Gemuse- Garten Gresse GmbH

Gresse

Opinie o Gemuse- Garten Gresse GmbH

ijsberg mistrz 2015-02-25 10:33
siema pracowałem na sałacie lodowej w holandii, rozumiem temat ale chciałbym sie dowiedzieć po ile godzin sie pracuje, u nas po 12h i jak jest płacone akord czy godziny
kubashenko 2015-03-09 21:26
Mam pytanie, jak wygląda zakwaterowanie? W miarę czysto jest? Jest gdzie zjeść? Dostępny jest internet?
sylwiao304 2015-03-15 11:21
hej ja jade teraz pod koniec marca i wiem ze sa tam baraki ;1,2 osobowe ,3i wiecej wybor od ciebie zalezy z iloma chcesz dzielic chalupe
pawel125 2015-03-16 11:47
zakwaterowanie jest w miare dobre sa pokoje 2 osobowe i wiecej jak dobrze pamietam max 6 osobowe kuchnie i łazienki sa wspólne dla wszystkich internet owszem jest jezeli sie zabierze prywatny :D nie ma pokoi 1 osobowych a do 2 osobowych praktycznie trafiaja osoby ktore przyjezdzaja we dwoje czy pary jak jestes sam czy sama trafiasz do pokoi grupowych i nie wiesz na kogo trafisz ale nie jest zle ja byłem rok temu teraz tez jade na poczatku kwietnia i mi bynajmniej tam odpowiada kwestia przyzwyczajenia
adam 2015-03-20 14:13
witam prowadze przewozy do niemiec busem marki opel vivaro takze do gemuse garten-polska poludniowa-694532264 zapraszam
stokrotka 2015-03-22 18:21
Czy ktos jadac do pracy szczepil sie przeciw tezcowi i gdzie bo umnie nie chca szczepic zapobiegawczo a ksiegowac w firmie mowila ze ludzie mieli zaswiaczenia o szczepionce rece opadaja niby nie trzeba ale lepiej sie zaszczepic
kubashenko 2015-03-23 15:21
U lekarza rodzinnego bez żadnych problemów się szczepilem.
stokrotka 2015-03-23 20:30
Za szczepionke placiles czy moze na fundusz byla
kubashenko 2015-03-26 12:54
Nic nie płaciłem, choć w niektórych przychodniach moga Ci dać receptę aby wykupic szczepionkę w aptece.
nijo 2015-03-26 12:55
Wie ktoś kiedy tam się zaczyna sezon? Od kiedy jadą pierwsi ludzie do pracy?
gemini 2015-03-29 16:43
już tam są. Ekipa wsadzarki: sadzą pora i inne gamele :D oraz ekipa Vliesaków....
nowy 2015-04-01 21:39
Jaka jest stawka na godzine w tym roku
neerol 2015-04-02 11:20
Nie mam pojęcia, nawet nie pytałam. Zadzwoń najlepiej i zorientuj się. Ja już na szczęście tam nie pracuję i dlatego pewnie już mnie to nie obchodzi :)...
artex 2015-04-04 17:45
dostalem termin na 6lipiec, te pieczatki z zusu i up sa obowiazkowe?? mam to odeslac czx jak??
Marcin 2015-05-13 16:24
Łezka się w oku zakręciła jak znalazłem ten temat.
Jeździłem w latach 2000- 2007
Jak tam jest teraz ?
Jens jeszcze pracuje ?
nerool 2015-05-27 15:58
Jens pracuje,
mnie się też czasem łezka w oku kręci... ...stare dobre czasy :D
jeździłam w latach 2002-2014
piotrek 2015-06-15 19:39
cześć zastanawiamy się z żoną nad wyjazdem do tej firmy. parę lat byliśmy u maehlmanna. i mamy parę pytań czy się razem pracuje w jednej brygadzie? o co chodzi z tymi pieczątkami z zusu czy się płaci podatek skarbowy od zarobku.
