abacent personalservice GmbH

Opinie o abacent personalservice GmbH

Z tym koordynatorem to stały kontakt jest? Interesuje mnie wyjazd na malarza, tak jak się ogłaszają teraz, a widzę że tu ludzie piszą, że mieli problemy z kwaterą czy coś to rozwiązali zaraz, no ja mam nadzieję. I jak się z nim kontaktujecie? Pracowałem w branży tyle lat ale tylko u nas w kraju i nie wiem jak to wygląda.

Dzień dobry, Jako, że od paru dni nikt nie udziela Panu odpowiedzi, odpiszmy Panu osobiście. Kontakt z koordynatorem jest przez cały czas zatrudnienia, ponieważ jest za Pana odpowiedzialny i to z nim omawia się wszelkie ważne sprawy. Zaliczki, urlopy, wypłaty, zakwaterowanie. Odnośnie zakwaterowania, staramy się aby pracownicy mieli dobre warunki mieszkalne, jednak bazujemy również na ofertach z internetu co się wiąże czasami z tym. że pryedstawione nam oferty odbiegają od rzeczywistości. Jeśli pracownik zgłasza nam, że warunki są złe, staramy się zmienić zakwaterowanie, aby czuli się Państwo komfortowo. Najlepiej przesłać swoje Cv na konkretne stawnowisko. Na pewno któryś z naszych rekruterów się skontaktuję i przedstawi telefonicznie wszelkie szczegóły. Pozdrawiam

@abacent personalservice GmbH

A ja mam jeszcze pytanie o wyjazdy do PL. Jak pojedzie się tam do pracy, to są jakieś dodatkowe dni do wzięcia, aby odwiedzić rodzinę? Czy jest tylko zwykły urlop do wzięcia? I czy jak ktoś właśnie jedzie na kilka dni do domu, to firma dofinansuje takie wyjazdy, czy każdy sam płaci?

pracownik humanusa

Placisz sam za wszystko. Jak nie masz urlopu to masz bezplatny ale narzekaja ze urlop musi ci wystarczyc ew.z zeit konta wezma h. Ile nie robisz godzin to zawsze jedna wyplata. Lepiej idz sam maluj u siebie na siebie w Polsce bo zarobisz wiecej niz w niemczech.18 zl m2 i grunt 7 zl. 25 zl m2, roboty full. A tam 12 euro i niemiec powie ze za wolno. Ewentualnie jedz na elektryka sciemniac z kablami a nie robic akord za stawke h.

Ktoś

Wszytko okej do kiedy wysyłasz godziny jeśli coś nie po myśli firmy odciągają za co się da o wypłacie chorobowego też można zapomnieć nie kompetentną pani Ewa... poza zapisaniem zaliczki nie potrafi nic załatwić mowa o odziale Lipsk torgauer strase

@Ktoś

Wiesz, co jest dla firmy powodem do odciągania z wynagrodzenia? Robi to w oparciu o jakie zapisy, jest o potrąceniach w umowie o pracę, by człowiek z góry wiedział, na co się pisze?

Slawek
@Ktoś

Ze wszystkim się zgadzam co kolega napisał. Pani Ewa faktycznie szkodzi tej firmie. Szkoda że nie można się przenieść do drugiego oddziału w którym pracują bardziej kompetentne osoby. Wielu specjalistów odeszło bo ważniejsze było żeby firma zarobiła 200 euro więcej. Bardzo nisko cenią wiedzę pracowników. Nie polecam.

Jak najbardziej na tak! Kontakt z biurem super i to w milej atmosferze, a nie jakies pretensjonalne baby bez konkretnej wiedzy. Jak potrzebuje sie czegos dowiedziec to odpowiedz jest od razu, a nie ze musi koordynator zapytac bo sam nie doinformowany. Pracuje ponad rok i + za to, ze koordynatorzy sie nie zmieniaja. Caly czas kontakt z tymi samymi osobami

Ile tam tych godzin panowie wam wyszło na tynkarza? Ogłaszają się na to długie zlecenie, według tego co piszą to z 200 miesięcznie powinno być, czy więcej? I dajcie znać, jaka stawka już po opłaceniu wszystkiego. Długo faktycznie tam byliście, ci co się zgłosili? Z góry dziękuję.

