Opinie o Behr Gemüse-Garten GmbH w Gresse

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Behr Gemüse-Garten GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Behr Gemüse-Garten GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Behr Gemüse-Garten GmbH w Gresse

Martin

Można coc o warunkach na kwaterze ile się zarabia i poile godzin się pracuje

Czarna
@Martin

Warunki nie są aż takie złe, wiadomo to nie hotel pięcio gwiazdkowy ale da się mieszkać, pokoje są 2 lub 4 osobowe. Zarobić też można nieźle. Ja byłam 3 Msc i jestem zadowolona. Warto spróbować firma wypłacalna. Pozdrawiam

Bez wazeliny

To prawda tylko czarne koszulki tam decydują o wszystkim to jest wielką jedna rodzina po trupach a do celu Tim Lidera z truskawki załatwili i proszę teściowa jednego z czarnych koszulek już pilnuje tam ludzi zbieg okoliczności???? Nie sądzę.

Pracownik Wittenberg

Polecam, pracowałam kilka lat w firmie i byłam zadowolona. Czasami bywało ciężko, ale nigdzie nie jest idealnie. Najbardziej dokuczają upały, sama praca jak już nabierzesz wprawy idzie lekko. Jak ktoś chce pracować to będzie pracował i nie bedzie wymyślał. Warunki mieszkalne są super. Są wyremontowane pokoje, duża kuchnia, prysznice, pralnia, do dyspozycji pracowników są duże zamrażarki. Busy wożą ludzi do pracy jak i na zakupy. Polecam

Niezadowolony
@Pracownik Wittenberg

Polecam że sobą zabrać dużo wazeliny, to tak na lepsze traktowanie ciebie

Karola
@Pracownik Wittenberg

Mogłabym zapytać ,czy na miejscu dostaje się strój do pracy ? Rękawiczki?

@Karola

Tak jest tam strój roboczy (koszulki i spodenki) rękawiczki też daje firma. Trzeba mieć ze sobą buty z blachą.

A co cie to obchodzi

Nie polecam tej firmy a raczej kadry tam pracującej że względu na szantaz pracowników, gdy im coś nie pasuje to szybko wylecisz z pracy. Pisałam już tyle razy lecz moja opinia jest usuwana, że względu na co, że piszę prawdę!? Firma pozbywa się w dość perfidnie sposób ludzi szantazowal ich, wywalajac z Hotelu pod groźba wezwania Policji oraz nie zapłacenia za ostatni dzień pracy. Mimo iż nigdy nie sprawiałam problemów potraktowali mnie chamsko i musiałam zmęczona wracać autem 12h do domu po pracy, a chciałam z rana lecz nie dali mi takiej możliwości! A wszystko dlatego ponieważ nie zostałam 2-3 dni dłużej w pracy bo po prostu nie mogłam. Chore co tam się dzieje w tej firmie, jak ludzie traktują drugiego człowieka który rzadko pije i nie sprawia problemów. Nie polecam dla normalnych chcących pracować ludzi tych szklarnii gdzie i tak nikt was nie doceni za pracę :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Behr Gemüse-Garten GmbH odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