Bernard-traktorzysta 2015-08-13 21:25
Bardzo zadowolony z pracy,
polecam!
robak 2015-08-26 09:05
Poprostu poraszka chartkor nie polecam jak coś żle robisz to rzucają w ciebie kapustą
szczera 2015-08-27 18:44
masz racje pobyt tam to wielka trauma,dla Bernarda też była
Zofia 2015-09-11 11:59
Witam Jak doastać się do pracy do Gemuse- Garte?
safari 2015-09-20 15:31
Tak dwa miesiace pracy ciezkiej i nie latwej potem przy rozliczeniu und minus i und minus i 700euro na czysto oni udaja ze placa
realna 2015-09-23 12:06
nie pisz głupot,mnie bulwersuje jak ktoś pisze bzdury.chyba że sobie pozwalałeś to ci tyle zostało,jeśli nie szalejesz to 2000 na czysto powinno ci zostać
szalona 2015-09-25 10:29
teraz nie ma szans,koniec sezonu,nie jest łatwo tam się dostać ktoś cie musi polecić
BETA 2015-10-29 13:56
są grupy utworzone jeśli chodzi o polaków to przeważnie są ci sami jeżdzą co rok więc nawet kiedy ktoś rezygnuje to są Rumuni ,bardziej poważani niż polacy.Prubować można ale wczesną wiosną wtedy uzgadniane są terminy.
beta 2015-12-29 13:18
i bardzo dobrze,ale wakacji tam nie ma
Janka 2016-01-04 19:18
Mozecie dac mi numer do tej firmy?
stokrotka 2016-01-14 17:14
jesli chodzi o place to naprawde albo nie robiles albo przechulales bo bylam tam oprzez 2 miesiace na wiosne i choc bylo kilka freja to zaplacili ja bylam w grupie szpinakowej u lukasza nie bylo wtedy zamowien balam sie ze bedzie kicha troche salate hakalismy a to z uta kamienie sie zbieralo u gunduli sie bylo i zarobilam na czysto mialam 2200 i bylo spoko wiec niewiem gdzie kase wsadziles
stokrotka 2016-01-14 17:21
sory realna ta odpdowiedz byla do safari z 2015-09
poczotkujacy 2016-02-02 13:26
prosze o podanie maila do firmy
lala 2016-02-11 15:42
PODWYZKI SA ALE I TEZ ZA KONTENERY
Matek 2016-02-17 16:37
prosze o nr do biura na zapisy
mati 2016-02-17 19:25
moglabys podac nr do biura
bobi 2016-02-17 19:27
hej moglbys podac namiary nr mail jak bys mogl
stokrotka 2016-02-23 16:17
wystarczy wpisac w gogle gemuse-garten behr i tam pokaze sie numer tel. i poproscie o emilke byc moze odbierze niemka juz niepamietam jej imienia,emila to polka i wam wszystko wyjasni
olomuzyk 2016-02-24 11:48
witam was koledzy kolezanki prosze o podanie mi adresu mejla do firmu
Gemuese-Garten Gresse Gartenbaubetrieb GmbH bo nigdzie nie ma go
olomuzyk 2016-02-24 11:51
witam was koledzy kolezanki prosze o podanie mi adresu mejla do firmu
Gemuese-Garten Gresse Gartenbaubetrieb GmbH bo nigdzie nie ma go prosze o przeslanie mi na moj adres olomuzyk72@wp.pl
olomuzyk 2016-02-24 12:36
z tego co widze ze chyba tam pracowalas mozesz powiedziec czy tam jest praca na godziny czy akord bo ta polka z biura chyba nie miala czasy mowic i tez podaj mi adres mejla prosze
bobik 2016-02-27 08:58
ostatnio dzwonilem na te ich nr niemeiec mi mowi po angielsku ze nie ma nikogo z polkski
stokrotka 2016-04-07 17:32
ja bylam w zeszlym roku jak dzwonilam poprosilam o emilke po angielsku i z nia rozmawialam wiec niewiem moze emilka urlop miala jesli chodzi o stawki to na godzine ja bylam na szpinaku mielismy godziny ale jak ruszyla robota na szpinaku to mielismy godziny i dodatkowo dostawalismy za wyrobienie ponad normy juz niepamietam 20 lub 30 euro za tydzien na salacie tez bodaj tak mieli chyba, spoko zarobic mozna ale tez sie narobisz pozdrawiam chlopakow z warsztatu z gresse
szczera 2016-04-08 07:45
dzwonisz i mówisz po polsku oni wiedzą oco chodzi jeśli jest Emilka to rozmawiasz z nią i wcale nie mówisz po angielsku bo oni prędzej po polsku się dogadają
jabłko 2016-05-10 14:38
Cześć Wam mam takie pytanko poniewaz wybieram się za niedługo do tej firmy na zbiory i chciałbym się dowiedzieć jak tam jest ? jak z noclegami w tych kontenerach i jak praca wygląda czy jest ciężko czy raczej da radę się wyrobić ponad miesiąc ? A szczególnie interesuje mnie wypłata jak z nia jest ?
