Eurodruk

Opinie o Eurodruk

Tuba

Czy ten kolorowy kwiat z 2 moze umyc te kieły? Straszny smród

Ais

Najwiekszy obóz pracy w jakim pracowałem, mydlenie oczu wszystkim,wg tych z gory jest dobrze i kolorowo a czy te skody tankowali za swoje czy firmowe pieniadze? Niezle wam sie tam odkleilo dajac takie pieniadze ludziom po poligrafii i z checia do pracy. Cala zarzad do wymiany na zime razem z oponami

Eds
@Ais

Dlaczego ludzie godzą się pracować w pojedynkę gdzie stanowisko jest dla dwóch osób?

Robaczek
@Eds

Bo maja kredyty a nie pojda nigdzie indziej bo z takim nastawieniem i przyzwyczajeniem do pracy zaraz ich zwolnia.

WWO

To prawda ze wiara sie zwalnia z europatodruku?

Pozytyw
@WWO

Dwoch z logistyki i jeden z hali

masa

tak na 2 a jeden leb na 1 dzien

Ktoś

Prawda

Totalny błąd że podpisaliście umowę na busa do końca roku. Powinien być zabrany osoby które nim dojeżdżają mają prawko i własne samochody tylko takie (usunięte przez administratora) że nie. A po drugie skoro chcą żeby jeździł niech się do niego dokładają. Pracownicy dojeżdżają po kilkanaście kilometrów bez dodatku na kilometrówkę paliwo idzie do góry a pensja jest obniżana. Może czas najwyższy coś z tym zrobić dać nam dodatek lub zabrać busa albo niech wiara też placi za busa. Najlepiej do pracy zawiezie po pracy też i to za darmo tak żeście się nauczyli myślę że ten czas dobiegnie końca i to szybko. Skoro oszczędności to proponuję na to też spojrzeć.

Ais

Albo niech dadza kazdemu po Skodzie i karte paliwowa

robol

SZEF ZALATWIL DAWNO TEMU BUSY ABY ULATWIC DOJAZD DO PRACY KARZDY MORZE ZTEGO KORZYSTAC JAK KTOS CHCE JEZDZIC JAK PANISKO LIMUZYNA TO NIECH JEZDZI I NIPIEPSZ GUPOT

@robol

Widzę, że ze słownikiem j. polskiego to wogóle Ci nie podrodze:)

Gdg
@Ais

A co się dziwisz ? W tej firmie dzięki Jaszczurowi zostaną tylko starcy np zmiana B gdzieś na pewnej maszynie robią ludzie 70+. Albo tacy co nie potrafią pisać i czytać.

@Gdg

Nic tylko klaskać Jaszczurowi, jedyny powód do zbankrutowania firmy poprzez brak ludzi. Brawo jaszczur

Czajniczek
@Ais

A tam opowiadacie, w tej firmie pracownik nie ma praw i musi byc jak robocik, pan rzada i tak ma byc. Niechec do pracownikow wyraza tak perfidnie ze wz chce sie od tego wymio.towac

@robol

Oj widzę że słowniczek się kłania. Skoro tak piszesz to i pewnie tobie bus zabiera dupe z pod domu., jeśli takie słownictwo to zapewne brak prawo jazdy! Bus miał jeździć z punktu A do punktu B a co nie których odwozi pod sam dom? I nie pisz mi że możesz zabrać się busem skoro bus jeździ w te okolice co ludzie chodzą do góry i kapują.. Czy tego nie zauważyliście że same podpierdalacze nim jeżdżą!

Ais

Niektorzy zabieraja sie jeszcze na zyda z innymi

Łoś

A czy ktoś mi odpowie dlaczego bus odjeżdża z pod zakładu przed 6.00? To o której skończyłeś pracę? Czy nikt tego nie widzi? Albo roliwy gdzie jest za pięć szosta? Pewnie juz w aucie. Ja muszę stać do szóstej jak przyjdzie zmiana.

rolowy
@Łoś

skad wiesz baranie o ktorej wychodza rolowi jak stoisz na odiorze

Łoś
@rolowy

To gdzie jesteś jak się zerwie przed końcem zmiany? W WC?

Tarpan
@Łoś

Nie kłócić się proszę, niech każdy wykonuje swoje obowiązki wynikająca z umowy z pracodawcą, zamiast się obrażać pobierzcie deklaracje i przystąpcie do Związku. Walczmy o swoje prawa w majestacie prawa. Pozdrawiam.

Euro
@Tarpan

Jaszczur prawa nie przestrzega ale jego czas już się kończy, nikt się go już nie boi nikt od niego telefonu nie odbiera bo po prostu każdy ma go gdzieś... Powiem też wiecej większość śmieje mu się w twarz a jego To bardzo boli .... Pytanie czy w tym roku odeszło więcej ludzi niż w przeciągu kilku lat ? Jeśli tak to może pani M od robienia kawy z góry by się zainteresowała dlaczego ? Bo jak tam dalej pójdzie to sama bedzie szukać pracy.

