TBI Technology Sp. zo.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TBI Technology Sp. zo.o.

Witamy!

Dziękujemy za zainteresowanie Naszym profilem i Nasza Firmą.

Cieszymy się, że możemy w tym miejscu się komunikować, pokazywać życie TBI, to jak funkcjonujemy na co dzień. Chcemy, by ta platforma pełniła funkcję informacyjną – żeby użytkownicy GoWork mogli zobaczyć, jak się u nas pracuje, jak wygląda organizacja i kultura pracy oraz nasze relacje. Z drugiej strony – zachęcamy kandydatów do zadawania pytań, śledzenia ofert i aktualności.

Wiedzcie, że uważnie śledzimy opinie, które piszecie na naszym profilu, ponieważ są one dla nas bardzo ważne – na ich podstawie możemy wyciągać wiele wniosków i wciąż się doskonalić. Dlatego serdecznie zachęcamy do dzielenia się opiniami o pracy w TBI Technology. Wierzymy, że wspólnie możemy budować ten profil na podstawie otwartego i rzetelnego dialogu. Zależy nam na jak najlepszej atmosferze wśród pracowników i nieustannym rozwoju.

Jednak chcemy zaznaczyć i przypomnieć, że równie istotna dla nas jest kultura wypowiedzi i szacunek – dlatego nie będziemy akceptować wypowiedzi, które nie będą się w te zasady wpisywać. Nie chcemy tolerować oszczerstw i pomówień. Każdy komentarz przepełniony agresją bądź znieważający inne osoby zostanie zarchiwizowany przez Administratora.

Pozdrawiamy,

TBI Technology Sp. z o.o.

Czesc, starał się ktoś może do firmy dostać na serwisanta-mechanika? Bo widzę że to praca w terenie to jakie oni zapewniają auto ? Jest coś spoko do jeżdżenia ? Do tego nie podali widełek jeśli chodzi o wynagrodzenie tylko opisali jakieś benefity, da się wyciągnąć chociaż 4?

Nowy wpis

Dzień dobry. Samochody jakimi poruszają się serwisanci to Renault Trafic. Natomiast wynagrodzenie uzależnione jest od umiejętności i może wynieść do 7 tyś. Na okresie próbnym zawsze jest niższe, bo musimy sprawdzić kandydata i zweryfikować jego samodzielność.

@TBI Technology Sp. zo.o.

Dzień dobry, mógłbym prosić w takim razie o przybliżenie zarobków na stanowisku podczas okresu próbnego? Zastanawiam się, czy jesli ktoś się sprawdzi, to jest możliwość skrócenia go :-)

Nowy wpis

Aktualność
Z okazji 16. rocznicy istnienia, pracownicy TBI Technology spotkali się w poniedziałek, 19 lutego 2024 roku, aby wspólnie świętować i podsumować dotychczasową pracę naszej firmy.

Podczas tego wyjątkowego spotkania skupiliśmy się na refleksji nad osiągnięciami, dzięki którym doszliśmy do miejsca, w którym jesteśmy dzisiaj. Wspólnie podsumowaliśmy wyzwania i sukcesy, które ukształtowały naszą drogę.

Nieodłączną częścią uroczystości był przepyszny tort, symbolizujący słodkie chwile naszej wspólnej historii. To był wyjątkowy dzień, który pozwolił nam razem celebrować kolejny rok naszego istnienia.

16 lat to ważny etap, ale patrzymy w przyszłość z gotowością do dalszego rozwoju i nowych wyzwań. Dziękujemy wszystkim za wkład w naszą firmową podróż.

Gratulacje dla całego zespołu TBI Technology z okazji 16. rocznicy istnienia!

Jakie narzędzia pracy zapewnia TBI Technology Sp. zo.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Barbara

Każdy pracownik ma telefon i laptop, które mogą być wykorzystywane również do użytku prywatnego. Serwisanci i handlowcy dodatkowo posiadają auta służbowe

Diego

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca specjalisty do spraw logistyki, czy wymagane jest duże doświadczenie i jak wygląda proces szkolenia oraz czy nie znając dobrze branży można ubiegać się o to stanowisko?

@Diego

Dzień dobry. Szukamy osoby z doświadczeniem, która samodzielnie przejmie obowiązki na proponowanym stanowisku.

@TBI Technology Sp. zo.o.

Witam. Mam pytanie. Doświadczenie zawodowe posiadam ale czy po zatrudnieniu w dziale logistyki jest osoba, która tak poprowadzi w pierwszych dniach pracy i chociaż wszystko wytłumaczy jakie firma ma swoje wewnętrzne zasady? Bo wiadomo, co firma to inny obyczaj.

@Michał

Dzień dobry. Dla nowych pracowników zawsze jest wprowadzenie i można liczyć na pomoc osób pracujących na innych stanowiskach.

