BEST COFFEE SYSTEMS SP. Z O.O.

Wrocław

Opinie o BEST COFFEE SYSTEMS SP. Z O.O.

admin 2015-08-05 20:01:16
Chcesz pomóc osobom szukającym opinii o pracodawcach? Napisz kilka słów o tym co Ci się podoba i nie podoba w firmie BEST COFFEE SYSTEMS SP. Z O.O..
Janek 2015-08-13 05:55:53
Organizacja w firmie beznadziejna, caly czas patrza na gps gdzie jestes ja odchodze.
Jarek 2015-08-18 21:14:24
Firma niewypłacalna
niwypłacalna 2016-01-25 14:32:36
niewypłacalna oznacza niewypłacalna, obiecają Ci góry, a jak przychodzi co do czego to nic nie zobaczysz, jeździsz od poniedziałku do niedzieli po kilkanaście godzin, a potem się prosisz o swoje pieniądze...
donwasyl 2016-03-23 20:12:04
Nie polecam, można się zajechać, jazda przez 7 dni w tygodniu najlepiej 24h. Zero nadgodzin i innych bonusów. Obiecują i nic z tego nie wynika. Globalny chaos panujący tylko utrudnia wszystko. Nigdy nic nie ma. Jeśli ktoś potrzebuje kasy i będzie maił tam umowę o pracę to to co w umowie dostanie wiec można się przemęczyć do znalezienia czegoś normalnego.
Sonia 2016-05-20 16:11:51
Czy możecie coś więcej opisać, szukają PH, jakie zarobki, samochody, premie jak to wygląda na codzień?
Mira's 2016-05-23 09:50:14
Pracy w tej firmie nie zabraknie i to tylko jeden plus. Pozatym dają śmieszne pieniądze wymagają pracownia po 12-14 godzin oczywiście nikt nie płaci za nadgodziny. Na działalności nie lepiej nie płacą terminowo faktur, wymagają dyspozycyjności 24/7, wieczny brak czesci, wieczne awantury u klientów zresztą nie dziwie się maszyny awaryjne wcale nie dziwie się ze prywatni nie chcą tego kupować tylko mc donalds i orlen zresztą nie bez przyczyny ale to już inna historia. Pozatym serwis w postaci 15 osób nie jest w stanie poradzić sobie ze wszystkim. Rotacja pracowników co rok wcale się nie dziwię nikt nie chciałby tam pracować dłużej, kto lepszy przechodzi do konkurencji.
solix 2016-07-06 09:53:43
Czy mogę prosić żeby ktoś więcej napisał o stanowisku PH w tej firmie, jak wygląda praca, jakie narzędzia itp?
Mira's 2016-07-11 19:03:48
Przedstawiciele handlowi w tej firmie to śmiech na sali niestety niska podstawa oraz śmieszne prowizje pozatym ciężko to sprzedać ze względu na stosunek cena/jakość. Z narzędzi to standard komputer, telefon i z tego co się orientuje jakieś śmieciowe samochody.
Zostaw swoją opinię o BEST COFFEE SYSTEMS SP. Z O.O. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BEST COFFEE SYSTEMS SP. Z O.O.