ile to tak naprawdę tam wisi...

dominik
@Inf

No ale skoro jest codziennie "odświeżane" to raczej nadal aktualne :D

@dominik

no chodzi o to właśnie, że nie wiem czy to kwestia odświeżenia czy tego, że po prostu tak pisze tam cały czas :p ale może masz rację nie wiem

dominik
@Inf

Eh, no sam nie wiem, ale pewnie gdyby nie było aktualne, to by zdjęli z tej strony, tak myślę.

Kevin
@dominik

Też mam takie przemyślenie. Nie zapominajcie o tym ze przedstawiciel handlowy to dość ważna funkcja i nie taka prosta do obsadzenia. To musi być po prostu ktoś odpowiedni, kto się do tego nada, dobrze by było z doświadczeniem w sprzedaży.

Migi
@Inf

Czy ktoś może faktycznie aplikował na przedstawiciela handlowego? Jak przebiegała rozmowa?

Misiek

Może ktoś przybliżyć jak wygląda praca Przedstawiciela Handlowego w Mlekovicie?

Killia
@Misiek

a masz już doświadczenie jako przedstawiciel? bo wydaje mi się, że nie odbiega znacznie od tego jak wyglądałoby to w innych firmach, zasada generalnie jest ta sama, może się zmieniać zasięg i narzędzia, ale raczej na czym praca PH polega powinieneś wiedzieć, skoro chcesz aplikować

topor
@Misiek

do jakiej lokalizacji szukają tego przedstawiciela?

pioner
@topor

ogólnie lokalizacja jest w Pilicy ale rejon dość spory Kielce, Ostrowiec, Starachowice.. Wymagają żeby się odnajdywać ogólnie w tamtym terenie i mieć prawko, a dają słuzbowy samochód i telefon (na plus). Ogólnie nie ma za dużego opisu w internecie, tylko podstawowe informacje że sprzedaż produktów itp.. reszte wszystko ma być dogadane na rozmowie, więc pewnie tylko tam się czlowiek czegoś dowie

PH
@pioner

praca przedstawiciela fajna sprawa naprawdę polecam jeśli tylko się człowiek odnajduje dobrze w kontaktach międzyludzkich, lubi taką pracę, ma gadane to jak najbardziej praca dla niego. Sam pracuje już od lat jako przedstawiciel i naprawdę lubią tę robotę, co prawda dużo się jeździ, załatwia, jest się ciągle pod telefonem, więc na pewno to nie jest praca typu 8 godzin zapominam i idę do domu. Ale jeśli ktoś lubi to co robi, to nie powinno mu to przeszkadzać, bo jednak pracuje się też dla siebie i na siebie, uzyskane sprzedaże liczą się do premii, więc to od nas zależy jak się wszystkie sprawy potoczą, a to wymaga też pewnego poświęcenia.

trybik
@PH

fajna sprawa, ale też chyba ciężka? w sensie no nie jest to zbyt łatwa praca nie

PH
@trybik

żadna praca z ludźmi, klientem nie jest łatwa - przynajmniej ja tak uważam. Trzeba mieć w sobie wiele cech, które pomogą w tych kontaktach. Z tyłu głowy masz też cały czas myśl, żeby jak najwięcej osiągnąć, mieć jak najlepsze wyniki, dużo sprzedać, bo to sprawi że firma będzie zadowolona, będzie dobrze prosperowała, a Ty dobrze zarobisz.. w tym wszystkim trzeba mieć jednak umiar i nie przesadzić w negocjacjach z klientem chcąc za wszelką cenę go pozyskać, bo to tylko pogorszy sytuacje.. zatem jest to na pewno sporo stresu. To jest w pewnym sensie też ciągłe bycie pod telefonem w razie potrzeby dla klientów.. klucz jest w tym żeby umieć oddzielić życie prywatne i zawodowe, nie mieszać tego, dawać sobie czas na pracę, ale też na odpoczynek.. wtedy praca wcale nie jest taka ciężka :) pozdrawiam

@PH

Nadal szukają Przedstawiciela? Jeśli tak, to gdzie można znaleźć ofertę pracy?

@Termit

mlekovita zwykle wystawia albo gdzieś u siebie oferty, albo na stronach typu pracuj.pl, musisz poszukać bo szczerze mówiąc ostatnio nie sprawdzałem czy coś się tam pozmieniało

@odp

okej okej, będę szukał, dzięki

@Termit

na jobsora są oferty, w tym na PH ale do Pilicy na indeed jeszcze wrzucają, tam z kolei jest do Kielc

@Rubi

o szczerze mówiąc z indeed nigdy nie korzystałem, ale dzięki za podpowiedź, pewnie muszę zacząć

@Termit

najlepiej przeglądać wszystkie jak leci poza tym, jak wpiszesz frazę "mlekovita praca" to te wszystkie strony ci same wyskoczą

@Rubi

brzmi to całkowicie logicznie i robiłem tak owszem, ale zwykle sprawdzam strony zaufane które znam

uki
@Termit

no to kolego czas zaczac przegladac wiecej stron, bo w taki sposob to nigdy nie znajdziesz pracy. Oferty nie spadają z nieba jak gwiazdy, trzeba sie troche wysilic ;p

@uki

dokładnie. Wymieniałem strony gdzie sie pojawiają i tam polecam koledze zaglądać najczęściej.

