Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Nowa Sól

Opinie o Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Nowa Sól

Czy w Alumetal Poland Zakład Nowa Sól zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak. Pracuje tu parę osób pochodzących z UA i to już kilka lat.

Iza
@Tomek

A ty jesteś pracownikiem? Jak Ci się podoba współpraca? Możesz coś o tym napisać?

@Iza

Kilka lat pracowałem w Alumetal. Gdyby mi się podobało pewnie pracował bym nadal... Jak mi się podoba współpraca? Zależy z kim? Z chłopakami z UA? Z przełożonymi? Z współpracownikami?

Magdalena
@Tomek

Z przełożonymi - to dla mnie najistotniejsze. Powiedz jak możesz.

Bob

Witam pracowników zakładów Alumetal co sądzicie o pracy w święta Wielkanocne ponoć w Nowej Soli chcą żebyśmy pracowali bez przerwy coś ktoś już wie czy to tylko plotki

Wiktoria
@Bob

Jak to bez przerwy? Nie możecie mieć wszyscy chwili wolnego, nawet w święta? :P Udało się w ogóle czegoś dowiedzieć?

@Wiktoria

Po prostu bez przerwy świątecznej ponoć mamy pracować całe święta 3 zmiany tony tony tony. W tym zakładzie niczego się nie dowiesz wszystko na ostatnią chwile

Iza
@Bob

O matko, to pamiętam z moich prac jak tego nie lubiłam, gdy ktoś mnie o czymś informował na ostatnią chwilę, a już najbardziej jak dowiadywałam się w ten sam dzień, że musze dłużej zostać w pracy. Nie podejmowaliście z szefostwem jakiś rozmów aby coś zmienić? Może to by pomogło :)

BHP

Dzień dobry, czy moglibyście się podzielić opinią na temat warunków BHP w zakładzie pracy? Jakie jest podejście najwyższego kierownictwa do bezpieczeństwa? Jak wygląda dział BHP w firmie? Pytam, ponieważ zainteresowała mnie oferta pracy na stanowisku specjalisty BHP. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Na jakie benefity można liczyć w Alumetal Poland Zakład Nowa Sól?

Suchar

Możesz liczyć na super benefity w postaci soku i kremu co miesiąc a w okresie zimowym słoiki ????

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Nowa Sól? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Jak się pracuje z ludźmi z Alumetal Poland Zakład Nowa Sól?

Ale z którymi?? Jakiś dział konkretnie?? Może w biurach??? Głupie pytanie

BHP

Zgodnie z przepisami bhp w odstępie 1,5 metra minimum

@BHP

Tak tak jasne 1,5 metra chciałbym to zobaczyć nie siej tutaj propagandy że wszystko jest pięknie ładnie, a jest zupełnie inaczej. BHP w tym zakładanie kończy się na tym skrócie.

Bob

Wyluzuj chyba nie zrozumiałeś żartu każdy pracujący w tym zakładzie wie że BHP to fikcja

Paprykarz Szczeciński

Ludzie są ok zależy jaka brygada są też tacy którzy bez (usunięte przez administratora) do pracy nie wchodzą

Paprykarz Szczeciński

Czy w końcu obudzimy się zbierzemy i założymy związki w AluMetal? Czas najwyższy bo ruchają nas jak chcą

Bob

O widzę że ktoś w końcu się obudził ???? tylko nie ma co wylewać żali na forum zbierać się razem i do kierownika z tym pytaniem ????tylko zapomniałem że w tym zakładzie to potrafią tylko po cichutku tak żeby nikt nie słyszał????a jak przychodzi pora się odezwać to już kozaka nie ma????a i pamiętajmy że przynajmniej do końca roku nic się nie zmieni

Ziemia

Wkurzające jest to ,że człowiek nagina cały miesiąc za zero pemii jak długo macie zamiar tak postępować z nami? Nikt tam do tego syfu nie przychodzi na wakacje .

HOT-MŁOT
@Ziemia

Tak, tak grunt to dobra ściema kryzys jest ale towar z magazynu wyjeżdża

Poi

Cieszcie się durnie że jeszcze macie pracę, a nie żale wylewacie. Pokażcie chociaż jedna Firmę która w ciężkim czasie dla całego kraju dała podwyżkę...Za dwa miesiące mnóstwo ludzi w samej Nowej Soli nie będzie miała pracy a Wam się podwyżek zachciało. Zresztą, idźcie tam gdzie jest lepiej skoro w Alumetalu jest tak wszystkim źle.