Malarz

ok

podstawowe przy przyjęciu nowego pracownika

Jacek

Przeszedlem z innej agencji do Abacent, bo na budowie mi polecieli , tamta mnie ciagle rolowala na wyplaty i wysylala na dwu osobowe pokoje. Odkad jestem w Abacent czyli jakies 4 miesiace w koncu mam swiety spokoj i nie musze sie doszukiwac gdzie mi kasy brakuje. Poki co uwazam, ze zrobilem dobrze i slyszalem tez od innych ze to dobra agencja

Kamil

Nie ma na co narzekac. Trafilem dobrze, rok w jednej firmie i raz zmienialem zakwaterowanie. Mysle, ze duzo zalezy jak trafisz, ale czytajac te komentarze nie chce mi sie wierzyc ze Abacent (usunięte przez administratora) chyba tych co nie potrafia liczyc ;)

Widze że wymagają żeby mieć samochód własny. W ofercie na spawacza tig tak napisali no a co z opłatami za paliwo i eksploatację? Kto to pokrywa? Dajcie znać, czy są jakieś dodatki z tej racji przyznawane.

Henryk

Witam Samochód trzeba mieć zeby dojechać z kwatery do pracy rożnie to bywa ja nieraz miałem 22 km w jedną stronę a nieraz był nocleg 1,5 km od zakładu .Koszty paliwa pokrywasz za własne pieniądze.Nieraz jest akcja ze jak przerobisz chyba było 200 godzin to dostaniesz bon na tankowanie 50 e.Jeszcze jak jest grupa kolegów co mieszkają na jednej kwaterze to te wydatki sie sumują na wszystkich .,To są koszty paliwa ale samochód to nie tylko paliwo kilometry ogumienie ubezpieczenie amortyzacja .Bywało ze przez miesiąc robiłem 300-600km w dwie strony Pozdrawiam

Łukasz ...,,,

Do wiadomości firmy Abacent. W Polsce obowiązują nowe przepisy związane z uprawnieniami sEP kto może zapisać się na egzaminy SEP? 1 lipca 2022 roku Ministerstwo Klimatu i Środowiska wprowadziło nowe rozporządzenie dotyczące zarówno przeprowadzenia egzaminów kwalifikacyjnych, jak i wyszczególniające kilka dodatkowych grup urządzeń, instalacji i sieci, które mogą być nadzorowane lub eksploatowane przez pracownika z uprawnieniami SEP. Najważniejsza zmiana dotyczy dostępności egzaminów SEP-owskich. Dziś nie każdy może je uzyskać. Osoba przystępująca do egzaminu kwalifikacyjnego zgodnie z wymienionym rozporządzeniem od teraz musi posiadać jeden z niżej wymienionych dokumentów: świadectwo lub dyplom potwierdzający uzyskanie tytułu zawodowego, świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie lub dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe, zaświadczenie wystawione przez pracodawcę, potwierdzające doświadczenie zawodowe i staż pracy umożliwiające nabycie umiejętności związanych z wykonywaniem prac eksploatacyjnych urządzeń, instalacji i sieci. certyfikat kwalifikacji zawodowej lub dyplom zawodowy, świadectwo czeladnicze lub dyplom mistrzowski.Uprawnienia elektryczne Jednym słowem, potrzebne jest kierunkowe, przynajmniej zawodowe wykształcenie, by móc pozyskać uprawnienia SEP – do 1 kV i inne.