@Rubi

Oj ciężko z tymi ofertami co was widze

Pees

kiedy ostatnio były jakieś rekrutacje do głównego oddziału, na produkcję? co patrzę i szukam, to nic nie ma i to już od dłuższego czasu, tylko inne oddziały

Rysio
@Pees

Oj, tam to ciężko, rotacja chyba nie jest zbyt wielka, a i chętnych sporo

@Rysio

na produkcje jest tylu chętnych??? no to nieźle. chociaż teraz jest taki gorący okres, ze mlekovita działa na pelnych obrotach to może niedługo zacznie im brakować dodatkowych rąk do pracy

Jaki

no na razie z tego co czytałem artykuły to prezes mówi w nich ciągle o tym, że pracują na pełnych obrotach, że nie zwalniają tempa, ze nabiału nie zabraknie i takie tam. A sytuacja wygląda jak wygląda, ludzie robią duże zakupy "na zapas", a więc zapotrzebowanie jest większe

Rysio
@Jaki

Zobaczymy jak to będzie.

@Rysio

no tylko czekanie i czekanie, nic więcej nie możemy niestety zrobić

Livek
@Jaki

Zawsze można podrzucić cefałkę do siedziby, zamiast biernie czekać ;] zawsze jest jakaś opcja "b"

Max
@Livek

no owszem można, albo bezpieczniej też można zadzwonić i dopytać czy kogoś potrzebują i ewentualnie przeprowadzić rekrutację telefoniczną, może też praktykują coś takiego tak jak inne firmy

Livek
@Max

No to też, mi chodzi tylko o to, żeby nie załamywać rąk, bo zawsze można podjąć jakieś dalsze próby

@Livek

Myślicie, że można podesłać cv tak o nawet jak nie ma ofert?

Mezo

To na zdjęciu w tle to zakład w Wysokiem Mazowieckim? Robi wrażenie, taka powierzchnia...

Opel
@Mezo

Tak to zakład w Wysokiem Mazowieckiem

Opus
@Mezo

Główny zakład wielkiej firmy, nic dziwnego, że zajmuje dużą powierzchnię ;)

@Opus

no pewnie masz rację, ale jednak różne powierzchnie mają duże firmy, nie zawsze to jest aż tak potężne, więc może stąd było to zdziwienie ;p ale to tylko gdybania

będą go jeszcze rozbudowywać

@goral

oo kiedy? to jakieś potwierdzone informacje?

tak, przewidywane zakończenie prac to trzeci kwartał 2020

@goral

no to nieźle, nie miałem o tym pojęcia. Dzięki za informacje! przyda się na pewno nie tylko mi

@Tak

w sumie nie wiem do czego miałaby się przydać, ale proszę bardzo :D

@goral

do tego, że skoro jest rozbudowa, to znaczy że będzie więcej miejsca do pracy a to znaczy że będzie im potrzeba więcej ludzi :P

@Tak

no tak, to na pewno, nie tego do końca dotyczyło to co napisałem, ale nie wiadomo na ile to pewna informacja i czy się nie przesunie, nie ma się co opierać zbytnio, przydatny byłby oficjalny głos w sprawie, a nie jakieś tam moje informacje wygrzebane z artykułów ;)

@Tak

Wiadomo kiedy ta rozbudowa?

Danek

Na Wysokie szukają kierowcy ciężarowego jak coś

zainteresowany
@Danek

ooo czyżby zaczynają pojawiać się oferty? jak jest kierowca to i może reszta coś ruszy

@zainteresowany

no ruszyło się, bo na linkedinie jest naprawdę sporo tych ofert, także polecam sprawdzać póki faktycznie są, bo potem będzie za późno, szczególnie patrząc po tym jakie było zainteresowanie pracą w mlekovicie

@Stark

Nie mam linkedina ii nie będę sobie zakładał. A na jakimś pracuj czy olxie?

