Opinie o G.J.A. van Zonderen B.V. w Muehlhan

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie G.J.A. van Zonderen B.V.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie G.J.A. van Zonderen B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G.J.A. van Zonderen B.V. w Muehlhan

Staszek Nowy wpis

Może ktoś podzieli się jakimiś newsami o pracy?

Kwiat. Nowy wpis
@Staszek

Chłopie daj sobie spokój z tą firmą...Krótko i na temat...

Zenek Nowy wpis

To jak aktualnie firma się nazywa? Podpowiedzcie czy warto starać si,ę o robotę?

Co od czasu dodania ostatniej opinii uległo zmianie w van zonderen?

Kwiatek

NIC się nie zmieniło.

Anonimowy.... Nowy wpis

Nic się nie zmieniło tylko firma zmienila nazwę.

Tomcio

O w tym miesiącu przegieli pałę. Chyba to koniec już firmy. Uważajcie na następne wyjazdy mogą nie wypłacić kasy. Życzę im plajtu.

@Tomcio

Wielu użytkownikom forum Twój post może wydać się trochę niezrozumiały. Ale już w tym momencie można powiedzieć, że w sposób bardzo dosadny oceniasz aktualną kondycję firmy Van Zonderen. Skoro - jak rozumiem - nie wypłacili Ci należnego wynagrodzenia, to powinieneś zgłosić komuś ten fakt. Zrobiłeś to już?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie G.J.A. van Zonderen B.V.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

To zawsze kretacze byli, zero szacunku dla ludzi, wykorzystywanie na maxa,oszczedzanie na wszystkim a najbardziej na zdrowiu ludzi,nie plajtuja, ja się cieszę!!!!

Krychu

W tym miesiacu zamkneli wszystkie zegary, ludzie jezdza po calym swiecie, pracuja w nienaturalnych warunkach (zbiorniki) ,niedosc ze placa z miesiecznym opoznienieniem ,teraz powiedzieli ze nie maja pieniedzy na wyplaty dla pracownikow Moje sugestie dla Van Zonderen: Zamknac ta firme ,a wlasnicieli na dlugie lata posadzic w wiezieniu

Kwiat

Zawsze trudno jest się pogodzić z prawda. Jakie warunki socjalne zapewnione .O czym się pisze ludzie są traktowani jak pod ludzie. Ludzie którzy tam pracuja życzę żeby znaleźli sobie inną pracę i żeby byli traktowani normalnie .Za tak ciężka pracę którą wykonuja .Koniecznie jest potrzeba kontroli tego zakladu .

@Kwiat

Jesteśmy Ci wdzięczni, że bierzesz czynny udział w tej dyskusji, ale tak naprawdę niewiele można wywnioskować z Twoich postów. Powiedz nam jeszcze - jak długo pracowałeś w firmie Van Zonderen. Czy uważasz, że jest to odpowiednie miejsce pracy dla osób, które jeszcze nie posiadają zbyt dużego doświadczenia zawodowego?

Kwiat

Z ludźmi się nie liczą wogole płacą jak chcą i kiedy im jest wygodne. Pani z biura w Świnoujściu jest nie miła i opryskliwa dzwoni natrętnie. Nie liczy się kiedy osoba przyjechała z pracy najlepiej żeby po przyjeździe jechać do kolejnej roboty.Warunki jakie panują w tej firmie powinny być natychmiast sprawdzone bo to nie praca tylko kolchoz pracy.

@Kwiat

@Kwiat Chyba każdy z Nas może mieć gorszy dzień - również i Pani z biura. Skupiasz się na samych negatywnych aspektach pracy w firmie Van Zonderen, a więc teraz powinieneś znaleźć bardziej pozytywną stronę tego pracodawcy. Macie tam zapewniony dostęp do pakietu socjalnego?

