Aluplast Okna (Aluplast Sp.Z O.O.)

Opinie o Aluplast Sp.z o.o.

xxx Nowy wpis

Dowiem się czegoś o dodatkach do pensji? Bardzo fajnie, że podają widełki na stronie dla pracownika produkcji, ale trochę się obawiam, że one są liczone razem z premiami. Bo przecież na stronie piszą, że oprócz wynagrodzenia są jeszcze premie i nagrody. Za co są przyznawane i czy zwolnienia typu L4 je ucinają?

Doświadczeni z konkurencji Nowy wpis

@Pracodawca jeśli chcecie doświadczonych pracowników z dowolnego działu to macie teraz najlepszy moment żeby nas przekonać. Możecie od razu obsadzić cały potrzebny personel sprawdzonymi dobrymi pracownikami. Wiemy, że proponujecie postawić dla nas autobus, ale trzeba zrekompensować jeszcze stracone dodatkowe dwie godziny dziennie i zmianę miejsca pracy. Nie oszukujemy się, najlepszą zachętą będzie oczywiście dużo atrakcyjniejsze wynagrodzenie. Wiemy, że to sprawa indywidualna i musimy spotkać się na rozmowach jednak aby na nie przyjechać przekonajcie nas chociaż minimalnymi kwotami jakie oferujecie. W związku z powyższym prosimy o konkrety, czyli wynagrodzenie netto jakie możecie zaoferować na poszczególnych stanowiskach dla pracowników z kilku, a większości nawet kilkunastu letnim doświadczeniem.

Pysia

Czy początkujący młodszy operator na dziale odklejania jest w stanie zarobić te 4400 netto z premią? Jest to realna kwota? Jeżeli nie, to proszę aby ktoś napisał ile mniej więcej średnio

KK Nowy wpis
@Pysia

w ogłoszeniu jest podane 6000 brutto czyli to jest ok. 4400 na ręke

@KK

Ja też jestem ciekawy pracy takiego operatora. Od siebie dodam pytanie, jak na rękę jest 4400 zł, to co z dodatkami finansowymi. Czy firma daje jakieś premie za frekwencję, za wyniki, może są premie uznaniowe? Jak są, to jeszcze podajcie info jakie to jest rząd wielkości.

Witam .Pracuję w dużej firmie w Podlaskim na dziale okleinowania . Posiadam umiejętności okleinowania na maszynach barberan ,wpr jednostronne . Byłem operatorem okleiniarek ,brygadzista,mistrzem. Systemy pcv firmy dobroplast, oraz takie jak rehau/ systemy Smart, Online/ .okleje wszystko od listew do łączników kąt.90 jednostronne ,dwustronne .geometrie są mi znane od 2006 . Na co mogę liczyć . Mieszkam w podlaskim i praca wiązała by się że zmiana miejsca zamieszkania.

ap

Najlepiej skontaktuj się z Działem Kadr pod numerem 797 702 548 i porozmawiaj

Poszukuje12

Siema, jak wygląda praca na dziale UR? Gasznie pożarów czy normalna praca? Czy nadgodziny płatne? Weekendy wolne? Proszę o konstruktywną odpowiedź.

@Poszukuje12

Co, Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu (praca w ruchu ciągłym? Jeśli o tę ofertę Ci chodzi, to jest tam o pracy w trybie 3-zmianowym 4-brygadowym, ale za 9 500 zł brutto / mies. Choć też, od kogoś z firmy, chciałbym chociaż wiedzieć, z jakim wyprzedzeniem ustala się grafik?

Szeryf

Dlaczego dział Elektryków śpi na nocnych zmianach , śpią całą zmianę i nikt z tym nic nie robi

PRZYSZŁY SZEF SZERYFA
@Szeryf

Współpraca w tej firmie jak, już od dłuższego czasu obserwuję, zapowiada się owocnie :). Dla mnie osobiście Bardzo Ważną kwestią jest aby pracownicy się zrozumieli . Nie lubię fałszu oraz zakłamania. Bez wzajemnej komunikacji, wymiany zdań nie ma szans. Taki wpis psuje tylko opinię nie tylko tego działu. Choć może też zachęcić . Nie zachowujmy się jak dzieci w przedszkolu. Tam przynajmniej jak skarżą to po imieniu . Mądrości oraz większego przekazu autora tego wpisu od początku nie znajduję. Można rzec , że zrobił to złośliwie. Każdy z nas w życiu ma wiele problemów. Raz to wzloty, Raz upadki. Szeryfie. Bądź gotowy. Bo kolejny dzień może Ci przynieść więcej pytań niż odpowiedzi . PRZYSZŁY SZEF SZERYFA.