Serwisant

Rozmowa z szefem. Rozmowa w dużym biurze, pod nos podstawiane różne przekąski aby sprawić wrażenie hojnych. Okres próbny, następnie umowa na 3 miesiące, później na rok.

Pytania odnośnie umiejętności i celów własnych. Nie lubią jak mówisz, że pracujesz dla pieniędzy. Kasa wyrównywana premiami których później i tak nie ma. Dużo obiecane, wiele planów, które później i tak nie wypalają - żadne.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do TBI Technology Sp. zo.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Beata

Wstępna rozmowa jest prowadzona online. Jeżeli kandydat zostanie zakwalifikowany do dalszego etapu - otrzymuje zaproszenie na rozmowę do siedziby firmy.

@Beata

O to nawet spoko, bo można w sumie z wygodnego dla siebie miejsca odbyć rozmowę. A na tej pierwszej rozmowie są jakieś konkretne pytania, czy taka luźna gadka? Jeszcze ciekawi mnie, czy każdy dostaje feedback od razu po rozmowie, czy trzeba czekać?

@Michał

Rozmowa przebiega w swobodnej atmosferze i raczej w formie luźnej rozmowy. Każda rozmowa jest inna i różnie się kończy - czasem (szczególnie gdy dopiero rozpoczynamy rozmowy) kandydat zostaje poinformowany, że odpowiedź otrzyma później a czasem zdarza się, że na rozmowie wstępnej jest od razu zapraszany do firmy na kolejny etap.

Józek
@TBI Technology Sp. zo.o.

W następnym etapie jest też spotkanie z tym samym rekruterem czy za każdym razem ktoś inny przepytuje? Np. kierownik działu do którego się startuje?

@Józek

Wszystko zależy od stanowiska na jakie się aplikuje.

Przedstawiciel handlowy

Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć jak wyglada praca jako przedstawiciel handlowy w firmie TBI? Jaka jest atmosfera w dziale? Jak wyglada praca pod katem zarobków? Z gory dziękuje za informacje

Olga
@Przedstawiciel handlowy

Ja też jestem zainteresowana tą pracą, z tego co widzę w necie to podstawa wynosi 5000 - 6500 netto. Tylko mnie interesuje konkretnie jak wyglądają prowizje i czy cele sprzedażowe są ustalane realnie do wykonania :) ? Na początku jeździ się z kimś czy od początku można pracować samodzielnie?

@Olga

Dzień dobry. Uprzejmie informuję, że wysokość prowizji uzależniona jest od obrotu rocznego (w pierwszym roku pracy prowizja ustalana jest przy podpisaniu umowy), cele sprzedażowe ustalane są na miesiąc z góry i są realizowane przez naszych pracowników. Jeśli chodzi o wizyty u klientów - mile widziana samodzielna praca od początku. Zapraszam do kontaktu.

@TBI Technology Sp. zo.o.

Dzięki za info. A jak z samochodem? Dostaje się firmowy i kartę paliwową? Z auta mona też korzystać do celów prywatnych po wcześniejszym uzgodnieniu?

@Michał

Tak, otrzymuje się samochód służbowy i kartę paliwową, dodatkowo zawieramy umowę z pracownikiem na korzystanie z samochodu do celów prywatnych.

@TBI Technology Sp. zo.o.

Jak to umowa? Płaci się dodatkowo za takie korzystanie? Jest jakiś limit z kilometra na prywatne jazdy?

Aktualność
W zeszłym tygodniu nasi serwisanci szkolili zespół handlowy w praktyce - w końcu to oni jak nikt znają wszelkie zagwozdki związane z obrabiarkami TBI.
[ltr]Teraz nasi handlowcy jeszcze lepiej będą potrafili dobrać maszynę idealną pod potrzeby produkcyjne klientów![/ltr]

Aktualność
Jak wybrać kurs CNC, który pozwoli pewnie i płynnie wejść uczestnikowi do branży?
Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze szkolenia?

• Dostępność szkolenia - jakie są najbliższe terminy.

• Jak jest prowadzone szkolenie i na jakim sprzęcie.

• Czy szkolenie jest certyfikowane.

• Ile trwa szkolenie.

Zachęcamy do kursów na Operatora CNC w Akademii CNC TBI Technology!

Czy w firmie TBI Technology Sp. zo.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

W dziale handlowym można nawiązać współpracę zarówno na umowie o pracę jak i B2B. Można przejść z umowy o pracę na B2B.

Ciężko jest w systemie 12/12 w TBI Technology Sp.zo.o.? Ktoś coś?

cnc2

Jest w porządku, można się do tego trybu łatwo przyzwyczaić

TBI Technology

W TBI nie pracujemy w systemie 12/12. Pracownicy biurowi pracują w 8 godzinnym systemie czasu pracy i w elastycznym rozkładzie godzin. Natomiast pracownicy serwisu pracują w systemie zadaniowym. Każde zadanie ponad limit jest wynagradzane dodatkową premią a z tytułu nadgodzin płacimy ryczałt.

