Pallmed Sp. z o.o.

Opinie o Pallmed Sp. z o.o.

Karo

Hej, nie wiem czy zauważyliście ale wystawione są dwie oferty dla specjalisty ds. rozliczeń NFZ oraz specjalisty ds. kontraktowania i rozliczeń NFZ. Z ciekawości chciałam sobie je porównać i wychodzi na to, że w tej pierwszej nie ma wpisanych benefitów. Czy możliwe ze nie przysługują? Sama praca jest lżejsza? Jest teoretycznie mniej obowiązków?

@Pracodawca Nowy wpis
@Karo

Które ogłoszenie nie posiada wypisanych benefitów? Każde ze stanowisk obowiązuje ten sam pakiet benefitów - jeśli ich nie podano w ogłoszeniu to zwykła pomyłka :)

@@Pracodawca

Wspomniany pakiet nie jest od niczego zależny? Od stażu pracy i tym podobnych? widzę także, że tych wspomnianych ofert już nie ma aktywnych, nabory są już zakończone? ile średnio taka rekrutacja trwa?

Ada

Kolejne ogłoszenie na specjalistę działu obsługi pacjenta w Bydgoszczy. Czy pracodawca mógłby się tu wypowiedzieć skąd taka rotacja na tym stanowisku? Ludzie sami odchodzą po krótkim czasie, czy są zwalniani? Jeśli sami odchodzą, to z jakiego powodu - warunków pracy, niskiego wynagrodzenia, fatalnej atmosfery? Dlaczego? Stanowisko wydaje się być ciekawe, ale składać cv aż strach, bo pracy szukamy na dłużej, a nie na 3-6 miesięcy.

Monia
@Ada

Właśnie też się nad tym zastanawiam, czym spowodowana jest taka rotacja ? Może wypowie się ktoś, kto był tam zatrudniony na tym stanowisku ? Dobrze byłoby wiedzieć czy warto aplikować

@Monia

A to który już raz jest dodana oferta pracy na to stanowisko? Rzeczywiście się tak często pojawia? Moze potrzebują po prostu większej ilości pracowników na tym stanowisku?

@Pracodawca Nowy wpis
@Ada

Firma w 2023 roku dokonała akwizycji podmiotu w świadczeniu, które jest kluczowe - wentylacji mechanicznej w warunkach domowych. Zwiększyła się ilość pacjentów, których Centrum Obsługi Pacjenta musi obsłużyć oraz personelu medycznego - stąd potrzeba zwiększenia zespołu. Poza tym firma stwarza możliwości rozwoju poprzez awanse wewnętrzne, co za tym idzie trzeba wypełnić lukę :)

asdf

Witajcie. Nie widzę chyba opinii z pracy specjalisty ds. controllingu. Właśnie widnieje taka oferta i myślałam ze wstępnie już czegoś tutaj się dowiem na temat pracy w tym dziale. opiszecie atmosferę? zastanawiam się także jakie stawki są przewidywane? Nie wskazano niestety widełek

Farmaceuta

Nie polecam (usunięte przez administratora)wyzysk i tyle w ogłoszeniach kolorowo a rzeczywistość dramatyczna

Aplikacja odrzucona, chociaż ogłoszenie wstawiono ponownie, więc chyba zbyt dużego zainteresowania nie było. Moim zdaniem kwalifikacje mam, więc nie bardzo rozumiem.

Nie zaprosili, po prostu odrzucili aplikację,

Krystek

Niektórzy pisali tu o corocznej rotacji pracowników, ale póki co w tym roku nie słychać o naborze. Czy to znaczy, że kadra się ustabilizowała? Może warunki pracy się poprawiły na tyle, że pracownicy chcą tu dłużej pracować? Ktoś coś uaktualni?

Emi
@Krystek

Dopiero co były ze 3 ogłoszenia na te same stanowiska, co rok temu. Ciekawe co tam się dzieje, że jest taka rotacja, ale nie wróży to najlepiej.

@Emi

O jakim stanowisku piszecie? Mnie w oko wpadło to sprzed paru miesięcy dla speca na obsługę pacjenta. Ciekawi mnie to całe wspomniane wsparcie od personelu medycznego przy prowadzeniu dokumentacji. To jaka jest teraz atmosfera na miejscu? Zarobki da się doprecyzować?

Ciekawy

Idę na rozmowę kwalifikacyjną jako specjalista obsługi pacjenta. Czego się mogę spodziewać?

Pallmed Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska Fizjoterapeuta. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Marlenka

I czy temat pracy jako specjalista ds. Pacjentów został rozstrzygnięty? Ktoś sugerował coroczną rotację. Jest ona możliwa przy takich warunkach? Ilu docelowo pacjentów się trafia, jedna osoba jest w tanie wszystkich ogarniać? Ten dział nie jest większy? W sieci widniała także oferta dla fizjoterapeuty, proszę o opinie z tego stanowiska. Jakie są widełki płacowe?