@Łukasz ...,,,

Wreszcie ktoś się za to wziął. Ciekawe skąd Niemcy wezmą teraz elektryków. W Polsce jest trudniej zdobyć uprawnienia elektryczne niż w Niemczech. Aktualnie przepis mówi że osoba posiadająca uprawnienia SEP do 1KV E bez wykształcenia kierunkowego może uwaga pracować tylko na urządzeniach będących pod napięciem - remonty maszyn, naprawy mechaniczne itp. w żadnym razie nie może pracować jako elektryk. Zawodu nie można nauczyć się w dwie godziny. Przepraszam w Abacent może

Jacek
@Łukasz ...,,,

Taka jest prawda W Polsce jeżeli pracodawca szuka elektryka to szuka osoby z ukończoną szkoła kierunkowa i ważnymi uprawnieniami SEP a w Niemczech ze szkołą ,, LUB ,, ważnymi SEP . Parodia. W Polsce SEP jest tylko dokumentem wskazującym przeszkolenie BHP na stanowisku. Szkoła kierunkowa musi być.

******
@Łukasz ...,,,

W Abacencie 70 % załogi pracuje bez wykształcenia zawodowego. Kupują za grosze uprawnienia przez internet i jadą do pracy jako elektryk narażając innych. Pracodawca nie zdaje sobie sprawy co robi i na jakie niebezpieczeństwa naraża innych pracowników. Na szczęście to już się kończy. Abacent będzie miał duży problem z pracownikami, a osoby mające wykształcenie zawodowe będą sobie wybierać po race. Role się odwracają.

qwerty
@******

A dlaczego się kończy, skąd to info? Czemu twierdzisz, że będzie duży problem z pracownikami? Tak swoją drogą to jesteś tu zatrudniony?

@qwerty

Tak, jestem zatrudniony W Polsce od 01.07.2022 roku zmieniła się ustawa i do egzaminu kwalifikacyjnego może przystąpić tylko osoba z wykształceniem kierunkowym. Trzeba przed złożyć świadectwo szkolne . Po drugie do Abacentu przyjmowani są ludzie którzy mają tylko świadectwo kwalifikacyjne nie z SEP tylko z różnych przyzakładowych stowarzyszeń które nie mogą być brane pod uwagę do o pracy w Niemczech. Nikt tego nie kontroluje. Pozdrawiam

@******

Dzień dobry, Pozwolimy sobie odpowiedzieć na Pana komentarz :) W abacencie pracuje aktualnie ponad 500 pracowników. Jeżeli jest Pan w stanie powiedzieć, ze 70 % załogi jest bez wykształcenia, to oznacza to, ze miał Pan osobiście kontakt z 350 pracownikami naszej firmy. Czyli innymi słowy, musiał Pan zmieniać wyjątkowo często zlecenia ;) A tak na poważnie: nasi pracownicy są wykształceni LUB posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe. Przed rozpoczęciem pracy każdy kandydat jest weryfikowany pod względem posiadanych umiejętności. Narazić innych niestety może nawet i osoba z odpowiednim wykształceniem ale niekompetentna. Jeśli miał Pan takie doświadczenia to bardzo nam przykro lecz trafił Pan na pojedyncze przypadki, a nie na większość. W każdym zawodzie zdarzają sie tzw. "czarne owce"- osoby nierzetelne i nieprofesjonalne. Dlatego w przepisach prawa pracy istnieje coś takiego jak okres próbny :) Tacy pracownicy są bardzo szybko odmeldowywani przez klientów i odpowiednio weryfikowane przez nas własnie w trackie okresu próbnego.

@abacent personalservice GmbH

O jakich wykwalifikowanych pracownikach mówicie. Mechanicy , ślusarze, stolarze jako elektrycy . Śmiechu warte. Żadnej weryfikacji w firmie nie ma. Kłamiecie. Prawdziwych fachowców można policzyć na palcach jednej ręki. A i tak nie szanujecie .