spioo 2016-06-16 14:22
Byłem tam rok temu. Jednym słowem - tragedia. Warunki mieszkalne koszmarne, brudno, ciepła woda raz jest, raz nie ma. Baraki są blaszane, wiec wewnątrz jak w saunie. Szefostwo to banda buraków, która nie ma pojęcia o pracy (czepiają się pracownika o rzeczy za które nie jest odpowiedzialny). Pracuje się różnie. Raz 4 godziny, raz 13. Z przerwą jest różnie, jak tir czeka na załadunek to nie ma co na nią liczyć.
Ola i ludo 2016-08-24 17:22
Witam pozdrawiam suszarki jeździłam w 2004-2007 pracowałam za rene i ahmeta było super ciężko ale Oki kasa dobra pozdrawiamy sadzarki ludo slowak i olka pozdrawiamy warsztat i krzysia
kutur 2016-09-04 23:16
A może wiecie jakich średnich zarobków można się spodziewać będąc początkującycm pracownikiem? Dzięki
BASIA -MAMUŚKA 2017-06-28 16:31
Olka ja cie tez pozdrawiam razem sadziłyśmy u Ahmeta ,z Teresą i Ireną z ŁOCHOWIC .
Aneta 2017-07-11 10:07
@BASIA -MAMUŚKA
A jak Wy wspominacie swoją pracę w Gemuse- Garten Gresse GmbH? Poleciłybyście innym wyjazd do pracy właśnie w tej firmie?
Nie polecam!!!!!!!!! 2017-08-28 13:06
Nie polecam pracowałem na tej szklarni 5 tyg z dziewczyną i się zwolniliśmy sami ponieważ nie
spodobało nam się to jak są traktowani ludzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ich mają był tam jeden chłopak przyjechał bez kasy i go zwolnili po 9 dniach gdzie niby ma się na wyrobienie normy 2 tyg. niektórych to nawet po 2 dniach nie miał na bilet ani kasy na jedzenie i miał busa na drugi dzień to chcieli go wyjebać w nocy z hotelu (szpitala) ale się uprosił zwalniają tam ludzi jak chcą. Normy to też są zawyżane jeśli jest dużo pomidora to zawyżają normę tylko żeby nie płacić bonusów płacą tam 6.60 euro za godzinę bo to stawka godzinowa ale jeśli nie będziesz robił normy to cie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiec to też można brać jako akord naszym zdaniem jak za stawkę 6.60e/h to trochę za dużo wymagają ja normę robiłem wraz z dziewczyną jeśli chcieliśmy tylko trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jest tam taki pan Jan i Przemek wiec na nich trzeba uważać bo za głupi tekst o melisie można wylecieć przemek to też zwalnia takich co mu się nie podobają a ma 26 lat chyba za szybko się znalazł na tym stołku Rob on jest tam chyba najbardziej w porządku interesuje się trochę ludźmi ale za dużo też tam fikać do polaczków nie może bo wiadomo Polacy za granicą to s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a już w ogóle na wyższym stanowisku. I dużo tam kabli wiec trzeba się pilnować co się mówi nawet w tym hotelu bo ściany też mają uszy. Nie polecamy tej firmy nikomu no chyba że tym co będą siedzieć cicho i robić co każą za te marne 6.60e. Pamiętaj w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie ma co ludziom włazić
Aneta 2017-08-28 13:17
Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie oraz Waszych doświadczeń. Jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Nie są akceptowane m.in. wpisy zawierające wulgaryzmy. Przypominam, że wszystkich użytkowników obowiązuje treść regulaminu. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.
xxx 2017-09-14 12:19
ta firma do jakaś parodia , mieszkaliśmy w takich kontenerach na około 350 ludzi były 2 kuchnie i 2 łazienki .pracowałem przy brokułach rumun był szefem na tym polu poganiał cały czas, pracowałem na 12 godzin pracy była jedna przerwa 30 min. Niby na papierach jest stawka godzinowa , a okazało się że był akord grupowy za 12 godzin pracy zarobiliśmy po 36 euro .
Zostaw swoją opinię o Gemuse- Garten Gresse GmbH - Gresse
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gemuse- Garten Gresse GmbH