Czy rotacja pracowników w TBI Technology Sp. zo.o. na Księgowa jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 19 września na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Beata

Rekrutacja jest związana z awansem pracownika na wyższe stanowisko na naszej firmie.

Irek

Irku, żywię nadzieję, że traktujesz już klientów i współpracowników lepiej.

Urszula
@Irek

Sugerujesz, że traktowanie pracowników w TBI Technology pozostawia wiele do życzenia. A możesz wyjaśnić, co twoim zdaniem w firmie powinno się dokładnie zmienić? Szukam info, czy warto tam się przyjąć. Więcej informacji byłoby bardzo pomocne.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w TBI Technology Sp.zo.o.?

TBI Technology

Dzień dobry, prosimy o trochę bardzie konstruktywną wypowiedź. Staramy się zmieniać co ma również wpływ na wymagania wobec pracowników. Atmosfera w pracy jest dla firmy bardzo ważna więc chętnie podejmiemy starania wiedząc co utrudnia pracę. TBI

Pracownik Roku
@TBI Technology

Pan Prezes utrudnia pracę.

TBI Technology

Cieszymy się, że został z nami zespół fachowców, pozostały byłym pracownikom życzymy wszystkiego najlepszego. Stawiamy na kompetencje i za takie płacimy - ci którzy zostali dostali solidne podwyżki co powinno motywować do dalszego rozwoju.

TBI Technology

Proszę wysłać CV oraz krótki list motywacyjny na kadry@tbitech.pl

ktoś

trzeba po prostu chcieć pracować i myśleć co się robi a nie Prezesowi kocopoły opowiadać :)))

Magda

Jaki jest powód ze atmosfera jest aż tak zła ?

Alexandra
@Magda

Inne rzeczy/zadania mówione na rozmowie kwalifikacyjnej, inne w rzeczywistosci. Brak wsparcia ze strony prezesa, dostępność pracownika najlepiej 24/h, ucinanie premii z byłe powodu, albo bez powodu,(usunięte przez administratora)brak sprecyzowane wizji firmy, nie przejmowanie się pracownikiem a także klientem, etyka pracy jak z głębokiego PRL. Wystarczy?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w TBI Technology Sp.zo.o.?

odp

Jak się sprawdzisz to po około roku możesz już dostać umowę na stałe.

gigant

@Robert Czuryło Zabrakło uzasadnienia do takiego wpisu? Dobra firma pod każdym względem więc chyba konkurencja działa?

julek

pewnie jest ok . no jak ogarniecie fakt iż co innego slyszycie na rozmowie wstepnej , co innego od swego przelozonego i co innego od wszystkich zastepcow kierownika - tak wszystkich bo tam kazdy czuje sie kierownikiem - a dodatkowo co innego wynika z umowy i ogarniecie te swoiste rozdwojenie jaźni to reszta ok.. pewnie kasa potrafi zastapic pewne " mankamenty " ale czy wszystkie to już inny temat. :) życzę zdrowia :)

Ir

Dobre miejsce do pracy dla osób z doświadczeniem i już konkretnymi umiejętnościami w kontaktach z klientem. Wymagania na pewno nie są aż takie łatwe do zrealizowania, natomiast to poparte jest z kolei dobrymi zarobkami oraz warunkami dla pracownika

@Ir

Duże wymagania w firmie są często czynnikiem motywującym do wydajniejszej pracy. Fajnie, że jak piszesz pracodawca umie docenić pracownika i oferuje w zamian satysfakcjonujące wynagrodzenie. Co jeszcze mogłabyś dodać o warunkach zatrudnienia? Jakiego rodzaju umowy o pracę proponuje TBI Technology? Zlecenie, czy na czas określony?

Kadry
@Michał

Witam, firma podpisuje z pracownikami umowy o pracę - pierwsza 3 miesiące, kolejna do negocjacji w zależności od umiejętności oraz zaangażowania.

Krzysztof

Dlaczego te pozytywne opinie pisane są z jakich dziwnych nicków i nikt się imieniem nie podpisał? Mocno mnie to zastanawia.

@Krzysztof

Może od Ciebie uzyskam informację na pytania, które wcześniej zadałem. Masz w ogóle jakieś wieści związane z firmą TBI Technology? Wiesz może, czy od początku zatrudnienia można liczyć na stałą umowę? W dalszym ciągu nie otrzymałem odpowiedzi, dlatego mam nadzieję, że Ty coś wiesz.

Zostaw merytoryczną opinię o TBI Technology Sp. zo.o. - Racibórz

• Jak się pracuje w TBI Technology Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TBI Technology Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TBI Technology Sp. zo.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TBI Technology Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w TBI Technology Sp. zo.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TBI Technology Sp. zo.o.