@Łukasz

Nie prosze Pana, nie kłamiemy. Jeżeli Pan był u nas zatrudniony to doskonale wie jak przebiega rozmowa rekrutacyjna. Zawsze z kandydatem jest wypełniania ankieta kwalifikacyjna w której pracownik sam ocenia w jakim stopniu dane czynności potrafi wykonywać Bez takiej ankiety nie ma zatrudnienia. Owszem, czasami ktoś ma inne wykształcenie, ale zawsze wymagane jest doświadczenie zawodowe. Nie dyskwalifikujemy pracowników którzy poza wyuczonym zawodem posiadają doświadczenie pracy przy instalacjach elektrycznych. Jednak takie osoby zazwyczaj są zatrudnione do prostych prac, które same oznaczają a ankiecie, że je potrafią. Pozdrawiam

@abacent personalservice GmbH

Właśnie o tym mówię. Sami napisaliście,, Zawsze z kandydatem jest wypełniania ankieta kwalifikacyjna w której pracownik sam ocenia w jakim stopniu dane czynności potrafi wykonywać ,, tylko tyle. A co niby ma napisać. Zawsze napiszą że wszystko co umie robić. Szkoda że nigdy nikt z biura nie pojawia się na budowie. A co do moich kontaktów z takimi ludźmi to przez te lata które u was pracowałem to któraś setka na pewno była. Pozdrawiam

Misiek

(usunięte przez administratora) z zait konta (usunięte przez administratora) mnie na 1000€nie życze nikomu by tam sie przyjmował jesli nikt nie wierzy mam dokumenty z ktorych wynika ze okradaja kazdego,obiecuja premie zeroty za paliwo ale potem sie wycofuja z obietnic zwalalajac na innych pracownikow (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) kazdemu odradzam....dodatkowo wydylam swoj numer jkesli ktos chce soe dpwiedzoec cos o tych (usunięte przez administratora)

Darek
@Misiek

Bzdury piszesz pracuję 3 rok przez tą agencję jest wszystko ok kasa się zgadza, mieszkania super

Maradonna
@Darek

A ty umiesz liczyć i sprawdzać Lohnabrechnung czy po prostu jesteś zadowolony bo pracujesz Poczekaj do pierwszej sytuacji stykowej z nimi No chyba że ci odpowiada że jesteś oszukiwany albo po prostu o tym nie wiesz

@Darek

Kasa się zgadza. Gola staweczka i nie ważne czy pracujesz 160 godzin czy 260 godzin Zawsze masz golą uzgodnioną stawkę. I ty mówisz że ok.

