Opinie o Tempo Team w 's-hertogenbosch

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tempo Team. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tempo Team na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tempo Team w 's-hertogenbosch

Iwona

@anonymous, czy rozwiązanie umowy odbyło się na korzystnych dla Ciebie warunkach? Mógłbyś wypowiedzieć się w tej kwestii?

Hojowe
@Iwona

Zmuszają do napisania zwolnienia się z pracy. Niekorzystny obrót sprawy.

Arek

Podpowiedzcie jak można dostać się do agencji w sprawie pracy?

Jerry

Pracowałem przez tempo team w post nl gdzie nie zadzwonisz nikt nic nie wie przeprowadzki co dwa tygodnie na hotelu warunki krytyczne syf brud nic więcej dojazd do pracy 70 km w jedna stronę nikt nawet nie raczy poinformować ze się przeprowadzasz dają znać w ostatni dzień. Ogólnie nie polecam brak organizacji ze strony przełożonych z tymi długami tez prawda tez tak miałem i znajoma firma to jedna wielka porażka i robisz jak murzyn za 9.29

Bartosz
@Jerry

Witam mam pytanie bo rozmawiamy o tej samej ofercie PostNl. Wysyła was tam temp team flex to polskie czy Holenderskie? Na temat holenderskiego słyszałem parę dobrych opini a na polskiego żadnej. Czy może to jedna i ta sama firma?

Postnl
@Bartosz

Bartosz S?

Praca w Hadze

Witam czy hello job to w Nl tempo team?.. Dzis mialat telefon od Pana z ofertą pracy na sortowni warzyw w okolicach Hagi? Może ktoś coś więcej powiedzieć na temat tej pracy no i tego biura?? są wypłacalni?

Iwona

@Ja, warunki mieszkaniowe zapewnione Ci przez Tempo Team nie odpowiadały Ci. Jak natomiast przedstawiały się pozostałe warunki Twojej współpracy z Tempo Team? Czy w razie szczególnych przypadków nie mogłaś kontaktować się ze swoim koordynatorem w szybszy sposób?

@Iwona

Brak rozwiązania ze strony tempo team na temat zakwaterowania, zastępca job coach zaproponowała tylko rozwiązanie umowy.

Iwona

@Ja, dlaczego Twoja opinia jest taka a nie inna o Tempo Team? Twoje uargumentowane zdanie dotyczące Twojego doświadczenia z tą firmą, będzie ważne dla osób, które zastanawiają się nad rozpoczęciem współpracy z nią.

@Iwona

warunki mieszkaniowe w Hotelu w Best to tragedia, nikt tam nie pilnuje porządku(najgorsze ostatnie piętro) kontakt z job coach tempo team tylko mailowy, brak jakiegokolwiek zainteresowania z ich strony na temat złych warunków mieszkalnych.

Nie polecam agencji Tempo team ani jednej z ich lokacji-hotelu w Best.

Iwona

Ze względu na to, że już sporo czasu minęło od zamieszczenia przez Was ostatnich opinii o Tempo Team, moglibyście nakreślić aktualną sytuację występującą w tej firmie? Jakie teraz, warunki zatrudnienia mogą zostać zaproponowane osobom starającym się o współpracę z Tempo Team?

Max

Opinia Negatywna, nie polecam, firma nierzetelna, świadomie wprowadzająca w błąd już w fazie początkowej (rekrutacja), często działa na granicy prawa (niezgodne z Nl prawodawstwem nakładanie kar umownych). Wskazane doniesienie do Arbeidsinspectie.