As

to nie ta firma popatrz na nazwe

Pracowałam chwilę w tej firmie ale w Niemczech bo też tam mają siedzibę praca jak praca kto kiedyś pracował na szklarnii to wie jak jest , lekko nie jest w lecie może być mega gorąco , likwidacje tych szklarnii też nie należą do lekkich prac . Niektórzy ludzie Liderzy w tych szklarniach uważają się za nie wiadomo kogo , niektórzy to nawet nie znają innego języka niż Polski , mając funkcję Lidera powinno się znać chodź język Angielski , no ale coż . Liderem może zostać tam każdy kapuściany Głąb który potem będzie się uważał za nie wiadomo kogo a tak naprawdę (usunięte przez administratora) ! --> Liderzy dawali kary w postaci " idziesz na Hotel" lub bo " zaraz pójdziesz na Hotel " niektórzy przyjechali pierwszy raz do pracy mogli coś źle zrobić i za to że coś źle zrobiłeś byłeś wysyłany na Hotel za karę ! --> Niektórzy przyjechali do pracy a za kilka dni zostali zwolnieni bo biuro wzięło za dużo ludzi do pracy i nie byli potrzebni . -> Duża rotacja pracowników , nigdy nie byłeś pewien czy cię zaraz nie wyrzucą , niektórych wyrzucali za picie to wiadome jak ktoś się awanturuje, nie przychodzi do pracy to logiczne ,że takich ludzi się trzeba pozbyć więc na plus . -> Jeżeli coś ci się stało i byłeś nie zdolny do pracy biuro odrazu podsuwało ci wypowiedzenie ;D aby się ciebie pozbyć, a byś wracał do polski , bez ubezpieczenia , bez niczego najlepiej a byś się leczył się w Polsce no chyba tylko prywatnie a to kosztuje ! W takiej nie fortunnej sytuacji , po prostu wypadek , trudno stało się nie należy podpisywać wypowiedzenia umowy ! tylko jechać do lekarza i on wtedy decyduje co dalej . Jak nie jesteś zdolny do pracy da ci chorobowe i siedzisz na Hotelu , ale masz płatne . Lecz biuro chcę się ciebie pozbyć , masakra znieczulica ludzka nie zna granic ! -> Netto wychodzi 6.90 ( bynajmniej mi tak wychodziło ) jeżeli masz bonusy za pracę a nie każdy je ma to wyjdzie ci 7,40/h jeżeli nie to 6,90 . -> Nadgodziny w tej firmie nie są płatne , czy weekendy , Święta robisz za jedna stawkę , w sezonie tych godzin może być dużo wiec jak nie masz bonusów to cały czas będziesz pracował za 6,90-7 euro, niektórzy mówili,że mają nawet 6,50/h ciężko stwierdzić czy rzeczywiście tak jest . -> Umowę dostajesz w języku Niemieckim gdy zapytałam czy bym mogła dostać umowę w Języku Polskim lub Angielskim pani z biura odpowiedziała,że jest to firma Niemiecka więc umowa jest w języku Niemieckim. Dziwne dlatego ze w pracy pisali np: ostrzeżenia w języku Polskim to czyżby umowa była aż tak śmieciowa . -> Biuro Niemieckie szczyci się ,że Hotel jest za darmo a czy czasem nie bierzecie za nas dofinansowania? i jeżeli Hotel był by płatny to ile bym zarobiła 5 euro/h za tak ciężka pracę , śmiech. -> Jeżeli chcesz pracować na sortowni to polecam tylko ludziom którzy chcą mieć dużo godzin bo nigdy nie wiadomo do której będziesz pracował , nadgodziny oczywiście płatne nie są . -> Ludzie w Hotelu bywają różni gdy ja mieszkałam to był tam przy Hotelowy kotek którego później Polacy zabili , wiec ludzie są różni piją , ćpają , no cóż . -> Pan rekruter mówił ,że na rękę wychodzi 8 euro . Kiedyś gdy do nas przyjechał do powiedział tak 8 euro może i wychodzi z podatkiem a na wasze miejsce jest dużo innych ludzi ,ponieważ szklarnie są blisko polski i zawsze ktoś przyjedzie . -> Na szklarniach są normy , normy wzięte z kosmosu :D na papryce to cieżko wyrobić normę i jeszcze taki Lider będzie cię gnębił ze szybciej . Sam niech zap... -> Rowerów nie ma i często był problem z busem bo nie było klucza . Jak nie masz auta to siedzisz tylko w pracy lub na Hotelu . -> w mailu miałam napisane ,ze firma daje odzież roboczą , owszem daje ale tylko spodnie i bluzkę na krótki rękaw ,gdy było zimno na likwidacjach to ludzie chorowali mogli by zapewnić chociaż jakieś bęzrękawniki bo nie każdy miał kurtkę roboczą ze sobą

Jakie są warunki zatrudnienia w Gemuse- Garten Gresse GmbH?

Renia

Stawka 9.17 Euro za godzinę. Praca różna: brokuła, sałata( masłowa, lodowa), kukurydza, kartofle, szpinak, dynia, Praca na polu na kombajnie, bądź na hali zależy do jakiej grupy się trafi. Minimalna umowa to 2 miesiące, można ja przedłużyć. 2-3 miesiące pracy sa bez podatku, wiec nie musisz się rozliczać z urzędem skarbowym. Natomiast jak pracujesz dłużej to juz jest podatek. W tym sezonie, to prawie każdy pracował codziennie, włacznie z weekendami. Wszystko fajnie, tylko warunki mieszkaniowe są skrajne. Ale zarobić można bardzo dużo. Ja za 4 miesiace do Polski przywiozłam 24 000zł. Polaków oczywiście jest mało, wiekszość to rumuni, ale umieją dogadac sie po polsku

Adi

Nie polecam .Na tej szklarni jak jest przerwa to niedają nawet na kantynie cukru ani herbaty tylko trzeba sobie swoje nosić i jeszcze kubek do picia .w wielu miejscach za granicą pracowałem ale z czymś takim sie nie spotkałem.Jest kilkunast pracowników co wychodzi do pracy przed końcem przerwy żeby sie podlizać kierownikom .To typowi konfidenci i znajomi i rodzina kierowników .to jedna wielka szajka co donoszą o wszystkim i na wszystkich.Większosć to z Przemyśla

Niezadowolony
@Adi

Kolego zgadzam się z Tobą. Też tego doświadczyłem. Otóż przyjechaliśmy razem do pracy pierwszy raz kolega miał tam znajomych co potem się okazało że to klan i po miesiącu dostał awans na czarną koszulkę(beton tz.) (usunięte przez administratora) donoszą nawet jak robisz szybko i dobrze. Nie polecam

Ciekawy

Czy w hotelu jest internet? Ile zarabia sie miesiecznie?