Henryk

Witam wszystkich tych co pracowali pracują lub tych co mają obiekcje aby się zatrudnić. Napisze parę słów obiektywnie. Pracowałem w tej firmie ponad 5 lat jako elektryk .Zacznę od plusów 1.Wypłata na czas 2.Możliwość pobierania zaliczek 3.W godzinach pracy biura zawsze odbierają telefony jak nie mogą oddzwaniają 4.Niemiecka umowa o prace wypisana jeszcze jak przebywasz w Polsce 5.Ubezpieczenie w AOK 6.Kwatery porządne i czyste jak się trafi jakaś do d-py po telefonie łatwi inną 7.Odzież ochronna po jakimś czasie zakup na paragon i oddają kasę nie wiem po jakim czasie bo nigdy nie kupowałem 8.Co miesiąc dostajesz Lohnsteuerbescheinigung i na koniec roku do rozliczenia zwrotu podatku z Niemiec 9.Zjazdy do Polski co miesiąc na 7 dni jak tak jeździłem to kwestia dogadania się z pracodawcą do którego jesteś oddelegowany najdłużej pracowałem na budowie 8 tygodni bez zjazdu 10.Przy jakiś kłopotach na zleceniu firma zawsze stoi za tobą 11.Wynagrodzenie przesyłane na konto walutowe w Polsce lub jak masz konto w Niemczech ( dla osób mających komornika wspaniała sprawa) ale to rozwiązanie jest tylko doraźne gdyż będziesz na koniec roku starał sie o zwrot podatku z Niemiec musisz w Urzędzie skarbowym złożyć pit a tam mają w Polsce czarne listy i już komornik przejmie kasę i jeszcze sie dowie gdzie pracujesz tak jak masz ustalone 12.Koszty zakwaterowania opłaca firma ale z twych dodatków do pensji tak ze bzdurą jest pisanie ze masz darmo noclegi gdyz nie masz płaconych żadnych dodatków dieta delegacja praca na wysokości i jeszcze wiele innych co ci gwarantuje kodeks pracy Niemiecki gdyz jesteś pracownikiem z wszystkimi przywilejami jaki ma Niemiecki pracownik 13.Brak narzędzi podstawowe musisz targać z Polski żebyś miał czym robić Wady 1.Potrącanie z wypłaty na zapełnienie ceinkonto 2.Ubezpieczenie AOK w Polsce tylko w nagłych wypadkach nie pokrywa kosztów leczenia 3.Będąc oddelegowany na jakaś budowę nigdy nie wiesz kiedy z niej zjedziesz i jak długo będzie trwała 4.Koszty na paliwo związane z dojazdami z budowy na inne zlecenie to twój wydatek a odległości są rożne nieraz bywało 550 km zlecenia firma ma w całych Niemczech bywały miesiące ze robiłem ponad 2000 km swym samochodem .za swą kasę 5.Jak ktos ma dzieci to przysługuje mu dodatek kinder w tym temacie firma nie pomaga trzeba sobie samemu radzić lub szukać biura które to za opłata pomagają w złożeniu wniosku 6.Umowa o prace pisana jest po Niemiecku dobrze jest sobie ją przetłumaczyć na Polski zanim podpiszesz żebyś wiedział co ci proponują i jakie masz prawa 7.Brak premii świątecznych 8.W dużych miastach jest problem z parkowaniem samochodu i ty wtedy płacisz za parkometry Moja sugestia dla osób które sie wybierają do pracy 1.Zapisuj sobie w kalendarzu nazwa budowy miasto termin przyjazdu i odjazdu na inne zlecenie oraz nazwa firmy 2.Zbieraj paragony za paliwo 3.Jak kupisz jakieś narzędzia do pracy bierz paragon 4.Często bywało ze na budowie dostawałeś narzędzia ale musiałeś podpisać ze odebrałeś ważne patrz co ci dawają i jaki jest koszt jak coś zgubisz albo ci okradną był taki przypadek ze za wiertarka była wyceniona na 558 Euro 5.Jak będziesz jechał samochodem do Niemiec obowiązkowo kup nalepkę na szybę o emisji spalin to koszt 5 Euro Z tych wydatków jakie poniosłeś będzie zależała wysokość zwrotu podatku Pisze to bo pracowałem i znam te tematy nie ma złotej firmy jak i złotych pracowników oraz pracodawców Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma Dla kierowców tych co mają nie zapłacone mandaty na terenie Niemiec przy pierwszej kontroli będą problemy chyba ze masz meldunek w Niemczech W razie pytań chętnie odpisze na temat pracy w Niemczech w zawodzie elektromonter Pozdrawiam i życzę dożo kasy i zadowolenia

(usunięte przez administratora) na godzinach bo myślą że wszyscy są głupi i nikt liczyć nie umie Nie wspomnę o tym że pracowałem i mieszkałem na ich mieszkaniu i nagle dostaje e mail że mam się przeprowadzić z dnia na dzień nawet nikt nie zadzwonił porażka Potem nie wypłacili pieniędzy za chorobowe Tam w biurze siedzi pełno Polaków co jak wiadomo może zwiastować tylko jedno (usunięte przez administratora) i krętacze Korzystają na tym że w większości zatrudniają ludzi którzy słabo znają język i prawo niemieckie W mojej firmie robiłem za tłumacza bo 90% ludzi ani bee ani mee Firma powinna zmienić nazwę z Abacent na Krętacze ODRADZAM TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA

Ayo

Czy w tej ogłaszanej na stronie produkcji kamperów pracują jakieś panie? Zarobki mnie przyciągnęły, poważnie rozważam wyjazd z nimi, chociaż normalnie pracuję w Polsce. Tylko nie mam własnego samochodu, nie da się z kimś jeździć?