Johnny Depp
@Euro

Już szuka

Z mlekiem

A gdzie sie podziala pani od kawy?

Friend

Pani Magda z góry, jak na swoje lata to niezła atrakcyjna babka , meee gusta langusta

Dobra Zmiana
@Friend

Szef jak na swoje lata też się dobrze trzyma...

Friend

Pani Magda z góry jak na swoje lata to niezła atrakcyjna babka , meee gusta a langusta mniam

Dobra Zmiana
@Friend

Szef się też dobrze trzyma jak na swoje lata...

?

Może jakies pieniadze na karty przeslecie z socjalnych naszych , biletow do kina juz od roku tez nie ma

Czy jest możliwość palenia papierosów?

Palpitacja

Na terenie zakładu jest całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych oraz papierosów elektrycznych.

Bogdan

W tej firmie nie ma absolutnie nic co by przyciągnęło nowego lub zatrzymało starego pracownika. Kasa mala wyzysk duży plus praca za 3 w soboty niedziele i święta.

Stary Orzeł

Słyszałem że firma szuka drukarzy w całej Polsce bo z okolicy Wlkp !!! Nikt już nie chce przyjść a przypomnę że pensja 2 drukarza na start to 3600 brutto czyli 2600 zł na rękę. Praca po 12h w niedzieie i święta. No panie to bardziej już się opłaca isc na magazyn. A mówią że w Eurodruku jest tak dobrze. Niby macie ta premie ale ona jest dzisiaj a jutro jej nie ma @ Inflacja idzie do góry a w eds wypłaty z roku na rok są coraz niższe. Ale Skody maja juz wszyscy

?

Czy zgodnie z prawem można pracować na niesprawnych maszynach ?

BHP
@?

Praca na niesprawnej maszynie jest niedopuszczalna, należy niezwłocznie powiadomić bezpośredniego przełożonego, odciąć maszynę od zasilania.

Ukraina

Dlaczego pracownicy z Ukrainy poniżej 26 roku życia nie mają odciąganego podatku ? Prawo jest równe dla wszystkich ?

Roman Herzog

Witam, tak masz racje - dzisz jest Wlodek, kolejny tyzden bede Aneta i probujemy dopinac ten temat :-) Roman Herzog

Zaraz w Piątkę w DKJ czyżby nie było ich tam za dużo

Leszek

Pracujesz w Eurodruku? Jestem ciekaw czy zatrudniają tu osoby bez doświadczenia. Jeśli tak jest, to czy tacy pracownicy mogą tu liczyć na jakieś szkolenia wprowadzające? Jak wyglądają początki?

Praca
@Leszek

Aktualnie przyjmujemy wszystkich kulawych niewidomych ludzi niepełno sprawnych więc będzie miejsce dla cb. Jak umiesz czytać choć troszkę po Polsku to będziesz miał szkolenie na maszynistę. Albo zostaniesz mechanikiem lub elektronikiem Pamiętaj bracie mój tu jest zakaz palenia i brak nadgodzin jest.

Don Diego

Całe zło w tej firmie to Jaszczur. Przez niego odeszło z tej firmy wielu znakomitych fachowców. To klamczucha i socjopata. Do klasyki jego zachowań należy notoryczne zapomniane naliczania dodatków za pracę samemu na maszynach drukarskich, introligatorskich i na odwijaku. Jeżeli ktoś zabiera ci to na co zapracowaleś to kim jest???? (usunięte przez administratora) Pracuję w tej drukarni od wielu lat i widzę tylko zniszczonych przez niego ludzi. Tych, którzy już odeszli i tych, którzy odejdą. To tchórz który dba tylko o własną (usunięte przez administratora) Panie od grafików straciły premię bo gość podkulił ogon i wszystko na nie zrzucił. Nam drukarzom i prowadzącym na intro każe się pracować samemu na kilku maszynach A jak przyjdzie reklamacja to wielkie pretensje. Mam nadzieje ze powstanie u nas związków zawodowych coś zmieni. A przede wszystkim wyślę tego gościa w kosmos. Bo jest w tej firmie niepotrzebny.

@Don Diego

Ten Jaszczur jest psychicznie chorym człowiekiem który ma dwu biegunowość i rozdwojenie jaźni. Jak można traktować cudzą firmę jak swoją? On nie przejmuje się ludźmi na odbiorach mimo iż jest ich tylko 2 ? Może w końcu te związki zrobią z tym narkomanen to co nalezalo zrobić od dawna czyli wyjazd na taczce... A teraz hit w firmie nie ma nadgodzin lecz nie ma ludzi to będziesz pravowal cale wakacje jak beduin zamiast spędzić czas z rodziną... a zamian na to będziesz mieć wrzesień wolny .. Lub będziesz sam na maszynie, a wszystko po to by nie zapłacić ludzia nadgodzin. Jedynym działem bez nadgodzin jest kopia Ale nikt też nie mówi że pracują sami zamiast jak kiedyś w dwie osoby czyli wykonują podwójna pracę za te same pieniądze... Nie polecam tego kołchozu gdzie nawet papierosa na przerwie nie można zapalić...