Czarna
@Ciekawy

Wybierasz się tam do pracy ?rowniez ciekawa jestem jak tam jest opinie czyta się różne

Prawda w oczy kole
@Ciekawy

(usunięte przez administratora) A zarobki marne 6.50 kto to widzial przy takich warunkach pracy. 50 stopni 12 godzin pracy a kierownictwo stoi nad toba(usunięte przez administratora) Powodzenia

gringo
@Ciekawy

chłopie jedyne co jest tam dobre to internet :)

UPRZEJMY
@Ciekawy

W JAKIM HOTELUHMMM:):):)ROZUMIEM STALOWE WYRA OK AAAALE SPRĘŻYNY NA ZIEMI LEŻĄ KOCE0,5CM I FOLIA NA MATERAC BO WSZESNIEJ NAJWYRAZNIEJ ZASIKANY GOŁE OKNA KAZDY MA PRAWO WGLĄDU USZKODZONE ROLETY I BRAK OGRZEWANIA I PRĄDU NA CO NIEKTÓRYCH BARAKACH TAK W GEMUSE A W GALINIE PONOC LEPIEJ ALE SZALU NIMA WYNAGRODZENIE HMMMMLIPKA GODZINÓWKI HMMMLIPKA 1 KIBEL WSPÓLNY HMMMMLIPKA FACET SOBIE PORADZI Z 1 ALE KOBITKI HMMMMM AAAA NO I NA MOIM BARAKU TO CHYBA WSZYSCY Z GRESSE SIE GZILI BO ZAJECHANY W TRZY (usunięte przez administratora) GENERALNIE OCENA -100/=100 POZDRAWIAM

Ryszek

internet nie działa, zarobki w granicach 800-1100 oczywiście jeżeli zapieprzasz

alf
@UPRZEJMY

powiedz mi jakie k,.... baraki ? jak tu jest hotel jest prąd jest internet stawka do (usunięte przez administratora)

Mieczysław
@Ryszek

Czy to są kwoty, które zostają na rękę? Czy może jeszcze coś od tego odtrącają?

Lisc

(usunięte przez administratora) słowo zakazane dla administratora? Prawda kole w oczy chyba

Koles
@Lisc

Tak naprawdę to na hotelu jedna wielka balanga w weekendy Kible zarzygane strach wyjść na korytarz bo trafisz na awanturującego się pijaka Brak kontroli nad czy kolwiek W pracy stoją nad tobą ludzie bez pojęcia o pracy ludzie z przypadku bo firma daje przypadkowym ludziom możliwość rozwoju a ci ludzie potem się wyzywają na podwładnych ze swoich flustracji Współczuje tym wszystkim ludziom bez pomysłu na życie ze chcą tam pracować Mówię o Wittenbergse gemuse

Aneta
@Koles

A jak wyglądała Twoja praca w Gemuse- Garten Gresse GmbH? Fajnie byłoby poczytać coś więcej na ten temat. Jeśli możesz, podaj jakieś konkretne przykłady zachowań przełożonych, które Cię zaniepokoiły.

Ex pracownik

Witam, Pracodawca daje mozliwosci rozwoju. Stawka 10 euro brutto za godzine pracy. Podatek w Niemczech zalezny jest od zarobku dlatego paradoksalnie im wiecej godzin tym mniejsza stawka. Przy wypracowaniu okolo 260 godzin w miesiacu (bywa ich bardzo duzo, ale czlowiek jedzie zarobic a nie lezec) przecietnie 6,30, 6,50 czasem nawet 7 euro za godzine. Dosc patologiczne srodowisko bez ambicji. W zwiazku z budowa szklarni duzo pracownikow budowlanych-alkoholokow lub po wyrokach rowniez. Najlepiej robic swoje i z nikim nie rozmawiac. Szanse rozwoju dla osob ambitnych, ale i dla podporzadkowanych z dlugim stazem lubiacych donosic na wspolpracownikow w luznych rozmowach z brygadzistami. Brak oplaty za kwatere duzy plus, bo i warunki bardzo przyzwoite. Minus to koniecznosc podpisania rozwiazania umowy przy wyjezdzie(nawet na urlop) wtedy zasilek w Kraju to sprawa raczej przegrana. Plus,to mozliwosc zjazdu na urlop co osiem tygodni pracy. Kolejny plus to bliska odleglosc do Polskiej granicy. Jak ktos chce pracowac, to da sobie rade. Jesli ktos nie lubi popic i sie awanturowac i potrafi robic z zaangazowaniem co mu sie kaze, odnajdzie sie. Osobiscie polecam.

