Best Company Solutions Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Best Company Solutions Sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

W mieście Wrocław poszukiwano Przedstawiciel Handlowy. Jakie tam proponowano zarobki?

Ciekawa Nowy wpis

Pojawiła się oferta do sekretariatu jako koordynator biura. Zastanawiam się jakie godziny pracy? W ogłoszeniu taka informacja się nie pojawiła. Wspominaliscie jakiś czas temu o nadgodzinach? Obecnie jak z nimi? Są obowiązkowe czy dla chętnych?

Ola

Z komentarzy wynika, że jest spora rotacja. A czy są też osoby, które znalazły tu stabilne zatrudnienie?

@Ola

Fakt - całkiem sporo tu dosyć nieprzychylnych komentarzy o pracy w BEST COFFEE SYSTEMS, no ale nie zawsze trzeba się nimi wszystkimi sugerować. Warto jest się samemu przekonać. A byłabyś zainteresowana pracę na cały etat czy tylko na część?

aasdfrgv
@Ola

Nadgodziny są praktycznie codziennie. Zapomnij o pracy w 8 godzin.

@aasdfrgv

Z czego to wynika? Czy one są obowiązkowe w Best Company Solutions? Co w sytuacji gdy ktoś nie może po prostu zostawać po godzinach? I jak są one w późniejszym czasie rozliczane - odbiór czy dodatek do wynagrodzenia?

Ktos Nowy wpis
@aasdfrgv

W tygodniu i obowiązkowe dyżury w weekendy

Hanna Nowy wpis

Hej, przeczytałam tutaj że macie pracujące weekendy. Ale każdy? Czy jak to u was wygląda? A moze to zalezy od stanowiska? No i jak ktoś napisałby coś o aktualnych stawkach w firmie, to będe bardzo wdzięczna.

Serwisant

Rozmowa z dyrektorem i głównym technikiem, w moim przypadku „trudne” pytania techniczne, bo kto wie jaka jest zależność temperatury wody od ciśnienia? Ja wiedziałem, ale że mirzy to presostat już nie ;) ogólnie konkretnie i rzeczowo.

Doświadczenie, wiedza, oczekiwania finansowe, i dlaczego my

Serwis

MAm pytanie czy technik serwisu może liczyć na 4 tyś netto podstawy ?

AnonimMysz

Praca jest ok. Przełożeni mają swoje wymagania co jest chyba naturalne w każdej pracy. Czasami pracuje więcej czasami mniej. Wszystko zależy od tego ile jest zleceń do zrobienia w rejonie. Pieniądze jak wszędzie, dodatkowo płatne weekendy. Służbowe auto.

Jak wygląda sprawa grafiku w Best Company Solutions Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Bogna

Można się dogadać.

serwisant

oceniam pracę w firmie pozytywnie. na plus jest wspolpraca z centralą serwisu, uczciwy system godzin pracy, ludzie z ktorymi na codzin sie kontaktuje sa w 100% pomocni, przez co jest bardzo dobra atmosfera dzięki temu. moja ocena: 4,5 na 5 a nawet 5/5. w prownaniu do poprzednich pracodawcow jestm naprawde zadowolony.

Czy w Best Company Solutions Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Janusz

Niestety, nie odbywają się wewnętrzne rekrutacje.

@Janusz

Hm, to jak w takim razie wygląda sprawa awansu w Best Company Solutions? Jest on możliwy do uzyskania? Jak często komuś udaje się go uzyskać? Jakie są warunki przejścia na stanowisko wyżej?

Były
@Ewelina

Atmosfera kiepska, awansów brak. W bieżącym roku duuuuża rotacja w każdym dziale. Nowi przychodzą na 3 miesiace i uciekają.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Best Company Solutions Sp. z o.o.?

