Biuro Rachunkowe Biurex

Opinie o Biuro Rachunkowe Biurex

Jak szefostwo w Biuro Rachunkowe Biurex traktuje ludzi?

Z szacunkiem, dla tego miło wspominam to miejsce pracy.

@były pracownik

O to świetnie że taka miła atmosfera i można się dogadać z przełożonym. A jeśli chodzi o kursy doszkalające? Wiadomo że w księgowości przepisy często się zmieniają i ciekawa jestem czy finansują też szkolenia i nie trzeba się dokształcać na własną rękę?

ala Nowy wpis

Są szkolenia nawet myślę, że za dużo, ciągle coś nowego.

@ala

To szkolenia jakieś certyfikowane, czy wewnętrzne? Nie no, super sprawa w sumie, tylko czy przekłada się to na pracę i finanse? Tzn. jeśli rosną kompetencje, to chyba droga do awansu jest otwarta?

Wiktoria Nowy wpis

Dzień dobry, czy możliwe są płatne praktyki dla studenta albo umowa zlecenie z elastycznym grafikiem? @Pracodawca

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Biuro Rachunkowe Biurex w przypadku pracy jako Księgowa?

Jaka atmosfera jest między działami w Biuro Rachunkowe Biurex?

stażystka27

Jestem w tym biurze nowa ale wszyscy mówią sobie dzień dobry, więc chyba atmosfera jest OK.

Julia
@stażystka27

A jak po czasie oceniasz atmosferę? No i zarobki oczywiście :)

stażystka
@Julia

Po stażu zaproponowano mi pracę na dobrych warunkach. Fajne miejsce, nowy budynek i łatwo dojechać nawet jest parking dla pracowników. Panie w pokoju do wytrzymania nie czepiają się, jest kilka koleżanek z którymi fajnie się pracuje.

Katarzyna
@stażystka

A jakie warunki finansowe otrzymałaś? Czy po stażu każdy dostaje u nich pracę, czy trzeba się czymś szczególnie wyróżnić?

Julia
@Katarzyna

Super warunki, stawka godzinowa, miałam ponad 20 zł. Nie każdy dostaje.

Biuro Rachunkowe Biurex prowadziła rekrutację na stanowisko Pomoc księgowa. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Jaki jest wkład kierownictwa Biuro Rachunkowe Biurex w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Dysponujemy bardzo dobrymi warunkami infrastrukturalnymi pracy (klimatyzacja, wyposażona kuchnia, parking dla pracowników); budynek siedziby jest nowy, utrzymywany w czystości i nieustannie doposażany dla komfortu pracowników. Mamy przyjęte jasne zasady wynagradzania. Zarząd wspiera aktywne i efektywne współdziałanie pracowników. Dajemy pracownikom możliwość brania udziału w licznych szkoleniach, obecnie – w szczególności w szkoleniach on-line. Poszukujemy nowych rozwiązań pro-pracowniczych, wg ich potrzeb oraz reagujemy na sytuację epidemiologiczną.

Aktualność
Miło jest nam poinformować, iż Biuro Rachunkowe BIUREX Sp. z o.o.  otrzymało szczególne wyróżnienie od Fundacji “Rodzic w mieście” w ramach konkursu dla pracodawców "Tu się dobrze pracuje!”

Zgodnie z informacją organizatora konkurs został stworzony po to, aby pracujący rodzice docenili i wyróżnili swoich pracodawców, którzy podczas pandemii okazali im wsparcie i zrozumienie. Dlatego też jest nam niezmiernie miło, iż kapituła konkursu doceniła nasze zaangażowanie w pomoc zatrudnionym rodzicom w okresie pandemii.

Czy w biurze zachowane są zasady bezpieczeństwa związane z pandemią? Zdjęcia z portali społecznościowych pokazują że jest to temat raczej luźny. A w urzędach państwowych wszystko jak w zegarku. Pełne respektowanie zasad antypandemicznych.

Aleksandra
@Marcin

W państwowych to nawet nie trzeba do pracy przychodzić.

@Aleksandra

Rozumiem że Sanepid tam chyba nie zagląda

@Marcin

Marcin, tam chyba nie rozumieją sprawy. Też to widziałem, porządna kontrola nie tylko z sanepidu ale z pipu by się przydała.

Edmund
@Andrzej

A urząd skarbowy? Ludzie myślą że jak dostaną pod stwołem więcej to dla nich lepiej. Jak będą wzywani na kontrolę z US to wtedy się przekonają.

Byly pracownik

Zdecydowanie nie polecam... wyzysk człowieka, brak szacunku dla pracowników i bardzo niemila atmosfera w pracy, nie potrafią rozmawiać szczerze z pracownikami, ciągłe zbywanie i robienie wszystkiego za plecami...