Pracownik na medal

Pozytywnym aspektem likwidacji busów jest to, że więcej osób zaczęło dojeżdżać do zakładu pracy rowerem, promując przy tym zdrowy tryb życia, ekologię, więc jako zachętę dla obecnych oraz przyszłych rowerzystów proponuję "dodatek rowerowy" Pozdrawiam

Parszywa

Jarvonszczu zrozum że nikt nie odbiera od Ciebie telefonu ponieważ nie wnosisz nic co mogło by się przydać a wręcz przeciwnie przeszkadzasz. Zauważ że kiedy tu jesteś to nic nie idzie I to nieważne jaka maszyna. Dam Ci radę zajmij się czymś ciekawszym niż tylko myśleniem o pracy 24/7 Bo kto zaznaczę NORMALNYj est cały czas w pracy.

Czym w Eurodruk zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Dyrektor

Zachęcam ich w prosty sposób, stoję z zegarkiem w ręku i mówię że tiry czekają

Jarek

Wiecie że w EuroDruku są najniższe zarobki w okolicy ? By firma wyszła na prostą musi pozbyć się Jaszczura i Krecika wtedy ludzie z przyjemnością będą robić wyniki. Bo z takim podejściem do ludzi to nikt nawet palcem nie kiwnie.

Dyrektor
@Jarek

Zapraszam do rozmowy przy biurku . Jak będziesz miał odwagę ujawnić Swoją tożsamość .

@Dyrektor

Zapowiada sie bardzo ciekawy miesiac:)

Jar von Szczur
@Ais

Kolego maszynisto powiedz mi który miesiąc będzie ciekawy ten czy następny? Bo tu jest ciekawie od 20 lat, absurd goni absurd.

@Jar von Szczur

Nie jestem maszynista, tam wszyscy sie trzymaja pracy bo gdzie znajda inna.

no
@Dyrektor

Nie mamy o czym. To jest wasze podejście do pracowników.

masa
@Jarek

kur.a czy ja mam wrazenie ze coraz mniej zarabiamy ,moze jakis strajk czy nie macie jaj panowie ,napewno co nie ktorzy nie maja.

Kkkk
@masa

Jak byś pomógł wyrobić premie to było by 30 %

Kows
@masa

Oczywiście że zarabiamy coraz mniej. Ale co tutaj dużo mówić nam zabierają a dawaja tym co są najbardziej nadgorliwi i podpiepszaja innych. Nigdy nie wiecie kogo macie za plecami.

Dziadek

Odnoszę nieodparte wrażenie że ktoś stosuje tutaj ubecką prowokacje.Dziel i rządź .... niech psy się pogryzą a my kręcimy lody dalej

Filip
@Dziadek

Tak, góra od dawna robi wszystko, aby wszyscy byli ze sobą skłóceni. Logistyka z ekspedycją, Lithomany z Intro, Polacy z Ukraińcami. Na dodatek nagle dziwnie ocena firmy skoczyła z jednego punktu na dwa. Jeszcze w tej sytuacji, co jest obecnie? Czyżby dyrekcja zatrudniła kogoś, kto daje pozytywne oceny?

Zmiana A
@Filip

My na przekór wszystkim tym zadowolonym i niezadowolonym , z góry i z dołu , z każdego pionu i działu chcemy na zbliżające się Święta złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze. Kolejny zaś rok niech będzie czasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń.

Bat Man
@Dziadek

polecam skupić się na pracy, nie generować reklamacji, nie niszczyć bram i papieru na magazynach, nie dewastować maszyn ... mogę podać więcej powodów beznadziejnych zachowań działających na szkodę pracodawcy i zmieńcie płytę lata już piszecie o Panie J... NUDA!!!

Szary
@Bat Man

Z tego co piszesz to Pan J... ma z tymi pracownikami niezła jazdę.

Premia
@Szary

Są takie akcje ponieważ zatrudniani pracownicy ledwo potrafią liczyć I pisać to czego można od nich wymagać... Np na takich paczkach stoją Polacy co mają problem by policzyć do 7... Cały czas trzeba ich pilnować I wszystko mówić.. Ale za taka stawkę nie ma co się dziwić nikt normalny nie przyjdzie ..

Szary
@Premia

Piszesz o stawce to ile zarabia taki pracownik netto?

Wujek
@Szary

Tylko tacy zostali, bo innych nie umie przy sobie zatrzymać.

@Szary

Szary tak czytam twoje posty i myślę że Ty kolaż jesteś. A jeśli nie to nadajesz się na przedstawiciela załogi :)

@Premia

Gdzie masz Polaków nie umiejących liczyć? Na której zmianie? Bredzisz. Bywali tacy z serwisu personalnego, co nie nadążali pakować i mieli problemy z liczeniem, ale na stałe nikogo takiego nie ma, a z serwisu już nikt nie przychodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurodruk - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Eurodruk?

Zobacz opinie na temat firmy Eurodruk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurodruk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 3 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurodruk?

Kandydaci do pracy w Eurodruk napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurodruk