Opinie o Karlskrona Bilcenter AB w Karlskrona

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Karlskrona Bilcenter AB. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Karlskrona Bilcenter AB o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karlskrona Bilcenter AB w Karlskrona

Lukxd Nowy wpis

Pracowałem tam przez jakiś czas od 2014-2021 na myjni samochodowej,polerka.itp.Co mogę powiedzieć o tej firmie??? Jeśli chodzi o warunki pracy to masakra,jeden wielki syf,wszędzie jak i na innych stanowiskach! Chodzisz z kilka razy i się prosisz, żeby co kolwiek dostać,czy załatwić,nigdy niema czasu,tak już tam będzie i się nie zmieni z ludzi se nic nie robi.Nie polecam!!!

Artur Nowy wpis

Ktoś wspomniał że wcześniej dość długo pracował bez umowy, a warunki zakwaterowania były kiepskie. Jak jest teraz? Chciałbym wyjechać tam do roboty ale umowa jest dla mnie ważna. Dostanę bez żadnych problemów?

chwds

Calkowicie popieram kolegow bylem tam i to co mowia to prawda dodam tylko tyle , szef to imbecyl teoretyk. kaze robic zniczego cos a takie kotlety jak sie tam robi to nawet u ruskich by sie niepodjeli kasa za 1h=70kr trza dodac ze jest sie w pracy 11h.ale to akurat maly problem, ludzie ktorzy tam pracuja obrabiaja dupe sobie na wzajem.[usunięte przez moderatora] pojechal jako blachasz a zostal elektro mechanikiem buuuuuuhhahsahaha.nic dodac i nic ujac. to jest opis calej firmy burdel taki ze nieda sie przejsc petow czesci uszkodzonych dowyboru do koloru nikt o to niedba brak ogrzewania farelki i grzejniki cala noc chodza.odradzam

zen Nowy wpis
@chwds

Chamstwo obiecanki nic więcej , 2 lata pracowałem bez umowy oczywiście podatek był odprowadzany . Warunki pracy i zamieszkanie fatalne ,bynajmniej w latach 2014 -2019 . Brak narzędzi i praca na dworze ,popieram kolegę naprawa z niczego i pretensje że czegoś bez części nie idzie naprawić

junak Nowy wpis

bardzo ciekawa szwedzka firma, która mieści się w stolicy. Jak dla mnie to spory zaszczyt, że chcą zatrudniać Polaków. Szkoda tylko, że do tak dawna się tutaj nie ogłaszali w żaden sposób i na żadne stanowisko.

Brałeś udział w rekrutacji do Karlskrona Bilcenter AB. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
rogerg pozdro dla epiky z pokoju zwierzen

a krol julian mial swoj tron i sie swietnie bawil.

ex-worker

Potwierdzam wszystko co jest napisane, praca tylko dla desperado, firma absolutnie nie przygotowana na przyjęcie \"nowych pracowników\", co do [usunięte przez moderatora] to prawdopodobnie przekazuje to co mu szef powie, można tylko mieć pretensje, że nie informuje, że praca jest na \"czarno\", ale cóż jeśli potrzebują ludzi do konkretnego problemu z którym sobie nie radzą będą opowiadać cuda nie widy. Koszty dojazdu do Szwecji są nie małe, więc trzeba się tutaj 10 razy zastanowić.

worker

Przestrzegam wszystkich przed podjęciem pracy w tej firmie. Praca jest na "czarno", na okres 2-3 tygodni, może to być też 2-3 dni, stawka 70 kr(59 godzin tygodniowo), Szwedzi maja min. 150 kr(40 godzin tygodniowo) i umowę o pracę. Ogłaszają się w portalu praca.pl., w rozmowie przez tel. [usunięte przez moderatora](Polak z Kielc), obiecuje pracę na stałe, wspaniale perspektywy, zakwaterowanie,pełen socjal tylko, żeby przyjechać. Nie zwalniajcie się z pracy w Polsce, ponieważ za 3 tygodnie będziecie wracać. Na miejscu okazuję się, że nie będzie dla Was miejsca do spania, brak ogrzewania (jedna pralka na 14 ludzi i to nie w pełni sprawna) praca jest tylko konkretnie przy samochodach, przy których nie dali sobie rady a później możecie wracać do Polski!! Nie wspomnę o chronicznym braku narzędzi, nie kupi bo ukradną?. Właściciel firmy [usunięte przez moderatora] (totalny ignorant nie zna żadnych obcych jęz. oprócz swojego ojczystego )uważa wszystkich Polaków za złodziei, że ma z nimi same problemy, a ja się pytam dlaczego pracuje tu tylko 2 Szwedów i 14 Polaków(głownie ze wschodu Polski), którzy ciągle się zmieniają(rotacja jak na dworcu PKP) i tylko na nas ta firma się opiera. Gdyby w ciągu jednego dnia wszyscy Polacy by wyjechali, bankructwo firmy nastąpiłoby w ciągu miesiąca. Pełna hipokryzja.Przy wypłacie możecie dostać 60 kr/h, tak też się zdarzało albo w ogóle. Nie polecam!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Karlskrona Bilcenter AB - Karlskrona

• Jak się pracuje w Karlskrona Bilcenter AB?

Zobacz opinie na temat firmy Karlskrona Bilcenter AB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Karlskrona Bilcenter AB
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.

Karlskrona Bilcenter AB