Łuki

Szukają już po raz kolejny automatyka, czy to rozbudowa czy rotacja? Widełki wydają się być w porządku.

Emma
@Łuki

I co dowiedziałeś się czegoś z innych źródeł? Mąż też jest zainteresowany tutaj pracą właśnie. Ktoś niżej miał zastrzeżenia co do widełek podawanych w ogłoszeniach a tego co realnie oferują. Wiecie ile na tym stanowisku realnie można zarobić? Osoba z doświadczeniem może liczyć na więcej na start?

@Emma

Firma zawsze płaci nie mniej jak podane minimum - które jest podawane w widełkach lub komunikowane jako jedna kwota w ogłoszeniach na portalach rekrutacyjnych. Dodatkowo oferuje: • 4000 zł. w pierwszym roku pracy (wypłacane w 4 transzach dla stanowisk Młodszy Operator, Operator); • możliwość wejścia w program szkoleń na stanowisko Operator – co daje możliwość szybkiego awansu stanowiskowego i wzrostu wynagrodzenia; • kartę lunchową dla Pracowników zatrudnionych/zatrudniających się w Nagradowicach na stanowiskach bezpośrednio związanych z produkcją lub logistyką (stanowiska „fizyczne”); • możliwość skorzystania ze zorganizowanego przez firmę dojazdu do zakładu w Nagradowicach; • możliwość nadgodzin.

Karo
@Aluplast Sp.z o.o.

A w kolejnych latach, na jakie zarobki można liczyć? :) Prosiłabym o widełki. No i jeśli chodzi o możliwość nadgodzin, to czy są one lepiej płatne? :)

Norbert
@Aluplast Sp.z o.o.

Cześć potrzebujecie tylko operatorów maszyn czy miejsce dla brygadzisty też się znajdzie?

KK
@Norbert

na ten moment nie ma takiej rekrutacji ale możesz zawsze wysłać do działu kadr CV w rekrutacji spontanicznej odezwą się jak będą szukać ja tak znalazłem pracę :)

Chcę zaaplikować do nich i interesuje mnie stanowisko młodszy operator linii mostka termicznego w dziale aluminium. Możecie napisać, czy na rekrutacji są zadania rekrutacyjne albo szczegółowy wywiad z kimś z działu? Chodzi mi o to, że wymagają: wiedzy z zakresu procesu produkcji, z zakresu budowy maszyn i narzędzi, zastosowania produktu końcowego. To potem jest weryfikacja jakakolwiek??

Firma poszukuje pracownika na stanowisko mechanika w dziale utrzymania ruchu. W ogłoszeniu czytamy, że jest to praca w dwóch lokalizacjach. Czy firma zapewnia jakiś transport, który będzie przewoził z jednego do drugiego punktu? Czytam, że pracuje się tutaj w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym. Czyli pracuje się również w weekend... Można liczyć za te dni lepsze wynagrodzenie?

Pati

Pracujesz albo w Poznaniu albo w Nagradowicach. Nie zmieniasz lokalizacji. Jak pracujesz w nagradowicach, to możesz skorzystać z transportu firmowego. Autobus jeździ z Poznania do Nagradowic i z powrotem. W Poznaniu zatrzymuje się w kilku miejscach w centrum, bodajże 5 czy 6 przystanków. Za pracę w weekendy jest dodatek, jak pracujesz w ruchu ciągłym. Pozdrawiam :)

Patryk
@Pati

Wszyscy zmienimy lokalizację na docelową w nagradowicach tylko kwestia kilku miesięcy

Oliwka
@Pati

A jak ktoś woli swoim autem dojeżdżać, a nie chce autobusem, to jest dopłata do paliwa jako benefit pracowniczy? I jak praca jest też w weekendy, to każdy weekend, czy co drugi lub jeszcze inaczej? Chodzi mi, ja bym wolała nie pracować w każdy weekend, to można jakoś dogadać się z szefem?

Bartosz
@Oliwka

Masz jeden weekend w miesiącu wolny reszta w pracy wszystkie święta i takie tam praca według grafiku jak będziesz chciała nie chodzić to urlop ale jeśli będziesz mogła wziąć a nie będziesz mogła bo cały czas są potrzebne ręce do pracu

@Bartosz

Okej, a jak w takim razie układany jest ten grafik? Kierownik zbiera w miesiącu dyspozycje od pracowników i bierze przeważnie je pod uwagę? W sytuacjach awaryjnych jest szansa na podmianę z kimś innym? No i czy praca w święta choćby jest dodatkowo płatna w firmie?

Młodszy magazynier

Witam, planuje iść na rozmowę na stanowisko młodszy magazynier. Czy ktoś może coś powiedzieć o tym stanowisku ? Są trzy zmiany czy 4 brygadowka ? Jakie zarobki ? Jaka praca ?

Olga

@Pracodawca, Dzień dobry! Czy jest możliwość zatrudnienia pracownika z Białorusi? Chcemy przeprowadzić się do Poznani z rodziną, szukamy pracy. Pozdrawiam!

kandydat

Oferta na operatora oklejania wygląda interesująco, 7100 brutto dobre pieniądze. Czy ktoś jest w stanie dokładnie rozłożyć te kwote, tj. jak wygląda podstawa i jakie tam są dodatki? Z góry dziękuje.

@kandydat

O, no właśnie, też jestem ciekawy. Co do tej kasy, to jest pensja startowa, a po okresie próbnym dają podwyżkę? Ta kasa to jest na umowie o pracę, czy na kontrakcie b2b? I czy jest różnica między kasą na UoP a kasą na b2b??

Z tego co słyszałem na początek oferują 6100, w tym podstawa z dodatkami, te 7100 po 3 miesiącach dopiero

@Kandydat

Z tego co widziałem w ogłoszeniach 7100 to 4 brygady, a 6100 za trzy zmiany.

4 brygady są na dziale ekstruzji, na dziale oklejania 3 zmiany tylko

Chętny

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Operator maszyn w dziale Ekstruzji. Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda ta praca? Czy jest ciężka, męcząca, monotonna? Jak wygląda ten system pracy 4 brygadowy?

Dzień dobry. Czy firma organizuje transport pracowniczy z Gniezna? Pozdrawiam.

Matylda
@Kandydat

Na ten moment firma dofinansowuje dojazdy z innych kierunków aniżeli Poznań - bo za mało osób na autobus, ale wiem, że jak będzie więcej ludzi z danego kierunku - to będzie autobus.

Marcela
@Matylda

Ile minimum musi być ludzi żeby zorganizowali transport? Czy autobus zatrzymuje się na jednym umówionym przystanku czy może jest więcej punktów odbioru pracowników?

GALANON

Ile w rzeczywistości może miesięcznie na czysto zarobić operator foliowania z dużym doświadczeniem i wiedzą ?

Czy ten dojazd wymieniony niżej to w ogóle dla wszystkich pracowników? Szukam pracy i tu wszedłem z polecenia kolegi bo widziałem ogłoszenie na kontrolera jakości. W tych samych godzinach pracuje taka osoba, żeby móc z innymi jeździć? Czy jednak swoje auto muszę wyciągnąć?

Edyta

Na stronie firmy jest oferta na informatyka, nie podano jednak widełek wynagrodzenia. To indywidualnie to podczas rozmów ustalają czy jednak są jakieś widełki, tylko nie podali? Tak w ogóle to czy na tym stanowisku można pracować hybrydowo albo całkowicie zdalnie? Dajcie znac bo nie wiem czy się zgłaszać :)

SAyo
@Edyta

Zgłaszałaś się? Wiesz coś więcej?

Aluplast Nagradowice: Chciałbym się zapytać jakie są zarobki w dziale Młodszy Operator maszyn w dziale Ekstruzji ? Czy to co piszą w ogłoszeniu przekłada się na rzeczywistość. Czy praca jest faktycznie na 3 zmiany czy na 4 brygady jak pisał ktoś niżej ? Czy pracując na tym dziale faktycznie można się nadzwigać czy raczej praca jest spokojna ?

Max

Widzę, że firma oferuje transport pracowniczy, dofinansowanie kursów i szkoleń, a także 7 600 zł brutto na stanowisku Ślusarz narzędziowy. Spodziewa się jednak, że kandydat będzie posiadał umiejętność w zakresie obsługi narzędzi do ekstruzji lub formowania wtryskowego (konstrukcje, wykonanie, modyfikacja, naprawa). W jaki sposób są one sprawdzane w toku rekrutacji i na jaki czas zawierana jest pierwsza umowa o pracę?

Damiano

Witam serdecznie. Widzę, że jest ogłoszenie na operatora wózka widłowego? Jakie warunki panują w firmie na tym stanowisku? Warto aplikować? Są szkolenia i czy można się jakoś rozwinąć?

Zostaw merytoryczną opinię o Aluplast Sp.z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Aluplast Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluplast Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluplast Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluplast Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aluplast Sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluplast Sp.z o.o.