@Poi

Za dwa miesiące kolego drogi to będziesz poganiał po 12 godz za drobne bo będą wykorzystywać że kryzys że im ciężko itd.wlasnie przez takich jak ty klakierów całujących w tyłek prezesikow i kierowników zamiast się organizować i jednoczyć to się klucimy na forach zamiast działać razem jako pracownicy a nie popychadla

Augustyn
@Poi

Nie obrażaj ludzi człowieku. Wirus przejdzie a niesmak pracowników pozostanie. Zakład zostanie z palcem w (usunięte przez administratora) Zakłady będą chciały nadrobić przerwę w produkcji i znowu będzie walka o pracowników. Zakład idzie cały czas na 100% a motywacji do pracy brak

ziemia
@Poi

Pośpieszyłeś się poczekajmy jeszcze miesiąc i wtedy się okaże

N:N

Ktoś coś wie kiedy ruszą w nowej soli ?

Jerry

Nie stety w ketach zwolnienia to co mieli zrobić później nastało już dziś pozdro od 3 do 4 osób że zmiany przykre

@Jerry

Czyli to prawda? Chodziły pogłoski że Kęty i Gorzyce będą zwalniały ciekawe kiedy Nowa Sól zacznie to samo robić?

Zółty kask
@Bob

Gorzyce też zwalniają. Stan na 1 maja to 15 osób zwolnionych. Narazie tyle za parę tygodni może być 30.

Stefan

Drodzy sąsiedzi z Alumetalu. Widzę, że nie doceniacie tego co macie. Cieszcie się, że wasz zakład funkcjonuje bo w Electropoli jest postój bezpłatny i ludzie dostaną następną wypłate najniższa krajowa bo zakład nie zarabia. Niestety, ale w kupie siła. Ludzie na to się zgodzili tylko dlatego żeby pracy nie stracić, a wy tu się kłócicie, że za mało zarabiacie. Śmiech.

@Stefan

A ty myślisz że my jaką wypłatę dostaniemy co? My przychodzimy do pracy bez premi bez szkodliwego bez dodatku za godz nocne bez DW też się na to godzimy za marzec była normalna wypłata a za kwiecień będzie taka jak u wszystkich i w dodatku mamy czterobrygadowke więc czego kolego z elektropoli ty nam zazdrościsz co?

Bolek

Niestety ale pandemia pokazała prawdę o tej wspaniałej firmie. Wszyscy wiedzą że do firmy dostarczaja złom z całego świata. Każdy pracownik ma z nim styczność. Na metalu wirus utrzymuje się nawet 72 godziny .złomu tyle przywożą że cały parking co dziennie pełny po brzegi. Na pewno to powinno być ograniczone do minimum. Zabawa ludzkim zdrowiem i życiem. Byle kasa się zgadzała, oczywiście w zarządzie nie u pracowników. Inspekcja pracy została zawiadomiona. Czekamy na interwencje

Koliber

Czekamy na odpowiedź pani prezes z poszanowaniem i szacunkiem koliber .

@Koliber

O czym mówisz ? Masz jakiś wywiad z panią prezes? Jak tak to wrzuć link ok? Bo tak naprawdę nikt nie wie o co ci chodzi

Koliber

Teraz zobaczymy czy pani odpowie na kilka pytania ludzi? którzy tu pracują czy poprostu to jest fikcją ? skoro jest osobą kapetetną to powinna nam odpowiedzieć na kilka pytań .

Koliber

Jest źle każdy to wie ale ale czemu kosztem zakładu który jest najlepszy i biuro i dział produkcji i cały zakład nowosolskuusi ponosić kosekfecje złego zarządzania nie my jesteśmy winni (chce pani ratować pewnie dołączymysię ale niech pani mi chleba nie zabiera .tylko niech pani da coś od siebie !!!

Koliber

Do pani prezes jest taka sprawa najpierw szpak......bociana a potem była zmiana i szpak .....bociana (jak pani prezes z nami tak my z bocianami )

Koliber

Przeróbka jest ? Materiał zjeżdża ? To dajcie motywację.bo po całym kryzysie nikt wam nie będzie pracował

Koliber

Do zazodu zwrucie uwagę na to że dwa razy do tej samej rzekisię nie wchodzi ludzie z Ukrainy wyjeżdżają za 2miesiace będzie brakować ludzi do pracy .... Jak tylko rynek się otworzy każdy wam ucieknie a wy tylko próbujecie ratować firmę kosztem ludzi więcej więcej i więcej żenada

Koliber

Jak to pani powiedziała do samego końca ale z jakim składem pani wystartuje ? Nie można ufać ludziom którzy żerują na ludzkim życiu .............

Zostaw merytoryczną opinię o Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Nowa Sól - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Nowa Sól?

Zobacz opinie na temat firmy Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Nowa Sól tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Nowa Sól?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Nowa Sól