Ile jest zmian w abacent personalservice GmbH?

Xzbit

Nie polecam,brak podwyżek dla stałych pracowników, jeśli wypiszesz urlop to albo zapłacą albo nie, widzimisię księgowej,za L-4 potrafią nie zapłacić, kończy się zlecenie to przez tydzień nie potrafią nic znaleźć więc jeździsz po 900 km,za ten czas co nie mają pracy dla Ciebie wystawiają urlop bądź zaitkonto co jest bezprawne, powinni płacić bo jesteś w gotowości do pracy,do koordynatora dodzwonić się po wypłacie to cud,zwrot podatku na poziomie 100 eur ,wszystko firma zabiera,potrącą za mieszkanie lecz rachunku tobie nie dają,wypłata to oczywiście plus minus 1 euro różnicy na godzinie pracy w zależności od humoru księgowej,ubrań brak ,premi nie ma bo nawet jak jest na pasku to wypłata bez zmian ,chodzi o premię na święta oraz urlop

Klaudka
@Xzbit

To jaką umowę się dostaje, że czasem jest coś nie tak z urlopem i l4? Jest umowa o pracę normalnie? Tak realnie jakie kwoty zarobić tu można skoro piszesz, że firma dużo potrąca?

Niko

Witam szukam pracy jako Frezer CNC ( heidenhein 530 ) doswiadczenie ponad 10 lat w zawodzie, pracy szukam w okolicy Drezna bo do domu mialbym wtedy rzut beretem. Ktoś cos wie gdzie najlpiej wyslac CV do jakiego pośrednika ? Lub ewentualnie ktos jest tu z tego samego zawodu i wie która firma potrzebuje frezera ? Bo z tego co czytam to Abacent średnio tu wypada. Pozdrawiam

Łucja
@Niko

Jak to źle wypada? Ciekawi mnie, to co napisałeś, bo skoro tak źle, to czemu piszesz akurat tutaj i pytasz o oferty innych firm. Co, oni nie szukają?

Niko
@Łucja

Żle wypada w opiniach na Gowork a jak jest w zyciu tego nie wiem. Internet przyjmie wszystko a zycie jest zyciem. Wiec dlatego szukam pracy nie tylko na Gowork ale i globalnie i chce sie sam przekonać jak to jest. Pozdrawiam

T....M...R )
@Niko

Pracowalem w Abacencie cnc , bardziej uwazaja na pomocnikow ;) taki po kursie ktory odroznia zielony od czerwonego ;) Popytaj w Hoffmann Riesa lub Runtime , maja dobra firme kolo Bautzen z tym ze kolo Bautzen w tej firmie o ktorej mysle nie ma HH tylko fanuc i sinumerik . Ja w kazdym razie wiecej w abacencie nie zawitam

Wydymany w Abacencie
@Niko

Jak chcesz mieć dopłatę do podatku od 500 do 1500 euro , to tylko Abacent. Nie znam pracownika Abacentu , który by nie miał KOSMICZNEJ dopłaty do podatku... W innych firmach masz zwrot podatku , a w Abacencie ZAWSZE dopłacasz do podatku....

Dominika
@Wydymany w Abacencie

Czym to może być spowodowane? Zgłaszaliście to w firmie? Może trzeba coś poprawić w zgłoszeniach podatkowych? Mógłbyś napisać jak jest tu z urlopami? One są pełnopłatne?

@Wydymany w Abacencie

Z chęcią przyjrzymy się tej sprawie. Jeśli to nie problem, prosimy o kontakt pod adresem info@abacent.de.

Elektro_A
@abacent personalservice GmbH

Kombinujecie z dietą i odpowiedź z Finanzamt jest prosta: DOPŁATA; paru gości już się nacięło; przyszli z firmy gdzie zarabiali mniej na rękę ale mieli zwroty po 3 tysie podatku; w abacencie zarabiali na rękę więcej ale musieli dopłacić ppdatek...

