Opinie o ACO Elementy Budowlane w Legionowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ACO Elementy Budowlane. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ACO Elementy Budowlane na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ACO Elementy Budowlane w Legionowo

Re Nowy wpis

Polecam jak najbardziej przyjmą zwolnią zapłacą odprawę,odpoczniesz w domu i zatrudnią cię z powrotem,bo nikt tam nie chcę pracować na produkcji,atmosfera do (usunięte przez administratora) starzy pracownicy wybierają najlepsze stanowiska,brak rotacji. Dwóch mistrzów bez szkoły Arek i Artur są młodsi i zdolni ze szkołą ale nie mają żadnych szans na awans,bo taka jest tam polityka.Nie polecam tam pracy.

Czy w firmie ACO Elementy Budowlane są regularne szkolenia pracownicze?

Wiktor

Firma wypracowała sobie dobrą pozycję w branży poza tym to dobry choć wymagający pracodawca, dla mnie jest super i polecam pracę.

Tak oczywiście Nowy wpis
@Wiktor

Napisał pracownik biura albo pani kadrowa popijająca kawusię i nie mająca pojęcia o pracy fizycznej. Idźże do pracy na nocną zmianę i zobacz jak jest fanie cipuleńko ????

Jak wygląda sprawa grafiku w ACO Elementy Budowlane. Czy pracodawca idzie na rękę?

były już pracownik Nowy wpis

Jako były pracownik tylko słyszałem, że biuro pracuje zdalnie, ale jeśli chodzi o grafik produkcji, to pewnie się nie zmieniło i produkcja na 3 zmiany

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ACO Elementy Budowlane? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Legionowo
logo firmy Dyrektor Sprzedaży branża OZE
Legionowo
ID Energy Sp. z o.o.
321zxc

Proszę bardzo oto będzie moja pierwsza opinia. Praca na produkcji bardzo ciężka. Niczym w kamieniołomach. Napiszę brzydko: praca dla półgłówków, dla których clou życia to: "trzeba(usunięte przez administratora)". Starzy wyjadacze więc(usunięte przez administratora) jak jakieś głupki przy pracy która tak naprawdę jest dla dwóch/trzech osób. Do tego podśmiechują się z nowych pracowników. Bywa że ci odchodzą po kilku godzinach. Szukają ciągle nowych ale ci szybko odchodzą bo nie są dobrze przeszkoleni i zobaczą jak to wygląda. Do przerwy nawet nie odejdziesz od linii do WC bo produkcja ciągle idzie. Jesteś nowy ale od razu chcą żebyś się wyrabiał jak stary pracownik, ciągle popędzany i krytykowany (trudno w takich warunkach dobrze i przede wszystkim szybko - bo tego oczekują pracować). Szybko to można łapać pchły wg mnie a oni jeszcze oczekują żeby być w tym pędzie dokładnym. Można mieć chęci do pracy, wszystko można ale to jest naprawdę przesada. Z całego serca nie polecam, omijać szerokim łukiem. Poza tym .... a co nie będę się już rozpisywał, można by książkę napisać. Jednym słowem wieś. Wieś że głowa mała...

były już pracownik
@321zxc

Widzę, że się nic nie zmieniło od kiedy zakończyłem "współpracę" z Breżniewem i Młodym Gniewnym ...Co prawda praca była w innym dziale, ale ogólna mentalność spadła na psy co potwierdzają obecni pracownicy i rotacja w całej firmie. Zostaje tylko ten co ma blisko do roboty, albo dużo kasy na papierku i dobre stanowisko. Reszta się nie liczy...

Zostaw merytoryczną opinię o ACO Elementy Budowlane - Legionowo

• Jak się pracuje w ACO Elementy Budowlane?

Zobacz opinie na temat firmy ACO Elementy Budowlane tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ACO Elementy Budowlane?

ACO Elementy Budowlane