Opinie o Brilliant Personaldienste GmbH w Jena

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Brilliant Personaldienste GmbH. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Brilliant Personaldienste GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brilliant Personaldienste GmbH w Jena

szakal148

Cześć właśnie dzisiaj dostałem umowę i mam 26 listopada stawić się w pracy jeszcze nie wiem gdzie. Zastanawiam się czy ją podpisać i odesłać? Przemo

kogut

Ja miałem miec prace od 5 listopada ale przełozylismy na 19 listopada rozmawialem z nimi caly tydzień , włacznie z rekrutantka z Wrocławia , dzisiaj , czekałem cały dzień i dzwonilem do nich , Pan po Niemiecku zadzwonil ze poda mi adres wyjazdu w poniedziełek 19 i mam byc na srode bede mial wolne miejsce w samochodzie i jesli tak to moge kogos zabrac , ale z tego co piszecie moze byc róznie!!

kosmaty

z tego co rozpytałem, to nikt inny nie dostał. jestes wiec wybrancem losu.

tom

Czy ktoś jeszcze dostał namiary na robotę oprócz mnie

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Brilliant Personaldienste GmbH. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Hydraulik?

Mieszkanie 18euro/dobe 8km do pracy

kosmaty

No to powodzenia TOM. Fajnie , ze jedziesz, oby jak najdłużej ta praca dla ciebie była Pozdrowienia

ja dostałem

dawros

W tamtym tygodniu mialem jechac przelozyli mi na poniedzialek 12ego, do dzisiaj mieli sie odezwac i cisza.

tom

Ja na razie cierpliwie czekam, ale może jednak coś na te święta się zarobi.

siemka Tomm dostałeś już może ofertę pracy od Brilliant? Bo ja oczywiście nie

Ja już kilka tygodni czekam i cisza, żadnych ofert :-(

ttptek

No i Brilliant działa gł. w budowlance. a jak wiadmo teraz juz sezon budowlany sie kończy i ludzie do Polski zjeżdżają. Pracę mają te agencje, które mają umowy z przedsiębiorstwami branzy produkcyjnej, stalowej. Tutaj w halach robota przez całą zimę idzie. myślę, ze jak ma się umowę , która nie przewiduje wynagrodzenia za przestój, to nie ma się co cykać, i trzeba składac papiery do innch firm i jechać z tej agencji, która pierwsza znajdzie robotę. Mam rację?

tom

kosmaty Ty to jesteś w dobrej pozycji bo masz super blisko do "Helmutów" i jak językiem dobrze wywijasz to zachód stoi przed Tobą otworem. Chociaż do zachodnich landów to kawałek jest

tom

Pozostają nam 2 możliwości: 1. Cierpliwie czekać na maila z miejscem roboty i zamieszkania. 2. Olać ich szukać czegoś innego.

kosmaty

A jak masz termin , a nie podali ci adresu etc, to jest to kolejna oferta widmo U mnie też, dostałem dzisiaj ofertę pracy do kolejnej firmy, ale żadnych konkretów, tylko data za tydzień i czy będę dyspozycyjny

dawros

siema kosmaty rozgryzles ich podobnie jak ja. Kiedy za duzo sie pytalem to mnie zbywali glupimi wymowkami. Mam byc w pracy na 12.11 a jak narazie nie podali adresu ani tego co mam tam robic

ttptek

Obiecują, obiecują a miejsc pracy nie ma. To jest najgorsze. Ale sa dwie sprawy. rekruterzy są rozliczani za ilość zrekrutowanych pracowników. A ci, którzy zajmują się wyszukiwaniem ofert, nie nadążają z wyszukiwaniem , stąd taka sytuacja. Duuuuuuża kolejka oczekujących

kosmaty

Kostrzyn Nad Odrą blisko granicy juz nawet myślałem, zeby samemu pojeździć i poszukać, ale tam gdzie dzwoniłem, to mówili, że jesli już to dopiero po Nowym Roku. Ogólnie to ci powiem, że lipa jest. a Brilliant zanim podpisałem umowę to dzwonili kilka razy dziennie, a jak już podpisałem papiery to (usunięte przez administratora) a blada. Nie mają na nic czasu. Takie mam wrażenie.

tom

jak na razie nic na konto nie wpłynęło a jak by miało wpłynąć to dopiero 20.11 kosmaty,a skod ty się w ogóle wybierasz za tym chlebem do Niemiec

kosmaty

I też ci nie płacą za przestój? Jak to u nich jest faktycznie? Bo nie wiem, czy coś innego szukać, w końcu święta idą i na prezenty człowiek chociaż chciałby zarobić

Zostaw merytoryczną opinię o Brilliant Personaldienste GmbH - Jena

• Jak się pracuje w Brilliant Personaldienste GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Brilliant Personaldienste GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brilliant Personaldienste GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brilliant Personaldienste GmbH