Opinie o Brilliant Personaldienste GmbH w Jena

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Brilliant Personaldienste GmbH. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Brilliant Personaldienste GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brilliant Personaldienste GmbH w Jena

Weronika

@Mietek, podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Weronika

Jeżeli jeszcze się zastanawiasz czy warto wysłać swoją aplikację, to koniecznie zajrzyj w zakładkę 'Dołącz do nas' umieszczoną przy wątku firmy - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,757944,0,0,dolacz

Weronika

@PracowNick, dlaczego? Możesz powiedzieć coś więcej?

puzio

Super firma warta polecenia. Pracuję i wiem co piszę.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Brilliant Personaldienste GmbH. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Hydraulik?
Sebek

To że się rozmawia z pewną panią po Niemiecku takżę jest profesjonalizm odkładając słuchawkę w trakcie rozmowy ..............żal

P
@Sebek

Masz racje nie wazne o co sie do niej dzwoni ( do tej Niemki) zawsze odklada telefon, jak nie ma sie cierpliwosc z ludzmi pracowac to trzeba na magazynie pracowac albo na zapleczu. A tak to tylko firma traci na trzymaniu takich niekompetentnych osob

Sebek

Hmmmm........ Nie wiem dokladnie (usunięte przez administratora) w moim przypadku czekam na odpowiedż w pewnej sprawie ponad dwa tygodnie.......... Zanim tutaj przyjechałem uzgodniłem pewne sprawy telefonicznie co innego wyszło na miejscu.........Propo diety dieta poto żebyś zapłacił sam za pensjonat.....................

Bubismen

Witam czy ktoś pracuje jako Hydraulik w tej firmie jak z praca czy miejsca sie często zmienia prosze o opinie pozdrawiam...

Brilliant Personaldienste GmbH

Witamy, przepraszamy za zaistniala sytuacje. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 0049 2234 9276 153 w godzinach 8-17 albo mailowo:bewerber-pl@brilliant-persoanldienste.de Z wyrazami szacunku Brilliant Personaldienste GmbH

spawacz

Generalnie nie mam na chwile obecna zastrzezen do firmy, pieniadze sa na czas, noclegi sa dobre. Bardzo milo sie rozmawia z Pania Agnieszka - nadrabia wszelkie braki kulturowe jakie posiadaja jej niedoksztalceni koledzy Niemcy. Jedna z jej kolezanek ( jakas tam Taki ?) ostatnio jak nie umiala sie ze mna dogadac ( mimo ze bardzo dobrze mowie po Niemiecku) po prostu odlozyla sluchawke! I taka osoba pracuje z ludzmi? Polecam ta firme tylko ze wzgledu na Pania Agnieszke i dobre warunki jakie na poczatek proponuja.

masz racje diety sa wazniejsze, wg mnie lepiej wziac nizsza stawke godzinowa a wyzsza diete bo jednak podatek trzeba odporowadzac. Pani Agnieszka z Bonn polecila mi takie rozwiazanie i zyskalem dzieki temu okolo 300 euro miesiecznie wiecej.

Urban

Praca jest glownie na zakladzie, na dluzszy okres czasu, ja jestem obecnie na 2 zleceniu. Poprzednie trwalo 9 miesiecy to juz 6 leci. Praca nie jest trudna, jest ciaglosc. Polecam wspolprace z Brilliant z Bonn dokladnie z Pania Agnieszka S.

Michal

Nie polecam.

Hgthjn

Nie polecam !!!!!

wqer

ale oprócz tego widze ze suzkaja także ślusarzy tutaj

Cez

Pracuje juz od jakiegos czasu w firmie Brilliant ale Bonn. Pisze na cale Niemcy poniewaz maja tyle kontraktow ze nie da sie wszystkich miast wypisac w jakich maja zlecenia. Najlepiej sie skontaktowac i podac jaki region Cie intersuje. Ja pochodze z trojmiasta i umowilem sie z Pania Agnieszka z Bonn ze chce tylko na polnocy pracowac i tak tez robie. Jestem caly czas w okolicach Hamburga. Wyplaty sa na czas, diety co dzien, nie mam zastrzezen !

marek

JADĘ JUTRO PRZEZ TĄ FIRMĘ MYŚLĘ ŻE DOBRZE TRAFILAEM ALE TO SIĘ OKAŻE

poszkodowany
@marek

Uciekaj z tej agencji!!!!!!!

elektronika

Uwaga na ta agencję nie chcesz mieć kłopotów daj sobie spokój z tą agencją

S.K

Niedawno zdecydowalem sie na podjecie pracy z firma Brilliant, mimo ze oferta nie jest najwyzsza na rynku ale za to przemawia za firma duzy profesjonalizm i indywidualne podejcie do kazdego pracownika. Pani Agnieszka reprezentuje wysoki poziom kultury i wiedzy w branzy monterskiej, bardzo milo sie z nia negocjuje warunki. Warto podjac wspolprace patrzac na pozytywne opinie o tej Pani i firmie.

Tom

@mariusz, zgadzam sie z Toba w 100%. Tez pracuje w tej firmie. Pani Agnieszka to niedoceniony skarb. Zawsze dzwoni, interesuje sie, spokojnie slucha i pomoga. Bardzo polecam z nia wspolprace.

mariusz

Pracyje w tej firmie. Pani Agnieszka jest skarbem w tej firmie. Reszta personelu 0 wyrozumialosci, zepsol mi sie samochod, zglosilem to P. Agnieszka byla na urlopie. W nastepnym tygodniu mialem miec nowa budowe od poniedzialku. W piatek mialem Dostac adres , zdwonilem w poludnie i tak zostalem bez zadnych informacji. A co do pieniedzy to ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Brilliant Personaldienste GmbH - Jena

• Jak się pracuje w Brilliant Personaldienste GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Brilliant Personaldienste GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brilliant Personaldienste GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brilliant Personaldienste GmbH