Łukasz ...,,,

Witam Chciałem się podzielić moją opinią o firmie abacent. Firma bardzo słaba . Pracownicy to przeważnie pijusy, alimenciarze , rozwodnicy i mający komorników na plecach. Firma dobrze o tym wie i widocznie to toleruje. Takim pracownikom też to pasuje bo gdzie indziej zarobi parę centów bez zawodu i doświadczenia. Nikt w firmie nie sprawdza czy ktoś ma faktycznie wyuczony zawód podany w CV czy kupił sobie papiery na bazarze. Kiedyś stanie się tragedia. Panie w biurze nie interesuje czy popracujesz tydzień czy dwa. Nigdy nie widziały nikogo na oczy. Wysyłają ludzi na budowy a taki Polaczek jak jest z daleka od domu to wiadomo... Wódeczka , Maryśka itp. Ciągle rotacje ludźmi,a przeważnie przyjeżdżają jeszcze gorsi od tych co byli. Unikajcie jak możecie.

@Łukasz ...,,,

Panie Lukaszu, bardzo przykro nam, ze zebrał Pan tak nieprzyjemne doświadczenia w trakcie swojego zatrudnienia. Z chęcią przyjrzelibyśmy opisywanym przez Pana sytuacjom. Jeśli miałby Pan ochotę podzielić się nimi z nami bezpośrednio, to zapraszamy do kontaktu pod info@abacent.de. Dodam tylko, ze kwalifikacje pracowników sprawdzane są zarówno formalnie przy zatrudnieniu, jak i w praktyce na zleceniu u klienta. Nie jesteśmy w stanie całkowicie wyeliminować sytuacji, kiedy w grę wchodzi alkohol, bo pracujemy z ludźmi, a ludzie maja swoje słabości. W każdym przypadku jednak, kiedy pracownik pojawi się na budowie pod wpływem alkoholu i dowiadujemy się o tym, uruchamiane są wewnętrzne procedury, które z pewnością nie odbiegają od powszechnie obowiązujących standardów. Stan cywilny czy problemy prawne osób ubiegających się o prace nie są, bo najczęściej być nie mogą, przedmiotem rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy, abacent-Team

Elektro_A
@Łukasz ...,,,

To jest właśnie najlepszy "elektorat" Abacenta; ważne żeby zarabiali na firmę Abacent; nie interesowali się co piszą na wyliczeniu wypłaty, nie znali języka i Jaśnie Państwo Koor_dymatorstwo było dla nich Bogiem; byle jakaś kasa przyszła i było za co przez następny miesiąc nawadniać organizm

Arkadiusz

Jak do tej pory najlepsza firma w jakiej pracowalem. Kontakt z biurem, dlugosc zlecen, jakosc kwater wszystko. Moim zdaniem inne firmy daleko w tyle za abacentem. Przepracowalem w wielu firmach, po przejsciu do abacent czuc roznice.Od poziomu rozmowy z rekruterka dalej. Jeszcze nigdy nie mialem tak milego kontaktu z koordnytorka, kasa na czas, mozna z nimi wszytsko zalatwic. Pracule w oddziale Brul.

Olga
@Arkadiusz

Chciałabym podpytać o tą długość zleceń, ile tak mniej więcej jedno trwa? I co do kwater to dużo osób mieszka razem? Czy jak to wyglada?