Liść

Merytoryka.. Jest tak że cały ten GmbH coś tam to zwykły (usunięte przez administratora) Liczony jesteś jak Ukraińcy z poza Unii. 6.30 na rękę? Masakra. I ścieme walą o zwrocie podatku nie dodając że najlepiej pracować tam cały rok. Praca dla ludzi bez ambicji.. Jak można tam marnować życie udając że jest ok nie rozumiem.. Od piwa do piwa.. Nie polecam nawet tym bez ambicji.

Gregorr

KOŁCHOZ .. ludzie UCIEKAJCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aneta
@Gregorr

Byłoby super, gdybyś zachował merytorykę wypowiedzi i napisał trochę więcej konkretów. Jak wygląda praca w Gemuse- Garten Gresse GmbH i na czym polega? Napisz coś więcej na temat zarobków, atmosfery panującej w firmie, systemu pracy.

taktak

warunki na hotelu ok.praca mozna sie przyzwyczaic. stawka 6,5 wiecnie dziekuje :)

Liście

Zgadzam się z przedmówcą! Ostatni raz w tym miejscu! Gdyby nie to że zależy nam by odrobić choć to co zainwestowalismy w wyjazd dawno bylibyśmy gdzie indziej.. Pedro myślę że się znamy z ławki pod drzewem z palet więc sam wiesz:) posłuchajcie gościa! Tu miejsce przejęte już przez obywateli wschodniej sciany.. Porażka to małe słowo..

UPRZEJMY

Witam wszystkich serdecznie. Powiem tak..dobrze,ze pojechalem własnym autem.Po tym co zobaczyłem i na pamiątke sobie sfotografowałem to mój pobyt trwal zaledwie40 min tzn dopuki nie otrzymalem klucza od baraku,Nie bede sie rozpisywal na temat zarobków bo juz wszystko wiecie lecz są jakies kryteria warunków i godnosci czlowieka.Jesli chcesz zamieszkac w gresse tj baraki to licz sie z tym ,ze pies w budzie ma lepiej.I prosze co nie które osoby aby nie oszukiwały ludzi różnymi wpisami ,ze jest super i wszedzie trzeba pracowac,Wiem co znaczy ciężka praca i normalne minimum waruki mieszkaniowe,Ziomale z Polski jesli nie wierzycie w to o czym napisalem to owszem jedzcie tam ale własnym autem abyscie mieli czym wrócic do domu lub przejechac na inną robotę. pozdrawiam serdecznie a i jeszcze jedno pozostaja najwyrazniej tam tylko stali bywalcy bo sa inaczej traktowani,,,,jak i ci którzy nie maja jak i czym do domu erócić:)

gringo

Ludzie wszędzie , ale nie tam brak godzin stawka , że szkoda gadać wszędzie , ale nie do tego kołchozu .

Gg

Ta firma to porazka praca od 5 rano do 17 albo 18 i po takim tygodniu człowiek jest(usunięte przez administratora) a następny tydzień praca od 5 rano do 12 albo 13 bo mało roboty i siedzeni na tym (usunięte przez administratora) hotelu większość dnia a puenuądze takie ze nic sie nie odkłada tylko na jedzenie.(usunięte przez administratora) STAWKA MAX 6.60€ TAKA STAWKA JEST W NUEMCZECH NUELEGALNA ALE FIRMA TAK SKONSTRUŁOWAŁA DOKUMENTY I UMOWE ŻE(usunięte przez administratora)Z POLSKI WSZYSTO PODPISUJE NIEWIEDZĄC NAWET CO TAM PISZ ,I WSZYSTKIEGO SIE ZRZEKAJĄ URLOPU PŁATNEGO,PŁATNYCH NADGODZIN,DODATKPW ZA ŚWIĘTA.I WSZYSTKICH ZWROTPE KTÓRE POWINNY SUE POLAKOM NALEŻEĆ.I TYLE W TEMACIE.CO TYDZIEŃ PO DWA busy odieżdzają i po dwa przyjeżdzają.Takiej rotacji ludzu jeszcze nie widziałem .poprostu masakra

Karol

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Szkoda, że pracownicy tego nie dostrzegają i nie szanują!!

Bejbke

Ja tam byłam i nie narzekam

Zostaw merytoryczną opinię o Behr Gemüse-Garten GmbH - Gresse

• Jak się pracuje w Behr Gemüse-Garten GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Behr Gemüse-Garten GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Behr Gemüse-Garten GmbH?

Behr Gemüse-Garten GmbH