Dobrze, że były

Zaczynałem pracę w firmie bestcs w roku 2017 (usunięte przez administratora), po okresie próbnym miałem (usunięte przez administratora). Po roku czasu niby było wyrównanie najniższej stawki dla technika (usunięte przez administratora) ( w tej formie każdy zarabia inaczej, zależy jak się dogadasz, jakie masz układy) Minęły 3 lata mojej pracy i firma chcąc przedłużyć ze mną umowę zaproponowała mi(usunięte przez administratora) netto - stawka niedorzeczna ze względu na fakt jaką pozycję na rynku firma posiada. Jest to praca bardzo techniczna, odpowiedzialna oraz dla osób posiadających zmysł techniczny. Wyplata jest nieadekwatna do oczekiwań pracodawacy. Warto zaznaczyc, że w tej firmie nie pracuje się ustawowe 8h. Tutaj pracujesz na umowie o pracę, ale tryb zadaniowy więc proszę się nie zdziwić jak praca będzie wymagała dyspozycyjności po 12h (bywało różnie). Koordynacja chciała by byśpracował od świtu do nocy, jeśli tylko na to pozwolisz :) Pewnie powiesz, że skoro pracujesz 12h to należą Ci się nadgodziny. Nic bardziej mylengo! Owszem nadgodziny są rozliczane, ale tylko oddają w dniach wolnych, jeśli się upomnisz o swoje (o kasie zapomnij). Możesz zarobić dodatkowe "pieniądze" za dyżury weekend, świętnla, sylwester, Boże Narodzenie itp. Napisałem możesz zarobić? Haczyk jest taki, że jeśli chcesz zarobić dodatkowe pieniądze to masz obowiązek pracować w weekendy - jeden wekeend, dwa weekendy, zależy od zapotrzebowania. Podsumowując praca w porządku. firma jest jednym z liderów na stacjach benzynowych w Polsce, ale szału nie ma. Od tak dużej firmy z wysokim kapitałem oczekiwało by się więcej (większe wypłaty, więcej szkoleń, lepszy socjal itp). Pracując na tym stanowisku naprawiać będziesz przede wszystkim ekspresy na (usunięte przez administratora) itd. Plus pracy jest taki, że masz szansę poznać nowych ludzi. Jednak niskie zarobki, brak części do naprawy itp. zniechęcają do pozostania w firmie na dłużej.

Obecny serwisant BesCS
@Dobrze, że były

nie wydaje mi się zebys był prawdziwym pracownikiem rozliczanie godzin pracy jest w firmie bardzo w porządku, nigdy się o nic nie muszę upominać jest wgląd i widze czy mam nadgodziny niedobór. Praca 8h dziennie to chyba nie ten typ stanowiska? Naprawiasz maszynę nie oszacujesz nigdy przeciez ile to potrwa a ty chcialbys zeby wybila 16 i co zostawiasz rozkręcony sprzet bo jestes po pracy juz? w zadnym serwise tak nie ma i tak jest to omawiane na rozmowach. jednego dnia koncze po 7 godzinach drugiego po 9, tak jak sie ulozy czas ostatniej naprawy. Najwazniejsze ze technicy są na rejonach nie ma dojazdu do biura - wsiadasz do auta pod domem kierujesz sie na pierwszy punkt i od trzaśnięcia drzwiami spod domu jestes juz w pracy. A jak ludzie do biur jezdzą, stoją w korkach, nie liczy im sie czas a tobie już tak, bardzo w porządku i pozytywnie względem serwisanta według mnie. Z biurem mi się zawsze też dobrze współpracowało. Mogłyby być jakieś tanie (dla nas pracowników) karty na fitness, taki postulat ode mnie dla Firmy. Warunki pracy w mojej opini są u nas dużo dużo powyżej średniej tego co na rynku pracy w branży serwisowej.

@Dobrze, że były

Dziękujemy za opinię na temat naszej firmy. Uważamy jednak, że jest subiektywna i nie zgadzamy się z nią. Oferujemy ciekawą pracę i stabilne warunki zatrudnienia. Niekwestionowanym plusem pracy z nami jest zespół ludzi, który stanowi cała firma. Praca technika serwisu pozwala na rozwój wiedzy technologicznej i umiejętności w poruszaniu się technicznych aspektach związanych z urządzeniami wykorzystywanymi w gastronomii. Realizowane zadania dają możliwość poznawania nowych rozwiązań technicznych i informatycznych w urządzeniach gastronomicznych. Zatrudnienie w naszej firmie odbywa się w oparciu o umowę o pracę. Oferujemy wynagrodzenie stosowne do zakresu obowiązków.

@Obecny serwisant BesCS

Piszesz o rozliczaniu nadgodzin, ale nie jestem pewna, czy ostatecznie można odebrać je jako wolne, czy też wybrać ekwiwalent pieniężny, jak to wygląda? Ciekawi mnie też, czy poza podstawą wynagrodzenia w Best Company Solutions można otrzymać jakieś premie za zaangażowanie.

Krzysztof

Pracuję w tej firmie kilka dobrych lat. Zresztą takich jak ja "dinozaurów" jest spora grupa. Taka to specyfika tej branży, że czasami wymaga większego nakładu pracy w danym dniu, śmieszne, że niektórzy tego nie mogą zrozumieć ale i nie tylko tego jak tu czytam. Bywa, że pojeżdżę kilka dni po 10h ale potem na spokojnie mogę odebrać ten czas robiąc sobie 2 dni dodatkowego wolnego. I nikt nie robi mi łaski, wszytktko legitnie. Ale jak ktoś męczy bułę pół dnia na jednym ekspresie to potem żal, że dużo pracy a koordynacja ciśnie że czekają pozostałe naprawy. Poza tym w tym dziale nastąpiła duża poprawa i można teraz usłyszeć miły kobiecy głos w słuchawce :) Kasa faktycznie mogłaby być lepsza tu się mogę zgodzić. Z tym, że podstawą do lat w firmie jest zaangażowanie a jak niektórzy nie umieją wypełnić poprawnie papierów po naprawie albo zapamiętać i stosować wytycznych to sami sobie robią pod górkę. Stabilna normlana praca może dla trochę bardziej doświadczonych życiowo bo młodzież teraz taka że by wszystko chciała od razu.