@NBJ

nie musisz zakładać, zawsze możesz po prostu tam przedzwonić albo na maila wysłać cv jak Cię coś zainteresuje

@Stark

No ale nie wiem czy mnie coś zainteresuje skoro oferty mogę zobaczyć dopiero po zalogowaniu

@NBJ

to ciekawa sprawa, bo mi się jakoś otwierają oferty bez problemu, bez żadnego logowania. Wchodziłeś tam wgl? Czy mówisz tak od czapy nie sprawdzając

@Stark

Wchodziłem, ale może coś źle wpisałem, że mi nie wyskoczyły oferty od razu tylko monit o logowanie?? Dałbyś prosze linka?

Stark

No tak czułem, że usuną mój wpis z linkiem, ale rozumiem że zdążyłeś z niego skorzystać jeszcze, także git ;)

Czemu usuwaja linki??

Shark

Dzień dobry. Jak wyglada w mlekovicie tydzień pracy? Są jakieś dni wolne?

Bon
@Shark

No raczej nie pracuję się 7 dni w tygodniu od zmierzchu do świtu ;))

@Bon

a wiadomo to? może niektórzy gdzieś tak pracowali i dlatego się teraz obawiają :D ale spokojnie tutaj jest wszystko uczciwie i tak jak należy

@Tadek

na jakim dziale pracujesz? polecasz tam ??? czytałem dużo o rozwoju tej firmy i myślę że ma długą i dobrą przyszłość przed sobą a i pewnie chętnych do pracy nie zabraknie

jestem pracownikiem produkcji.

@Tadek

no a odpowiedź na drugie pytanie, polecasz?

tak, polecam :)

@Tadek

krótko i na temat, ale dzięki potrzebowałem takiego upewnienia i popchnięcia w tą stronę ;p

?
@Melow

poszedłeś w końcu na tą produkcję czy nie?

@?

gdyby była jakaś oferta pracy to bym poszedł, ale niestety jej nie ma ;)

@Melow

Aż tak trudno się dostać?

Podobno do kościańskiego oddziału szukają pracowników na różne stanowiska, tak mi się obiło o uszy, czy to prawda i wiecie na jakie te stan. szukają?

@Zainteresowany

Taaa też mi się coś obiło, że na magazyniera i ph szukają na ten oddział

@odp

O, na magazyniera to by mnie urządzało. Wiesz może czy to prawda i gdzie znajdę ofertę? Ja słyszałem pocztą pantoflową więc nei wiem na ile to wiarygodnie, ale skoro ty też wiesz, to chyba nie jest przypadek

@Zainteresowany

Nie wiem czy zdążysz przeczytać ale na jobsora jest oferta pracy i do dzisiaj można wysyłać cv także trzeba się spieszyć

@odp

Ciekawe czy znaleźli wszystkich pracowników czy wystawią coś jeszcze raz...

ind
@Zainteresowany

na indeed jest nowa oferta na pracownika produkcji jeśli to również Cię urządza

@ind

Na tą samą lokalizację? Jak tak to już pędzę szukać, produkcja też będzie w porządku

ind
@Zainteresowany

a nie wiem nawet nie pamiętam :D pędź szukać to się dowiesz, pozdrawiam

@ind

To akurat na inną...ale na magazyn jeszcze była, wysłałem zgłoszenie, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Ryszard
@Zainteresowany

to daj znać jak dostaniesz odpowiedź albo coś ciekawy jestem ile to trwa bo też chciałbym się zatrudnić tylko ze chodzi mi o płynną zmiane pracy z tej którą mam obecnie

@Ryszard

Wiadomo już coś?

Wiśnia

Wymaga sie jakiś wymagań na tego pomocnika?

brandon

Nic szczególnego

@Wiśnia

Wymagań się nie wymaga, wymaga się umiejętności jak juz ;)

@Wiśnia

Ale nie, nie ma specjalnych wymagań na to stanowisko

Koj
@Sad

czyli żadnych uprawnień, doświadczenia? wole tez dopytac dla pewności bo różnie to bywa.

@Koj

No tak jak mówiłem, nie. Zresztą, najlepiej zerknij na ogłoszenie tam wszystko jest

Były kierowca

Dopóki nie wprowadza jakiś godzin załadunku oczywiście mowa o jakieś liście załadunku to dobrze nie będzie

Kierowca

Pomimo że są układowcy nie ci to inni będą ale firma powinna wkoncu.ustalic kolejność jakąś załadunku a nie ze ktoś ma wysyłkę na jutro zdawanie na 20 a ty na dziś na 22 i magazynierzy i każdy ma to gdzieś a ze mleko np. Idzie z produkcji i magazynierzy.mają to gdzieś czy zdawanie na jutro na 20 na dziś dla nich to nie robi żadnej roznicy

Zostaw merytoryczną opinię o MLEKOVITA - Wysokie Mazowieckie

• Jak się pracuje w MLEKOVITA?

Zobacz opinie na temat firmy MLEKOVITA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 155.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MLEKOVITA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MLEKOVITA?

Kandydaci do pracy w MLEKOVITA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MLEKOVITA