Aleksandra
@Byly pracownik

A co ktoś puścił gazy za twoimi plecami, że zepsuł atmosferę?

Robert
@Aleksandra

Pani Aleksandro widać że broni Pani tego biura. Ta mało wyszukana metafora wyartykułowana przez Panią świadczy sama w sobie o poziomie tego biura i całej jego czeredy;)

Ktoś

Ludzie omijajcie to miejsce szerokim łukiem, tam się nie da pracować - to (usunięte przez administratora) stres, wyzysk i (usunięte przez administratora) ktoś musi wreszcie się tym zająć i zrobić porządek, co się tam dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie.

@Ktoś

To czemu tam ludzie pracują ponad 20 lat?

Gruby

A gdzie ta lekka praca za dobrą kasę? A w tej firmie to trzeba płacić za pracę?

Czy w Biuro Rachunkowe Biurex jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Problemy z czym?

kos

nie znam firmy, ale z opinii wynika że zarobki to 3000 na rękę , dobry socjal, nagrody kwartalne, tak wyobrażam sobie dobrą firme. Jeżeli tak jest ok

sok
@kos

Ale mnie rozśmieszyłeś (-aś).

ZAROBKI BARDZO NISKIE 1600-1800 ZŁ FIRMA PRZEREKLAMOWANA

@kos

Zarobki bardzo niskie 1600-1800 zł,osoby po 10 latach mają 2300 na rękę z nadgodzinami, ogólnie totalny wyzysk pracownika.

@kos

zarobki bardzo niskie, pracy bardzo dużo ,pracodawca wykorzystuje sytuację biednych ludzi bezrobotnych, wstyd panie MICHALE.

Barbara
@AMONYNUS

To świetnie, że płacą za nadgodziny. Pracowałam w innych biurach i zawsze było to problemem.

@Barbara

Płatne nadgodziny to rzeczywiście dobre rozwiązanie. Jesteś zainteresowana pracą w Biurex? Jakieś konkretne stanowisko? Jeśli byłaś już na rozmowie o pracę, to koniecznie daj znać, jak poszło.

pracujący
@kos

praca dla desperatów a i oni mają w końcu dość... może tzw. (usunięte przez administratora) mają ok ale reszta ma brak szacunku, zarobki na minimalnym poziomie i wyzysku na maxa...

Czy zdarzają się nadgodziny w Biuro Rachunkowe Biurex?

Gruby

Tak, jak to w księgowości, są terminy to i są nadgodziny.

PR

Brak szacunku dla pracowników. Młodzi pracują tu na czarno bądź na umowę zlecenie oczywiście na najniższej możliwej stawce. Bardo chętnie przyjmują na staż, można zajrzeć na stronę ; wyszukiwanie pomocy otrzymanej przez beneficjenta - SUDOP i przekonać się jak działa to biuro.

Aga
@PR

Co za bzdury, studenci zarabiają lepiej niż pracownicy, brak podatku i obowiązkowego ubezpieczenia winduje stawkę. Ja jestem po stażu i to chyba najlepsza metoda by dostać prace w tej firmie.

Zeki

Jestem w trakcie poszukiwań nowej pracy 10 lat spędziłam w biurze rachunkowym, i po wychowawczym zastanawiam się nad zmianą biura pytanie jak u was to wszystko wygląda bo opinie są różne na temat waszego biura.

Marika
@Zeki

Dużo pracy, lepiej jest pracować w firmie niż w biurze rachunkowym bo tam jest spokojniej. Praca ciekawa ale wolę w firmie.

Milena

Jako pracownik mogę powiedzieć, że zarobki są beznadziejne! Najniższa krajowa, totalny wyzysk człowieka. Brak szacunku dla pracowników. Młodzi pracują tu na czarno bądź na umowę zlecenie oczywiście na najniższej możliwej stawce. Brak pomocy ze strony pracodawcy. Brak możliwości pracy zdalnej. Brak multisporta. Brak premii. Podwyżki raz na X lat. Nie polecam tu rekrutować.

@Milena

Normalnie tragedia i do tego pewnie same stare baby które tylko patrzą jakby tu człowieka zgłębić.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Biuro Rachunkowe Biurex?

Anita

Od 7 do 15. Ale jest możliwość pracy np. od godziny 5 do 13. Można również wyjść na godzinke w trakcie pracy i tą godzinkę odrobić innego dnia.

Anita

Pracowałam. Nie polecam. Odejście z tego miejsca było najlepszą decyzją w moim życiu.

Wiecie czy Biuro Rachunkowe Biurex udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Barbara

W tym biurze nie ma pracy zdalnej.

Anita

Praca w biurze rachunkowym nie jest dla każdego. Myślę, że sporo złośliwych wpisów się tu znalazło.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Biurex - Kielce

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe Biurex?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe Biurex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Rachunkowe Biurex?

Biuro Rachunkowe Biurex