Bydgoszcz

Aktualnie jest ogłoszenie o pracę na stanowisku specjalista ds. Pacjentów, ale prawie rok temu było takie samo. Czy to oznacza, że zatrudniają na rok i potem się żegnają z pracownikiem? Przyznam, że trochę strach składać tam cv, jeśli tak to wygląda. Czy ktoś mógłby w tym temacie się wypowiedzieć?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Pallmed Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

ByłyPracownik

O każdy jeden za dużo, firma zmieniła się nie do poznania i nie polecam

Wiki

Staram się o prace w tej właśnie firmie w księgowości, czy ktoś wie jakie wynagrodzenie? Umowa o pracę.

Ble ble

Odradzam zatrudnianie się w tej firmie. Wynagrodzenie najniższe, dają umowę o pracę ale trzeba harować jak za 3 osoby ! Obiecują co innego podczas zatrudnienia a co innego w trakcie (po czasie). Cieszę się, że już nie jestem ich pracownikiem !

Jakie są warunki zatrudnienia w Pallmed Sp. z o.o.?

XxX

Odradzam zatrudniać się w tej firmie

Pallmed

„Wskazane wyżej komentarze nie znajdują odzwierciedlenia w stanie faktycznym.  Przeprowadzone w spółce, przez organy administracji państwowej, kontrole nie wykazały jakichkolwiek nieprawidłowości. W konsekwencji powyższego podniesione powyżej zarzuty uznać należy za nieprawdziwe i naruszające dobra osobiste spółki i osób w niej zatrudnionych.  Taka sytuacja skutkować będzie podjęciem stosownych kroków prawnych wobec osób, które zamieściły ww. obraźliwe i nieprawdziwe komentarze”. Pallmed sp. z o.o.

Sanboy

Pracowałem tam ponad 5 lat. (usunięte przez administratora) Może po modernizacji oddziału coś się zmieni. Dotychczasowe warunki pracy i płace na najnizszym możliwym poziomie. (usunięte przez administratora)

stary ja

Pracowałem w tej firmie jakis czas temu. z tego co wiem niewiele sie zmieniło. pod wiekszością opinii negatywnych sie zgadzam, (usunięte przez administratora) jedno co powiem moze pozytywnego to praca tam wiele uczy i daje możliwości na przyszłość.

Gosc

Pallmed to inaczej Alto ciągle zmieniają nazwy

Ilona
@Gosc

@Gosc Pracujesz tam? W sieci nie widzę wzmianki o tym, że firma zmieniła nazwę. Powiedz, czy ten pracodawca stawia na rozwój swoich pracowników?

@Ilona

Ja Ci odpowiem, firma zmieniła nazwę za czasów mojego zatrudnienia 2x. W 2018r na początku czerwca gdy zostałam zatrudniona,z Pallmed na Rehabilitacja Paliatywna a potem po ok 6 mies., na ALTO.... to raz. A dwa, czy stawia na rozwój swoich pracowników... hmmm po części, bo wysyła ludzi na różne konferencje ale w większości człowiek musi sam o to dbać z własnego budżetu... Ogólnie dla mnie firma nierzetelna. Nie polecam być jej pracownikiem, mi dużo obiecano a niczego nie dotrzymano, i po 11mies.od tak, nagle,dostałam wypowiedzenie...

Nikt

Dawno temu w firmie tej pracowali ludzie mający pasję chętni do pracy , tacy co wiedzieli gdzie ich miejsce, samodzielni, którym nie trzeba było mówić co i jak mają robić. Czas mijał... Nestety duża część z nich nie podobała się i dostali wypowiedzenia bądz sami zrezygnowali. Odchodzili nie dokońca rozumiejąc dlaczego. Czując rozczarowanie i pustkę. Byli pracoholikami bardziej dbającymi o interes nie swojej firmy odsuwajac często na bok swoje interesy, swoich przyjaciół i bliskich. Byli głupcami - być może, ale takich ludzi w firmie już nie znajdziecie. Resztki ludzkich uczuć zostaje skutecznie zniszczonych przez politykę firmy. Jakże łatwo manipuluje się zespołem który nie jest jednością. Plusy praca z wieloma ciekawymi osobami, będącymi specjalistami w swojej dziedzinie. Minusy nie przewidywalne decyzje, diametralne zmiany decyzji i ciągłe zwroty "akcji". Dziękuję jednak za rozstanie bo teraz czuję się wolnym człowiekiem. Ktoś kiedyś powiedział że życie zaczyna się po rozstaniu z tą firmą i teraz w 100% się tym zgadzam, nie mniej jednak była to przygoda science-fiction.

Ilona

Niestety, z tego typu wpisów trudno wywnioskować cokolwiek przydatnego dla osób rozważających, czy podjąć pracę dla Pallmed. Z uwagi na nieprzyjemne personalne sugestie nie są one też zgodne z regulaminem GoWork.pl. Na stronie prowadzonego przez Pallmed Domu Sue Ryder są zamieszczone oferty pracy dla pielęgniarek i lekarzy: http://domsueryder.org.pl/kariera/ Będę wdzięczna za rzetelne i uzasadnione opinie na temat pracy tam, pozytywne i negatywne.

Szefowa

Monia nie zapominaj ze ja też kabluje i to jeszcze wyzej niż ty i też jestem kłamczuchem nie przypisuj sobie wszystkich moich cech ;) Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Pallmed Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pallmed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pallmed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pallmed Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pallmed Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pallmed Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pallmed Sp. z o.o.