Opinie o Uniflex Bemanning w Oslo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Uniflex Bemanning. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Uniflex Bemanning na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uniflex Bemanning w Oslo

anonimek

A po co firma wydaje kasę na te szkolenia skoro piszecie że nic się z nich nie wynosi? Czy to raczej chodzi o to żeby była impreza bo niektóre firmy i tak robią

marian

szkolenia bezpłatne micha całodobowa ale i tak zapomnij ze coś się nauczysz może liczyc i podstawy z zerówki a pracy i tak nie będziesz miał to lipa i nie wierz [usunięte przez admina]

kuglarze

Uważajcie na firmy wypożyczajace pracowników do firm ; za osobe biora 550-600 koron norweskich netto i praktycznie nic nie gwarantuja . Uniflex, Rett Bemanning, Am Direct ,, Es Perfect .

hahaha

Naiwnych nie sieja , naiwni sie rodza .Edmund czy te informacje nie przemowily do twoich szarych komorek , do portfela ? więc nie pytaj glupio .Wnioski wyciagaj na bieżaco . To (usunięte przez administratora) z patatajnią ..ale sprobuj ..masz pare zeta do stracenia to jedz.

Dekarz

Rozmowa wstępna, kurs języka i egzamin zawodowy.

marian111111

Dzwoniła do mnie kaska G.robi nabur na jakąs elektrownie w szwecij napiszcie czy jest sens sie tam wybrac.

git

Duze zlego mozna tylko o nich napisac !! wolny wybór , macie za duzo kasy i za duzo spokoju mozecie ryzykowac .Ja juz podziekowalem ...masakra !!!!

gutek

Pelna satysfakcja !!! wyrzucili Omsretha z roboty !!! skonczyly sie wałki i aprobowanie kapusiostwa przez Polakow.Częśc z donosicieli i wachajacych butapren musi sie rozgladać za inna "pracą " .[usunięte przez moderatora]

anty ćpacz

faktycznie , jest w tej firmie grupa polskich cwaniakow . Doładowuja sie marychą , natepnego dnia w pracy leża za kominem na da (usunięte przez administratora) a po 12 w poludnie steruja do domu. Godziny pisza jednak takie jak ci co [usunięte przez moderatora] do 18-19. Powiesz słowo ..juz idzie kabel do firmy ( [usunięte przez moderatora]) koleś ćpaczy zaczyna od wyrzucania z mieszkania , Uwazajcie na [usunięte przez moderatora] . Ten Norweg nie jest do końca zły , daje sie sterowac tym ćpaczom...a moze o niczym nie wie ?

katastrofa

To jest kolejna franca na Polaków ! Nie placa i nie zapewniaja pracy . Nie polecam tej firmy dla rodaków .

To norweg [usunięte przez moderatora]były policjant i detektyw .Twierdzi , ze mieszkał w Polsce 9 lat i wie jak robić wałki .Zajmował sie sprowadzaniem sprzetu do golfa ...popłynąl w sina dal .Łupie Polakow na czym sie da , nie ubezpiecza pracowników ,z tego co wiem nie wychodzi z sadu ,Kapitał ktorym dysponował ok. 1mln koron , nie wiele z niego zostalo przez odszkodowania wyplacane za nie zgodne z prawem działania .Preferuje o dziwo pracowników uzaleznionych od narkotyków ! moze razem ćpają ?Nie polecam tej firmy i zakłamanych menadzerów , jak [usunięte przez moderatora]

Xxx

To nie Szwed im szefuje ale [usunięte przez moderatora]., Norweg, ktory mieszkal w Polsce. Firma naprawde nierzetelna i nie uczciwa. Odradzam

Jeśli ktoś chce jechać z Uniflex do Norwegii to odradzam. Firma ta każe sobie dużo płacić za wynajem pokoiku (ok 4500NOK/mies), prace zapewnia na 2 tygodnie, czasami krócej. I siedzi sie i czeka na zlecenie po kilka tygodni. A życie kosztuje!!! w Norwegii duuużo. Znów zlecenie na tydzień - dwa tygodnie i znów postój na 3 tygodnie. Załatwiaja pracę jakąkolwiek. Wynajmują Cię np. do sprzatania na budowach mimo że masz podpisaną umowe jako wykwalifikowany murarz. I zasuwasz jak sprzataczka. Bo innej roboty Oni nie są w stanie załatwić. Nie szanują pracowników. W biurze osoby nie zorientowane zupełnie. Co chwile zmienia się obsada biura. Głównie Polacy a szefuje im Szwed(mówiący ciut po polsku). NIkt nic nie wie - ciemna magia. I płacą po terminie z duzym opóźnieniem. UWAŻAJCIE NA TĄ FIRMĘ!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Uniflex Bemanning - Oslo

• Jak się pracuje w Uniflex Bemanning?

Zobacz opinie na temat firmy Uniflex Bemanning tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uniflex Bemanning?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Uniflex Bemanning?

Kandydaci do pracy w Uniflex Bemanning napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Uniflex Bemanning