Jaka umowa obowiązuje w Best Company Solutions Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Norbert

Umowa o Pracę.

@Norbert

Dzień dobry, w Best Company Solutions podczas okresu próbnego podstawą zatrudnienia jest umowa o pracę. Jeśli jest Pan zainteresowany współpracą, proszę wysłać swoje zgłoszenie na adres: rekrutacja@best-cs.pl. Informacje dot. zakresu obowiązków oraz wynagrodzenia ustalane są podczas spotkania rekrutacyjnego. Zapraszamy.

@Norbert od razu dają umowe o pracę? A jaka stawka na początek? Chociaż tak mniej więcej

Dddddd

PRACUJE W TEJ FIRMIE OD WIELU LAT, NIGDY NIE BYLO PROBLEMU Z WYPŁATAMI!!!!!! ZAWSZE NA CZAS WYPLATY! PREMIE! NIE WIEM KTO TO PISZE??? KONKURENCJA CZY PRACOWNICY DZIALAJACY NA SZKODLIWOSC FIRMY I ZOSTALY ZWOLNIONE NATYCHMIASTOWO ZA OSZUSTWA?!?!??!?!

damian

Dzień Dobry Chciałbym się dowiedzieć o warunki zatrudnienia dla PH jakie auto podstawa i ogólnie klimat panuje w tej firmie

@damian

A czy składałeś już CV, czy dopiero rozważasz przesłanie aplikacji? Może słyszałeś pozytywne opinie na temat pracodawcy. Jeśli weźmiesz udział w rekrutacji, napisz proszę, jak ona przebiegała. Na pewno pomoże to innym, którzy zastanawiają się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Emilia

Niestety, nie wiem, czy Inspekcja Pracy zakończyła już postępowanie przeciw firmie BEST COFFEE SYSTEMS. Muszę od razu powiedzieć, iż Twoje doniesienia bardzo mnie zaskoczyły, a przede wszystkim - zaniepokoiły. Myślałam bowiem, że firma ta funkcjonuje w sposób całkowicie normalny. A możesz powiedzieć nam coś więcej odnośnie tej sytuacji? Będę wdzięczna.

Przemysław

Na jakim stanowisku pracowałeś w firmie BEST COFFEE SYSTEMS? Fajnie, że znalazła się osoba, która ma doświadczenia zawodowe związane z tym pracodawcą, ponieważ chciałbym dowiedzieć się, czy jest to dobre miejsce pracy dla osób szukających stabilnego miejsca zatrudnienia? Oceń, proszę na podstawie swojej wiedzy.

Kłosek

Presja, dzwonisz do techników i prosisz żeby pojechali po godzinach za darmo do klienta, i na tym ta praca polega. Także polecam ;)

Przemysław

Na stronie Best Coffee Systems w zakładce "pracuj z nami" są nowe ogłoszenia o pracę: asystentka biura, regionalny kierownik sprzedaży, technik serwisu. Czy ktoś z Was jest zainteresowany i będzie składał CV? Jeśli tak, napiszcie jakie warunki pracy proponują i jakie kwalifikacje należy mieć, żeby starać się o te stanowiska? @Ewelina, piszesz, że nie ma podwyżek. Czy pracodawca zatem zapewnia benefity w postaci premii lub pakietu socjalnego? Zawsze to miły dodatek do wynagrodzenia. Czekam na Wasze opinie.

Przemysław

@Jonh, jesteś zainteresowany praca w tej firmie na stanowisku przedstawiciel handlowy? Będziesz aplikował? Jeśli tak, koniecznie napisz na forum jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty, oraz Jakie warunki ci zaproponowano i jakich kwalifikacji wymagał od Ciebie pracodawca. Takie informacje bardzo przydadzą się osobom poszukującym pracy.

@Przemysław

w firmie jest bardzo duza rotacja pracownikow, niestety ciężko liczyc na podwyżke, ponieważ wychodzą z założenia, że pracownik nie zrezygnuje, a jak tak to i tak ktoś przyjdzie nowy i koło sie zamyka.

Zostaw merytoryczną opinię o Best Company Solutions Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Best Company Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Company Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Company Solutions Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Company Solutions Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Best Company Solutions Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Company Solutions Sp. z o.o.