Sama prawda

Witam pracowałem jako Order picker w Rossmann pani Karina kordynatorka to (usunięte przez administratora) powtarzam (usunięte przez administratora) brak dojazdów do pracy nie odbiera telefonu ignoruję pracownika nie ma ubezpieczenia w pracy jechać z tą (usunięte przez administratora) do spodu nie wypłaćili mi pieniędzy+49 15208448473. Ta (usunięte przez administratora) pujdze ale siedzęc ja ją zgłaszam na policje niemiecką. Co za (usunięte przez administratora) .. kłamią ludzi ile wlezie na wszystkim banda (usunięte przez administratora) przestrzegam przed wyjazdem przez te biuro (usunięte przez administratora) nerwów tylko .. nić pozatym obiecują 7 guru a okazuje się wielki (usunięte przez administratora) w przełyku (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) karyne

Halina
@Sama prawda

Próbowałaś rozmawiać twarzą w twarz z koordynatorką by te sprawy wyjaśnić? Jak z tym wynagrodzeniem na ten moment? Udało się je otrzymać? Zgłosiłaś rzeczywiście sprawę?

@Sama prawda

Witam serdecznie, Chcielibyśmy ustosunkować się do Pana komentarza, ponieważ zaszła pomyłka. W naszym biurze nie pracuje i nigdy nie pracowała osoba o imieniu Karina oraz nasza firma nie zajmuje się i nie zajmowała rekrutacją do firmy Rossmann. Bardzo nam przykro z powodu tak niekompetentnej osoby, może warto byloby odszukać prawidłową firmę i tam pozostawić komentarz. Pozdrawiam

Tommy

Szczerze to dla mnie Abacet jest ok! Zwerbowalem dla nich 5 pracownikow ze swojej budowy! jak slyszalem jakie warunki maja i jak mieszkaja z innej agencji to na abacent zlego slowa powiedziec nie mozna. Jeszcze dostalem premie za tych ludzi i to nie malo :D Robota jak robota wazna jest kwatera, hajs, i jakis normlany kontakt z koordynatorem oni maja jakis poziom.

Dominika

Przejrzałam oferty i chciałabym dopytać czy macie coś dla kobiet? Chciałabym też się dowiedzieć jak z zakwaterowaniem na miejscu? Firma oferuje jakieś noclegi? Jakie są warunki i w jakiej cenie?

@Dominika

Witam serdeczenie, Odpowiadając na Pani pytanie czy zatrudniamy kobiety to tak, czasami takie oferty również się u nas pojawiają, jednak jest to zdecydowania mniejszość. Najlepiej jest bezpośrednio aplikować na konkretne stanowisko pracy, wtedy wszystkie informacje przekazujemy telefonicznie. Zakwaterowanie również organizujemy i opłacamy my jako pracodawca, Pani nie ponosi za to żadnych kosztów. Przyjeżdżając do Niemiec zakwaterowanie jest już opłacone z góry. Staramy się aby warunki zakwaterowania były jak najlepsze, aczkolwiek czasami wynajmujący przesyłają lub zamieszają na internecie nie zgodne ze stanem faktczynym zdjęcia, wtedy nam się zgłasza taką informację i jesteśmy w stanie zakwaterowanie zmienić. Pozdrawiam

andrzej
@abacent personalservice GmbH

potwierdzam, pracowalem i mialem dobre warunki, na poczatku byla kwatera bez internetu i tylko z mikrofalowka, ale zmienili mi i mieszkalem i pracowalem prawie rok. Pozdrawiam pania Ritzmann!

Jula
@andrzej

Sami zmienili Ci kwatere czy zglaszales, że chciałbyś mieć lepsze warunki? Jak z wynagrodzeniem, jest ok? Da się coś odłożyć? Dojazdy i kwatere opłaca pracodawca ?

andrzej
@Jula

trzeba zglosic samemu, odlozyc sie da, ale ile to zalezy ile wydajesz i ile godzin pracujesz, dojazdza sie swoim samochodem, koszty eksplotacji nie oplacaja to jest akurat minus, ale malo jest firm ktore placa dojazdy. Jak dostajesz auto firmowe to szykuj sie na podroze po calych niemczech

Zostaw merytoryczną opinię o abacent personalservice GmbH - Leipzig

• Jak się pracuje w abacent personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy abacent personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w abacent personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 27 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy abacent personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w abacent personalservice GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

abacent personalservice GmbH