Max

Dlaczego piszesz ze możesz wysłać zdjęcia. Masz zdjęcia nieprawidłowości to je zamieść a nie pisz ze możesz. Ja też wiele mogę ale tego nie robię. 85 euro za łózko to jak w hotelu. Jeżeli pracodawca zachowuje się tak jak mówiłaś to z czystym sercem będę rozpowszechniać negatywne opinie o Nim na facebooku i innych możliwych forach

Iwona

@mistakesodpdługo już pracujesz w Tempo Team? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak odbierasz firmę jako pracodawcę.

mistakesodp

280-340e

mistakes

Może wiecie jaka wypłata jest teraz? Dzięki za odpowiedź

kropka

Post nl Den Bosch najgorszy pracodawca u jakiego pracowalam w Holandii!!! Praca ponad siły,paczki powyzej 30 kg,do 10 godzin cieżkiej pracy ma się tylko dwie pauzy po 15 min(o które trzeba się jeszcze często prosić).Nigdy nie wiadomo o której sie zaczyna i o której kończy(codziennie dostaje się sms na ,którą do pracy,i jesteś w tej niewolniczej pracy np.12 godzin a twój team leader Ci mówi,ze musisz zostać jeszcze jeszcze godzine nikt Cię nie pyta czy możesz tylko Ci każą!)Ogólnie obóz pracy!!!

Moze odpowiedza mi koordynatorzy,jak to u was jest ze niektore osoby sa faworyzowane,i pracuja 5 dni w tygodniu,inni siedza na rezerwach,rodzinne uklady?No bo przeciez nie za ciezka prace.Sama bylam w Tillburgu i widzialam co sie tam dzieje,jak to jest ze Polakami w pracy zawsze zarzadza jakis turas?Czemu tylko w waszej agenci brakuje pieniedzy w wyplatach?itp,itd...

Radzio

Oszusci,ta agencja to jakas mafia jest?Zakwaterowanie jak oboz koncentracyjny,przesladowania,nekania przez agresywnych kordynatorow,brakujace wyplaty,praca 200% ponad normy,tylko sprzedawczyki maja dobrze taka prawda o tempo-team.

Zgadza się,te wyjazdy często nie są zbyt pewnym źródłem dochodu ale są różne powody,bo różni ludzie decydują o tym czy pracujesz ,czy może jesteś na tzw. rezerwie.Te decyzje podejmuje pracownik Tempo Team ale duży wpływ ma na to np. team leader jakiegoś działu w zakładzie.Tak też jest w ND logistics Weert gdzie na jednym z działow team leaderem jest MAGDA która lubi sie otaczać prymitywnymi,pustymi ,tępymi ludzmi i takich też faworyzuje(pewnie dlatego że nie umie kierowć ludzmi inteligentnymi) i daje im więcej pracy natomiast mniej wygodnym daje dwa albo trzy dni pracy w tygodniu.Zastanawia mnie tylko dlaczego Tempo Team na to pozwala i nie reaguje.Dlaczego Tempo Team nie reaguje?!!

bra

rzeba było trochę poczytać opinii na tym forum to może , aż tak chętnie nie szukałbyś kontaktu z nimi za wszelką cenę. Na Twoim miejscu zastanowiłbym się jeszcze nad pracą w kraju. Bo ostatnio wyjazdy - szczególnie te w stronę Niderlandów, do Belgii i Holandii - nie są zbyt pewnym źródłem zarobków...

nick

Witam, miał ktoś po powrocie do PL jakieś niesłuszne kary naliczone przez tempo team?? Jak sie w takim przypadku zachować?? Chodzi o kare za zniszczenie samochodu. Przy oddawaniu auta koordynator wszystko sprawdzil i powiedizal ze jest ok, a po powrocie do PL dostalem wezwanie do zaplaty za zniszczenie samochodu. Niestety nie mam tej kart ktora podpisywalem w momencie oddawania samochodu. Mam tylko zrobione zdjecia auta w momencie jak je dostalem i oddawalem.

lech i krysia

dodam że pozdrawiam Koordynatorów

Zostaw merytoryczną opinię o Tempo Team - 's-hertogenbosch

• Jak się pracuje w Tempo Team?

Zobacz opinie na temat firmy Tempo Team tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tempo Team?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tempo Team?

Kandydaci do pracy w Tempo Team napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tempo Team