Maja

@M. D. Bardzo Ci dziękuję, że pomimo złych doświadczeń postanowiłeś pozostawić tutaj swoją opinię odnoście warunków pracy w van zonderen. Takie sytuacje i traktowanie pracowników przez tego pracodawcę jest niezgodne z prawem. Proponuję zatem, żeby jak najszybciej zgłosić to jakimś wyższym organom - co Ty na to?

M. D.

W tej firmie jesteśmy traktowani jak podludzie, od ponad 8miesiecy proszę się żeby zostały mi wypłacone braki w wypłatach, (ok. 600€)a tymczasem ja od 4 miesiący jestem na chorobowym po wypadku, zostały mi zabrane diety, po za tym firma nic nie robi żeby mi pomóc, wręcz przeciwnie, tylko kłody pod nogi, wypadki w tej firmie zdarzają się często i są zamiatane pod dywan, brak humanitaryzmu, suma sumarum nadal nie mam umowy, ani odcinków wyplat. Nie życzę nikomu tak traktującej firmy, komuna i złodziejstwo. Panie admin jeżeli ma Pan opcje, chętnie udz wywiadu do gazet i Holenderskich i polskich, artykuł wyjdzie przedni, bo jest tego wszystkiego naprawdę dużo. Pozdrawiam. A ludziom pracującym w tak ciężkich warunkach życzę szczęścia i zmiany pracy na prawdziwe zajęcie, w który się spełnicie i odbudujecia a przy tym zarobicie.

Cichy i ciemny

Firma krzak uważajcie. Marne zarobki ubezpieczenia zero. Majstrowie sadyści ganiają ludzi. Człowieka traktują gorzej jak psa.

Cichy

Firma dziad, zero szkodliwego, niskie stawki. Żeby podwyższone dostać to trzeba majstrow po (usunięte przez administratora) lizać.

gość

o tak prawda gorzej traktować ludzi się już nie da za te pieniądze robisz 12 godzin w szkodliwych warunkach, majster zamiast być za pracownikami to każe (usunięte przez administratora) i robić jednemu pracownikowi robotę za dziesięciu, płacą jak chcą i kiedy chcą, ktoś pomylił zakład pracy z kołchozem

Chicho-ciemny

To widzę ze muszę to przemyśleć dzięki za info

Hussain

A drugi maister to niby co sadysta pier_olony i tyle.Zero szacunku dla ludzi A dla rodaka tym bardziej .Chodzi z tym swoim przydupasem i gania Go jak psa. Będziemy go podawać do sądu o mobing. Wchodzi w (usunięte przez administratora) bez mydła Holendrom jak tylko się da.firma to porażka że tam jeszcze pracujecie to wam się dziwie

Cicho-ciemny

Prosił bym o więcej komentarzy jeżeli to możliwe bo niedługo jadę tam (chyba), ale teraz chyba dobrze to przemyśle..........

Cichociemny

Van zonderen firma która oszukuje ludzi , traktują pracowników jak psy. Majstrowie bluzgaja pracownikow jezeli nie zdąży pracownik wykonac w krótkim czasie pracy , praca jest poganiana przez polskich majstrow tak jakby bylo na akord .. bhp jest wogole nie przestrzegane. Za ta stawke 6.50 to jeszcze holendrzy potrafią oszukac na wyplate. Zero umów i zero ubezpieczenia jak coś Ci się stanie to zjazd do Polski, nie polecam tej firmy pracującej w biurze pani w Świnoujściu oraz polskich majstrow którzy nie potrafią się zachować .

Bogdan

firma uważa sie za dobrego pośrednika pracy, ale tak nie jest majstrowie uważaja sie za bogów , płaca smieszne pieniądze bo azzzzz 6,50 euro netto... pożal sie boze ... masz to zrobić i koniec kropka robota na trzy dni a ty siedzisz w dziurze jak mysz i zasuwasz... ogólnie nie polecam wiecej zszarganych nerwow niz to warte......

Zostaw merytoryczną opinię o G.J.A. van Zonderen B.V. - Muehlhan

G.J.A. van Zonderen B.V.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.

G.J.A. van Zonderen B.V.