METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.

Opinie o METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.

Festyn na STP Kabaty to jest cały rok hehe

Maciej

Bedzie festyn na Kabatach w tym roku?

Życzliwy

Zatrudniają na umowy na czas określony obiecując do ostatniej chwili umowę o pracę a potem szukaj sobie roboty... tą firmą powinien się zainteresowac PIP.

ŚWIATEŁKO W TUNELU
@Życzliwy

Państwowa Inspekcja Pracy już się interesuje i kontroluje piszcie, ludzie piszcie co tylko uważacie że jest nie w porządku w tej firmie to może wreszcie zbudujemy normalne miejsce pracy z normalnym kierownictwem, a nie ustawką BARANÓW.

@Życzliwy

Może dlatego, że nie dałeś kierownikowi lub mistrzowi koperty?

Ciekawa

Witajcie, Opowiedzcie proszę o pracy w biurze, jaka panuje atmosfera i jak wyglada proces rekrutacji ??? Czynna każde ze stanowisk są przewidziane jakieś testy?

@Ciekawa

Zależy w jakim biurze bo działów mnogo, generalnie kokosów tu nie ma ale ludzie siedzą bo stabilnie i tyle w temacie. Benefity jak na te czasy marne a system wynagrodzeń komunistyczny. Ja uciekłem bo za taką robotę jaką odwalałem mam tysiaka na więcej na rynku. Innym życzę odwagi.

Specjalista ds. Przetargów

Rozmowa w standardowym składzie: kierownictwo spółki, bezpośredni przełożony oraz pracownik HR. Rozmowa trwała w okolicach 45min do 1h czasu. Otrzymałem zaproszenie na II spotkanie z działem kadr w zakresie ustalenie warunków zatrudnienia, co w zasadzie było tożsame z pozytywnym rezultatem rozmowy kwalifikacyjnej. Po II etapie dosyć długie oczekiwanie na wynik rekrutacji (ponad 2 tygodnie), zatem jest to mały problem komunikacyjny zauważony po stronie Pracodawcy. Kwestia dyspozycyjności i doskonalenia zawodowego przeważyła o wyniku rekrutacji :)

Dotyczyły w dużej mierze znajomości ustawy PZP oraz sposobu organizacji pracy własnej w przedmiotowej komórce.

Aa

Witam. Mam pytanie. Ciężko się dostac do SMW? Nabory wiszą dosyć często, ale czy jest dużo kandydatów ?

@Aa

Podobno biorą każdego kto ma wymagane papiery ale z tego co słyszałem większość i tak sama rezygnują bo ciężka praca za małe pieniadze

Elektryk

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku elektryka w dziale mechanicznym?

Beata
@Elektryk

Dobre pytanie. Ja sama chciałabym wiedzieć, jak mniej więcej zarabia się (na różnych stanowiskach) w METRZE WARSZAWSKIM. Oby jakoś w miarę szybko znalazł się tu ktoś, kto nam pomoże. A Ty już dostałeś propozycję pracy, czy dopiero będziesz wysyłał CV?

Elektryk
@Beata

Zastanawiam się czy warto wogóle aplikować...

Mateusz
@Elektryk

Myślę, że spokojnie z 4 tys. na początek możesz zgarnąć, dopłacają za nocne, weekendowe, wczasy pod gruszą, bony dla dzieci na święta.

Eldorado

2800 brutto

Ile jest zmian w METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.?

Zależy na jakim stanowisku, ogólnie są trzy zmiany. 7-15, 15-23, 23-7

George

Witam. Czy na forum udziela się ktoś, do kogo mógłbym zadać kilka pytań odnośnie pracy w Straży Metra Warszawskiego na stanowisku wartownika ?

EWA B.

Przecież ja byłam najwažniejsza

Kasa dodatkowa ma być w grudniu i styczniu, tylko z tego co słyszałem, maszyniści nie dostaną, bo zbyt mało osób przewieźli.

Bamber
@Tomek

Człowieku skąd ty te głupoty bierzesz???? ktoś ci takich rzeczy nagadał czy sam to wymyśliłeś? Pasażerowie nie mają nic do tego????????????

@Tomek

Śmieszą mnie te wszystkie plotki, które są wymyślane na linii. Plus za wyobraźnię, można to wykorzystać przy pisaniu książki :)

Metro
@Tomek

Jednak dostali kasę, koło 900zł, ale nie obejmie ich premia w lutym. Nie ma nocnych kursów i pewnie dlatego.

daro

jakie dokumenty do aplikacji wystarczy CV?

Robert

Czytając te wypociny części z was mam jedną propozycję. Nie pasuje Metro to idź jeden z drugim do korpo.... Tam jest większa kasa. Podobne wpisy czytam na stronach o Straży Miejskiej, Policji, SG.... Nikt nikogo siłą nie ciągnie do instytucji państwowych czy samorządowych, sami się pchacie na łatwiejszy chlebek...

Artur

Wiecie na jaką pensję można liczyć na stanowisku radca prawny?

@Artur

Nie wiem, ale mają niewiele godzin pracy co już jest rzadko spotykane

Prawnik
@Artur

w 2018 radca zarabiał tam 3300 netto ponoć była podwyżka ok 200 zł więc może zarobić 3500 na rękę ale składki opłaca sam

RP

Czy ktoś się może orientuje na jakie zarobki może liczyć radca prawny?

Na jakie pieniądze na start można liczyć jako inspektor ds. taboru?

Baron

Czemu nie ma paczki świątecznej dla dzieci? Jak to jest z tymi jakimiś talonami?

blue colors
@Baron

Paczki będą na Hanukę w przyszłym roku

@blue colors

To u Was Żydzi pracują w Metrze Warszawskim? Myślałem że już wszyscy wyjechali już dawno do Izraela.

Hej czy maszyniści będą uczestniczyli w premiach wypłacanych w ten piątek, bo trochę chyba nie bardzo, skoro tak mało osób przewieźli.

Pl

Monter Operator Nawierzchni Torowej jakie zarobki i jaki system pracy??

Pl

Monter Operator Nawierzchni Torowej jakie zarobki i jaki system pracy ktoś coś wie ?

Raf

Ile zarabia wartownik metra i jaki jest system pracy

Zostaw merytoryczną opinię o METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.