Hotel i Restauracja "Pod Gołębiem"

Wisła

Opinie o Hotel i Restauracja "Pod Gołębiem"

miki 08 2014-01-15 22:02:52
Taka rotacja jaka panuje w tej firmie nie wymaga opinii.
Jedyny plus to wyplaty o czasie,ale ich wysokości lepiej nie komentować.
Pracownicy traktowani jak zero.
wiadomo 2014-08-19 12:06:34
Tak jak poprzednicy uważam, że podejście do pracownika ZEROWE, a o szacunku wolę nie wspominać. Wypłaty owszem-na czas, ale ich wysokość czasami śmieszna. Praca w gastronomii nie oszczędza, jest niewdzięczna, ale w tej restauracji zdecydowanie nie można liczyć na żadną motywację! Jedyne słuszne posunięcie to umowa o pracę,wszystko co umawiane "poza umową"-istnieje do momentu pierwszej wypłaty ;)
ja 2016-07-19 16:47:28
Tak zmieniło sie ale na gorsze. Własciciele a w szczegolnosci Pani Menager nie ma wogole szacunku dla personelu i traktuje ich jak smieci. Wyzwyska, krzyki, wyplata po terminie to standard. Standardem jest tez to ze jak nie ma komu sprzatac to wysyla sie pracownikow innych dzialow. Rotacja jest tak duza bo ludzie nie wytrzymuja psychicznie ponizania. Jest zbyt malo personelu przez co jakos uslug kuleje. Serce sie kraja jak na dyskotece gdzie jest pelna sala gosci jest 1barmanka . Decydujac sie na prace trzeba sie liczyc chyba z brakiem zycia rodzinnego bo caly czas widac te same buzie zarowno na restauracji jak i na recepcji.Szkoda bo miejsce ma potecial, ale jesli podejscie wlascicieli sie nie zmieni to zaniedlugo nikt tam nie przyjdzie do pracy bo opinia na miescie jest straszna:(
Pik 2016-07-29 21:38:40
Pisze jako pracownik Hotelu i Restauracji Pod Gołębiem, negatywne opinie są chyba lekko przesadzone. Z umową o pracę nie ma problemu, a zarobki w porównaniu z innymi obiektami są naprawdę przyzwoite. Najlepiej samemu przyjść i się przekonać :) Pracuję tutaj już od dwóch lat, więc jeśli chodzi o rotację to owszem jest ale tylko wśród pracowników "weekendowych".
Zostaw swoją opinię o Hotel i Restauracja "Pod Gołębiem" - Wisła
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel i Restauracja "Pod Gołębiem"