Opinie o Brilliant Personaldienste GmbH w Jena

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Brilliant Personaldienste GmbH. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Brilliant Personaldienste GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brilliant Personaldienste GmbH w Jena

greg

Witam wszystkich, wyjezdzam po 10 tym z Gdanska, nie wiem jeszcze dokad..mam pytanie do kolegow, jak to jest z tym rozliczaniem sie tygodniowym, komu i gdzie mam wysylac? i jak dniowki pracy?? kask ochronny tez musze zabrac z polski??pozdrawiam

piotrekbrach14

Witam mam jechać 29 .04 chciałbym się dowiedzieć więcej o tej firmie

hermanos

witam czy ma ktos propozycje od 8 kwitnia za elektryka [usunięte przez moderatora]

Łukasz

Pracuje jako spawacz i mam uprawnienie na mag 135 136 pracowałem juz w roznych krajach ale jezyk nie był mi potrzebny dzis dzwonili do mnie kwestionariusz ma mi wysłac prosze o rade

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Brilliant Personaldienste GmbH. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Hydraulik?
Łukasz

czy da rade tam sie dostac bez jezyka niech ktos mi podpowie

obcy

Panowie powiedzcie w jakich zawodach można tam pracowac.i jakie są ogólne warunki pracy.Czy może potrzebują monterów rusztowań i czy trzeba znac język

nim

Do mnie dzwonili wczoraj. Rozmowa była po niem i ang. Powiedział mi koleś, że w pon lub we wt zadzwoni niejaki (usunięte prze administratora) i w sumie tyle.

EDI

Witam ja nawet nie jade przez te biuro byłem. Znalazłem coś lepszego inna firme i dopiero jade w marcu ale to co tu pisza to prawda z miezkaniem i z dietami. Mieszkanie oni ci daja namiar ale zawsze mozesz znalesc na własna reke lub w aucie spac (znalem takich). Dieta płaca od pon do czwartku a w piontek 12 euro weekend nie jedyne ze w weekend pracujesz

viking929

EDI a tobie jak widzi się ta robota ??? ile godzin pracujesz? płacą te diety? jak ze spaniem? Pytam bo mam jechać 25 lutego

EDI

ESU mam takie pytanko jakie dokumenty są potrzebne w tym urzedzie zeby dopstac 3 grupe. Akt urodzenia dziecka akt małożeństwa czy to trzeba tlumaczyc na niemiecki?????

esu

Edi - 2013-02-16 12:37:24 Jak sie nie oddzywają to znaczy że nie maja pracy. Szukają ludzi wczeszniej żeby mieli rece do pracy mimo że jej jeszcze nie mają lepiej kogoś mieć niż nikogo w pon do ciebie zadzwonią i dadza aneks do umowy ze za tydzien lub dwa praca bedzie a jak nie zadzwonia to czwartek piatek przydzie listowne wypowiedzenie i napisza ze umowa nie doszła do skutku....... a nie uwazasz ze to robienie z ludzi baranow.... wiesz im to powiewa... kto inny na nich robi... a rachuneczki same sie nie opłacą... obstawiam ze jest to jakos karane ale nie znam az tak dobrze prawa niemieckiego...

3... zona i bobas:) kawalerowie maja prze chlapane w niemczech

EDI

ESU jaką masz klase podatkową w niemczech?????/

Edi

esu

2100 na reke z dietami... a to ze sie nie odzywaja to normalne... oni zawsze zostawiaja wszystko n ostatnia chwile... a ty sie martw i kombinuj.. kwestia przyzwyczajenia... tak samo jak nam ostatnio hotel podal.. pensjonat w 1 miejscowości , włascicielka w 2 ... a w 3 mieszkaliśmy... tak ze jak troche zasem trzeba sie nakombinowac... ale z tego co widze po kolegach... to jakies problemy z robota maja .. mi przełozyli wyjazd( na szczescie ogarnelem se lewizne na boku ) jak nie kombinujesz to nie masz:) ocene tej firmy zostawie dla siebie... ale nie jedna osoba jeszcze ja zachwali i nie jedna sie sparzy.... zwłaszcza to 2

GT

Cześć, Ja mam z nimi podpisaną umowę od poniedziałku 18.02 ale nikt sie do mnie dziś (piatek 15.02) nie odezwał. Czy to u nich normalne bo nie wiem co robić? Nie chce jechać w ciemno. Z drugiej strony mam podpisana z nimi umowe.... Poradzcie coś. To u nich normalne ze sie nie odzywają?

EDI

ESU jak dostałeś 2100 na reke to z dietami czy osbno??? Jaką klase podatkową masz w niemczech??

viking929

Narazie nie wiem gdzie dokładnie jadę ale okolice Bonn gdzieś w tamtym kierunku.Daj mi namiary na Ciebie (usunięte przez administratora)

esu

smarcik ci wystarczy wi-fi złapiesz bez problemu, czesto zdarzaja sie niezablokowane sieci... a co wziasc? hmmm ... szczescie i trochę kasy na start... a gdzie lecisz? Polecam Lebare do gadania z polska... zwłaszcza na stacjonarne... ale ogulnie nawet na pl nr nie zrzera majątku... starter 10E a i najniższe doladowanie 10 E a nie tak jak gdzie indziej po 15-25E

viking929

Powiedzcie jak sprawa z netem tam wygląda i co sobie wziąść z pl???

Zostaw merytoryczną opinię o Brilliant Personaldienste GmbH - Jena

• Jak się pracuje w Brilliant Personaldienste GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Brilliant Personaldienste GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brilliant Personaldienste GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brilliant Personaldienste GmbH