Opinie o Brilliant Personaldienste GmbH w Jena

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Brilliant Personaldienste GmbH. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Brilliant Personaldienste GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brilliant Personaldienste GmbH w Jena

esu

..ale zenada... pracowałem tam 6 miechów... u jednego pracodawcy.. koło Nattenhausten... było świetnie zarobki kolo 2100 na reke .. ale po przepracowanych 6 miechach zaczeli kombinowac, mam umowe na stałe podpisaną.... ale cos nie moga sie w nowym roku ogarnąć... miałem 11.02.2013 jechać i cos im sie zepsuło... polecam Leverkuzen.. na start polecam ze 400E wziąść... ja miałem 10E i 35E diety... bez szału ale miło na koncie wygląda :)

Myśle że 300 euro trzeba miec bo nie zawsze odrazu zaliczke ci prześlą

EDI

AUTEM CZY AUTOBUSEM???? Zazwyczaj jerzadza swoim autem a jak jedziesz autobusem to dokpotowóją cie do kogoś bo za tydzien lub dwa zmieniasz miejsce pracy zadko kiedy dlugo robisz w jednym miejscu

viking929

EDi napisz gdzie robisz i jak organizacja.Ile kasy trzeba wziąść i czy lepiej jechać autem czy autobusem???

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Brilliant Personaldienste GmbH. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Hydraulik?
cheat

A ile trzeba wziaśc kasy ze soba na start

EDI

TAK jak piszą poprzednicy kwatery zazwyczaj od 15-30 eur za nocleg. Diety zazwyczaj 40 euro od poniedziałku do czwartku za piątek jest 12 euro. Im wiecej godzin robisz w pracy to sie mniej oplaca dla ciebie np robiłem po 11 h od pon-niedzielimoże nie po 11h bo w sob mniej a w niedz jeszcze mniej ale dziety wtedy płacą jak robisz w weekend. to wyszło mi 4.9euro na reke po odliczeniu diet. REWELACJI NIE MA. a to dlatego że miałem duży podatek bo byłem w 6 grupie . Jak przyjedziesz do niemiec to trzeba sie koniecznie zameldowac i wypelnic kwestionariusz o rodzinej jak masz to lepiej dla ciebie bo nie bea tyle z ciebie zrzerac

viking929

Witam Panowie może ktoś kto pracuje lub pracował dla brilliant powie jak to realnie wygląda? -noclegi -pensja -organizacja pracy

Ja mam jechać na 25-02 do Bonn

edi

Ja miałem już tydzien temu jechać i przesuneli na ten i tez nie dali znacz wiec znowu nie jade jakak paranoja

No ja mam jechac 11.02

EDI

CZY KTOŚ JEDZIE PRZEZ TE BIURO DO PRACY W NAJBLIZSZYM CZASIE?? JAK TAK TO NIECH NAPISZE

cheat

primo byles juz w pracy napisz mi jak tam faktycznie jest [usunięte przez moderatora]

cheat

jak bedziesz juz tam to powiec jakie wrazenia

Primoo

Tak

rysiek

ciesz sie ze 3 tygodnie przepracowałeś moj rekord 2 tyg. reszta po jednym tygodniu ,niemcy zjechałem od gory do dołu.W wekendy zamiast odpocząc to jazda na nowy adres 300- 500 km .Nigdy nie wiem czy moja robota do kitu czy jezyk za slaby .Paranoja

GOSC

Witam byles w Gilching

Primo

Witam właśnie wróciłem 11,12,12 do domu bo powiedzieli że nie ma dla mnie peacy ( byłem w ok. Monahium 3 tyg). a tu 14.12.12 przyszło do mnie pismo z Jeny że zostałem zwolniony z dniem 15,12,12 :( a tak zapewniali prace.....

Czechu

No jasne, najpierw sie pisze anonimowo bluzgi na firme bo nie ma sie jaj podpisac, a potem bulwers ze komentarze usuwane? to takie tyopwo polskie jest na forach, co nie? Wez koles daj se na luz. Jakbys sie nauczyl jezyka, to bys mial prace i nie mial problemow ja tam u nich jakos mam spoko robote nie robia mnie w chuja ok jest ciezko czasami po zima sie zbliza ale jak masz leb n akarku to nawet w takiej firmie zarobisz

kosmaty

nieeeeeeee cienko z ofertami mi po raz kolejny przesuneli termin, ale pracy i tak nie ma, a jak cos znajda to za psie grosze

szakal148

Dostał ktoś dzisiaj namiary na robotę? Bo do mnie dzwonili czy mogę jutro się stawić w pracy w Niemczech miasta dokładnie nie pamiętam.

Zostaw merytoryczną opinię o Brilliant Personaldienste GmbH - Jena

• Jak się pracuje w Brilliant Personaldienste GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Brilliant Personaldienste GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brilliant Personaldienste GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brilliant Personaldienste GmbH